Házipatika fórum: segitek,hogy ne robbanj le,amig fogyókúrázol - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

segitek,hogy ne robbanj le,amig fogyókúrázol

#1 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:54:30

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta2

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#2 2004. 03. 22. - 04:20:20

Szevasz! Irma vagyok, és elnézést kérek, hogy ismeretlenül megszólítalak, de hátha tudok segíteni, az ajánlatomat elküldöm Neked az e-mail címedre, az enyén pedig irmama@fbi.hu

#3 SANK 2004. 02. 24. - 18:20:57

Egyetértek !

#4 kea 2004. 02. 24. - 14:45:58

Ha már információ, akkor legyen valóban pontos: a Kósa L. Adolf és a felesége a Forever Living Products managerei és nem a Sun Rideré. Jó néhány terméküket magam és a családom is fogyasztja, vannak közöttük igazán nagyon jók. Nem minden vacak csak azért, mert hálózatban terjesztik.

#5 2004. 02. 23. - 21:54:38

A Kósa a Sunrier termékforgalmazója vagy területi képviselője, mindegy. Az egy kissé más árkategóriájú termék csak a műzliszelet kb. 1000 Ft.

#6 2004. 02. 08. - 18:55:10

Szia! elküldenéd a megoldást hogy ne legyek ideges és feszült fogyokura közben. Elöre is köszi :) Email : kishajnika@freemail.hu

#7 SANK 2004. 01. 26. - 22:36:43

Ha valakinek nem elég meggyőző Rendek Mária , itt egy rekámoldal: http://noszaly.aloevera.hu Egyre több hírességet ugratnak bele az üzletbe. Valamelyik topicban olvastam, hogy Kósa L. Adolfék csak 3 millát keresnek rajta havonta. Szóval ez kőkemény üzlet. Ide meg szerintem nem üzletelni járnak az emberek, hanem jó társaságot találni , akik egymást segítve tudnak fogyni. Amúgy nem akarom az üzeletet elrontani, de legtöbbször kudarcba fullad az üzletszagú próbálkozás , ha nem ezt várják az emberek. :'( :'(

#8 2004. 01. 26. - 12:14:57

Nagyon kedves vagy,és kultúrált a hozzáállásod az emberekhez. Nagyon becsülendő és ritka erény. A vitádra nem is vagyok ezek után se kiváncsi, de ha már ilyen hamar reagáltál közlöm veled,hogy semmiféle fogyasztó vagy hasonló jellegü szert sem most sem a jövőben nem használok. a vitriolos megjegyzésedre meg csak annyit,hogy a te válaszodra inkább jellemző. Egyébként a csodaszered jótékony hatását mi se bizonyítja jobban,mint az,hogy teljesen eltüntek az utcáról az elhízott nők és férfiak. :d :d :d Üdvözlettel bobecs

#9 rendekmaria 2004. 01. 25. - 22:01:34

Szivesen venném,ha erről bővebben irnál és megjelölnéd az információ hiteles forrását is,elolvasnám.A válaszod máris felér egy propagálással,ami ugye hasznos lenne... :d

#10 rendekmaria 2004. 01. 25. - 21:57:42

Látom,máris megártott a fogyókurád,mert igencsak vitriolos a válaszod.Ez nem az a hely,ahol vitát nyitunk különbözőcégekről.Azonban nem árt,ha tájékozódsz az aloeról más forrásból is mert akkor nem szűkited le 8 évre a multját.Nem kell fogyasztani,ha nincs kedved stb.. hozzá. Költsd nyugodtan a pénzed fogyasztó tablettára,az biztos olcsóbb.Ha csak ennyit ér az egészséged? Részemről nem kivánom a vitát folytatni veled. :p

#11 2004. 01. 07. - 19:51:33

rendekmaria Ha ilyen behatóan foglalkozol a témával gondolom azt is tudod, hogy az aloe-nak olyan összetevői vannak, amelyekhez a szervezet hozzászokik, és később az alapvető funkciókhoz (pl. anyagcsere) is szüksége lesz rá!!! Ezt sem ártana propagálni... Ági

#12 2004. 01. 07. - 19:51:29

rendekmaria Ha ilyen behatóan foglalkozol a témával gondolom azt is tudod, hogy az aloe-nak olyan összetevői vannak, amelyekhez a szervezet hozzászokik, és később az alapvető funkciókhoz (pl. anyagcsere) is szüksége lesz rá!!! Ezt sem ártana propagálni... Ági

#13 2003. 12. 15. - 14:20:29

Bocs,hogy csak most reagálok a válaszodra,de a háromezeréves múlt egyáltalán nincs igazolva.Hol van az a rengeteg egészséges ember aki ezt a csodás készítményt használva,minden betegséget elkerűlt? Ez a te csoda szered kb.nyolc éves múltra tekint vissza hazánkban,és sok vezető a cégednél meg is gazdagodott belőle. Elég húzós az ára és egyáltalán nem vagyok meggyőződve a különleges gyógy hatásáról. bobecs

#14 rendekmaria 2003. 12. 13. - 01:13:05

:Bocs,de egy ideje nem neteztem és nem tudom válaszoltam-e.Ha nem akkor ime:nem mindenre jó,de sok segitséget nyujtahat bizonyos esetekbem,mert nagyon jó sejttápláló.Külsőleg és belsőleg is.A magam és mások tapasztalatai ebben megerősitettek.Az 3ezer éves sikeres múlt meg remélem a kétkedőket is.Aki meg nem hiszi próbálja ki,mert a saját tapasztalat a legmeggyőzőbb.Akaraterőt azonban nem pótol!

#15 zoknispagyi 2003. 11. 26. - 08:52:41

Kedves Mária! Köszi. Hogy lehet az, hogy az aloé mindenre jó? Mármint lehet külsőleg, belsőleg egyaránt használni - ha jól tudom.

#16 rendekmaria 2003. 11. 26. - 00:43:59

ALOEX

#17 zoknispagyi 2003. 11. 17. - 10:08:48

Melyik cég?

#18 rendekmaria 2003. 11. 14. - 23:05:58

Egy táplálékkiegészitőket forgalmazó cég orvostanácsadója vagyok és tudok neked ajánlani olyan terméket,amivel a sejtjeidet táplálod,de a kalóriákat nem szeded fel tőle és nem is leszel dilis,amig fogyózol.Mivel a sejtjeid nem éheznek,birod a kalória megszorítást,sőt a fizikai terhelést is..Ha érdekel,szivesen elmondom személyesen is,amennyiben budapesti vagy,de novemberben vidékieknek is tudok megfelelő heylszineket ajánlani,ahol bővebb felvilágositást kaphatnak. emailem:rendekmaria@freemail.hu :p

#19 2003. 11. 10. - 19:38:22

Szia ! Rendben kiváncsian várom a segítséged,de milyen e-mailen lehet megtalálni?

#20 rendekmaria 2003. 11. 09. - 22:55:35

Tudok egy jó megoldást,ami mindig bevált annak,aki fogyókúrázott és mégsem lett ideges,feszült ez idő alatt.Ha szeretnéd,hogy megosszam veled,keress meg e-mailen,segitek Neked is. DRM

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: