Házipatika fórum: 5 hét 5 kiló - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

5 hét 5 kiló

#1 cuki8991 2010. 03. 17. - 21:21:19

sziasztok! én is szeretnék fogyni egy pár kilót mert most jön a jó idő és lekerülnek a vastag téli cuccok:) hol találom meg ezt a GI menüt? lécci segítsetek!:$

#2 Szylvy 2010. 02. 25. - 08:01:17

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy hol találom meg az 5 hét 5 kg adattáblámat? Amíg tartott a diéta a főoldalon megtaltam, de most nincs ott és az utolsó adataimat nem tudtam beírni. Előre is köszi Szilvi

#3 fergenc 2010. 01. 24. - 20:28:52

sziasztok! én egy hét csúszással kezdem, mert csak most vettem észre, hogy ez itt van.kb 8kg-tól szabadúlnék.A sietős menüsort válsztottam, mert tényleg kevés időm van. Ma vásároltam be az alapanyagokat. Tök jó fürdőruhát vettem a télen és nagyon szeretném felvenni a nyáron. (hello Bori). sok sikert mindenkinek.

#4 starfish 2010. 01. 23. - 12:34:02

szia! igen rájöttem h csak nekem tűnt soknak a húsimennyiség , mert bár nem vagyok vega, de csak ritkán eszem húst. nekem is bejön ez a GI dolog, néztem már a neten a táblázatokat is h melyik étel hova van besorolva.Nézegtve a második heti menüt azt vettem észre h mostmár a közesepes kategoriába tartozó alapanyagokat is belerakja a receptekbe. kivancsi vagyok 7főn a mérlegekésre :)

#5 baloghany 2010. 01. 21. - 23:02:56

Szia ! Én is a Gi menüt csinálom, de mi ugyanazt csináljuk ? :) Csak mert azt írod, sok benne a hús. Hát eddig nem sok hús volt benne szerintem. Mert eddig 3 x és csakis este vacsira. Na jó meg volt egy kis tonhal. De ez egyáltalán nem sok. Vagy te egyáltalán nem eszel húst? Én nagyon jól bírom. Frankón jó ez a GI dolog. Tetszik most ismerkedek vele jobban. Nekem orvos is ajánlotta a rossz inzulinrezisztenciám miatt. Azért is ezt választottam. Ja és jól haladok ! :)

#6 dagi24 2010. 01. 21. - 11:12:01

Sziasztok! Na ma egész nap itthon vagyok.... ez jó, mert elkészíthetem a ráérős menüt, de rossz, mert egész nap ezen fog járni az agyam... Semmi se jó :d! Majd írjatok, hogy van-e már valami eredmény (nálam 0,5kg minusz...de talán csak a csoki mellőzésének köszönhető). Kitartást! Sziasztok :)!

#7 starfish 2010. 01. 20. - 19:38:33

Sziasztok! Én a GI menüt választottam.Alapjában véve tetszik,csak nekem kicsit túl sok benne a hús, ugyh azt néha kihagyom a receptből és anélkül csinálom meg az ételt. Az a legjobb h tényleg nem vagyok az étkezések között éhes. Szerintem ha este van sok időd,akkor főzz meg másnapra, én is szoktam és igy magammal is tudom vinni vagy amikorra hazaérek már jó h nem akkor kell elkezdenem bajlódni vele.Csinálom a Norbi tornát is (eddig minden nap). remélem lemegy az az utolsó 5kiló :)

#8 dagi24 2010. 01. 20. - 18:36:59

Szia! Most olvastam el néhány ráérős receptet. Sokkal jobban hangzanak, mint a sietősek, lehet hogy holnap előre elkészítem a pénteki nagy részét, kipróbálom. Neked mennyit kéne fogynod? Szép estét!

#9 dagi24 2010. 01. 20. - 17:13:03

Szió! Hát én egyelőre csak igyekszem visszafogni magam és némileg betartani a sietőset... de néha nem megy. Ma még annyira sem értem rá, hogy sietősen összehozzam amenüt :(. Így nagyon sok répát almát eszem, ha nem tudom megenni azt amit a menü ír. Inkább estefele lenne időm főzőcskézni, akkor meg persze nem ideális sokat enni. Ezért én még éhezem... A ráérős menü elkészítéséhez mennyi idő szükséges? Na majd megnézem magamnak. Csilla ;)

#10 soltvera 2010. 01. 19. - 20:58:26

Szia!Én hétfőn, 18-án kezdtem a ráérős menüt.2 nap után jó tapasztalatom van, nem vagyok éhes, a kaják finomak: Ági

#11 dagi24 2010. 01. 19. - 19:11:50

Szió! Én csak ma kezdtem, de örülnék, ha valaki megerősítene fölös idejében elhatározásomba.ón :). Együtt talán könnyebb lesz.

#12 starfish 2010. 01. 18. - 07:53:55

Sziasztok! Aki most kezdi jan 18án a programot és van kedve az csatlakozzon!Együtt hátha könnyebb:)

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: