Házipatika fórum: Idén lefogok fogyni! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4

Idén lefogok fogyni!

#61 bonsai-tekla 2010. 01. 05. - 18:58:14

szia diazzz, lehet, h a villámfogyókúra nem túl jó ötlet. sztem több kárt okozhatsz vele magadnak, mint amennyi hasznot hozhat. inkább vmi hosszabbtávú dologban kellene gondolkodnod. persze ezt csak jótanácsként mondom. de gondolom azzal te is tisztában vagy, h utóbbival többet érsz el. elmeséled, hogyan tervezted a fogyást? üdv!

#62 bonsai-tekla 2010. 01. 05. - 18:49:27

sziasztok, én is szeretnék csatlakozni hozzátok. tavasz óta már sikerült leadnom 10 kg-ot. most már "csak" 9et szeretnék. most vagyok 64 kg és 55 a cél. egyszer már voltam annyi és úgy sokkal jobban éreztem magam a bőrömben. persze megtartani már nem tudtam .. vissza is repült rám pár hónap alatt 20 kiló .. csak az a gond, h hadilábon állok az evészettel, lusta is vagyok és a kitartásom egyenlő a nullával .. de nyárra nagyon szeretnék megszabadulni a fölös kilóimtól. a cél adott, csak fel kéne venni a kesztyűt végre és küzdeni. szóval hajrá nektek, remélem mindannyian sikert könyvelhetünk majd el vmilyen formában.

#63 diazzz 2010. 01. 05. - 14:17:11

Sziasztok! Én a laza napokat hosszútávon értem. egy falat csoki, vagy egy normál ebéd, esetleg vacsi néha bele fér. Csak szigorúnak kell leni, mondani kell magunknak ennyi és nem több! Jobb így mint feladni! De embere válogatja. Egyébként tegnap egy 3 napos villámkúrába kezdtem, gondolkodtam rajta hogy megírjam e, mert nem lesz hiteles. A páromnak pizzát sütöttem és meg kóstoltam (délbe). De ennek ellenére nem adtam fel. Egyébként tegnap alma nap volt, ma meg krumpli nap van. Érzem hogy éhes vagyok, de nem vészes! Lehet hogy furcsa a pocimnak, hiányzik neki a dőzs! Majd elmúlik. Amúgy 2 kg fogyást ígér ez a kúra. Kíváncsi vagyok! Csütörtök reggel kiderül mennyi is! ,

#64 Lin23 2010. 01. 05. - 13:24:26

Sziasztok! Nah napi menüm: 2 joghurt, egy narancs, ebédre sali, vacsira egy joghurt....nagyjából ennyi:) Amúgy jól vagyok, könnyű visszaállni az "ünnepek2 utáni éltre! Kinek milyen tervei vannak mennyi idő alatt?

#65 tory77 2010. 01. 05. - 09:35:28

SZiasztok! Csatlakoznék ha lehet én 173 súly 100.3 kg. :p

#66 Lin23 2010. 01. 04. - 15:40:52

Szia! Én úgy gondolom hogy léazább napok enm férnek bele...pláne nem az ezeljén.Én az első 10kg leadásáig semmi nasi, semmi nem volt, mert tudtam hgy nem lehet feladni. Én az eredményhez kötöttem az apróbb nasikat! Tehát amig nem tartasz a felénél nem szaabd semmit....hidd el sokkal több önbizalmad lesz, másképp fogsz a dolgokhoz állni. Én a konditerembe mindig elszidtam az összes napot amikor édességet, kaját vettem a számba....szidtam magam, de mindvégig kitartottam. Szal mindent bele. Nekem szerencsére nem sok van hátra, április közepéig kell lefogynom szal az már röhögve menni fog!:)

#67 diazzz 2010. 01. 04. - 14:37:47

SZIASZTOK! KÖSZIKE A JÓ TANÁCSOKAT. ÉN IS TUDOM HOGY A FOGYÁS CSAK AKKOR EREDMÉNYES HA ÉLETMODBELI VÁLTOZÁSOK KÖVETKEZMÉNYE. FONTOS AZ ÉTREND ÉS A MOZGÁS. A LÉNYEG PEDIG HOGY LEGYEN ÉLÉG AKARATERŐ ÉS KITARTÁS A VÁLTOZTATÁSOK HOZ. LEHET 1-2 LAZA NAP, A LÉNYEG NEM KELL FELADNI. MÁR KARÁCSONY ELŐTT ELHATÁROZTAM ÚJRA JOL FOGOK KINÉZNI, LE FOGOK FOGYNI. NAGYON NEM TETSZEM MAGAMNAK!!!! MEG HÁT AZ IS JÓL ESIK HA MEGAKADNAK A PASISZEMEK AZ EMBEREN. EZ LEHET HÜLYÉN HANGZIK, DE AZ ÉN LELKEMNEK EZ JÓL ESIK. MOST VISSZA A KARÁCSONY ELŐTTI ELHATÁROZÁSHOZ! AZÉRT NEM AKKOR KEZDTEM MERT TUTI KUDARC, ÉN SZERETEM AZ IZEKET A JÓ KAJÁKAT, ÉS EZ VOLT A LEZÁRÁSA ANNAK AZ IDŐNEK ÉS EGYBEN A FELKÉSZÜLÉS A VÁLTOZÁSOKRA! -A TÉNYEK: 160 CM VAGYOK, ÉS MÁSODIKÁN REGGEL 98,7KG VOLTAM. MA REGGEL ÖRÖMMEL NYUGTÁZTAM -1,5KGOT. -CÉL: 30KG FOGYÁS. SZÓVAL VAN MÉG HÁTRA A LEADANDÓ KILÓKBÓL BŐVEN!

#68 Lin23 2010. 01. 04. - 12:42:58

Sziasztok! Én már 3 hónapja fogyózom...egyelőre még szeretnék fogyni, a tervezettnek a 3/4ét sikerült kleadnom, (14,5kg). Most már egyre lassabban megy, nyilván kevesebb a felesleg. 89,5 kg-ról indultam, most 75 körül vagyok. Heti 3-4 nap konditermes edzés, étrend változtatás telejs mértékben (nincsenek üditők, tészták, esti evészet, nincs sertéshús, kenyér és egyebek). eleinte nehezebben ment de most már megyeget. Karácsonykor ettem egy kis sütit...arra mentem hogy ne nagyopn hizzak, összesen ezt a néhány napot megúsztam fél kg plusszal. Szerencsére... Naponta 200-200 felülést végzek, szal nem egyszerű. Kell az elszántság, kitartás, önbizalom...szereintem ez az egész alapja. Én 68kg-ra szeretnék lefogyni, akkor sem lennék vékony de nekem az már ideális lenen ugyanis izom is van rajtam. Én többnyire az ülőmunkától illetve az aktiv mozgás abbahagyása végett hiztam. Én nem támogatom a kutymálékokat, tudbó, atkis meg egyéb diétákat. Egyedül szűztea kapszulát szedek, napi 2-3 darabot, összesen ennyi, kicsit gyorsítja az anyagcserét. Sok sikert mindenkinek!

#69 marconamarci 2010. 01. 03. - 20:02:11

Sziasztok! Nemrég találtam egy újfajta dolgot. Géntérképezésen alapuló diéta és fogyókúra. Utánaolvastam és tényleg nagyon jónak tűnt, aztán kipróbáltam és egyáltalán nem kellett csalódnom. 8kg-ot fogytam 2 hónap alatt, ami sztem teljesen jó. Javaslom próbáljátok ki Ti is. Én itt találtam: http://www.genodieta.com Sok sikert kívánok nektek is, és kitartás! Boldog új évet Mindenkinek!

#70 diazzz 2010. 01. 02. - 14:34:33

Szia! Én is fogyni akarok, vagy is fogok!!!!!!!!!!! Már 1x sikerült fogynom 40 kg, de szép lassan vissza akar jönni. Bár jött közbe 1 baby! Szóval munkára fel!

#71 bibocabia 2010. 01. 02. - 13:26:00

Segítsük egymást a fogyásban... :) Támogassuk egymást lélekben. Ki milyen módszert választott? Beszélgessünk! :)

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: