Házipatika fórum: szivbetegek sportolhatnak? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

szivbetegek sportolhatnak?

#1 sasababa007 2015. 04. 30. - 20:52:22

Sziasztok!

Az edzés kiegészítéseként, helyes táplálkozás mivoltából én javasolnám a Chia-magok fogyasztását. Nagyon jó :)

#2 csikungmester 2015. 02. 11. - 16:20:07

egy nagyszerű csikung gyakorlat a szívre ami egyáltalán nem terheli meg:
http://csikung.weebl...s-a-vekonybelre
sing

#3 csikungmester 2014. 10. 14. - 10:09:43

Üzenet megtekintéseIdézve: therahelpy - Dátum: 2010. május 12. - 15:24:04

Üdvözlet Ferenc!Én masszázsterapeuta vagyok, nem sok közöm a szibetegségekhez, csak megláttam a fórumát. Én mindenképp azt ajánlanám, hogy a kezelőorvosát kérdezze meg ezzel kapcsolatban és ne fórumozókra hallgasson. Hiszen ha talál is szivbetegséggel küzdő fórumozót, nem biztos, hogy ugyanaz a bajuk pontosan és esetleg rossz tanácsot ad önnek.Szép napot kivánok,András

ez valóban jó tanács, ugyanakkor úgy gondolom, hogy egy jógát így is el lehet kezdeni, mert a szívet a mozgás tartja egészségesen!!!!

pont az a gond, hgoy ülő társadalommá váltunk - a szívnek pedig létfontosságú, hogy legalább heti kétszer izzasztós sportot "űzzünk"

tehát kicsiben elkezdve megerősítjük a szívet és apránként tudjuk "terhelni" pont azért hogy jól működjön
sing

#4 sunlany 2010. 12. 03. - 02:23:45

hello! A Sportkorhazba be lehet jelentkezni terheleses EKG vizsgalatra és ott meg tudjak mondani, hogy ezzel a problémával mi az ami megengedett!

#5 tibibp44 2010. 09. 10. - 12:15:30

Én is ugyanezt tanácsolnám, és lehetőleg a kardiológusát kérdezze, aki ismeri a pontos diagnózist, ne a háziorvost.

#6 therahelpy 2010. 05. 12. - 15:24:04

Üdvözlet Ferenc! Én masszázsterapeuta vagyok, nem sok közöm a szibetegségekhez, csak megláttam a fórumát. Én mindenképp azt ajánlanám, hogy a kezelőorvosát kérdezze meg ezzel kapcsolatban és ne fórumozókra hallgasson. Hiszen ha talál is szivbetegséggel küzdő fórumozót, nem biztos, hogy ugyanaz a bajuk pontosan és esetleg rossz tanácsot ad önnek. Szép napot kivánok, András

#7 ferenc86 2009. 11. 03. - 10:55:06

szep napot mindenkinek azt szeretnem kerdezni hogy ha az embernek van szivbetegsege nekem pl szivbillntyu problema akkor sportolhate?es hogyan tudjuk megallapitani hogy mennyi terhelest ajanlott?vagy hogy lehete mindenap mozogni vagy csak heti 2-3 alkalommal? en pl nagyon szeretek kocogni,kisebb tavokat egyelore 1-2 km kb 10 perc vagy kerekparozni kb 20 km-t az kb-40-50perc hetente egyszer ketszer mikor van idom. ha van valakinek hasonlo problemaja vagy hallott mastol akkor szivesen varom hozzaszolasat,velemenyet udv mindenkinek

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: