Házipatika fórum: Archív - 2002. december 19. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 347 Oldal +
  • « Első
  • 345
  • 346
  • 347

Archív - 2002. december 19.

#6921 1999. 09. 29. - 21:51:25

Ha már itt vagyunk... Március végén egy természetgyógyász barátomnak elsírtam bajaimat...Rendbetette a hátam, minden fájdalmam, és zt mondta, hogy le bír fogyasztani...Akkor még egy nyugodt ember voltam, aki alig bír járni....fájt mindenem. Elmentem hozzá, akupunktórával kezelgetett..Mivel hogy már tudtam jobban mozogni, kicsittöbbet sétáltam, bicikliztem..ja és 140kiló voltam...Elhatároztam, hogy megpróbálom -ismét- a fogyókúrát...Elkezdtem zöldségeket gyümölcsöket enni, a húst, kenyeret, édességet, tésztafélét száműztem az életemből...és akkor Kb 2 hét után beindult a fogyás...kínkeserves volt, de megérte...amikor 2 hónap után már csak 120 kiló voltam, és már meg tudtam magam mérni egy szobamérlegen... heti 1-2 akupunktúrás kezelés, és a zöldség gyümölcs diétám tartásával szép fogyásnak indultam...persze egyedül nem ment volna. Kb egy hónapja elkezdtem rendszeresen edzeni, úszok, kondizok. MOst 93 kiló vagyok, heti 2-3 kiló minusz még mindíg...édességet kívánok, akkor egy műzliszelet naponta engedélyezett...:) Higgyétek el, más ember lettem!!!! Egy magas, mozgékony fiatalember, aki sokkal boldogabb, mint 140 kilósan...és mindemellett a JÓKEDVEM is megmaradt...sőt önbizalom hegyek és fantasztikus érzés amikor azok az emberek akiket hónapok óta nem láttam nem ismernek meg...:) Már csak meg kell tartani.... Ha valaki nem hiszi, email: bobosoft@westel900.net

#6922 1999. 09. 27. - 09:43:07

Kedves Zorba2! Nem szivesen veszem el a kedved, mert annyira kevesen vannak akik "szuperul erzik magukat a borukben". A tulsulyos embere azonban egy ido utan elkezdik fajlalni a hatukat, labukat, a keringesi zavaraik lepnek fel, stb. Es kesobb a penz mar nem = siker es penz, hanem fajdalom es gyogyszer. raadasul akkor mar keso lefogyni, mert egyes karosodasok mar nem allithatok vissza! Meg azt is szeretnem hozzafuzni leveledhez, hogy amig "fit es sovany fiu" voltal, talan meg fiatalabb is voltal. A siker es penz talan nemcsak a koverseg velejaroja, hanem az azota elvegzett munkanak az eredmenye! Meg valami: engem nem zavar az, ha valaki kover! A dohanyosokkal elentetben ok csak magukkal szurnak ki! Udv, Andersen

#6923 1999. 09. 23. - 21:52:34

Miért baj, ha valaki kövér ??? Én amikor fit, sovány fiú voltam tök szerencsétlennek éreztem magam, nem jött össze semmi az életben. Most dagadtan senkivel sem cserélnék, szuperül érzem magam a bőrömben. Nem egy kövér és sikeres embert ismerek, szerintem a kövér emberek sokkal kiegyensúlyozottabbak és többre viszik mint az aszkéták. Zorba2

#6924 1999. 09. 23. - 21:48:21

Szituációtól függ az éjszakázás szerepe a hízásban. Én pl. amikor elkezdtem éjszakázni akkor híztam meg, ti. hajnalig mulattam, másnap meg már nem volt erőm edzésre járni. Ha az ember a zülött éjszakák után másnap csak fekszik, este meg az lgő gyomor miatt tömi a buráját (bocs), akkor el fog hízni. De ismerek nem egy olyan tagot, aki keményen szeszel és éjszakázik, mégis csontsovány, mert az összes pénzét inkább elissza. Zorba2

#6925 1999. 09. 23. - 21:47:23

Szituációtól függ az éjszakázás szerepe a hízásban. Én pl. amikor elkezdtem éjszakázni akkor híztam meg, ti. hajnalig mulattam, másnap meg már nem volt erőm edzésre járni. Ha az ember a zülött éjszakák után másnap csak fekszik, este meg az lgő gyomor miatt tömi a buráját (bocs), akkor el fog hízni. De ismerek nem egy olyan tagot, aki keményen szeszel és éjszakázik, mégis csontsovány, mert az összes pénzét inkább elissza. Zorba2

#6926 1999. 09. 03. - 06:46:49

Szia Ágnes! Szerintem az éjszakázás nagyon is befolyásolja a fogyást. Én saját tapasztalatból tudom, hogy régebben, amikor sokat éjszakáztam ( és alkoholt ittam ) nem hogy nem fogytam , hanem szépen lassan elkezdtem hízni. Mikor már kb. 10 kg-ot felszedtem, akkor kaptam észbe , és elkezdtem tornára járni, heti két alkalommal. (1-1 óra) Sikerült így lefogynom a felszedett kilókat , és még többet is. Mindenfajta alkohol nagyon sok kalóriát tartalmaz, ezért javaslom a tornát. Szia : Gina

#6927 1999. 08. 11. - 14:29:16

Nem mindeki fogyokurazik - van aki nem vigyaz magara - es? meglehet ott nezni - nem fer att az ajton..

#6928 1999. 08. 10. - 13:38:15

Nagyjából egyetértek Judittal, továbbá úgy gondolom, hogy nem a kellő önbizalom táplállódott belénk, ahhoz, hogy ne a külsőségektől várjuk a boldogságot. Mások tükrében akarunk jól kinézni, ezt a tükröt azonban a divat polírozza. Üdvözlettel, Ágnes

#6929 1999. 08. 10. - 13:28:45

Azt szeretném tudni, hogy mekkora szerepe lehet az éjszakázásnak (beleértve alkoholfogyasztást is) az elhízáshoz, mennyire akadályozza a fogyást, valamint, hogy mennyi idő alatt és mi módon tisztulhat meg a szervezet. Hangsúlyozom, nem alkoholfüggőségről, csupán fiatalok alkoholfogyasztásáról, éjszakázásáról van szó. Előre is köszönöm a válasz(oka)t. Üdvözlettel, Ágnes

#6930 1999. 07. 14. - 07:41:33

Kedves Judit, meglátásom szerint a T. Hölgyek elsősorban hölgytársaiknak, másodsorban Önmaguknak, és esetleg legutolsó helyen szeretnének tetszeni férfitársaiknak. Üdv.: Sándor

#6931 1999. 07. 05. - 05:58:32

Sziasztok Dia vagyok Szeretném a segítségeteket kérni, a Július havi Diéta magazinban megjelent egy cikk az új figyókúrás gyógyszerről. Szeretném megtudni mi a neve és hogy mikortóllehet nálunk kapni. KÖszi Dia

#6932 Törölt felhasználó --

• 347 Oldal +
  • « Első
  • 345
  • 346
  • 347
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: