Házipatika fórum: Öt hét- öt kiló - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Öt hét- öt kiló

#21 ereszi 2009. 01. 28. - 09:22:31

Halihóóóóó! Ki, hogy áll??? Remélem senki nem adta fel!?

#22 kati_9 2009. 01. 26. - 16:56:10

Sziasztok! Köszönöm a biztatást, remélem úgy lesz ahogy írtad. R: 2dkg tk kenyér, 1 kockasajt E: kevéske husileves U: 1 alma V: grillezett csirkecomb görögsaláta

#23 ereszi 2009. 01. 26. - 09:27:32

Kataaaa! 80 deka, az nagyon jó!!! Két hét alatt több mint 2 kilót fogytál!!! Próbálj meg utánaolvasni, és hidd el nem akkor lesz tartós az eredményed, ha szinte semmit nem eszel! Enni kell!!!! Beáll a szervezeted a kevés kajára és elkezd raktározni!! Nem szabad ennyire keveset enni!

#24 ereszi 2009. 01. 26. - 09:11:00

Sziasztok! Örömmel jelentem, hogy az elmúlt héten ismét 1 kilóval könnyebb lettem!!! És a "centijeim" is szépen fogynak! Annak meg még jobban örülök, hogy a kitartásom egyre jobban növekszik, és tudom, hogy most meg fogom csinálni!!! Remélem többiek, ti is így vagytok ezzel??? Mai menüm: R: 1 tk zsemle, 1 pár virsli T: narancs E: csirkemell, hajában sült krumplival U: norbis puding V: naturjoghurt zabpehellyel Zöldtea, csalántea és az elmaradhatatlan torna vár ma rám!!!

#25 kati_9 2009. 01. 26. - 09:04:06

Sziasztok! Megint hétfő, és újra mérlegelés. Mindössze 80 dkg minusz. Ez nem túl sok. Már lassan semmit nem eszek, mégse fogyok jóformán semmit. Ezért írtam hogy az én testem ragaszkodik a felszedett kilókhoz. :'(' Ennél kevesebbet pedig már nem lehet enni, mert akkor baj lesz. :( De nem adom fel, folytatom tovább, és reménykedem, hogy jövő hétfőig kicsivel több megy le.

#26 eneh65 2009. 01. 24. - 21:37:42

Sziasztok! Úgy látom, itt mindannyian egy cipőben járunk. Ez a topik kellene: 10 hét 10 kiló. Na, de ennek ugyebár semmi akadálya, hajrá mindenkinek!!!!!!!

#27 kati_9 2009. 01. 24. - 18:35:59

Sziasztok! Nem vesztem el, itt vagyok. Ma nem voltunk itthon, így étteremben ebédeltem. Remélem nem vittem tulzásba a kalóriát illetően. R: semmi E: zöldséges sertésragu, rizibizi, saláta Nem tudom hogy mennyi lehetett ez kalóriában, de nem csicsogott a zsírtól, és nem is volt nagy adag. V: zacskós leves 1 adag Ma a mozgás elmaradt, de helyette épp eleget gyalogoltam.

#28 ereszi 2009. 01. 24. - 10:24:10

Szia Gabi! Igen én állítom össze! Nem követem a menüsort. Én már 5-én kezdtem, később találtam erre az oldalra! -5 kilónál tartok és még 10-et LE FOGOK ADNI!!!! Mozogni muszáj! :) Nem csak a 10 hét alatt, ahogy tervezed, de utána is, hogy ne jöjjenek vissza a kilók!!! Kitartás!!!

#29 Gabi39 2009. 01. 24. - 09:57:33

Szia! Ezt a menűt magadtól állítottad össze? Mert egyik menüsorban sincs, de jól hangzik.:) Én általában a sietős-és a ráérőset ötvözöm. Már eddig sikerült is két kilótól megszabadulnom, de a cél 10 kg mínusz lenne. Úgyhogy én úgy döntöttem, hogy öt hét helyett legalább tíz hétig fogom csinálni. Sajnos, a mozgás nem mindig jön össze, kicsit lusta vagyok...és a folyadékkal is elég hadilábon állok. De harcolok!:D Sok sikert Neked is és Mindenkinek, aki belevágott. Gabi

#30 ereszi 2009. 01. 24. - 08:30:03

Valaki remélem erretéved ;) , leírom a mai menümet! R: 2 tk pirítós, 2 sz parizer, zöldpaprika T: narancs E: Karfiolleves tejföllel U: Norbi puding V: 1 pár virsli Min. 30 perc mozgás és 2 l folyadék

#31 ereszi 2009. 01. 24. - 08:25:37

Eneh! Nem szabad így gondolkodni! Olyan nincs, hogy nincs mérték. El kell döntened, hogy mit is akarsz igazán! Le akarsz fogyni??? Akkor bármi áron, nagy-nyagy akarattal BE KELL TARTANI a mértékeket! Hidd el volt, hogy nálam se volt mindig mérték. Bármit, bármikor, bármivel, bármennyit megettem! De ennek vége, nem mehetett úgy tovább! Ha egyszer már meg tudtuk csinálni, hogy lefogytunk, most is megtudjuk! De nem fogyókúrával, hanem életmódváltással! Ezt kell tudatosítani magunkban! Hiszen letelik majd az öt hét, a tíz hét és nekünk akkor is folytatni kell ezt az életmódot!!!

#32 eneh65 2009. 01. 23. - 21:08:20

Az a baj, hogy én nem ismerem a mértéket, nekem minden olyan finom. Ez tényleg egy betegség.

#33 ereszi 2009. 01. 23. - 09:18:15

Szia Eneh65! Akkor nem jönnek csak vissza a kilók, ha utána is betartasz egy-két szabályt. Amikor megvan a kívánt súly, elvileg ehetsz mindent, csak nem mindegy, hogy mikor! Pl:este 10-kor nem eszünk szalonnát kenyérrel :d

#34 eneh65 2009. 01. 22. - 21:51:03

Sziasztok! Írtam, aztán elszállt. Aztán nem volt időm. Igen, a túl kevé bevitel megbosszulja magát. 5-ször kell enni keveset. Nekem azt mondta a kardiológusom, hogy 4 után ne egyek ch-t. Kitartást és sikert mindenkinek. Én 10 hétig tervezem az eredményemet elérni. Hányszor megcsináltam már................. Aztán a jojó.

#35 kati_9 2009. 01. 22. - 18:28:01

Sziasztok! Hová lettek a többiek??? Tegnap nagyon későn értem haza a hastáncról, ezért nem írtam. R: 2dkg tk. kenyér 1 kockasajt E:almakompót édesítővel U: 1 mini banán 1 narancs V: karfiolleves, gombapörkölt, galuska Ma is letekertem a 20 percet, és megvolt a 30 hasizom gyakorlat is. Igaz már van olyan izomlázam, hogy hu..... De nem baj, ez vele jár. Egy szem fiúnk hová lett? Ugye még nem adtad fel!!!!???

#36 ereszi 2009. 01. 22. - 10:31:13

Mi ez a pangás? Sehol senki? Azért leírom a mai menümet is! R: 2 tk pirítós 1 pár virsli T: 2 narancs kifacsart leve E: Zöldbabfőzelék U: Norbi update1 puding V: Natúr joghurtba áztatott zabpehely Kb: 30 perc torna, min. 2l folyadék (vettem update1-es szörpöt, iható)

#37 ereszi 2009. 01. 21. - 17:49:46

Megint Én :) R: 8-fél 9, T: 10 E: 12-fél 1 U: 3 V:5 Próbáljátok ki egy hétig! Meglátjátok meg lesz az eredmény!!! ;)

#38 ereszi 2009. 01. 21. - 11:15:54

Szia Kata! Én úgy tudom, hogy éppen az anyagcsere felpörgetése miatt (is) kell többször keveset enni! Az emésztést elősegíti pl. az is ha reggel megiszol 2 dl langyosvízben egy kifacsart citromot, vagy minden nap bekapsz 1 kanál szezám- len- mustármagot felváltva (hétfő szezám, kedd len........)Nekem ezek beváltak! A csirkrpörköltet max. 2 kanál olajjal csinálom és 1 db. alsó v. felső combot (persze bőr nélül) eszem kistányérnyi tésztával tejföllel. R: 1 db tk. croassan T: 2 narancs kifacsart leve E: Csirkepörkölt tésztával :d U: aktívia V: paradicsomos káposzta Mégvalami! Most hallottam, hogy az lenne jó, ha szénhidrátot csak du. 2-ig ennénk (tk. kenyér, durumtészta...) a vacsora legyen inkább husi, saláta, tej, joghurt, zöldség, gyümölcs (nem banán, szőlő, barack) alma, narancs, málna....

#39 kati_9 2009. 01. 21. - 10:28:04

Sziasztok! Ereszi: Ha én minden 2-3 órában ennék, akár csak pár falatot is, annak nem minusz, hanem sok plusz kg lenne az eredménye. Nekem sajnos nagyon lassú az emésztésem, van hogy napokig sem távozik a bevitt étel, így elég nehéz fogynom. Így sem éhezem, ez a mennyiség éppen megfelelő. Lehet hogy furcsáltad a sok savanyúkáposztát, de ez természetesen segíti az emésztést, mivel nem akarok semmiféle gyógyszert szedni. Te hogy készíted pl. a csirkepörköltet, már mint a zsiradék érdekel, és mennyit eszel belőle tésztával? Jó lenne ha mindenki kicsit többet írna a napi elfogyasztott ételekről, mert ezzel is segítenétek egymásnak. R: 2db sült tök T: 1 narancs E: még nem tudom V: sült csirkecomb, sült zöldségekkel, saláta

#40 ereszi 2009. 01. 20. - 09:34:23

Sziasztok! Szeretnék tanácsolni valamit! Próbáljatok meg olyan étrendet kialakítani magatoknak, amit akkor is be fogtok tudni tartani, ha már elértétek a kívánt testsúlyt. Ne essetek abba a hibába mint én, mikor lefogytam. Szépen elkezdtem ugyanazokat a kajákat enni mint előtte és pillanatok alatt visszaröppentek a nehezen leadott kilók. Nem szabad koplalni. Legyen meg az a napi 1200-1300 kalória elosztva. Inkább 2-3 óránként egyetek valamit, hogy soha ne érezzétek magatokat éhesnek, és igy könnyebb lesz betartani, hogy 5-6 után ne egyetek! Szívesen várom a véleményeket!:) Mai menü: R: 1 tk zsemle, 2 sz gépsonka, uborka, T: narancs E: csirkepörlölt, durumtészta U: aktívia V: Pirítós, főtt tojás

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: