Házipatika fórum: Hepatitis C - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Hepatitis C

#1 tibormate 2010. 08. 22. - 08:08:58

Tiszteletem, nagy örömmel tudatom a Tisztelt olvasókval hogy rákbetegségböl kigyógyult ember vagyok és szivesen segitek minden rászoruló igénylönek, megtaláltam aszt a természetes gyógymódot amej meggyógyit minden rákfajtát. Igz beleértve a Hepatitist is. Érdeklödni a következö cimen: tibormate@azet.sk 00421944177123

#2 mogyiera 2010. 03. 02. - 15:27:23

Ne is mond! Én BKV után mindig 3x mosok kezet, de valószínűleg még az sem elég. Bár hallottam már olyat is, hogy a fém felületeken annyira nem maradnak meg a bacik.

#3 iagainsti 2010. 03. 02. - 12:18:24

Hát helyettesíteni nem de védelmi szempontból jó, én is használok ilyet.Bkv után ami nagy fertő tud lenni.

#4 mogyiera 2010. 03. 02. - 12:01:57

Nem rossz dolog a rendszeres kézmosás és léteznek már mindenféle hordozható fertőtlenítő kencék, de sajnos a védőoltásokat azért nem tudják helyettesíteni:)

#5 iagainsti 2010. 03. 02. - 11:47:25

B ellen én azt hiszem kaptam még suliba, azzal nem lehet baj:) Igyekszem sokat kezetmosni úgyhogy remélem elkerülöm az ilyen fajta betegségeket:)

#6 mogyiera 2010. 03. 02. - 10:37:39

Én úgy tudom, hogy a hepatitis C elleni védőoltást még nem sikerült kifejleszteni:S De ami ellen létezik és veszélyes betegség, mindenképp érdemes felvenni szerintem is:)

#7 iagainsti 2010. 03. 02. - 09:56:22

Jó ilyen híreket hallani:) De védekezni gondolom lehet ez ellen is védőoltással nem?Bár az a baj hogy nagyrészt az emberek csak a kötelező oltásokat adatja be.Gondolom ha tehetnéd akkor visszamenőleg beoltattad volna magad.Főleg hogy az emésztőrendszer megbetegedése szerintem az egyik legrosszabb betegség, mindenre kihat.

#8 drtihanyi 2010. 02. 23. - 22:22:43

Bizonyos növények, gyógynövények adaptogén tulajdonsággal rendelkeznek. De mit is jelent ez? Képzeljen el egy olyan növényt, amely a megfelelő időben, a megfelelő mennyiségben, a megfelelő vegyületeket tartalmazza. A tudománynak a mai napig nem sikerült ilyen precizitású készítményt előállítani. 300 gyógynövényből mindössze 1 rendelkezik ilyen jótékony hatással, a tradicionális kínai medicina jól ismeri ezeket a növényeket. Az adaptogén növények akkor és úgy hatnak, ahogyan az adott pillanatban szükségünk van rájuk. A kulcsszó az adaptáció, azaz a tökéletes alkalmazkodás. Az adaptogén, intelligens gyógynövény csak akkor hat, ha szükség van rá. Egy adaptogén vérnyomás csökkentő növény csökkenti a vérnyomását azoknál, akiknek magas, viszont hatástalan azoknál, akiknek normális. Az adaptogén koleszterincsökkentő gyógynövény csökkenti az LDL (ártó) koleszterint, de növeli a HDL (jó) koleszterin értéket. Az ősi kínai medicina szerint a reishi (pecsétviaszgomba, ganoderma lucidum) is egy ilyen adaptogén gyógynövény, mely képes egyszerre támogatni a szervezet védekezőképességét és idegrendszerét. Természetgyógyászok, füves emberek allergiában, magas vérnyomásban, vírusfertőzésben és bronchitisztben egyaránt alkalmazzák. De a reishi adaptogén hatása kiterjed a méregtelenítésre, hangulatra, étvágyra, életerőre és a mentális éberségre. Adaptogén hatás a méregtelenítésben Egyetlen szervre sincs jobb hatással a reishi, mint a májra. A máj több, mint 300 biokémiai funkciója és folyamata komoly szükséggel van a világ leginkább adaptogén gyógynövényére. Egy kutatás szerint a reishi kivonat kifejezetten jótékony hatású Hepatitis B-ben (Stengler, 2005). A kínai medicina előszeretettel használja a reishit méregtelenítésre, mely egyébként a máj legfőbb funkciója. A manapság egyre nagyobb mennyiségben előforduló mérgek, toxinok, petrokémiai anyagok, növényvédőszerek, gyomirtók, mind-mind megterhelik méregtelenítő szervünket, a májunkat. A máj megfelelő védelme részét képezi az egészséges és hosszú életnek. Adaptogén hatás a stressz csökkentésében A méregtelenítő hatás mellett a reishi stressz csökkentő hatása is részét képezi adaptogén tulajdonságainak. Mai világunkról, a nap, mint nap minket érő stresszről fölösleges lenne írnom, hiszen mindannyian tisztában vagyunk vele: zajszennyezés, túlóra, közlekedési dugók, anyagi természetű kiadások, stb. Ezek mind növelik stressz szintünket. Az emberek többsége ösztönösen keresi a stressz csökkentő módszereket, mint a meditáció, sport, egészséges táplálkozás, azonban szükség lehet egy olyan gyógynövényre is, amely képes lehet természetesen csökkenteni stressz szintünket. A reishi tökéletes választás, mivel a benne található polypeptid láncok növelik az agyban az endorfin szintet. Adaptogén hatás az edzéshez hasonlóan A reishi gyógygomba rendszeres fogyasztása hasonló hatással bír, mint az aerob testmozgás, a szív-, és érrendszerre, vagy a súlyzózás az izmokra. A reishi valójában az immunrendszert és az idegrendszert tréningezi. Az immunrendszernek pedig a szívhez, tüdőhöz és izmokhoz hasonlóan, szüksége van a rendszeres tréningre, hogy erőssé és ellenállóvá váljon. A reishi adaptogén hatásai: - támogatja az immunrendszert - támogatja az idegrendszert - befogja a káros szabadgyököket - elősegíti a méregtelenítést, támogatja a máj működését - csökkenti a gyulladásokat - csillapítja az allergiát Forrás: Red Reishi: King of Adaptogens, San Francisco, CA 94111, June 12, 2007, Global Medicine Hunter® News Release, Dr. Meg Jordan, PhD, RN, GLOBAL HEALTH MEDIA Liver Strength lila kukoricán nevelt ganoderma lucidum kivonat

#9 mucomano 2010. 01. 21. - 17:29:27

Hello! Én 2,5 éve gyógyultam meg 1. genotípusú HCV fertőzésemből, 1 év kezelést követően. Ma voltam éves kontrollon, remélem, gyógyult is maradtam... Előtte én is vettem a méregdrága COD teát, de kb. annyit ért, mint halottnak a tsók!!! 12 millió volt a vírus titer értékem a kezelés kezdetén, pedig ittam a teát előírás szerint! Szóval nem javaslok semmiféle "csodaszert", inkább ajánlanám Dr. Werling Klárát a Szentkirályi utcában a SOTE II. Belklinikáján, ő profi hepatológus. Engem legalábbis ő kezelt.

#10 linda.9 2009. 08. 27. - 14:30:48

Sziasztok! Lenne egy pár kérdésem tőletek! 2004ben vérvétel után kiderült hepa-c m van. Jártam minden hónapban rendese vérvételre meg vizsgálatra. Semmit nem csinált a dokim. Majd 9honap mulva csináltak egy virus számlálást és nem volt virus a szervezetemben.azt mondta spontán gyogyultam... Uttánna voltam kétszer vérvételem, 6havonta minden ok... Utánna szültem rá 3évre és gyanussan kivolt "dagadva" a májamnál... elmentem háziorvoshoz mert lefogytam nem csinált se vérvételt se mást!!! Azt mondta anorexiás vagyoK!!! KÖSSZ! mostmeg csinált a Lászlóban pesten a régi orvosom és pozitiv lett a teszt.A véremben 115000 virus van... tudom nem sok de van! KÉRDÉSEIM:A kicsinek lehet baja? A páromnak? Kezelés minden képpen kell?? Nagyon féltem a fiam és a párom! Kedden lessz a dokim de szeretnék felvilágositást tőletek! Kérlek irjatok nekem!!! Köszi előre is : LINDA

#11 andapand 2009. 07. 30. - 21:22:53

Örülök hogy jól vagy!!! Előtte próbáltál-e más kezelést is??? Én igen,gyógyszer, interferon, de sajna nem volt hatásos. Üdv!

#12 lhannak 2009. 05. 28. - 14:10:21

1997 és 1999 között kaptam először interferon, majd interferon+Ribavirin kezelést a László Kórházban Budapesten. Azóta jól vagyok, normális májfunkciókkal. Ha ennél többet szeretne tudni -->lhannak@gmail.com

#13 cickomicko 2009. 03. 18. - 10:51:59

Kedves vtfr ! Figyelmedbe ajánlom az alábbi honlapon található terméket. Én ittam. Borzasztó ízű és állagú, de a Hepatitis C-t képes legyűrni vele a szervezet. http://www.codtea.oditech.hu/

#14 vtfr 2009. 02. 09. - 00:14:15

Kedves Betegtársaim! Kérem mindazok válaszát, akik megygógyultak Hepatitis C-ből, vagy kezelés alatt állnak, hogy hol melyik kórházban és milyen kezelés során ? Nálam ennél a vérátömlesztésből eredő betegséghez társul még a magas vérnyomás és a cukorbaj is, ha van hasonló cipőben járó beteg kérem szintén válaszoljon.

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: