Házipatika fórum: Öt hét- öt kiló - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4

Öt hét- öt kiló

#61 ereszi 2009. 01. 14. - 14:03:42

Az oldal www.barbara-dvd.blogspot.com a 2008 feltöltéseknél vannak jó dvd-k. Nekem úgy néz ki, hogy a vacsorám marad el :s ebédre jól bekajoltam a rakottkelből!

#62 kati_9 2009. 01. 14. - 13:32:45

Szia! Beírtam a számodat. Hol találtad azt az oldalt? Engem is érdekelne néhány, hátha akkor nem lesz olyan egyhangú. Mai menüm: R: 4dkg tk.kenyér, 1db ligt kockasajt, savanyúkáposzta. T: elmaradt. E: Tegnapról maradt karfiol, ahhoz csináltam egy tükörtojást, zsiradék nélkül. V: Májgombóc leves, de csak fél adag, gomba pörkölt, galuska. A galuskát külön készítem magamnak, tk-sű lisztből, ez is csak fél adag. Délelőtt csináltam egy kis nagytakarítást, de mire a fél házzal végeztem, alig kaptam levegőt. Régebben /nyár/ ez meg se kottyant volna, de most... Megyek és letekerem a mai mozgás adagomat. Már előre lóg a nyelvem. :p

#63 ereszi 2009. 01. 14. - 09:14:21

Szia! Jó, hogy itt vagy! A számom privát üzenetben elküldöm! Én fitt-ball-lal tornázok, de szeretnék nagyon egy szobabicót is :) . Találtam egy oldalt, ahonnét lehet letölteni tornás dvd-ket, majd megkérek valakit töltse le nekem, és akkor majd arra is fogok tornázni. Mikor mihez lesz kedvem. A lényeg szerintem, hogy minden nap mozogjunk. Én már 5-én elkezdtem a fogyit/életmódváltást és 2-2,5 kiló minusznál tartok. Mai menuü: r: 2 tojásból rántotta, 1 sz tk. kenyér, t: alma e: rakottkel u: aktívia v: Valószímű az is rakottkel lesz :)

#64 kati_9 2009. 01. 14. - 08:13:01

Szia! Tegnap négyszer próbáltam írni, de nem volt net, így ma pótolom. Nagyon jó ötlet a napi menü leírása, legalább ebben is tudunk segíteni egymásnak. Ma már én is elkezdem a mozgást, szobabiciklivel. Hogy hány perc, azt még nem tudom, de legalább 20. Írd meg a fogyókúrás számodat, hogy be tudjam írni. A sok folyadék ivást elég nehéz betartani, de azért próbálom. Az édesítőt én is használom, de a lisztet nem mindíg tudom, mert a férjemnek nem igazán tettszik. R: 4dkg teljeskiőrlésű kenyér, light sajttal vékonyan megkenve, savanyúkáposzta. T: 1db alma A többit még nem tudom.

#65 ereszi 2009. 01. 13. - 10:30:29

Szia Kata! 6 éve volt egy sikeres fogyókúrám! 3 hónap alatt, 10-11 kg minusz. Sajnos ott rontottam el, hogy akkor nem figyeltem oda az evésre és visszajött minden, sőt több! Dietetikus álltal összeállított étrendem volt, ami a kalóriaszámoláson, napi 5x-i étkezésen sok folyadékfogyasztáson alapult. Azóta sokszor próbáltam mindig lefogyni, de a kitartásom fogyott, nem én :) Most viszont nagyon eltökélt vagyok, és inkább életmódváltásnak tekintem és nem fogyókúrának! Most sikerülni fog! Tudom!!! Én se követem pontosan a megadott programot, inkább útmutatásnak tartom! Napi 20-25 percet szánok eleinte mozgásra! Teljes kiőrlésü lisztet használok fehér helyett és a hozzáadott cukrot édesítővel helyettesítem!!! Mit szólnál, ha mindig leírnánk mit eszünk egy nap???

#66 kati_9 2009. 01. 13. - 09:55:17

Szia! Én már többször megpróbáltam lefogyni, de eddig nem sok sikerrel. Nem követem a megadott programot, de a bevitt kalóriára odafigyelek. Napi 1000-12000kcal. Így sokkal könnyebb összehangolni a családnak készített kajákkal. Mindíg hasonló a két menü, és így van rá esély hogy ne csábuljak el. Írj magadról kicsit többet, te hogyan kezdted el, miket eszel stb.

#67 ereszi 2009. 01. 12. - 23:22:24

Szia Kata! Csatlakoznék hozzád! 13-15 kg-tól szeretnék megszabadulni! Együtt talán könyebb lesz!

#68 kati_9 2009. 01. 12. - 21:15:20

Sziasztok kedves fogyisok! Keresem leendő fogyistársamat, akivel segíthetnénk egymásnak a következő pár hétben. 43 éves vagyok, és 10-12kg-tól szeretnék megszabadulni. Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését írjon bátran. Sok akaraterőt kívánok mindenkinek, hajrá! Üdv: Kata

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: