Házipatika fórum: pajzsmirigy műtét - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1

pajzsmirigy műtét

#1 mariannronai 2012. 07. 01. - 09:51:56

Szia Csilla,műtét elött állok légyszives írd meg a tapasztalataidat ,ki műtött ,amikor felébredtél fájdalmaid voltak-e esetleg hányingered volt-e ,meddig voltál korházban?Mariann

#2 dxntoto 2011. 09. 22. - 00:28:29

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

#3 babi58 2011. 09. 05. - 12:39:12

Sziasztok! Nekem előreláthatólag októberben lesz pajzsmirigy műtétem az Onkológiai Intézetben. Szívesen venném, ha tapasztalataitokat megírnátok! Köszönöm előre is.

#4 csillubilu 2009. 12. 02. - 17:12:26

Szia Én egy hete jöttem haza az Onkológiai Intézetből szivesen válaszolok a kérdéseidre! Engem pajzsmirigyel műtöttek, Neked ki lesz az orvosod? És miért műtenek? UI:Csilla

#5 otodik 2009. 02. 06. - 16:30:53

Üdvözlök mindenkit, akit ez a téma érdekel! Nekem eddig négyszer műtötték, most lehet, ötödször sem kerülöm el a műtétet :( Szivesen beszélgetnék azokkal, akiket Budapesten, az Onkológiai Intézetben műtöttek a fej-nyak sebészeten, én oda "készülök" :( Természetesen mindenkivel szivesen fórumozok, aki ebben a témában érintett. Annyit tudok mondani, aki pm. műtétre készül, ne féljen, elviselhető! Viszont most, hogy ötödszörre is kiújult, és ez már rosszindulat-gyanús a citológiai mintavétel után- én szorulnék kis bátorításra, főleg, mivel nem ismerem a budapest Onkológiai intézetet, sem az ottani körülményeket, sem a fej-nyak sebész orvosokat. Jól jönne most egy kis "ismertetés" ezekről a dolgokról... Aki pedig most készül az első műtétre, annak annyit: nem törvényszerű ám, hogy kiújul, a legtöbb esetben egy könnyű műtét után gyors gyógyulás, és utána csak rendszeres kontroll. Tehát semmi pánik, az csak most nekem szabad, az ismeretlen miatt.. :p Várom nagyon a hozzászólásokat!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Topik megosztása: