Házipatika fórum: Interstitialis cystitis - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 13 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Interstitialis cystitis

#21 eva960 2013. 09. 13. - 19:51:01

Üzenet megtekintéseIdézve: magdalena333 - Dátum: 2013. szeptember 13. - 19:42:48

Köszönöm a választ! El tudnád küldeni a linket, ahonnan rendeltétek? Láttam a facebook csoporthoz is csatlakoztál. Minél hamarabbi gyógyulást kívánok! Átérzem a helyzetet, egy cipőben járunk. :/

Ezen az oldalon:http://www.thenaturalbladder.com/bladder-q.html

#22 magdalena333 2013. 09. 13. - 19:42:48

Üzenet megtekintéseIdézve: eva960 - Dátum: 2013. szeptember 13. - 19:32:10

Neten rendeltük meg,pár nap alatt ideért.(2 adagot(kb 20e volt a 2 doboz,+ 3 e körüli pk)
Hát van valami javulás,de már előtte javában folyt a gombaellenes kezelésem,meg gombadiéta is,és már előtte is ittam azokat a gyógyteákat is,amikből a hólyagkapszula van,és itt Mo-n meg lehetett szerezni.Szóval van némi javulás,de hogy pntosan minek köszönhetem azt konrétan nem lehet megmondani.Szerintem minden együtt.De még folyik ,most főképpen a gomba elleni kezelés.Vannak visszaesések is,hát bizakodok.

Köszönöm a választ! El tudnád küldeni a linket, ahonnan rendeltétek? Láttam a facebook csoporthoz is csatlakoztál. Minél hamarabbi gyógyulást kívánok! Átérzem a helyzetet, egy cipőben járunk. :/

#23 eva960 2013. 09. 13. - 19:32:10

Üzenet megtekintéseIdézve: magdalena333 - Dátum: 2013. szeptember 13. - 19:23:20

És, hogy sikerült megszerezni, ha megkérdezhetem. És érzel valamilyen javulást a hólyagkapszulától?

Neten rendeltük meg,pár nap alatt ideért.(2 adagot(kb 20e volt a 2 doboz,+ 3 e körüli pk)
Hát van valami javulás,de már előtte javában folyt a gombaellenes kezelésem,meg gombadiéta is,és már előtte is ittam azokat a gyógyteákat is,amikből a hólyagkapszula van,és itt Mo-n meg lehetett szerezni.Szóval van némi javulás,de hogy pntosan minek köszönhetem azt konrétan nem lehet megmondani.Szerintem minden együtt.De még folyik ,most főképpen a gomba elleni kezelés.Vannak visszaesések is,hát bizakodok.

#24 magdalena333 2013. 09. 13. - 19:23:20

Üzenet megtekintéseIdézve: eva960 - Dátum: 2013. szeptember 13. - 17:20:28

Kedves Magdalena!
Köszönöm ,beszereztem a hólyagkapszulát,folytatom a diétát is.Esetemben még nem biztos az IC.Először gomba elleni kezelést javasolt nekem Lovász dr!Ez még hónapokig fog tartani,majd utána térhetünk vissza a tükrözésre.

És, hogy sikerült megszerezni, ha megkérdezhetem. És érzel valamilyen javulást a hólyagkapszulától?

#25 eva960 2013. 09. 13. - 17:20:28

Kedves Magdalena!
Köszönöm ,beszereztem a hólyagkapszulát,folytatom a diétát is.Esetemben még nem biztos az IC.Először gomba elleni kezelést javasolt nekem Lovász dr!Ez még hónapokig fog tartani,majd utána térhetünk vissza a tükrözésre.

#26 magdalena333 2013. 09. 13. - 16:34:17

Üzenet megtekintéseIdézve: eva960 - Dátum: 2013. június 27. - 08:38:55

Nagy elkeseredéssel kutattam a neten,mire idelaláltam.a tüneteim alapján és is az IC-vel küzdök,már az őrület határán ....
Azt szeretném megkérdezni,hogy valaki tudna-e számomra szerezni bladder-q terméket,valahol itt olvastam,hogy van akinek ez segített,és amerikából be tudja szerezni.Nagyon megköszönném.

Kedves Éva!

Neked sikerült már beszerezni a Bladder Q-t?

#27 magdalena333 2013. 09. 13. - 16:23:08

Sziasztok!

Kiderült, Lovász Doktor Úr tükrözés alkalmával diagnosztizálta, kezdődő stádiumú IC-m van. Közben sokat tájékozódtam az ügyről és lassan látom, hogy teljesen gyógyulás szinte lehetetlen, de a tünetek csillapíthatóak. Szeretnék egy IC-s közösséget létrehozni, ahol beszélgethetünk és tanácsod adhatunk egymásnak. Mindenesetre csináltam egy facebook oldalt (https://www.facebook...fajdalom?ref=hl) aki úgy gondolja keresse meg az oldalt. De itt is szívesen fogadom tanácsaitokat. Első kérdésem az lenne, hol szereztétek be bükkfakéreg kivonatot és a mályva teát? És használt-e?

#28 hercsa 2013. 08. 16. - 22:34:04

Szia Magdalena!

Az IC általában fájdalmas, nem csak a vizelési inger jellemzi, de a tünetek intenzitása, helye, gyakorisága egyénenként eltérőek lehetnek. Nem lehet általánosítani. Ha a leleteid negatívak és mégis fennállnak a tünetek, akkor érdemes az IC-re is gyanakodni.

Az IC diéta a tünetek enyhítésére nagyon jó, ezt magamon tapasztaltam.

A tükrözés nekem régebben mindig nagyon fájdalmas volt, amíg el nem mentem egy olyan magánrendelőbe, ahol egy nagyon modern (vékony) eszközzel csinálják, ezzel egyáltalán nem fájt.

Mielőbbi gyógyulást kívánok:
Hercsa

#29 magdalena333 2013. 08. 11. - 20:49:00

Sziasztok!

Nekem még nem biztos a betegség, de nagy a gyanúm. Már lassan fél éve passzolgatnak a nőgyógyászok és az urológusok egymásnak. Állandó vizelési ingerem van, amitől szinte már megőrülök. Szinte minden pillanatban mennem kellene, de persze üres a hólyagom és nem tudok üríteni csak keveset. Nekem nem fáj, de tompa nyomást érzek az alhasamban. Kíváncsi lennék ti mi éreztek? És használt-e az IC diéta? Voltatok e tükrözésen? Ki csinálta és mennyire fájt? Köszönöm!

#30 tonora 2013. 08. 04. - 15:04:45

Kedves Zsuzsanna76!

Édesanyám 12 éve súlyos IC beteg. Az egyik leveled indított el a Matia által kínált út felé. Nagyon szeretném tudni, Te hol tartassz most. A Te példád adhat egy lökést Neki, hogy amennyire én hiszek ebbe a lehetőségbe, annyira próbáljon Ő is belekapaszkodni.
Kérlek, írj: tonorron@gmail.com
Hálásan köszönöm.
tonora

#31 hercsa 2013. 07. 18. - 01:24:54

Sziasztok!

Elérhetővé vált dr. Lovász Sándor az Interstitialis Cystitis (fájdalmas hólyag szindróma) témájával foglalkozó honlapja: www.holyagfajdalom.hu.
Nagy segítség lehet mindenkinek, aki diagnosztizált IC-s beteg és feltétlen érdemes megnéznie mindazoknak, akiknek a hólyagproblémáira az orvosaik nem találják a magyarázatot.

Mint azt a korábbiakban már írtam én a doktor úr régi betege vagyok és az ő összetett kezelésének hatására a hólyag fájdalmaim mára fokozatosan elmúltak.

Mielőbbi gyógyulást kívánok mindenkinek!
Hercsa

#32 eva960 2013. 06. 27. - 08:45:42

Üzenet megtekintéseIdézve: zsuzsanna76 - Dátum: 2011. szeptember 23. - 21:34:29

Kedves IC betegek!Egy doboz amerikából behozott bontatlan Bladder-q valamint egy bontott doboz Bladder-q eladó.A bontatlan doboz ára: 50 USD + 14 USD postaköltség azaz 64 USDa bontott doboz ára alku tárgyát képezi, ha együtt vennéd meg, akkor olcsóbban adom.itt a link róla, akit érdekel, szerintem egy próbát megér.http://www.thenaturalbladder.com/p5e.htmlItt vannak "lefordítva" a visszajelzések róla: A böngészőbe sorába kell másolni a linket:http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.thenaturalbladder.com%2Ftestimonials.html&hl=hu&langpair=auto|hu&tbb=1&ie=ISO-8859-2Akit érdekel írjon, amerikából hozatom, egy hét alatt ideér.Zsuzsi

Kedves Zsuzsa!
Tudom,hogy ez már egy régebbi hozzászólás,de esetleg ha ezt olvasod,és még tudnál ilyen Bladder-Q-t szerezni,nagyon szeretném megpróbálni a szedését.Mivel én is beléptem az IC-sek táborába,és sokszor már az őrület határán állok.Köszönöm,ha olvasod és válaszolsz:Éva

#33 eva960 2013. 06. 27. - 08:38:55

Nagy elkeseredéssel kutattam a neten,mire idelaláltam.a tüneteim alapján és is az IC-vel küzdök,már az őrület határán ....
Azt szeretném megkérdezni,hogy valaki tudna-e számomra szerezni bladder-q terméket,valahol itt olvastam,hogy van akinek ez segített,és amerikából be tudja szerezni.Nagyon megköszönném.

#34 livus84 2013. 02. 03. - 13:15:09

Üzenet megtekintéseIdézve: CateRina28 - Dátum: 2012. június 26. - 17:22:19

Szia!Kb fél évig szedtem Diflucant, heti 1 szemet a 150 mg-osból. A diétát annyiban tartottam, hogy nem ettem cukrosat és fehér kenyeret sem. A gombát sosem tudták kimutatni, de tudtam, hogy az a baj, vagyis az urológus tudta a tüneteim és a sok antibiós előzményem alapján. Pontosabban mondva a hüvelykenetben mikroszkóp alatt látszott a gomba, kitenyészni nem tenyészett ki sosem.

Kedves Caterina28!Szeretném veked priviben felvenni a kapcsolatot,kérlek írd meg az elérhetőséged.KöszönettelLivus84
sing

#35 vivekananda 2013. 01. 28. - 13:04:32

Üzenet megtekintéseIdézve: stewart65 - Dátum: 2012. december 04. - 22:59:21

Fájdalmas hólyagszindróma betegségben szenvedőknek! Sajnos 2 év fájdalom, és vizsgálatok után a héten derült ki, hogy s idült IC betegséggel küzdök. Pontosan két éve kezdődött, elöször gyakoribb vizelés, majd fájdalmas vizelés. Volt, hogy egy nap akár 30-40 alkalommal is mentem a mosdóba. Sajnos urologus és nőgyógyász között ingáztam, semmi eredménnyel szinte. aztán urológus, tükrözés és látott foltokat, ami nem vérzett, de vérbő volt. biobszia, daganat nem mutatható ki,de fehérje volt. antibiotikum, 8 summetrolim) átmeneti javulás. Szőlőlevél kapszula, és mellette ezer más tea, olaj stb. voltak javulási tünetek, de mentsruáció és szex után elviselhetetlen fájdalom jelentkezett. Szinte ülni sem merte, a kocsi döcögése is fájdalmat okozott. Elkezdtem a neten olvasni a tünetek lehetséges betegségéről, igy jutottam Dr. Lovász Sándor főorvoshoz, akinek a Weborvos rovatban leirtam a tüneteimet, és elmentem hozzá A rószakert medical centerbe Budapestre, tükrözés után behivott a jahn Ferenc korházba, ahol hólyagtágitás és hólyagkapacitás után megállapitotta a betegséget.lézerrel leégette a a hólyag belső hámrétegét, és ma voltam az első hólyagöblitésen. Fájdalmam nem volt a mütét után, most negyedik napon vagyok. a menstruációm a napokban várható, kiváncsian várom mennyire visel meg. Azt javaslom mindenkinek aki hasonló tünetekkel bir, hogy mielőbb keresse fel Lovász doktort, mert a
sokáig húzdó betegség a hólyag kapacitásának elvesztésével is járhat. Természetesen még én is a kezelés elején tartok, és csak reménykedem, hogy a fajdalom megszünik teljesen, vagy hosszútávra kitolható.

Megköszönném, ha megírnág mi történ a műtét óta Veled! És még annyit, hogy a műtét előtt szóba sem került a hólyagba adható lidocainos kezelés?- amiről itt már olvastam pár helyen. Köszönöm! V.Küldj emailtzitusi

#36 vivekananda 2013. 01. 28. - 12:38:17

Szívesen venném, ha megírnátok hogy pontosan hogy is történt a műtét, s hogy mennyi időt kell bent maradni?...
Köszönöm! :V.

#37 vivekananda 2013. 01. 28. - 12:35:12

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy alakul a gyógyulásotok a lézeres műtét után?...Mik a tapasztalatok?...

#38 okrosne 2013. 01. 13. - 20:40:58

2o12 dec. 2o-án műtött meg Dr.Lovász Sándor urológus és kutató orvos. Betegségem neve IC. Interstitiális cystitis, melynek jellemzője, hogy a betegek egy táska negatív urológiai lelettel és az alhasban lévő nagy fájdalommal mennek orvoshoz abban a reményben, hogy valaki segít rajtuk. Így tettem én is a családban a tv-ből hallottak Dr. Lovász Sándorról, aki pont erről a fájdalmas hólyagszindróma betegségről számolt be, amit örökösen hallott a család tőlem és ami fontos, hogy nem győztem mondani, hogy mindig minden vizsgálat negatív mint pl. vizelettenyésztés baktériumra, gombára,CT,MRI,ultrahang,véreredmények. Annyit tudtam,hogy chronicus cystitissel vagyok diagnosztizálva, de a betegségem nem indokolja ezt a nagy mérvű, szinte kibírhatatlan fájdalmat.5 és fél évvel ezelőtt belehátráltam egy virágtartó állványba melyet nyársalásos balesetnek minősítettek, megütöttem az alhasamat. Egy pár napra rá elállt a vizelésem és szörnyű kinok közt tudtam kipréselni egy pár cseppet lángoló alhasi fájdalom mellett. Vissza mentem az urológiára, a panaszommal meglepetésemre mindenféle vizeletvizsgálat negativ volt ebben volt ultrahang, baktérium, gomba tenyésztés. Szinte állandó folyamatos vizelési inger kínozott. A hasalji lángoló fájdalomtól nem tudtam megszabadulni sem fájdalom csillapítókkal sem antibiotikumokkal amit az orvosok kilószámra írtak fel.Már pszichiátriára küldtek feltételezve, hogy pszichésen erősödnek fel a fájdalmak. Ezt is kizárták,nőgyógyászatilag is rendben találtak. Négy hónap után jutottam el hólyagtükrözésig,ezután volt egy hólyagbiopsziám, a helyzet sajnos ezután sem változott chronicus cystitist diagnosztizáltak.Évről évre egyre súlyosbodtam, már nem tudtam dolgozni és annyira leépültem, hogy a házi munkát sem tudtam elvégezni arról nem beszélve,hogy a kibírhatatlan fájdalmammal a családomat kikészítettem idegileg. Ezenkívűl külön pszichésen összezavart az,hogy az orvosok nem hittek nekem,sőt igazából a családomon kívül senki. Eljutottam odáig,hogy lemondtam az életemről,beletörődtem,hogy magamra hagytak és kínok közt kell leélni az életem. Minden sorstársamnak üzenem,hogy ne adják fel van segítség él ebben az országban egy különleges orvos aki negatív leletekkel diagnosztizálja az IC.betegséget.Ő Dr.Lovász Sándor.Megműtött, mely azt jelenti, hogy a hólyag belső falát feltérképezte,a feltöltött, kifeszített hólyagfalon látszódó vérző artériákat kiégette,kivágta és a sérült nyálkahártyaréteget utókezeléssel készteti működésre. A fájdalomreceptorokat leégette. Mindez azt jelenti, hogy azóta egyáltalán nincs fájdalmam a hólyagkapacitás nől,a hólyagműködés javul, több hónapra, lehet,hogy egy évre, akár másfél évre is tünetmentes lehetek.Igaz,hogy még nincs végleges gyógyítás,de remélem megtalálják. Kérem akinek hasonló tünetei vannak keresse Dr.Lovász Sándor urológust az egyetlen embert aki segíthet. A Rózsakert Centrumban is magán rendel, valamint a Dél-Pesti Kórház urológiáján dolgozik. Szeretném ha Önök is megtapasztalnák ezt a csodával határos életminőség változást,mely az Ő segítségével jött létre. Köszönettel Ökrös Gyuláné (orbanilona0319@freemail.hu)
sing

#39 kovpetra 2012. 12. 21. - 18:29:16

Üzenet megtekintéseIdézve: CateRina28 - Dátum: 2012. június 26. - 17:22:19

Szia!Kb fél évig szedtem Diflucant, heti 1 szemet a 150 mg-osból. A diétát annyiban tartottam, hogy nem ettem cukrosat és fehér kenyeret sem. A gombát sosem tudták kimutatni, de tudtam, hogy az a baj, vagyis az urológus tudta a tüneteim és a sok antibiós előzményem alapján. Pontosabban mondva a hüvelykenetben mikroszkóp alatt látszott a gomba, kitenyészni nem tenyészett ki sosem.

Szia CateRina28!

Nem tudom jársz-e még ezen a fórumon de ide is írok, el tudnád küldeni az urológusod elérhetőségét aki meggyógyított?
Szintén hasonló cipőben :(... Nagyon szeretnék meggyógyulni, e-mail: addams01@freemail.hu

Nagyon nagyon köszönöm!

P
sing

#40 stewart65 2012. 12. 04. - 22:59:21

Fájdalmas hólyagszindróma betegségben szenvedőknek! Sajnos 2 év fájdalom, és vizsgálatok után a héten derült ki, hogy s idült IC betegséggel küzdök. Pontosan két éve kezdődött, elöször gyakoribb vizelés, majd fájdalmas vizelés. Volt, hogy egy nap akár 30-40 alkalommal is mentem a mosdóba. Sajnos urologus és nőgyógyász között ingáztam, semmi eredménnyel szinte. aztán urológus, tükrözés és látott foltokat, ami nem vérzett, de vérbő volt. biobszia, daganat nem mutatható ki,de fehérje volt. antibiotikum, 8 summetrolim) átmeneti javulás. Szőlőlevél kapszula, és mellette ezer más tea, olaj stb. voltak javulási tünetek, de mentsruáció és szex után elviselhetetlen fájdalom jelentkezett. Szinte ülni sem merte, a kocsi döcögése is fájdalmat okozott. Elkezdtem a neten olvasni a tünetek lehetséges betegségéről, igy jutottam Dr. Lovász Sándor főorvoshoz, akinek a Weborvos rovatban leirtam a tüneteimet, és elmentem hozzá A rószakert medical centerbe Budapestre, tükrözés után behivott a jahn Ferenc korházba, ahol hólyagtágitás és hólyagkapacitás után megállapitotta a betegséget.lézerrel leégette a a hólyag belső hámrétegét, és ma voltam az első hólyagöblitésen. Fájdalmam nem volt a mütét után, most negyedik napon vagyok. a menstruációm a napokban várható, kiváncsian várom mennyire visel meg. Azt javaslom mindenkinek aki hasonló tünetekkel bir, hogy mielőbb keresse fel Lovász doktort, mert a
sokáig húzdó betegség a hólyag kapacitásának elvesztésével is járhat. Természetesen még én is a kezelés elején tartok, és csak reménykedem, hogy a fajdalom megszünik teljesen, vagy hosszútávra kitolható.
sing

• 13 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: