Házipatika fórum: Hajhullás,Kopaszodás ellen - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Hajhullás,Kopaszodás ellen

#1 maria3891 2016. 12. 30. - 08:25:52

Hajhullás elleni tabletták -http://bit.ly/2hyfawz
Egy jó barátom ajánlásának köszönhetően kezdtem el használni a Follixin-ot és az igazság az, hogy nagyon jól bevált. Már visszanőtt a haj egy része a fejem tetején és érzem, hogy a hajam már nem hullik annyira.

#2 umburk 2015. 09. 01. - 16:46:48

Üzenet megtekintéseIdézve: kandr - Dátum: 2009. július 08. - 14:29:34

Szia!Igen valóban ez a procyanidról szól csak.Megnéztem.Amúgy szerintem akkor sem lehet hiszem, hogy jó lenne előrehaladott kopaszodás esetén.Egyszerűen képtelenség szerintem, hogy aki megkopaszodott h. újra haja legyen teljesen...Szerintem nagyobb a füstje,mint a lángja ennek a termékenek...De nem rossz!a kopaszodást megállítja!csak 10000Ft/hó+ a poastaköltség ami 1500Ft körül van,így 11500Ft.Méreg drága!

Ha valaki megkopaszodott, már szerintem se használ semmi, hiszen elhaltak a hajhagymák! Ha még vannak hajszállak, akkor viszont a hajhullás okát kellene megszüntetni, nem csak úgy összevissza ezt azt használni és nagy összegeket értelmetlenül kifizetni. Ez telejesen értelmetelen. Sok jó cikkgyűjtemény van a neten a hajhullás témakörében amit szerintem érdemes áttanulmányozni, és a tájékozódás után elindulni valamilyen szakorvoshoz kivizsgálásra. Egy férfiembernek sokmindentől hullhat a haja, ez a cikk pl. egész jól felsorolja a férfiakat érintő hajhullás okait: http://hairwellness....-es-a-hajhullas De vannak még részletesebb oldalak is, amik pl. már a különböző hajhullást okozó bőrbetegségeket is egészen részletesen bemutatják: http://hajhullas.info.hu Szóval szerintem először orvos, és ha meg van szüntetve az ok, és még van élő hajhagyma, akkor érdemes csak különböző szerekkel próbálkozni. Különösen ennyire drágákkal...

#3 attila_5wd 2015. 03. 29. - 17:24:21

Üzenet megtekintéseIdézve: dav984 - Dátum: 2013. január 02. - 19:17:32

Egy bevált árusító helyet keresek ahol Rogaine habot tudnék vásárolni. Ha valaki tudna ebben segíteni, azt megköszönném. Üdv.

nem tudom mennyire ragaszkodsz még a Rogaine -re mert van újabb minoxidil hab is ami jóval olcsóbb, én ezt rendelem:
http://vital-hair.hu/Foligain.F5.php
remélem segítettem , Üdv

#4 bandi66 2014. 09. 18. - 14:39:36

Sziasztok!
Pár évvel ezelőtt én is hasonló cipőben jártam, mint mos te jojoo. Engem is elért a kopaszodási időszak. Nagyon kellemetlen volt, hogy kopaszodom. Nem csak külsőleg, de lelkileg is. A feleségem talált rá a neten egy hajklinikára, akik hajbeültetéssel foglalkoznak. El is mentem hozzájuk konzultációra, ami után végül én a hajbeültetést választottam. Most már eltelt 4 év és minden nap a tükörbe nézvén csak azt tudom mondani, hogy jó döntés volt a részemről a műtét. Újra van hajam, sőt éveket fiatalodtam ennek köszönhetően. A feleségem is máshogy néz rám. Én neked is csak ajánlani tudom. Bár sajnos nem kis összegbe kerül, de minden pénzt megér!!
www.himgeurope.com

#5 jojo65 2014. 09. 17. - 17:26:10

Sziasztok!
Nálam pár éve kezdődött az egész ... úgy 3-4. Elkezdtem fejtetőn kopaszodni, ami az utóbbi hónapokban eléggé felerősödött. Most már nagyon zavar. Szeretnék vele elmenni hajgyógyászhoz, szakértő kezekbe, vagy valami "csodaszert" rá - gondolok itt ecsetelőre, samponra, krémre, akármire - csak segítsen!
Tudtok valamit ajánlani? Ti mit használtatok, mi segített ilyen esetben?!
Köszönöm előre is! :)

#6 zsuzsahorvath7 2013. 08. 09. - 09:49:45

Nekem is nagyon ritka a hajam és eddig sajnos semmilyen hiper-szuper gyógyszer nem vált be..
Tegnap pont a bőrgyógyászomnál voltam, aki azt mondta ezek nagy részt nem igazán hatásosak, csak rövid ideig erősíti meg a hajat, és (a legtöbb termék) nem tartalmaz megfelelő tápanyagokat a hajhagymák számára...
Nekem olyan alap dolgokat javasolt, amikre nem is gondoltam volna. :S
Azt javasolta próbáljak meg kemikália nélküli sampont és balzsamot szerezni és ne mossam minden nap, maximum 3 naponta!
Viszont fésülni naponta többször is kell, mert így megkímélem a növekvő hajszálakat, a "hulló hajszálak" súlyától, így nem fogja lehúzni a többit, ergo nem fog hullani. Még egy fontos dolgot említett: a hajszárítást.. Nekem olyan hajszárítóm van ami nagyon forró levegőt fúj, ez sem egészséges a haj számára. Tegnap este nézelődtem a Media Markt online újságjában és találtam olyan hajszárítót, aminek állítani lehet a hőfokát. Úgyhogy egy olyat is be kell szereznem. Mondjuk nem is olyan drága mint az ilyen-olyan hajhullást csökkentők és hát nem kell havonta megvennem ugyebár. :P Ja és a hajmosás során is langyos vizet kell használni! Esetleg, ha töredezett is, a hajvégeket babaolajjal kenni (fél száraz állapotban).
Remélem én is tudtam egy kicsit segíteni. :)

#7 robert2217 2013. 07. 16. - 16:04:08

Hajhullás elleni tabletták - follixin.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#8 gerendasnorbi 2013. 01. 14. - 20:00:36

Nekem ez tökéletesen bevált:

http://rogainehab.wordpress.com/

Üzenet megtekintéseIdézve: dav984 - Dátum: 2013. január 02. - 19:17:32

Egy bevált árusító helyet keresek ahol Rogaine habot tudnék vásárolni. Ha valaki tudna ebben segíteni, azt megköszönném. Üdv.

sing

#9 dav984 2013. 01. 02. - 19:17:32

sing

#10 57bibor 2012. 09. 05. - 16:58:49

A legújabb hajhullás elleni szerek a legkedvezőbb áron. www.hajpatika.info

Spectral DNC, Spectral DNC-L, Spectral UHP 5%, Spectral DNC-N, Rogaine hab, stb.

#11 havas_gy 2012. 05. 15. - 11:56:16

Eladó 3 db bontatlan rogaine hab! Eredeti csomagolásában! Ár: 17000ft Érdeklődni: havas.gy@freemail.hu

#12 havas_gy 2012. 05. 15. - 11:56:16

Eladó 3 db bontatlan rogaine hab! Eredeti csomagolásában! Ár: 17000ft Érdeklődni: havas.gy@freemail.hu

#13 didergo 2012. 01. 14. - 22:36:09

Még egy linket szeretnék megosztani azoknak, akiket szintén érdekel a hajhullás témaköre. Itt egy videót lehet megnézni a témával kapcsolatban:

#14 didergo 2011. 12. 21. - 21:05:45

Találtam egy hajhullás témakörét nagyon alaposan feldolgozó weboldalt, ott szerintem sok kérdésre választ találhatnak azok, akiknek a hajhullás problémát okoz. Meg lehet találni az összes hajhullás fajtát és a hátterükben meghúzódó okokat is: http://hajhullas.info.hu

#15 zissou_kapitany 2011. 10. 12. - 03:23:22

Revita sampon + Saw Palmetto kapszula. Ez nálam bevált. ;)

#16 bendeguzok 2011. 09. 07. - 11:02:14

Nekem eddig nem sikerült kinöveszteni hiányzó hajamat. Nemrég rátaláltam egy készítményre (MANE) amitöl nem látszik hogy ritka vagy hiányos a hajam. Meg vagyok vele elégedve. Akit érdekel a SURUHAJAT oldalon olvashat róla.

#17 galzsu 2011. 08. 31. - 13:15:38

wow!erről a szerről még soha nem hallottam, pedig eléggé otthon vagyok a témában mióta a férjem erősen kopaszodik. Eddig neki a Herb Pharma Hair Man készítménye volt az, ami a leghatásosabbnak bizonyult

#18 axeman34 2011. 07. 05. - 10:11:43

Hali! Egy hónapja vettem egy thai "csodaszert" egy elixires hírdetés alapján, amitől (lekopogom) megállt a hajhullásom. Vagy legalább is úgy tűnik. Sőt mintha jönnének a pihék a kopasz területen. MInden esetre nagyon kellemesen hűsíti a fejbőrömet. Imádom, alig várom, hogy reggelente bekenjem vele a kúszó homlokomat. Csak elég drága volt, de hát már annyi mindent kipróbáltam, hogy gondoltam, miért ne. Meg annyi sok jó infot olvastam itt, hogy gondoltam valamivel én is hozzájárulok, hátha valaki másnak is beválik. A neve elég brutál: chuleevandevi Szép napot és sok hajat mindenkinek!

#19 melcsi0723 2010. 06. 07. - 19:03:28

Sziasztok! Eladnék egy készítményt. FORCAPIL nevű gyógyszer, mely a haj, és köröm növekedését segíti. Én nagyon jó szernek tartom, tapasztalatból mondom.60 szemeset vettem a patikában, két dobozzal. Nekem bevált. A második dobozzal nem kellett mindet beszednem, ezért hiányzik belőle 12 szem, azaz 48-at tartalmaz a doboz, amit el szeretnék adni. A patikában a 60 szem kb. 3900 Ft körül mozog, és eladnám ezt a 48 szemet 2800 Ft-ért (24 napi adag). Az adagolása reggel 2 szem étkezés közben. Nyugodtan olvassatok utána a hatásának, ha bizonytalanok vagytok. Én is itt a neten ismertem meg a készítményt. Postaköltséget én állom.Ha érdekel a FORCAPIL, akkor írj a melcsi0723@freemail címre. Tudom hogy nem egész doboz, és elég béna így árulni valamit, de kipróbálás céljából remek ajánlat, szerintem. Üdv: Melinda

#20 andi7409 2009. 11. 09. - 17:11:20

Sziasztok! Eladó két doboz Spectral DNC bontatlanul. Darabja 7000.-ft andrea740906@gmail.com

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: