Házipatika fórum: Archív - 2002. december 19. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 347 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »

Archív - 2002. december 19.

#61 2002. 11. 27. - 13:10:55

Kedves Maya! Köszönöm részletes válaszodat. A nevemet szeretem én is, de nem hiszem, hogy miatta kellene karcsúságra vágynom, főleg, hogy az elérhetetlen. Akkor már beteg lennék. Azt hiszem, a belső szépség fontosabb, az emberek azt ugyanúgy észreveszik, mint a jó alakot és a jólöltözöttséget. Számomra fontosabb az a tartás, amit a hitem és a bennem levő szeretet ad. Meglepődtem, hogy amig te fogyókúráztál, a család nem étkezett egészségesen. Amióta egyre egészségesebben élek, igyekszem másokat is erre biztatni, némi eredménnyel. (Azaz a közelemben már nem lehet elhízni.) Ebben jó része van ennek a honlapnak, az öthetes kúráknak, fórumnak is. Én elhiszem, hogy nektek megoldást jelent a Herbalife, nem kérdőjelezem meg a hasznos és egészséges voltát. De szerintem nem ez az egyedüli megoldás. Örülök, hogy a férjed is jól van és nem kell szteroidos kezelést kapnia. A fogyása ugyan nekem gyorsnak tűnik, de láthatóan nincs káros mellékhatása ennek. Én alapvetően a természetes megoldásokat kedvelem, és ez nem drága! Ha nem eszem túl sokat és ésszerűen állítom össze az étrendet, akkor nem kerül sokba. Itthoni, elsősorban szezonális alapanyagokból kell főzni. A mozgás sem kerül feltétlenül pénzbe. De ha az egészet ahhoz hasonlítom, mennyi pénzt adnak ki mások gyógyszerekre, orvosi kezelésre, akkor nem drága a tornabérlet vagy a futócipő sem. További egészséges életet kívánok, szeretettel: Villő

#62 2002. 11. 27. - 11:05:13

Kedves Maya! Mindez szép, amit leírtál, de te sem és az elődöd sem, aki itt a Herbalifot reklámozta, nem beszélt még az áráról, illetve a rendszerről. Értem ez alatt azt, hogy nekem úgy rémlik ez hasonló rendszerben működik, mint az Amway (ld.: személyes kapcsolattartás), hogy ha alád be tudsz szervezni ennyi meg ennyi embert, akkor hú de jó vagy. Persze javíts ki ha tévednék, illetve magyarázd el kérlek ezeket a dolgokat is, hiszen az ára sem mindegy illetve az sem, hogy mit jelent ez a személyes kapcsolattartás dolog. Van egy sejtésem, hogy nem véletlenül nem beszéltek ezekeről...

#63 2002. 11. 27. - 09:22:46

Én kitaláltam mi az az élelmiszer ami Maya sztoriának megfelel, a neve: gyümölcs.... Nekem ez kicsit olyannak tűnik mint a kőleves. Valószínűleg, ha a csodaszer helyett almát eszel ugyanazt a hatást éred el, csak ugye az nem hangzik olyan jól. A hit mint tudjuk csodákra képes. Mindenkinek kitartást a saját módszeréhez!! S

#64 2002. 11. 27. - 00:42:17

Igen. Gondolom, hallottál már róla vagy talán fogyasztottad is? Ma már itthon az orvosok által is egyre inkább elismert és elfogadott, mint a legjobb összeállítású és legjobb minőségű táplálékkiegészítő, valamint, hogy a legjobban szolgálja az egészséges, biztonságos fogyókúrát. Emellett eredményekkel igazolt a szervezet egészségi állapotának komoly mértékű javulása is. Ezek mind tények, mint ahogyan az is, hogy valóban nem éheznek, sőt egyre jobban érzik magukat, akik ebből az élelemből is étkeznek naponta. Tudod ez olyan mint egy csoda, és nagyon megnyugtató, hogy ilyen egyszerű módon (a hagyományos reggelit felváltom egy igazán finom, többféle ízből választható reggelivel) ebből az ún. csodából már 11 éve nem kell felébrednem. Ami még szebbé teszi: a családomnak sem, hiszen mindenki jól van, bírja ezt az agyon stresszelt életet, dolgozik, veszi az akadályokat, stb. Maya

#65 2002. 11. 26. - 21:52:23

Gondolom a Herbalife-ra gondolsz

#66 2002. 11. 26. - 18:49:23

Egoid! Mindent megkaptam, köszönöm szépen. Csilla

#67 2002. 11. 26. - 18:21:18

Kdves Csillag74! A férjem hál'Istennek ma is él, a családom is jól érzi magát és jó a testsúlyuk. Ha ismernél tudnád, hogy soha senkinek nem tudtam volna kihasználni szorult helyzetét vagy elkeseredését. Szívesebben segítettem a magam módján, amiben tudtam. Amit leírtam 100 %-ig igaz. És amiért válaszoltam az, hogy pontosan tudom, milyen szenvedések árán tudtam én magam is hosszú éveken át tartani az általam bombázónak nevezett 53 kg-os súlyomat (163 cm vagyok), de sikerült tartanom. A férjem viszont előte soha nem tudott leadni egy dekát sem, mert éhesen a fehér is fekete volt ..., ha jól lakott, minden rendben volt. Amikor az ember jól érzi magát és tuti biztosan tudja, hogy mégis van egy szenvedés nélküli megoldás, nehezen tudja megállni, hogy ne mondja el másnak is. Tudod van egy ősi kínai mondás: ha megismersz valami jót, bűn nem megosztani másokkal. A választás, a döntés joga viszont mindenkinek a sajátja. Igazad van, sok minden van a piacon, mindenki igyekszik vonzóvá tenni, amiről beszél. Az eredmények minősítenek mindent, de ahhoz általában ki(meg) kell próbálni azt a bizonyos dolgot. Ez setben az a bizonyos "személyre szóló vevőszolgáltatás" mégis mássá teszi a többitől, mert a vigye Isten hírével helyett egy folyamatos kacsolatot is jelent. Egy dolgot azért nem szabad elfelejteni, az ember általában attól hízik el, amit megeszik, megiszik és ez bizony pénzbe kerül. Csak amit szabad döntésünk alapján csinálunk, az mindig jó és megéri, hiszen mi akartuk így. Aki egészsége vagy esztétikai döntése miatt le akar fogyni, sajnos az is pénzbe kerül. Gondold át, mit jelent egy "hagyományos" komoly diéta? Nem semmi és még fitness klubokról, tornáról nem is beszéltem. A túlsúly tény azoknál, akiket érint és tiszteletre méltó elhatározás, ha komolyan meg akarnak szabadulni tőle. Segítség nélkül azonban nagyon-nagyon nehéz vagy sikertelen. Nem elég leadni a túlsúlyt, az igazi eredmény az, ha nem is hízzák vissza. Én tiszta szívvel és felelősségtudattal beszéltem arról a megoldásról, amely működik és amivel öröm lehet még a fogyókúra is. Jó volt gondolatokat cserélni Veled. Maya Igazad van abban, hogy

#68 2002. 11. 26. - 17:34:42

Kedves Maya! Örülök, hogy nektek ez az 'élelmiszer' beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Mindenesetre a leírásod rettentően reklámszöveg-ízű, és nem akarlak bántani, de a problémáikkal ide fordulók már biztosan kipróbáltak pár csodaszert - eredménytelenül. Elismerem, hogy minden cégnek a profit az elsődleges és e cél érdekében mindent eszközt megragadnak - viszont az elkeseredett emberek kihasználása nem szép dolog. Itt mindenki egy életmód-váltást próbál megvalósítani, jobbára sikerrel. Kérlek, ne kecsegtesd őket hiú reményekkel. 3 hónap alatt 26 kg?! Remélem még él a férjed. Üdvözlettel, Cs

#69 2002. 11. 26. - 17:07:40

Kedves Villő! Gyönyörű neved van, ehhez igazán illik egy karcsú alak és egy magabiztos, jó megjelenés. Te is így gondolod ugye? Tudod én 1991 nyaráig úgy tudtam nagy erőfeszítések árán tartani a súlyomat (mert nekem sokat számított a jó megjelenésem), hogy állandóan fogyókúráztam, reggel-délben kb. 1000 kcal ettem és este szinte soha nem vacsoráztam. 2 gyermekem és a férjem jóízűen ettek, én "csak" elkészítettem. De nagyjából elég jól működött a dolog. Miután jól is főzök, a férjem szépen felhízott mellettem, 98'-ig kb. 18 kg plussza lett. Ekkor - Csernobil után 3 évvel - súlyos vérképzési betegsége lett, napi 14-16 Prednisolon (lórugásszerű steroid) tartotta életben. Két év alatt még 26 kg-ot hízott (természetes mellékhatásként). Semmivel nem tudott fogyni, koplalásról, éhezésről még csak beszélni sem lehetett neki. Ekkor - 1991-ben - próbált a barátunk megismertetni bennünket egy általuk már évek óta használt, kipróbált táplálkozási programmal. Semmit nem hittem el belőle, mindketten szinte a végsőkig ellenálltunk. Azután megtört a jég, mert a hatóságok engedélyezték fogyasztását és forgalmazását ennek az élelmiszernek, melyet csak el kell fogyasztani. 11 éve már, hogy minden nap ezzel oldjuk meg a reggelinket, délben, este a szokásos módon étkezünk. Az első 3 hónapban az én "kajáért reszkető" férjem a reggelijét és vacsoráját váltotta fel ezzel a ennivalóval és délben megette azt az ebédet, amit szíve szerint kívánt. Megtörtént az a csoda, amit sosem gondoltam: 26 kilót fogyott a férjem 3 hónap alatt, anélkül, hogy éhes, ideges lett volna, sőt egyre energikusabb és jobb kedvű lett, újra örült a családjának, foglalkozott a gyerekekkel, stb. Nem akartam hinni a szememnek, de tény és valóság volt. Ekkor áttért arra, hogy csak a reggelije volt ez a táplálkozási program, délben és este azt ette, amit szeretett. Ez azóta is így megy. Most már 11 éve az egész családnak ez a reggelije (mindenki tartja azt a súlyát, amivel jól érzi magát és jól is néz ki). Az első 6 hónapban a férjem egészségi állapota is szépen rendeződött, anélkül, hogy bármi mást tettünk volna. 6 hónap múlva minden gyógyszerről leállították, tehát az élete végéig tartó steroidok és más gyógyszerek helyett 10,5 éve gyógyszermentes és egészséges, energikus, jobban néz ki, mint tíz évvel ezelőtt ! Bocs, hogy kicsit hosszúra sikerültem, de ez adja a mi elkötelezettségünket ehhez az élelmiszerhez és már sok-sok embernek tudtunk segíteni, hogy az egészséges, biztonságos, éhezés nélküli fogyókúráján keresztül rendbe hozza az egészségét, tele legyen energiával, jókedvű legyen és ne a gondokra, betegségekre kelljen koncentrálnia, hanem a jó, magabiztos megjelenésére, családjára, munkájára, az élet örömeire. Végül: mi is ez a kaja? Komoly orvosi team által hosszú évek alatt kidolgozott, természetes anyagokból összeállított, teljes értékű táplálkozási program. Kombinálták gyógynövényekkel és étkezési rostokkal, melyekre naponta szüksége van szervezetünknek, hogy egészségesen működjön, ne zsírraktárakat gyűjtsön és legyen minden pillanatban mindenhez elegendő energiánk. 23 éve van a világpiacon, 11 éve nálunk. Komoly élelmiszer, rendkívül hatékony az eredményeket tekintve és ami még nagyon fontos, nem egyedül kell megküzdeni egyéni problémáinkkal, egy ún. személyre szabott vevőszolgáltatás garantálja a kívánt eredmény elérését. Ebben az egymás között távolságnak semmi szerepe nincs, minden tökéletesen működik. Ezt 11 év alatt nagyon sok ember boldogsága, új életformája igazolja. Tudod a "puding próbája az evés" ez esetben is igaz. Aki nem hiszi el, próbálja ki. Ha van még kérdésed, keress meg. Maya

#70 2002. 11. 26. - 16:13:29

Kedves Lidu ! Először is gratulálok az elért súlyodhoz, még ha kicsit göröngyösen értd is el, a Te sikered. Túlzsufolt napi programod mellett még fontosabb, hogy rendszeresen, sőt lehetőleg jó minőségben és helyes összeállításban étkezz. Az egészség, a jó testsúly csak egyfajta gondolkodásmód váltással, új életforma kialakításával garantált. Ennek alapja, hogy elfogadjuk magát a változtatás szükségességét, a számunkra nem kívánatos eredményt hozó eddigi életmódunk, étkezési szokásaink felülbírálatát, hiszen egyre nehezebb és egyre több gondot okoz nekünk nap mint nap. Miért fontos elfogadni a változtatás szükségességét? Mert ha mindig ugyan azt teszed, amit eddig, mindig is ugyan azt az eredményt fogod kapni, amit eddig. Tehát változtass, hogy ha más eredményt akarsz ! A rendszeres mozgás nagyon jó, a napi 2-3 liter VÍZ is szükséges (és nem cukros, kalóriás üdítők!), azonban mindez még nem elég. Az igazi megoldást a szervezet helyes és jó minőségű(!) táplálkozása jelenti. Egyedül elég nehéz vigyázni magunkra és talpon maradni. Szívesen segítek, hogyan tudod hosszú távra a legjobban megoldani saját (és családod) étkezési szokásait és kialakítani az újabb életformátokat. Nem leszel egyedül, melletted leszek és segítek. Megéri-e? Az eredmény önmagáért beszél, ha az ember jól érzi magát a bőrében és biztonságban tudja azokat is, akiket a legjobban szeret! Keress meg e-mailen: skorpion@westel900.net Maya

#71 2002. 11. 26. - 16:05:13

Kedves Maya! Szerintem erre mindenki kiváncsi, kérlek avass be a titkodba minket itt a Fórumon! Üdvözlettel egy (még) fogyni vágyó: Villő

#72 2002. 11. 26. - 15:15:47

Szia kishatos ! Igaz ugyan, hogy Te a legdivatosabb fogyókúráról érdeklődsz, én viszont az egészséges, biztonságos, és ami a FŐ dolog, éhezést, szenvedést nélkülöző fogyókúrával tudlak megismertetni. Óriási előnye még, hogy könnyedén meg is tudod tartani saját "csúcsformádat" ! Keress meg és beavatlak a nagy titokba. Maya

#73 2002. 11. 25. - 17:29:35

A cím: adika.picur@freemail.hu Én, valamint a Win.Zip és a winchester felkészültünk. Köszi előre is.

#74 Mancika 2002. 11. 25. - 15:17:26

Kedves Egoid! Gratulálok a sikeredhez. Végülis nem az a lényeg, hogy, 5 hét alatt 5 kilónak feltétlen le kell menni, hanem, hogy elindultál a helyes úton és nem hagyod abba az 5 hét eltelte után sem. Ha időd engedi, olvasgasd el visszamenőleg is a hozzászólásokat és meglátod a sok jó tanács mellett mennyire segítőkész itt mindenki. További sikereket és minusz kilókat kívánok:) Üdv: Andi

#75 2002. 11. 25. - 14:36:21

Megmarad itt az élet a fogyiprogram után is? Csak azért kérdezem, mert nekem nyárra bomba nőnekkéne lennem, vagyis nem hagyom abba a fogyit ezzel az öt héttel, és ez a fórum sokat segít a kitartásban. Most mrá kezdek nagyon reformul élni, a barna kenyérről például már le se lehet húzni, sőt rászoktattam a családomat is÷)) Tornázom ezerrel, persze csak itthon, mert már milyen ciki lenne, lemenni egy edzőtrembe a sok csinos csaj közé, kövlr ember izzadjon otthon alapon:))), már amikor eszembe jut:) Ettől a fórumtól, pedig biztatást kapok, lelki erőt az egészhez, mégha nem is ment le az öt kiló öt hét alatt, az életmódváltás elkezdődött és hát ugye ez a lényeg, meg a részvétel a fontos:)) További sikereket minden harcostársamanak:) üdv:

#76 2002. 11. 25. - 14:28:56

Elküldtem zippelve mindkettőtöknek÷)) használjátok:)

#77 2002. 11. 25. - 13:48:16

sziasztok! Melyek most a legdivatosabb fogyókúrák?

#78 brumcci 2002. 11. 25. - 13:08:17

Krlek küldd el nekem is az 5 hét programját és kajáit. Előre is köszi. Címem: brumcci@freemail.hu

#79 2002. 11. 24. - 22:38:21

Szia Csilla! Szívesen elküldöm neked mind az öt hetet, ha adsz egy emilcímet! És felkészülsz nagy adag információ fogadására:)) üdv

#80 2002. 11. 24. - 19:40:48

Segítséget kérek, még most ismerkedem ezzel a fogyókúrás rendszerrel.Magamról csak annyit, hogy 39 évesen 15 kilótól szeretnék minden áron megszabadulni. Elszánt vagyok. A jelenleg futó program már elindult, a következőre jelentkeztem. Addig, míg a következő elindul, van-e arra lehetőség, hogy az előző anyagát, (étrend, mozgás stb) megkapjam, hogy legyen valami fogalmam erről a dologról.

• 347 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: