Házipatika fórum: üldözési mánia - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

üldözési mánia

#1 feletti 2010. 03. 08. - 18:49:17

Kedves Viki, és mások! Teológiai és egészségügyi tudatlanság egy bizonytalanságtól szenvedő embert egy csoport élménykereső közé küldeni. Lehet szerotonin, dopamin szintet emelni, de nem mindegy milyen eszközökkel és következményekkel. Teremtőnk valóban gyógyít pszichés betegségeket, de nem egy csapat bulizó élménykeresőn keresztül, akik közt inkább megsérülnek, mint gyógyulnának. Egy jó keresztény gyülekezet(ahol nincs indokolatlanul nagy vidámság, szomorúság) segíthet a személyiségzavarokon hosszú idő alatt, közvetve és közvetlenül, de egy jó orvosra akkor is szükség van. Vannak esetek amiken az orvostudomány nem tud valóban segíteni, de a Biblia diktálója igen. ;)

#2 2009. 10. 21. - 20:18:56

nem hiszem, h most neki pont Jézus kell!!!! ne haragudj, de vicc, amit irsz!!! ez egy súlyos pszichés betegség. az orvossal kellene megbeszélni, hogy hova lehetne elhelyezni. de a nyugtatóknál többet ott sem fog kapni, hisz erre konkrétan nincs semmi. terápia kell neki! miota ilyen?

#3 vakkancs 2009. 10. 19. - 15:08:54

Szia! a megoldás Dr Jézus Krisztus :-)+ szeretet+ hit Bővebben: Ami itt történik a világban minden mögött egy szellemi harc húzódik, "lélekvadászat folyik a földön" a sátán ott támad ahol tud, hogy az embereket elválassza Istentől, Isten keresésétől, a Benne való hittől, az üdvösségtől, a Neki végzett szolgálattól. Mindenkit ott támad, ahol az illető támadható, vagyis gyenge. Pszichésen, testileg, akaratát meggyengíti, más isteneket ad neki (pénz, okkultizmus, tudomány, ego) stb. Ilyen esetekben is ez történik, a gonosz leuralja a beteget. Az én egyik barátomat is sajnos elérte, üldözési mániája volt, attól rettegett hogy börtönbe zárják, mert annyi gonoszságot elkövetett, mindent eltúlzott, kitalált dolgokat és nem volt tudatában hogy mindezeket csak ő érzékeli így. A gyülekezetemmel imádkozunk érte hittel, mint ahogy régen Krisztus idejében is mentek az emberek Jézus után, hittel kérték a vakok, a bénák, a megszállotak, hogy gyógyítsa meg őket és meg is gyógyultak. Mi is mehetünk, így 2000 év után Jézushoz kérésünkkel imában. A barátom kezdett egyre jobban lenni. Most már nem jön elő nála a mánia. Régen ő is hitt, aztán eltávolodott Istentől, de mostanában sokat beszélgetek vele istenről, jézusról és kezdi megérteni a dolgot, hogy mi volt a baja és hogy isten megszabadította belőle. Most ott tart hogy szeretni kell, törődni vele, erősíteni hitét. Számtalan hasonló csodáról hallottam már hívő körökben. Én hívő vagyok, nem olyan rég tértem meg, azelőtt nagy baromságnak tartottam az egészet. Azóta életem új értelmet kapott. Azt ajánlom olvasd el az Újszövetséget és keress meg egy keresztény gyülekezetet (babtista, pünkösdi, szabadkeresztény vagy hit gyülekezete) (ne katolikusokat) és ott tudnak segíteni. De hinned kell! Isten áldjon! Viki

#4 viktorika 2009. 09. 27. - 12:59:37

Üdvözlet! A kedvesem üldözési mániában szenved. Jelen pillanatban kórházban van, de még mindíg annyira fél attól, hogy börtönbe kerül, hogy a kórházban is talált módot arra, hogy kötelet kössön a nyakába és ha jönnek érte, csak fel kelljen akasztania. Több, mint egy hónap leforgása alatt semmilyen pozitív eredményre sem jutottunk. Az orvossal alig találkozik 2-3 naponta nem kap semmilyen kezelést csak nyugtatókat. Érdeklődni szeretnék, valaki tud-e olyan magánklinikáról, ahol rendesen figyelni tudnak rá és elindítani a gyógyulás útján, vagy legalábbis rávezetni a betegségtudatra? Üdvözlettel: Viktória

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: