Házipatika fórum: Hüvelygomba - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 34 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Hüvelygomba

#41 minifonok 2010. 08. 24. - 13:02:22

Szerintem használj Canesten krémet! Olvasd el ezt a cikket, talán segít: http://www.csajbaj.h..._nem_lehet_gond

#42 rebekalaura 2010. 08. 21. - 17:07:11

Sziasztok Bontatlan Pimafucin krém 30g-candida gombára 500ft Lejárat:2012/10 Ha érdekel irj sucika@citromail.hu

#43 fanniiika 2010. 08. 16. - 19:29:31

sziasztok!:) használt már vki közületek canestent? éa ha igen akkor bevált? és mennyibe kerül kb? válaszotokat köszönöm:)

#44 rebekalaura 2010. 08. 15. - 11:38:53

Szisztok A tenyésztés pontosan kimutatja hogy van e gomba a hüvelybe vagy nincs.Én sokszor voltam ilyen tenyésztésen,és mindig kimutatta a gombát,ha volt.Kb egy hetet kell rá várni annyi idő mire megvan az eredmény. Szép napot mindenkinek!

#45 sallimus 2010. 08. 13. - 15:44:12

Ha jól tudom a baktériumok bejuthatnak a foglyukon keresztül is a vérbe, így a test bármely pontján okozhatnak gondot. De javítsanak ki, ha bármiben is tévedek.

#46 vivike20 2010. 08. 12. - 18:56:12

A nemi uton terjedö dolgokat kimutatja a tenyésztés, az biztos, mert azt már több orvos is mondta...max a gombát nem biztos, de ezzel is meggyöztek hogy ma már minden egyéb ilyet kimutatnak, a rákszürés meg föleg kimutatja a fertözéseket, és én azon is voltam, ami szintén negativ lett.... arrol már nem is beszélve,hogy joideje nincs a párommal szex...egy eléggé fura dolgot mondott utobb az orvosom, hogy mennyek el fogászatra meg arcüreg vizsgálatra...hogy ennek mi köze a gombához??? azt nemtudom...de volt teljes vérképem is és egyetlen csillagom sincs...most megyek egy idösebb orvoshoz...aki talán már több ilyet látott,több szem többe lát...hátha elörébb jutok,mert ezzel az orvossal 1 éve se lett jobb...:(

#47 liliom12 2010. 08. 12. - 09:59:38

Szia! Ha nem akarsz feltétlen gyógyszerekhez folyamodni, én nagyon ajánlom a homeopátiás szereket. Nekem nagyon beváltak. Bár ilyen problémára nem használtam még, de érdemes adni neki egy esélyt. Ha utána szeretnél olvasni, keress rá Homeomami-ra. Többek között ilyesmikről is ír (mellesleg nagyon szórakoztatóan) :-) Találtam egy konkrét tanácsot is: http://homeopatia.in...HihPgSiteSearch Mielőbbi gyógyulást neked! Lili

#48 CateRina28 2010. 08. 07. - 14:50:46

Kedves Vivike! Ha nem tenyészett ki baci, akkor nincs is ott baci, és nem szabad Dalacint vagy egyebet használni rá, mert rontanál a helyzeten. Én azt tapasztaltam, hogy a gomba tenyésztéssel csak ritkán tenyészik ki. Keress egy olyan nőgyógyászt, aki menzesz előtt 1 héttel levesz tőled kenetet és MIKROSZKÓP alatt nézi meg, hogy mit lát benne. Ha sok a gombaspóra vagy a gombafonal benne, akkor a gomba miatt fáj a szex. És még egy dolog lehetséges, hogy valamiféle nemi úton terjedő kórokozó csinálja nálad a bajt, ezt pedig nemibeteg gondozóban, STI ambulancián tudják megnézni. Akár ez is előfordulhat, hidd el. Ezeknek nézz utána feltétlen. Minden jót, C.

#49 vivike20 2010. 08. 04. - 08:00:35

Szia! A hüvelygyulladás vmilyen fertözés miatt alakul ki..ha a fertözést kezelik a gyulladás is megszünik!!! Nekem is volt...a Dalacin hüvelykrém nagyon jo rá...az gyulladás csökkentö..csak az a baj vele hogy antibiotikum, és ha hajlamos vagy rá begombásodhatsz töle.

#50 vivike20 2010. 08. 04. - 07:54:36

Köszönöm a levelet aki a laborrol irt egy kis "felvilágositást" :) Most ujra voltam ilyen tenyésztésen...és ismét negativ lett... ennyiszer már nem hinném hogy esetleg a laborba hibáznának... És én is ugy vélem,hogy a labor azért van ,hogy kimutassa a gombát is.... Csak ha minden negativ, de mégis fáj ha a partneremmel vagyok...akkor nem igazán értem...már egy éve szenvedtek ezzel, 2hetente orvoshoz jártam...mindenféle vizsgálatot elvégeztek...sehol semmi Érthetetlen ,hogy akkor miért van panaszom...az orvosom egyszer azt is mondta ,van olyan a nöknél,hogy allergiásak a férfiak elöváladékára... de én ilyenröl még sohasem hallottam, csak hogy a sperma felbonthatja a megfelelö PH értéket...

#51 tatuka83 2010. 08. 04. - 06:32:39

Oké köszi! Csak azért gondoltam hogy van mert egy hasonló gyógyszerből viszont van nagyobb kiszerelésben is.

#52 rebekalaura 2010. 08. 03. - 13:59:09

Sziasztok Nekem maradt meg pár candidára való gyógyszerem. Valaki keres flucohexált nagyobb kiszerelésbe.Nagyobb kiszerelés szerintem senkinek sem marad,mivel ezek receptköteles gyógyszerek,nagyobb mennyiséget meg nem ír fel az orvos.Szerintem 4 db 150mg-os nem egy kis adag. 3 dobozPimafucin hüvelykúp/9darab/1600ft-candida gombára Lejárat:2011/12 Bontatlan Pimafucin krém 30g-candida gombára 500ft Lejárat:2012/10 Egy bontatlan doboz FlucoHEXAL 150 mg kemény kapszula/4darabos/ugyanaz mind a Mycosyst-Gyno,Lejárat:2012/Ár:4000ft -Candidára ha valakit érdekel,írjon emailt. sucika@citromail.hu

#53 tatuka83 2010. 07. 31. - 15:33:26

Sziasztok! Még mindig az a kérdésem hogy van-e valakinek bontatlan FluckoHexal tablettaja nagyobb kiszerelesben tehát nem a négy darabosban? Ha valakinek van kérem irjon!Segítségeteket előre is köszönöm!

#54 hajni21 2010. 07. 31. - 14:54:28

Szia! Erről a gyógyszerről tudnál pár konkrétumot írni? Pl: Menyibe kerül, recept nélkül is kapható-e, és hogy hogyan működik? Előre is köszi

#55 hajni21 2010. 07. 31. - 14:51:27

Szia!Csak kívülről kend be. :)

#56 hajni21 2010. 07. 31. - 14:49:50

Szia Lilla! Én nekem szinte félévente előjön a hüvelygomba, de engem mindig megvisel érzelmileg.Nem tudom hogy milyen gyógyszereket irtak fel neked az orvosok de nekem használt a Gynazol. Nem tudom hogy van e állandó szexuális partnered?. Ha van akkor lehet hogy ő fertőz vissza folyamatosan. Ha nincs akkor (csak úgy mint nálam) a saját szervezeted termeli a gombát. Én nem rég találtam a neten egy olyan cikket amiben azt irták hogy egy élőflórás kefirbe mártogassak bele egy tampont és azt rakjak fel minden egyes aktus után. És hidd el ez jó is volt. Szerintem próbáld meg te is. Ne egyél sok tejterméket vagy csokit mert azok is elősegitik a szaporodásukat. Amig beteg vagy kerüld a melegvizes fürdőket. Vagy ha van otthon kádad vegyél egy kamillás fürdőt....ezt is a neten láttam... Nekem a fogamzásgátlótól lett először gombám.Ha te is szedsz akkor gondold át hogy folytatod-e. Remélem segitett a levelem. Üdv:Hajni

#57 tatuka83 2010. 07. 30. - 18:13:50

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni van-e valakinek nagyobb kiszerelésben FluckoHexal tablettája? Választ előre is köszönöm!

#58 jutka107 2010. 07. 29. - 13:09:54

Csakis külsőleg. De ha gombád van ez elég kevés lesz.

#59 gogooo 2010. 07. 29. - 00:32:47

Sziasztok! Mint nektek, én is Hüvelygyulladással küszködöm, minden féle kúpokat használtam de sose szüník meg. Kellemetlen szag fehéres savanykás izű, együttlét után néha vérzik. Mit ajánlanátok nekem amivel végleg eltünik mert már unom hogy mindig csak kúpot tudnak kiírni az idióta "orvosok" :(

#60 rebekalaura 2010. 07. 26. - 12:30:42

Sziasztok! Megmaradt pár candidrára való gyógyszerem,nekem sikerült meggyógyulnom belőle. Megmaradt egy bontatlan doboz FlucoHEXAL 150 mg kemény kapszula/4darabos/ugyanaz mind a Mycosyst-Gyno,Lejárat:2012/ 3 dobozPimafucin hüvelykúp/9darab/-candida gombára Lejárat:2011/12 Bontatlan Pimafucin krém 30g-candida gombára Lejárat:2012/10 Ha érdekel,írj és megbeszéljük sucika@citromail.hu

• 34 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: