Házipatika fórum: Idén lefogok fogyni! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Idén lefogok fogyni!

#1 eva42992 2017. 05. 11. - 04:54:33

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/55G3Xw
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

.

#2 bonsai-tekla 2010. 02. 20. - 08:16:03

haligali, merre jártok? picit eltűnt a társaság. én most éppen itthon vagyok, úgyh írok pár sort. nem nagyon megy a fogyókúrázgatásom : / de pár napja bekaptam vmi hányás-hasmenés vírust, úgyh negyedik napja diétáznom kell. így azért lekerült rólam olyan 3 kiló. csak félek, h majd szépen vissza is jön, amikor újra belevetem magam az evésbe. ezt kéne megakadályozni vhogy. majd rajta leszek az ügyön, hha jobban leszek, akkor ne zabáljak be. egyébként arra gondoltam, h kipróbálok 1-2 feszesítő meg cellulitisz elleni készítményt. nem nagyon hiszek az ilyenekben, de egy próbát megér. ti h álltok az ilyesmivel, vannak tapasztalataitok? még nincs kialakult narancsbőröm, csak vmi első fázisú dolog lehet. de a 10 kgos fogyásom miatt eléggé megereszkedett a fenekem, a combom meg amúgy is hatalmas /ilyen típus vagyok/, aztán ott elkélne egy kis formázás. tesiórákra még mindig nem kezdtem el járni persze, de muszáj lesz. és talán ezek együttes hatása, amiket felsoroltam, közelebb hozhat a célhoz. most éppen 62 kg vagyok, nem szeretnék efölé menni újra. a cél ugyebár az 55. végülis nem hiányzik már olyan sok, de én rengetegnek látom. majd ha elérem az 55öt, talán nem nyavajgok tovább annyit : ) ti h haladtok? én igazából be is foghatnám a számat, ha most nem jött volna ez a vírus-szerűség. mert magamtól "nem tatanék itt". viszont ez most motiválhatna arra, h ne adjam fel és küzdjek azért, h úgy nézhessek ki nyáron, ahogyan jól érzem magam a bőrömben. na vattacukros szép hétvégét nektek!

#3 harpy 2010. 02. 11. - 15:16:02

Sziasztok!!! Szeretnék megmutatni Nektek egy (szerintem) nagyon eredeti ötletet...hátha segít Valakinek :) http://www.1leszek.mlap.hu/

#4 Lin23 2010. 02. 01. - 10:15:12

Sziasztok! Sajnos én is keveset tudok jönni, sok a melóm, de azért be-benézegetek, olvaslak benneteket. Én tegnap ettem 4 palacsintát...szal este bűntudatom volt, és egyből nagyobbnak láttam/éreztem magamat mint korábban....viszont reggel a konditeremben meglepődtem, hogy a multkorihoz képest (kb 1 hete néztem) kicsit több mint egy kg-val vagyok kevesebb, szal nagyon örütem, viszont rádöbbentem arra, hoyg azért kissé visszafogottabbnak kell lennem...ugyan ez a kis kitérő nem járt "bűntetéssel" de én mégis rosszul éreztem magamat. Nah mindegy. szerencsésen megúsztam a történetet. A nagy hideg miatt úgy döntöttem, hogy a héten gyümölcs kúra lesz, ezért ebédre gyümölcsöt eszem. Sok sikert mindenkinek.

#5 bonsai-tekla 2010. 01. 31. - 18:53:50

halo, sziasztok. ahová suliba járok, ott nincs netem, így ezért nem írtam idáig. köszönöm az érdeklődést Spir. te h vagy? nálam az égvilágon semmi újdonság kiló ügyben. 62 és 64 között mozgok állandóan, mint ahogy eddig is. nagyon bénázok ezzel a "sport bevezetése az életbe" témával. viszont az furcsa, h az utóbbi időben nem voltak szörnyű zabálási rohamaim. mondjuk .. lefoglal más, állandó rosszullétek már hónapok óta. ezen a héten végig orvosokhoz rohangáltam, vszínűleg pánikbetegség alakult ki nálam, de a háziorvosom szeretne kizárni minden lehetséges szervi elváltozást, úgyh még vár rám jópár vizsgálat az eddigieken túl. szal nem jó a helyzet : / viszont próbálom magam azzal "életben tartani", h szeretnék fejlődni vmerre, de nem hátrafele, mint eddig .. és ehhez hozzátartozik a fogyás is, szóval én júniusig adok időt magamnak, h megszabaduljak 9 kilótól. sztem ez tökéletesen lehetséges - különösebb megerőltetések nélkül is, csak .. nehéz. meg nehéz nem átesni a ló túlsó oldalára is, amikor belekezd vmibe az ember. szóval én kitartást kívánok mindenkinek, meg fel a fejjel. a szar után általában jó jön - legalábbis ezt mondják. üdv nektek

#6 diazzz 2010. 01. 29. - 14:37:21

Sziasztok! Én vagyok, csak arra nem igazán volt időm hogy írjak. De mindig meg néztem a fórumot. Sajnos kis családom is a nátha útjában állt. Ez elvette az összes energiámat. Tornázni sem tudtam annyit amennyit akartam, De a napi mozgás megvolt. Az étkezésről csak annyit tartom magam. Készítem magamnak a kalória szegény főzelékeket, leveseket, stb. Már nem eszem annyi csokit, kekszet. Ezek helyett gyümölcs és müzli és túrórúdi. Szóval igyekszem nem feladni. Jó lesz nekem a fogyás szép lassan is. A rossz táplálkozási szokásokat elég könnyű átvenni, de az egészséges életmódra való átállás nem ilyen egyszerű. El kell engedni a rossz dolgokat, csak szörnyen nehéz. Én is sok erőt és kitartást kívánok mindenkinek a fogyókúrájához!!!!!!!!!!!! pusza

#7 HELKAT 2010. 01. 29. - 06:56:42

Helló Mindenki! Merre vagytok?? " Elfogyott" mindenki?? Hogy álltok a diétázással? Én most újra lelkes vagyok, elmúlt a náthám, teljesen rendbe jöttem, és mint eddig oly sokszor ismét újra kezdem! Valamivel felgyorsítok egy kicsit, gondolkodtam egy turmixon, még ezt nem próbáltam. Valamelyik fórumon olvastam egy naplót, ahol a súlyvesztés beindításához segített ez táplálék kiegészítő! Tudom, hogy nagyon rossz ez a téli, depis időszak, de ne adjuk fel, biztassuk egymást! "Le a kilókkal !" Kati

#8 HELKAT 2010. 01. 24. - 19:01:38

Sziasztok! Jó volt elolvasni a hozzászólásotokat és a biztatást. Ezen a héten hétfőn még sikerült mindent betartanom, de keddtől rámtört valami influenza-nátha szerű kórság és levegőt sem kaptam mozgás nélkül sem, így egész héten elmaradt minden. Türelmetlen is vagyok, és ingerült is ilyenkor. Szóval az odafigyelés ezen a héten nem ment. Remélem holnapra elmúlik a náthám és újra elkezdem előlről. Sok sikert mindenkinek. Kati

#9 jeneskriszta 2010. 01. 23. - 09:03:31

Szia! Nem hangzik túl jól amit eddig megtapasztaltál. Nem mondta a doki,hogy ezek csak átmenetiek esetleg,mert hosszú távon kellemetlen nagyon. A gyümitől nem leszel még éhesebb? Nekem pár percen belül olyan gyomorégésem van és utána az a fránya iszonyat éhségérzet, szinte ájulásig.És akkor enni kell valamit. Szóval lehet jobb ha tűröm az éhséget mint a gyümi. Én therraband labdát szeretnék venni hátha azzal tudnék egy kicsit mozogni a lábaim terhelése nélkül, de őszintén félek hogy ekkora súly alatt úgy fog kipukkanni mintha egy lufira ültem volna. :( Ha izomgörcsöd van akkor próbáld meg a magne b6-ot de 3 gyermek anyukája ként biztos jól ismered. Én gyakran szoktam szedni mert nyugtatónak is nagyon jó,és most hogy a férjem külföldön van sajnos rám fér.Igaz nekem csak két gyermekem van de néha az is nagyon elég :) Jó egészséget neked,és kitartást!! Szia

#10 jeneskriszta 2010. 01. 23. - 08:53:19

Szia Lin! Először is köszönöm,hogy válaszoltál mert biztos te is tudod,hogy fél siker ha törődnek az ember problémájával. Szerencsére nincs szervi problémám így trombózisom sem. Szívuh-on voltam ott minden ok,vérvételen az eredményeimre még azt mondta a doki,hogy figyelmeztető mértékben eltér így a legjobbkor kértem segítséget.Még jövőhéten megyek gastroenterológiára és ha ott is ok minden akkor beindítja a reductilt. A gyomorgyűrűn nagyon sokat gondolkoztam de az az igazság hogy elsősorban az anyagi része-nem tudom tudod-e de csak a műtét fél millió ft-de a sok negatív vélemény is visszatart.Van egy belgyógyász rokonom ő határozottan azt mondta hogy ne csináltassam. Sajnos csinál a kaja magának helyet :( így kitágul a nyelőcsövem stb. Azt az övet már próbáltam ami állítólag az izmokat húzza össze de ezek szerint nekem nincs izmom mert semmit nem éreztem :s . A turbó diétát még nem próbáltam de lehet,hogy egy két hetest kipróbálok. Azt nem tudod,hogy annyi idő alatt mennyi ment le a munkatársadnak? Nekem ami bevált de hosszú távon nem is lehet csinálni az a Bécsi diéta volt.Tavaly csináltam és a két hét alatt 7 kg ment le,de persze mint minden gyors fogyás után vissza is jött a duplája.Szóval csak olyannak ajánlom akinek iszonyat akaratereje van megtartani a súlyát. Köszi a jó tanácsokat! Szia!

#11 kerekeskriszta 2010. 01. 22. - 08:13:10

Szia Kriszta! Köszi,jól esik!Kb egy hete szedem a gyógyszert.Lindaxa a neve.Eddigi tapasztalataim vele jók is,és rosszak is.Jók,mert tényleg nem akarok éhen halni,csak nagy ritkán kívánok meg valami édeset,ilyenkor gyorsan eszem valami gyümit.És rosszak,mert amióta szedem,állandóan begörcsölök,vagy beszorul a levegő.Így nem nagyon akar menni a torna,de mindig végig csinálom,csak a 20 perces edzésprogram kb másfél,két óráig tart.Tegnap pl. attól görcsöltem be,hogy le akartam feküdni a pici fiam mellé,hogy elaltassam.Marha rossz volt.Szegénykém meg ott sírt (most lesz 1 éves),hogy miért nem bújok mellé. Szóval,kitartás lányok,meg tudjuk csinálni!!! :d

#12 Lin23 2010. 01. 21. - 20:07:52

Szia! Köszönteleka fórumon. Hát igen itt mindenki máshogy, más módon tud fogyni. Átérzem a problémádat, sajnos én asztmás vagyok meg van egy allrgiás bőrbetegségem amit sajnos legtöbbször szteroidos kezeléssel lehet karban tartani...és ugye mint tudjuk a szteroid nem kegyelmez. Most más gyógyszerekkel próbálkozunk, talán ezért könnyű fogynom. Az anyagcserédnek fel kell gyorsulnia, hidd el ha mozogsz majd a zsirréteg is lepakolódik. Én ajánlom neked a kardió edzéseket, mert azok fogyasztanak a legjobban. Napi fél óra ellipszis tréner és lepörög rólad a 12 kg. Nekem szerencsém volt, rólam gyorsan elindultak a kilók, az első héten asszem 2-2,5kg lement rólam, most mr persze lassabban megy. Ajánlom a kivit és az ananászt ha szereted őket, ezek nem bántják a gyomrot és gyorsítják az anyagcserét. Mostanában én is napi szinten eszek kivit. Főétel helyett lehet egy kicsit salátázni, este pedig csak valami kis joghurt egy kis gyümivel. Én nem vagyok hive semmilye gyógyszeres megoldásnak viszont a szűztea kapszula nekem bejött. Nem drága. viszont azt evéskor kell bevenni mert különben komoly gyomorgörcsöket csinál....szenvedtem vele párszor míg rájöttem a megoldásra:)

#13 gyicike 2010. 01. 21. - 18:47:19

Sziasztok! Én új vagyok itt.. na meg persze máshol is az lennék, hisz még sosem fórumoztam. De elhatároztam, hogy végre megszabadulok a súlyfeleslegemtől! :) 21 éves vagyok és 2 éve kiderült, hogy pcos-em van ami annyit jelent, hogy a peteérésemmel voltak gondok és persze hormonális problémát is vont maga után. Sajnos:( Na mind1 is mára már "egészségesnek" mondhatom magam, mert egy tablettával helyrehozták a dolgokat, ez egy fogamzásgátló amit vszínűleg addig kell szednem amíg még nem szeretnék szülni. Szóval 2 évvel ezelőtt 64 kg voltam és sajnos a PCO miatt 12 kilo plusz feljött rám:( 172 cm vagyok amúgy:) Tegnap volt 2 hete, hogy minden nap tornázom napi 40-60 percet. Kicsit ma elkeseredtem, mert még nem történ súlyveszteség. :S A táplálkozásomon nem nagyon tudok mit visszafogni, hisz az édességet nem nagyon szeretem, nassolni sem nagyon szoktam, a zsíros kajákat nem szeretem, rengeteg gyümölcsöt eszek és lefekvés előtt nem lakok jól semmivel. Szóval nem igazán eszek sokat. A célom, hogy megszabaduljak ettől a 12 kg-tól. De nem tudom, hogy mikor fog vajon megindulni a fogyás:S mert mondom eddig semmi:( Valami tapasztalatotok van ? Vagy valami bíztatót tudnátok mondani:) Örülök, hogy ilyen sok kedves csajszi van itt a fórumban:) Puszi nektek!

#14 Lin23 2010. 01. 21. - 15:20:52

Szia Kriszta! Szerintem ilyen súlyfeleslegtől csak orvosi beavatkozással tudsz megszabadulni. Kérdés, hogy a reduktil adható e egyéb betegségek mellett. Ha trombózisod van akkro nem valószínű. A gyomorgyűrűn nem gondolkoztál? Tudom, hogy az műtéti beavatkozás, de elég sokan megszabadultak igy elég nagy súlyfeleslegtől, csak az a probléma, hogy lényegében az visszafordíthatatlan folyamat. Vagy nagyon erős diéta ami esetleg beválhat. Vannak ilyen különböző övek is amik rezegtetnek (bár én kevésbé hiszek bennük) de akár érdemes lehet megpróbálni. A másika turbó diéta, viszont az eléggé költséges.14 naponta kb 20ezer forint, és semmi mást enm fogyaszthatsz mellette. Az egyik munkatársam csinálta, neki is komoly súlyproblémái vannak és kb 50kgt adott le.

#15 jeneskriszta 2010. 01. 21. - 13:33:25

Szia Kriszta! Én szívesen bátorítalak,ha ezzel le tudsz fogyni esetleg bátoríthatjuk egymást is hiszen azért lenne ez a fórum :) Ha az előző hozzászólásomat elolvasod akkor látod hogy új vagyok itt és nagyon érdekelne az a gyógyszer amit felírt neked a dokid. Nekem a reduktilt ígérte meg a dokim de még nincs meg minden vizsgálat így fogalmam sincs mire számítsak. Mióta szeded a gyógyszert és fontos mellé a mozgás? Írtam ,hogy én nem tudok tornázni :( Mindenesetre neked kitartást kívánok és mielőbbi fogyást! Szia

#16 jeneskriszta 2010. 01. 21. - 13:25:16

Szia mindenkinek! Nem vagyok egy nagy fórumozó de segítségre lenne szükségem.Valószínű ekkora súlyfeleslege(70kg) egyikőtöknek sincs de azért szeretnék pár dolgot megtudni. Hallottatok-e már a reduktil nevű-elvileg fogyást segítő-gyógyszerről?? Nem tudok mozogni mert beteg a mindkét lábam,és szeretnék valami csodaszert mert a diéta mindig ideig óráig tart csak. Fogytam már le 40 kg-t de 60 jött vissza és most már valami végleges dolgot szeretnék. Próbáltam már egy másik fórumon is megtudni valamit de ott mindenki csak gyógyszert árult amit elvileg csak a doki írhat fel. :s Szóval valami épkézláb és normális módszert ha meg tudnátok velem osztani azt nagyon megköszönném mert már nincs sok hátra,hogy lassan járni se tudjak. Kérlek benneteket hogy aki tud segítsen! Köszönöm

#17 Lin23 2010. 01. 21. - 08:48:29

Diazz! Nincs mit. Én tudom, hogy hogyan zajlik ez a folyamat. Ismerem az utat ezért tudom hogy most éppen hol tartasz. Hidd el menni fog, sok sok erő kell hozzá de sikerülni fog. ;)

#18 diazzz 2010. 01. 20. - 16:50:52

Lin nagyon szépen köszönöm azokat amiket írtál!!!!!!!!!! :)

#19 Lin23 2010. 01. 20. - 15:29:20

Ja és higgyétek el az első hetekben képes lettem volna belehalni ebbe az egészbe, szenvedtem lelkileg, testileg, mindenhogyan. De mikor mentek le a kilók, nagyobbak lettek a nacik akkror mindezek elmúltak, és nevettem az egészen. Nekemnem nagyon volt olyna nagyon sikertelen fogyókúrám, sokkal inkább olyanok, hogy mindig megfogadtam hogy majd...majd...majd....aztán mégsem. Most viszont elhatároztam és tudom hogy sikerülni fog.

#20 Lin23 2010. 01. 20. - 15:24:58

Sziasztok! Szerintem akkro van gond ha valakinek gyakran (szinte folyamatosan) elöjönneka hiányosságok. Én azt mondom, hogy ha rádjön az "ennem kell" akkro gondolj arra hogy eghész nap kitartottál, megálltad...hidd el ha sikerül betartani huzamosabb ideig akkor büszke leszel magadra, hogy ezt is meg tudtad csinálni, meg tudtad állni az evészetet. Én legalábbis igy voltam. Tegnap vettem két buktát, egyet megettem...ottvolt este a másik, és mondogattam magamban hogy azt máér nem ehetem meg, egyszerűen nem lehet, nem engedhetem meg magamnak...ettem helyette egy narancsot, és igy enm volt hiányérzetem. Ettem is meg nem is. Szerintem sokat jelent az önbizalom, bizzál magadban, abban hogy meg tudod állni az evészetet. Eleinte mikor nekem volt ilyen mindig arra gondoltam, hogy még nem értem el semmit, tehát mintha nem tettem volna semmit. Most már 16,5kg-n vagyok túl igy egy kicsit másképpen értékelem a dolgokat. Van amikor megengedek magamnak 1-1 fagyit, 1 szelet sütit, de érzem a határokat. Tudom, hogy nem hiába dolgoztam eddig. Én régen megettem egy ülő helyembe 1-1,5 csokit, 6-8 adag fagyit, 1 csomag gumicukrot, sok sok sütit, van amikor mindezeket keverve is. Ma már eszembe sem jut, mert mindig kattog a fejemben, hogy akkor kárba vész a munkám. Becsüljétek meg amit elértetek és mindig az legyen a szemetek előtt. 1 szelet süti, 1 tábla csoki nem fog előrelendíteni, sokkal inkább rossz szájízt fog okozni, hogy már megint vétettél. Kitartás, amint jön a fogyás, sikerként fogjátok értékelni.

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: