Házipatika fórum: Kontaktlencse - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Kontaktlencse

#1 vicusmamesz 2011. 09. 01. - 15:53:46

Hopp, ez jó akció! Kár, hogy nekem a gyerekek már túl vannak ezen a koron, az unokák meg még messze tőle! :) De majd híresztelem én is, hátha az ismeretségi körben érint valakit! Szerencsére sok körülöttem a fiatal, szemüveges is akad! :)

#2 igicus 2011. 08. 23. - 13:17:09

Most megyünk majd az egyik optikai céghez a lányommal, 16 és 25 év közöttieknek három hónapi próbalencsét adnak. Lányom kipróbálja és majd eldönti, milyen :) Ha érdekel valakit: http://data.hu/url/kontaktlencse

#3 kerno0 2010. 11. 11. - 10:39:11

El sem tudom képzelni hogy kontaktlencsém legyen, én annyira megszoktam a szemüveget és valahogy ad egy megjelenést is, okosabbnak tűnök:P:) Amúgy a kontaktlencsék mennyibe kerülnek? Úgy nagy átlagban?

#4 alexika 2010. 02. 09. - 12:11:54

Ez nem is olyan rossz. Így is nagyon drágák a folyadékok. Lehet, hogy megnézem és kipróbálok más folyadékot amit most használok. Vagy nem szabad az eddigitől eltérni?

#5 szgy58 2010. 02. 09. - 12:09:22

Szia!Én nem tudtam megszokni a konkakt lencsét.Sokat szenvedtem miatta.Végül is vissza tértem a hagyományos szemüveg viseléséhez.Igaz ne olyan látványos mint a lencse,de szerintem a mai időkben már modern változatok vannak.És észre sem veszed hogy szemüveg van rajtad annyira könnyűek és aránylag jó áron kaphatok is.Én is holnap megyek az Aréna plázába mert ott 20%-os szerda van és kedvezménnyel lehet új szemüvegem.Az oldalukon van egy nyomtatható kupon és ha leadod az optikai üzletben kapod a kedvezményt.Érdemes megnézned.Ezen tudod kinyomtatni.http://www.arenaplaza.hu/cikk/nyomtathato-kuponok De gondolom ha ragaszkodsz a folyadékhoz abból is tudsz választani.

#6 alexika 2010. 02. 09. - 11:54:59

Sziasztok! Annyiféle konkaktlencsefolyadék van mostanában. De mi köztük a különbség, segítsetek. Én eddig a Ciba Vision Solocare Aquát használtam. Esetleg kényelmesebb lesz a viselés, vagy milyen hatásai vannak, mik a tapasztalataitok.

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: