Házipatika fórum: Adipex retard - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Adipex retard

#1 eva3161 2013. 08. 19. - 14:52:29

Fogyókúrás tabletta - acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 zikis_2 2012. 12. 04. - 12:17:02

Sziasztok! Egy kis érdekesség az adipex-el kapcsolatban![/b][/b][/b] :
http://www.hamisgyog...ogyni-vagyokat/

#3 egyszervolt 2012. 10. 08. - 02:09:47

Adipex retard fogyókúrát elõsegítõ kapszula eladó.Tel:0630/891-89-01.Vidékre küldés megoldott postai utánvétellel 1 munkanapon belül.Bõvebb infó a termékrõl a www.adipexretard.hu weboldalon(pl.részletes gyógyszertájékoztató,beszerzési lehetõség,árak,akciók,kötetlen beszélgetõ fórum a tapasztalatokról,)De bármilyen kérdésed van hívj nyugodtan,vagy írj mailt a decsimonika@axelero.hu mail címre.

#4 lotuska 2012. 05. 02. - 08:48:37

Kedves Fórumozók! A Szegedi Tudományegyetem pszichológia szakán vagyok levelező tagozatos hallgató. Egy csoporttársammal az étkezési szokások és evészavarok szociálpszichológiai hátterét vizsgáljuk kutatásunkban. A kérdőív kitöltése kb. 15 percet vesz igénybe, és nagyon nagy segítséget jelentene nekünk. Természetesen teljesen anonim, azonban, ha valaki egyéni eredményéről visszajelzést szeretne, egy azonosító és e-mail cím megadásával erre is lehetőség van, ha a teljes kutatás eredményéről szeretné a visszajelzést, akkor elegendő az e-mail cím megadása. Előre is nagyon köszönjük a segítséget azoknak, akik kitöltik, esetleg ismerőseiknek tovább küldik. Kresznerits Szilvia A kérdőív az alábbi linken érhető el: https://docs.google.com/spreadsheet/ viewform?formkey=dHVTSUZUTzI3OF9famw wdWRmYWtmZmc6MQ

#5 narika 2012. 04. 27. - 16:41:00

Sziasztok!Engem az érdekelne hogy az adipexet lehet fogamzásgátló mellet használni mert erről nem találtam semmiféle infót! Előre is nagyon köszönöm

#6 fogyibolt 2012. 02. 21. - 10:19:12

A Legjobb Fogyókúrás Gyógyszerek, Étvágycsökkentők, Zsírégető Tabletták Egy Helyen! Fogyni szeretne de elege van a kínzó diétákból és az állandó koplalásból? A legjobb fogyókúrás gyógyszerek, étvágycsökkentők, zsírégető tabletták egy helyen! Csak egy kattintás weboldalunkon és a legmodernebb zsírégetők és étvágycsökkentők közül választhat a legjobb áron: Adipex Retard, Sibutramine (Reductil), Regenon, Slimex, SlimTrim. Email: fogyisbolt@citromail.hu vagy www.fogyibolt.weebly.com ;)

#7 egyszervolt 2011. 10. 27. - 20:32:09

Adipex eladó Adipex retard fogyasztó kapszula eladó.Tel:0630/891-89-01.Vidékre küldés megoldott postai utánvétellel 1 munkanapon belül.Bővebb infó a termékről a www.adipexretard.hu weboldalon(pl.részletes gyógyszertájékoztató,beszerzési lehetőség,árak,akciók,kötetlen beszélgető fórum a tapasztalatokról,chat)De bármilyen kérdésed van hívj nyugodtan,vagy írj mailt a decsimonika@axelero.hu mail címre.

#8 eladoadipex 2011. 10. 17. - 13:21:24

ELADÓ-FOGYOKURÁS TABLETTÁK MINDEN MENNYISÉGBEN:A D I P E X-RETARD (EREDETI GYOGYSZERTÁRI KÜLFÖLDRÖL BEHOZVA) 20 SZEM 1 LEVÉLBEN 6000 FT GARANTÁLT FOGYÁS GARANCIÁT VÁLLALOK A TERMÉKEIMRE ELÉRHETÖSÉG:( SZTERKA 06202769559 EMAIL szteroid@citromail.hu)

#9 pedro007 2011. 01. 05. - 21:21:21

Adipex retard 4000ft/levél-20 szem eladó!!! slim trim 8500ft/doboz eladó!!! regenon 5500ftr/levél eladó! Irj vagy hivj bizalommal!!! bruno.8@freemail.hu vagy 06-30-743-30-78 Üdv,Pedro.

#10 egyszervolt 2009. 08. 28. - 04:55:57

Valóban az az oldal már nem él,viszont lett helyette egy szerintem sokkal színvonalasabb,ott megtalász minden adatot.A cím www.adipexretard.hu

#11 irdatlanka 2009. 08. 14. - 11:45:06

Szia! A fórumon található, magukat beszerzési forrásként megjelölő emberek címe nem él, az említett www.adipex.sokoldal.hu oldal helyett meg a sokoldal főlapja jön be. Miért? Üdv Irdatlaka

#12 egyszervolt 2009. 03. 29. - 23:05:21

Szeretnék egy pár szót ejteni az Adipex retard nevű,itthon nem törzskönyvezett fogyókúrát elősegítő kapszuláról.Rengeteg orvosi oldalt átnéztem ez ügyben,de mindenhol csak a negatívumokat mondják róla képzett! orvosok,holott nekik kellene a legjobban tudni hogy több nálunk orvosilag sokkal fejlettebb EU tagállamban,előszeretettel használják az orvosok jelentős túlsúly leküzdésére.Sőt mi több,minden itthoni háziorvosnak kötelessége lenne receptre felírni az Adipex retardot,csak éppen vagy nem ismerik,és nincs kedvük utána nézni a nemzetközi gyógyszerkönyvben hogy mi is ez,vagy pedig nem áll érdekükben felírni mert ebből a magyar gyógyszeriparnak nincs pénze. Érdemes ellátogatni a www.adipex.sokoldal.hu weboldalra,és körülnézni például a fórumban,hogy mennyi olyan túlsúlyos embernek segített az Adipex retard lefogyni,aki már minden itthon kapható receptköteles gyógyszert kipróbált(sokszor 10-15 ezer Ft ot elköltve 1-1 doboz gyógyszerre).

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: