Házipatika fórum: Kronikus Fajdalom - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Kronikus Fajdalom

#-19 csenge1971 2010. 04. 24. - 13:13:18

Sziasztok! Olyanok tarsasagat keresem akik mar honapok vagy evek ota fajdalomban szenvednek. Nekem kb 1 eve kezdodott a bal terdem mogott a fajdalom majd a haziorvosom tanacsara elmentem kiropraktorhoz ahol 3 het mulva mar alig birtam leszllni az agyrol .Mri vizsgalat ami kimutatta hogy gerincservem van es a nyakamban is kezdodik de ettol nem kellene olyan fajdalomban lennem.3 honapig szinte alig birtam megmozdulni a derekam es a nyakam is olyan fajdalomban volt hogy csak sirni tudtam.Mindenfajta gyulladascsokkentot kiprobaltam korhazban fekudtem infuzios kezelesen vettem reszt ,mig masok par nap utan ereztek a hatast addig en csak vartam a csodat.Majd vegul az orvos azt mondta hogy idegi alapon van ratettek antidepresszansra ami talan annyit segit hogy a mindennapi dolgaimat ugy ahogy elvegezzem de sajnos a munkamat fel kellett adnom.Erot veszek magamon minden nap mivel egyedul latom el a kiskoru gyermekemet es mivel senkim sincs egy par jo baraton kivul muszaly eroltetnem a napjaimat . A fajdalom erdekesen vandorol van amikor a derekam jo van amikor a nyakam jobb, de par hete mar a felso karom is faj alig birom mozgatni.A haziorvosom elkuldott x-rayre ami osteroarthitist mutatott ki ,de szerinte ne foglalkozzak vele menjek uszni masziroztatni stb .amit meg is probaltam de csak jobban faj.Akarmit csinalok csak faj .talan a meleg furdo enyhiti egy kicsit es ha csalannal utogetem . Ami krem letezik az mind a szekrenyemben van de enyhulest nem hoz vagy csak kicsit.Ha van valakinek valami otlete szivesen veszem vagy megossza tortenetet . Csenge.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: