Házipatika fórum: Aranyér - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Aranyér

#1 eva3771 2013. 07. 23. - 15:01:12

Aranyér kezelése - hu.hemapro.com Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 nyuszikusz 2010. 09. 06. - 21:06:25

Sziasztok, Van egy felesleges aranyér kúpom eladó - tévedésből lett kiváltva- a készítéstől számított 3 hónapon belül el kell használni (2010. nov. 30-ig) Ára: 1.800 ft, úgy készítették a gyógyszertában, sajnos a nevét nem tudom. Ha valakit érdekel a korfuka@freemail címre írjon. Üdv. Mindenkinek. BÁ.

#3 zsana1974 2010. 07. 20. - 14:39:22

Sziasztok, olvastam a hozzászólásokat, és csak meg tudom erősíteni Kardos dokiról szóló pozitív véleményeket. Pontos cím ahol rendel: VIII. kerületi szakrendelő AURÓRA Sebészeti osztály. Csak beutalóval időpont kéréssel lehet menni hozzá! Keressétek! Sziasztok

#4 euscorpius 2010. 07. 18. - 14:22:21

Sziasztok! Aki debreceni és érdekli egy biztos és fájdalommentes gyógymód, írjon: biomokus(kukac)mailbox.hu

#5 bekkildiko 2010. 04. 24. - 11:34:10

Egy éve hogy az őrületbe kerget a végbél és annak környékén a viszketés. Szét tudnám marni és éjszaka is gyakran ébredek erre az égető viszkető érzésre. Én a szövetek rugalmatlanságára, bőrszárazsára gondolok de hiába kenem körömvirág kenőccsel vagy mással, nem múlik. Ha van valakinek ötlete vagy hasonló panasza kérem ossza meg velem. ildiko.csogor@gmail.com Előre is hálás köszönet.

#6 ginko78 2010. 04. 06. - 19:09:56

Én szültem kettő gyereket, és engem is utolért az aranyér. Találtam egy olyan gyógynövényt, ami megszüntette. Végre nem vérzik, és tudok ülni. :) Ha érdekel valakit a megoldás: buraiszilvia@citromail.hu

#7 2010. 02. 14. - 16:53:53

Tisztelt Ismeretlen. Ma talaltam meg az Ön bejegyzeset a forumon. Szeretnem, ha megírna, hogy Önnek mi segitett! mazsobu@citromail.hu gmail-os emailt nem tudok megnezni, valamilyen technikai ok miatt. Köszönöm: Laura

#8 agressor 2010. 01. 29. - 13:14:52

Szia, nem tudom, elér-e hozzád az üzenetem, már elég régi a bejegyzés. meg tudod adni dr. Pfeifer teljes nevét? Szeretnék a neten utána nézni, de sajnos nem találok róla semmit. Köszi!

#9 kovacss1 2009. 12. 17. - 10:09:46

A kérdésére a választ akkor kapja meg ha megkeres a megadott e:mail címen.

#10 medial 2009. 12. 03. - 12:42:56

és mégis mi a gyógymódod?

#11 kovacss1 2009. 11. 05. - 11:31:30

Aranyérrel kapcsolatban Sajnálattal állapítom meg, hogy még mindig azokat a kezelési módokat favorizálják amelyek max csak fixálják az állapotot, de nem gyógyitanak. Egyes esetekben mint pl az üllö fűrdö nagy mértékben rontják az állapotot. Saját tapasztalatom alapján 1974-ben egy héttel az operáció elött álltam. Akkor sikerült megtalálnom az álltalános gyógyítási módot. azóta is ez alapján élek Meg kell mondanom semmilyen kellemetlen mellékhatás nincs. 5-6 nap alatt megszünt a vérzés, 10 nap mulva teljesen gyógyult lettem. 5-6 hónap mulva az érdudor is eltünt Azóta is e szerint A rokonság . a baráti kör és ismerösök közl nagyon sokan alkalmazták. Meg kell mondanom a gyogyulás 100%-os. mindenkinél. Keressen meg sandor.kvcs@gmail.com

#12 Sana 2009. 10. 19. - 17:09:30

A Naturland termék körömvirág kenőcse is nagyon jó. Sok ismerősömnek bevált...

#13 domady 2009. 10. 14. - 17:31:22

Sziasztok! Egy ismerősöm ajánlott egy kenőcsöt amelyet egy HKO orvos javasolt. 3 termék kapszuláit keverte bele egy krémbe. Ezzel kentem és a kapszulákat is szedtem 1 hét után visszahúzodott teljesen a külső-belső aranyerem. Hogyha segíthetek irjatok a domadynet@gmail.com címre.

#14 2009. 02. 24. - 20:28:59

üdv mindenki! bár ugy látom behalt a topik...azért leirom hogy tavaly augusztus ota amiota elöször jelentkezett a vérzés , tul vagyok 1 colonoscopián, gyürüzésen, és ma 1 hete hogy lézereszték is most lábadozom,azt mondták 4-5 hét mire rendbe jön, fájdalmaim nincsenek inkább azt mondanám kellemetlen mert rendkivül beszükült a mütéti heg miatt,remélem lazulni fog mert igy kissé nehezen ürülök nem annyi jön hogy könnyebbséget érezzek viszont nem fáj kicsit csip de az utána használt "kardos kup"amely gyulladásgátlo összehuzo stb anyagokbol áll össze, a másik meg ugynevezett pezsgö kup ami segiti a reggeli wc-zést.

#15 anyyyta 2009. 02. 21. - 20:23:52

Sziasztok! Valaki válaszot a kérdéseimre, de sjnos nem tudom megnézi. Meg írná -e a kisani77@freemail.hu ra. Köszi anyyyta.

#16 pffjudit 2009. 02. 20. - 19:22:38

Igazán nincs mit, ha kérdés merül fel megtalálsz a blogon keresztül. üdv Judit

#17 gemini_x 2009. 02. 20. - 19:19:32

Köszi kedves Judit! Meg fogom nézni.

#18 gemini_x 2009. 02. 20. - 12:10:11

Kiegészíteném az előző hozzászólásomat. Bepanthen kenőcs jó hatással van a végbél körüli repedések gyógyulására.

#19 gemini_x 2009. 02. 19. - 23:13:41

Üdv kedves sorstársak! Melyik kenőcs - vagy egyéb szer - hatásos a végbélrepedés gyógyítására? (Az aranyeres kenőcsök többsége nem erre lett kitalálva.) Repedésre: Rectogesic-ről tudok, ami állítólag kiváló, de az vényköteles, drága, sok a mellékhatása. (vese és májbetegek, érbetegek nem is használhatják) Nekem valami vénynélküli kellene. Már rengeteg szakmai oldalon jártam. Étrend és életvitel változást ajánlanak szinte mindenhol. Sok folyadékbevitel, rostos táplálék, stressz mellőzése, sok mozgás, helyes tisztálkodás, stb. Ez rendben, de miért nem találok elég alternatívát a gyógykészítmények között? Vagy mert nincs is, vagy figyelmetlen voltam. Ha valakinek van pozitív tapasztalata ezügyben, kérem ossza meg velem/velünk! Köszönettel: Gemini_x

#20 anyyyta 2009. 02. 16. - 13:09:19

Sziasztok!!! Látom sokanvagytok, más tünetekkel mégis ugyanaz a baj. Szeretném kérezni, hogy valaki estleg volt-e már lézeres műtéten? Vagyis égettek-e valakinek le a bélfalról nyulványokat v bolyhokat? Milyen fájdalommal jár, mennyi ideig nem lehet a beavatkozás után dolgozni? Mivel lehet a fájdalmat csillapítani. Válaszotokat előre is köszi...

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Topik megosztása: