Házipatika fórum: fitymaprobléma - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

fitymaprobléma

#1 gerike37 2012. 04. 03. - 08:39:31

Tisztelt Dr. úr ! Nemrégiben műtöttek fitymaféktúltengéssel, (5 napja) a kérdésem az lenne, hogy milyen otthoni praktikákkal lehet rövídiíteni a gyógyulási időt, illetve ilyenkor már hátralehet húzni (akár teljesen), hogy az adott rész kamillás vízzel locsolgassam, borogassam? Gondolom az normális ha egy kicsit bevan gyulladva. Üdvözlettel: Gergő

#2 05david08 2010. 10. 28. - 12:57:40

Dr. úr kérem segitsen.16éves fiuvagyok , és 2010 aug 31. én végeztek rajtam (Fitymafék átvágása (frenulotomiai be avatkozást . és azt szeretném kérdezni hogy normális az h 2 honap után is még érzékeny.? Meg azt szeretném kérdezni h nemi kapcsolatot már tudnék 2 honap alatt végrehajtani, mert kicsit félek h valami bajlessz h nem megy ugy hátra a bör mint a normális férfiaknak , és valami bajom akad belöle, Bár már át lett vágva a fék de mindig csak a makk ig tudom lehuzni de lehet csak addig engedi a gondolat félek ha valami lessz (bár félek tovább huzni merev állapotban nem tudom mit tegyek) Kérem segítsen ! Köszönöm dávid:/

#3 Prt 2007. 11. 13. - 15:20:50

Doktor úr!Hogy lehet az esetleges fityma rövidséget felismerni!Ezt csak közösüléskor lehet felismerni??FONTOS {H}

#4 2007. 06. 07. - 18:31:13

Én azt szeretném megkérdezni, hogy az mekkora problémát jelent, ha a fitymám nem húzódik vissza a makkomra? Mert úgy láttam másoknál, hogy nekik alapállapotban a makkjukat elég rendesen takarja a fitymájuk, nálam ez nem így van! Köszönöm a választ!

#5 2007. 03. 04. - 23:06:42

Üdv! Nekem az a problémám, hogy a fitymám egy picit szűk, de csak olyan mértékben, hogy szerintem valamilyen szteroidos kenőccsel helyre lehetne hozni. Ugyanis hallottam már ilyen kezelésről és úgy tudom, hogy néhány embernél bevállik. Kérem adjon tanácsot, hogy milyen kenőcsöt szerezzek be, és ha meg tudná saccolni, hogy mennyibe kerül azt külön megköszönném!! Doktor úr Kérem segítsen!!! Előre is köszönöm!!

#6 Törölt felhasználó 2004. 07. 26. - 13:55:38

A társadalombiztosítás keretében elvégzik. Üdvözlettel: HáziPatika szerkesztősége, HáziPatika. com csoport

#7 2004. 07. 21. - 09:43:20

Milyen költségeket von maga után egy ilyen beavatkozás?

#8 Törölt felhasználó 2004. 03. 12. - 10:58:05

Kedves Kérdező! Legelőször is ne legyen kétségbe esve, mert a fitymafék rövidség gyakori rendellenesség, melyet helyi érzéstelenítésben egy napos sebészet keretében lehet orvosolni. A beavatkozás elvégzése nem egetverően sürgető, de ha elszánja magát, akkor érdemes megcsináltatni, amennyiben ténylegesen szükség van rá. Ha szeretné, hogy megvizsgáljam és véleményt mondjak a szükséges beavatkozásról, akkor bejelentkezhet rendelésemre a 311-9786 telefonszámon délutánonként. Tisztelettel: Dr. Nyirády Péter

#9 revolt 2004. 03. 10. - 16:44:37

Ja és még annyi, hogy ezzel nem szabad várni, tehát ez rosszabbodhat? Feltétlenül be kell avatkozni? Köszönöm Péter

#10 revolt 2004. 03. 10. - 16:40:14

Üdvözlet! Nekem az lenne a problémám, hogy a makkról nem megy le a fityma merevedési állapotban! Félig lejön de aztán beszorul! Olvastam olyanról hogy a Fitymafék átvágása! Szerintem nekem ez segítene! Szt szeretném megkérdezni, hogy ez milyen műtéti beavatkozást kellene végezni, vagyis, hogy fáj-e a műtét, mennyi ideig kellene bennt feküdni a korházba, illetve hogy ezt lehetne-e valamilyen szteroiddal kezelni és ha igen hol lehet olyat beszerezni! Válaszát nagyon szépen megköszönném! Fontos lenne, mert kétségbe vagyok esve! Péter

#11 Törölt felhasználó 2004. 02. 26. - 12:41:08

Tisztelt Kérdező, önnek valószínüleg fitymaszükülete van, amelyet urológus tud megoldani. Az alábbi üzenetben megtalálhatja tanácsadó szakorvosunk elérhetőségét. Üdvözlettel: HáziPatika szerkesztösége

#12 Törölt felhasználó 2004. 02. 26. - 12:33:34

Dr. Nyírádi Péter rendel: Broadway Orvosi Centrum 1065 Budapest Nagymezõ u. 21. I. em. Bejelentkezés: 06 309 627-207, vagy délután 06 1 311-9786 Üdvözlettel: HáziPatika szerkesztősége

#13 2004. 02. 24. - 19:19:31

Tisztelt Doktor Úr! problémám van a fitymámmal.. Mikor megmerevedik a péniszem akkor a fityma nem húzódik a makk mögé.... ha "segítek" neki akkor nem marad ott csak 10-15mp-ig! Továbbá egy kis fájdalmat érzek ha merev állapotban hátrahúzom. Szerintem a méretemmel nincs gond mert 18cm körül van merev állapotban és 16 éves vagyok, úgy tudom ez normális. remélem ez nem betegség! KÉREM SEGÍTSEN!

#14 2004. 02. 20. - 14:49:20

Tisztelt Doktor úr! Nekem is ez a problémám lenne... Érdeklődni szeretnék, hogy a doktorurat hol lehet elérni rendelés időben? ha lehetséges akkor felkeresném Önt. Válaszát előre is köszönöm..

#15 Törölt felhasználó 2003. 12. 09. - 16:50:34

Kedves Kérdező! A műtét viszonylag kicsinek számít, nem feltétlenül kell befeküdni kórházba. A teljes felépülés 1-2 hét. Tisztelettel: Dr. Nyirády Péter

#16 2003. 12. 08. - 15:43:21

Kedves Doktor Úr! Azt szeretném még megkérdezni, hogy ez a beavatkozás mekkora műtétnek számít -be kell-e feküdni vagy csak helyben az orvosnál megoldható- és mennyi a regenerálódási idő. Köszönettel:

#17 Törölt felhasználó 2003. 12. 08. - 11:43:34

Tisztelt Kérdező! Nagy valószínűséggel Önnek nem a fityma hosszával, hanem annak szűkösségével van gondja. A fitymaszűkületet, amennyiben az panaszt okoz, műtétileg kell kezelni. Ilyen esetben a fityma szűk részét, urológiai műtét során eltávolítjuk. Tisztelettel: Dr. Nyirády Péter

#18 2003. 12. 08. - 10:52:11

Tisztelt Doktor Urak! Az lenne a problémám, hogy úgy érzem a fitymám túl hosszú, mert amikor hátrahúzom akkor a makkom mögötti árokba egy vastag gyürűt alkot és olyan érzésem van, hogy elszorítja a makkomat és nahazan tudom merev állapotban visszahúzni. Azt szeretném megtudni, hogy ez micsoda, betegségnek számít-e, ha igen akkor hogy lehet gyógyítani. A választ előre is köszönöm.

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: