Házipatika fórum: PIRIFORMIS szindróma - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

PIRIFORMIS szindróma

#1 aichwald 2010. 03. 22. - 15:13:14

Drága Sorstársam! Pár perce néztem épp a fórumot, s mivel nem volt válasz, elkeseredtem. Erre visszakapcsoltam teljesen véletlenül és tessék, megvagy! Köszönöm! Ha megírnád a címed, azt megtiszteltetésnek venném és nagyon megköszönném. Te vagy az egyetlen, aki ismeri ezt a problémát. A 900 Eurot azonnal kifizetném, ha valaki megszabadítana ettől a szörnyűségtől. Sajnos most én is egy fizikóterápián vagyok túl, de a fájdalom visszajött és nagyon magam alatt vagyok. Hab a tortán, hogy én sem Magyarországon lakom, s én is eddig 2 országban próbálkozom, eddig mindhiába. Az én címem: aichwald@gmail.com Üdvözlettel:Alex

#2 georgiou 2010. 03. 22. - 15:07:08

Kedves Alex! En Cipruson elek,de probalkoztam Mo-on,Gorogorszagban,Cipruson,Nemeto rszagban de a mutetet Jordaniaban csinalta meg egy arab orvos "Isten aldja meg erte! A tunetek tenyleg hasonloak a gerinchez.A jobb labam fajt a hajlatban hatul a legjobban, de a combom se volt jo es a fenekemben izomlazhoz hasonlo fajdalom volt!A gerincnel semmi. A piriformis syndromara tippelt az unokatesom is aki orvos,az OITI-ig eljutottunk,de ott is a gerincemhez akartak nyulni. Allitolag van egy teszt amit piriformis blokadnak hivnak ezzel lehet tesztelni! Az orvos Jordaniaban 900 Euroert szabaditott meg a fajdalmaimtol,de garantaltan mondom, hogy megerte! Azt mondta, hogy az idegen athalado izmot vagta at. :) Mar lassan harom honapja,de egyre jobban vagyok.Tegnap 4 km-es gyalogturan voltam es ma 50 percet leusztam!Mindennek van megoldasa,meg a piriformis syndromanak is! Ha akarod megirom az emailomat es bovebben informallak! Tovabbi minden jot neked!Georgiou

#3 aichwald 2010. 03. 07. - 14:45:34

Drága Georgiu! Már azt hittem, ilyen senkinek nincs, annyira nem jelentkezett senki és őszintén szólva a dokik is kiröhögnek ezt a diagnózist hallván. Hasonló cipőben járok: már 4.éve van fájdalom, oka ismeretlen, én is voltam már 20 orvosnál, ha nem többnél. Ezt a Piriformis szindróma dolgot egy német nyelvű lapon találtam meg, a tüneteim szinte ugyanazok, mégsem hajlandó meghallgatni senki. Kérlek, adj tanácsot, kihez forduljak. Írd már meg kérlek, Neked milyen tüneteid voltak? Hogyan lehet diagnosztizálni ezt a betegséget, hiszen ugyanolyan tüneteket produkál, mint a gerincsérv, kopás és társai. Jaj, de örülök Neked, csak el ne tünj az életemből!!!!! Üdvözlettel: Alex

#4 georgiou 2010. 03. 06. - 21:57:16

Nekem piriformis syndromam volt. Masfel ev alatt 25 orvosnal voltam,mire sikerult az egyiknek rajonnie.Persze mutet lett a vege. Ez volt ket honapja.Azota egyre jobban vagyok! Nekem egy eses miatt keletkezett. Mindent kiprobaltam .40 fizikoterapiat,16 akupunkturat,csodamasszoroket,csontk ovacsot,rendszeres uszast,piriformisba adott injekciokat es jo sok diclofenacot. Csak az a lenyeg, hogy az ember soha ne adja fel! :) :)

#5 aichwald 2009. 10. 12. - 11:51:37

Kérem írjon, aki smeri ezt a betegséget. Köszönettel: LE

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: