Házipatika fórum: Öt hét- öt kiló - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Öt hét- öt kiló

#41 kati_9 2009. 01. 20. - 08:05:11

Sziasztok! Üdv minden újonnan társulónak! :d Imre , neked külön drukkolok, hogy elérd a kitűzött célodat, mivel nagyrészt csak lányok szoktak írni. Mindenkinek gratula az eddigi teljesítményhez! :d :d Tegnap sajnos nem sikerült a tervem, hogy 5 perccel tovább tekerjek, de se baj, ma már biztosan menni fog. :$ Már megittam a reggeli savanyú káposzta levemet, és ma csak 1 almát és 1 narancsot fogok reggelizni. E: maradék husileves. V: rántott hal, korhelysaláta. Persze ez is energiaszegény kivitelben. :d Most megyek edzeni, és tuti hogy 5 perccel tovább csinálom!!

#42 monika0319 2009. 01. 19. - 22:10:24

Nem írtam az előbb ,de 6 nap alatt -3kg azért az nem rossz eredmény.Ugye??? :)

#43 monika0319 2009. 01. 19. - 22:07:38

Sziasztok!Én is szeretnék csatlakozni hozzátok és a véleményem megosztani veletek!Rátaláltam egy nagyszerű táplálék kiegészítőre amivel nem csak hogy csökken a súlyom de nem is vagyok éhes.Közben pedig nagyszerű vitaminokat ásványi anyagokat nyomelemet viszek be a szervezetembe.Megkap a szervezetem minden értékes tápanyagot amire szükségem van.Szerintetek ez jó vagy nem?Csatlakoztok hozzám?Mindenkinek jó egészséget kívánok és sok sok -kg-t.Sziasztok. berek.moni@gmail.com :)

#44 ereszi 2009. 01. 19. - 22:00:10

Örülök, hogy egyre többen vagyunk! Gratulálok én is mindenkinek!!! Nekem a fórum is nagyon sokat segít, hogy kitartsak elhatározásom mellett!

#45 eneh65 2009. 01. 19. - 20:35:33

Hello és gratu mindenkinek! Nekem is - 2. Csak így tovább! Férfi a fogyi topikban! Hajrááááááááááááááááá!

#46 gall61 2009. 01. 19. - 20:13:27

Sziasztok! Csatlakozok hozzátok én is. 48 éves vagyok 10kg-tól kellene megszabadulnom. Egy hét szenvedés után 3kg-ot teljesítettem. Keresem a társamat. Hátha együtt könnyebb lesz. MINDENKINEK KITARTÁST: Imre

#47 szanette 2009. 01. 19. - 13:19:02

Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni, ha lehet! Én 30 éves vagyok és 30 kilótól kell megszabadulnom. Már sok mindennel próbálkoztam, de mindig feladtam és a súlyom csak egyre több lett... :( De most sikerülni fog!!! Én sem diétának fogom fel, hanem életmódváltásnak, azt hiszem, hosszútávon csak így működik!

#48 kati_9 2009. 01. 19. - 12:47:05

Sziasztok! Nem hiába kínzom magam, én is fogytam 1kg 20dkg-át. Sikeresen teljesítettem a délelőtti edzést, meg volt a 20 hasizom gyakorlat is. Igaz ez most nagyon nehéz volt. R: 5dkg tk.kenyér, vékonyan megkenve körözöttel. T: 1 alma E: 20dkg korhelysaláta V: husileves tészta nélkül. HAJRÁ LÁNYOK JÓ ÚTON HALADUNK!!! :d :d :d

#49 ereszi 2009. 01. 19. - 08:58:49

SZiasztok! Hétfő a mérlegelés napja!!!! Örömmel jelentem, hogy az elmúlt 1 héten 2kg-tól sikerült megszabadulnom!!! :d Mióta "életmódot" váltottam összesen 4 kiló ment le! Tudom, hogy majd meg fog állni egy kicsit, de most nagyon örülök és ez erőt ad! Tegnap szaunáztam ,úsztam, de minden napra egy kis mozgást beiktatok. Nem túl sokat 20-25 perc, de meg van az eredménye! Mai menü: R: tk zsemle, 2 sz. gépsonka, zöldségek, t: alma E: 2 tojásból rántotta, U: 1 aktívia, V: gyümölcssaláta + 2l csalántea(egész nap) Mindenkinek kitarás! És higyjétek el, ha fejben kőkeményen eldöntitek, hogy le fogtok fogyni, akkor meg is tudjátok csinálni!!!

#50 kati_9 2009. 01. 18. - 19:24:54

Nekem is nagyon nehezemre esett elkezdeni, de tudod minden kezdet NEHÉZ. Egyáltalán nem követem a megadott menüket, mivel sokba kerülnek, és én is összetudom állítani a napi menüt abból az alapanyagból ami itthon van éppen. Eddig minden nap leírtam hogy mit ettem egész nap, és ezt folytatom is ha minden jól megy. A blogomba néha bővebben is szoktam írni. Az edzést csak elkezdeni nehéz, és ha már túl vagy pár napon, és csináltad, elkezd hiányozni. Jövőhéttől előveszem s haspadot is, és felváltva akarom csinálni. Persze eleinte napi egyszer hasizom erősítés, és ha még élek a hét közepe táján, akkor napi két alkalom lesz ez is.

#51 eneh65 2009. 01. 18. - 18:05:05

Egy edző ember! Kata! Engem is rugdossál légy szí, lusta vagyok. Nem az ajánlott menüt eszed?

#52 kati_9 2009. 01. 18. - 16:29:58

Sziasztok! Üdv a csapatban Zefi. Most készülök a második edzésre, már egészen belejövök. R: 5 dgk tk. kenyér pirítósnak készítve pici margarin. Utána ittam 2dl savanyúkáposzta levet, aminek meg volt a hatása. Ebédre fél mangót ettem, és sok vizet ittam. V: Husi leves lezsírozva, tészta nélkül, és tegnapról maradt lecsó.

#53 Zefi 2009. 01. 18. - 16:10:01

Hali! Én is 12-15 kg-tól szeretnék megválni. Próbáltam a 90 napos diétét, sajnos nem megy. A gyümölcsöt imádom, de itt a gyüminap kikészített. Segítsetek nekem is!

#54 eneh65 2009. 01. 18. - 15:15:07

Helló, lányok! Alig találok ide a főoldalról. De már sikerült. Én a sietőset csinálom és -2 a heti eredményem. 10 hétig akarom csinálni, a tervem-10.

#55 kati_9 2009. 01. 16. - 12:10:22

Sziasztok lányok! Eneh65 üdvözöllek pici csapatunkban! Írj bátran, segítünk ha elakadnál valahol. Ma elég későn volt a reggelim, mert vásárolni voltam R: 4dkg tk.kenyér megkenve 5dkg körözöttel, savanyúkáposztával. Most készülök tekerni, mert ez nem maradhat el. Az ebéd ma kimarad, majd eszek gyümölcsöt.

#56 ereszi 2009. 01. 16. - 09:23:12

Szia eneh65! Gyere nyugodtan! :) Mióta csinálod a fogyókúrát, milyen módszerrel? Hol tartasz? Követed a a program étrendjét? Mit mozogsz? Mai menü: R: 1 pár virsli, 2 sz tk pirítós, T: banán, E: csirkemell, salátával, U: gyümölcs? V: talán saláta lesz. Tegnap ebédre (14 órakor) kicsit besokaltam a rakottkelből, ezért utána már csak teát ittam. Este kicsit éhes voltam, így korán lefeküdtem!

#57 eneh65 2009. 01. 15. - 22:18:10

Én is jövök, én is 43 és én is - 10-12-re pályázom. Én is leadtam már és én is többet szedtem visza. Sorsok. hajrá, lányok!

#58 kati_9 2009. 01. 15. - 18:37:11

Szia! Írok minden nap, nem fogom hanyagolni. Most fejeztem be a második tekerést, és nagyon elfáradtam. Délután ettem egy narancsot, meg egy kicsi sült tököt. Vacsira zöldségleves, majonézes káposztasaláta, persze energia szegényen, hozzá 1pár sült virsli. Nem zsiradékon sütöm, hanem grillezem.

#59 ereszi 2009. 01. 15. - 14:34:37

Szia! A blogcímeden én változtatnék :d , Nem "Hátha most sikerül", hanem: Most biztos sikerül!!!!! :) Én nagyon elszánt vagyok! Addig amíg le nem fogyok arra a kilóra amire szeretnék, addig semmi cukor, semmi nasi, semmi fehérlisztből készült kaja!!! Mai menü: 2 szelet tk. kenyér , 2 szelet baromfiparizer U:- E: rakottkel :d (imádom) u, v: gyümölcs és folyadék mert eddig ma nagyon keveset ittam! Azért ide is írj, ne csak a blogodba!:)

#60 kati_9 2009. 01. 15. - 10:21:59

Szia! Megnéztem az oldalt, és lehet hogy én is tölttetek le valakivel, mert elég jónak néz ki. Ma a reggelim 1db pici alma volt, most nem voltam éhes. Az ebédem tegnapról maradt kicsi pörkölt. Ha napközben éhes leszek, majd gyümölcsöt eszem. Vacsit még nem tudom. Ma kétszer tekerem le a 20 percet, az egyikkel most végeztem. Csináltam egy blogot is , címe: Hátha most sikerül. Ott bővebben le van írva minden.

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: