Házipatika fórum: Hátfájás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Hátfájás

#1 csezoli 2011. 01. 03. - 11:46:35

Boldog, hátfájás mentes új évet kívánok mindenkinek! Remélem kellemesen teltek az ünnepek és ebben az évben még többen tudnak segíteni a hátukon. Én már a második generációs masszázságyon gondolkodom, az elsőért az anyós odavan, nem sokára le is akasztja rólunk, egyszer arra megyünk haza, hogy hűlt helye a gépnek.

#2 csezoli 2010. 12. 14. - 16:28:57

Itt vagyok ám! Húha... szomszéd néni probléma... nekem anyósom ilyen :) Hát tessék szépen finoman rávezetni, hogy mivel rendelési idő nincs feltűntetve az ajtón, így nem ingyenes kezelés színhelye a lakás.

#3 gyorgyimano 2010. 12. 01. - 13:29:03

Jaaaj, jaj, már csak én járok erre felé? Pedig olyan jó lenne megosztani a tapasztalatokat. Azért mesélek. A szomszéd néni beleszokott a masszázságyunkba, mert anyukám volt oly kedves és megmutatta neki. Azóta hetente egyszer átkéreckedik, hogy ráfeküdhessen. Én pedig nem akarom elküldeni, mert nagyon aranyos néni, de ne nézzen már minket masszázsközpontnak... Ááá, most csak ennyi...

#4 gyorgyimano 2010. 12. 01. - 13:29:01

Jaaaj, jaj, már csak én járok erre felé? Pedig olyan jó lenne megosztani a tapasztalatokat. Azért mesélek. A szomszéd néni beleszokott a masszázságyunkba, mert anyukám volt oly kedves és megmutatta neki. Azóta hetente egyszer átkéreckedik, hogy ráfeküdhessen. Én pedig nem akarom elküldeni, mert nagyon aranyos néni, de ne nézzen már minket masszázsközpontnak... Ááá, most csak ennyi...

#5 gyorgyimano 2010. 11. 08. - 12:25:48

Rég voltam itt, gondoltam benézek és megosztom veletek, hogy amióta megvan a masszázságy, azóta nem volt lumbágóm, pedig régebben sajnos elég gyakori volt. Ez nálam hatalmas előrelépés most, 2010-ben azt hiszem ez a legnagyobb dolog, amit az egészségemmel kapcsolatban elértem.

#6 csezoli 2010. 10. 13. - 10:51:15

Áh, nem hinném, hogy tönkre megy. Strapabíró gépezetek ezek...

#7 gyorgyimano 2010. 10. 07. - 11:03:38

A férfiak... persze a mechanikát próbálták kitalálni, fogdosták, hogy hogyan mozog, kapcsolgatták, úgyhogy én ki is mentem inkább a szobából, hogy ne lássam, ahogy tönre teszik. Szegény gépet ide-oda kapcsolgatták, végig sem várták a programot, helyet cseréltek... Úgyhogy remélem mostanában nem lesz családi találkozó, mert idő előtt szállíthatjuk a gépet szervízbe. Örülök, hogy nézegetik és örülnek neki amúgy, plusz emberkém minden este beül a fotelbe, ami nagyon jót tesz az ő hátának is.

#8 csezoli 2010. 09. 30. - 11:57:57

Na akkor örülök, hogy nem csak a mi családunknak tetszik, hanem mással is jót tesz! A családod férfitagjainak hogy tetszik? Mert ugye azért más szemmel nézi a két nem.

#9 gyorgyimano 2010. 09. 29. - 14:36:46

Ha időm engedi, minden nap használom. De vicces, amit irtál, én is megijedtem az első használatnál, mert a boltban nem olyan volt. Aztán mondták, hogy ez az erősség állitható, idővel pedig hozzá is lehet szokni. Most már tudom, hogy milyenre kell beállitanom, hogy pont jó legyen. A hatása csodás, nap végére még mindig elfárad a hátam, de akkor jön az én kis csodám és segit. Örülök, hogy van.

#10 csezoli 2010. 09. 28. - 14:19:00

Választ ne várj, csak egy bedobott reklám volt szerintem. Minden nap használod a masszázságyad? Mik a tapasztalatok? Csak azért kérdezem, mert volt ismerősöm, aki sikitva pattant ki belőle, mert túl erős volt neki, aztán állitottam az erősségen :)

#11 gyorgyimano 2010. 09. 20. - 12:24:42

Köszönöm! Jó tudni a szervizelésről!

#12 gyorgyimano 2010. 09. 20. - 12:19:27

nagyon úgy tűnik... de ha ugyanazt a hatást éri el, akkor már jó :) olcsóbb is?

#13 csezoli 2010. 09. 16. - 14:57:18

:) egy mbt tesó reklám?

#14 erikakarika 2010. 09. 15. - 06:42:42

Nekem a hátfájásomra ( lumbágo) és a bokasüllyedésre a RYN gördülőtalpas cipő vált be! Tangentorra és gyógytornára jártam,és már gyógyszert is szedtem a kínzó fájdalom miatt ! A cipő kiegyensúlyoz, nem engedi a görbe hátat megdőlni, azáltal kiegyenesít ! Mindenképpen ajánlom egy próbára, és legalább 10-15 percig kell benne sétálni !! Most egy goretexes csizmára gyűjtök télire a JOYA márkából !

#15 csezoli 2010. 09. 08. - 12:51:27

Megkérdeztem a szervizt és van kötelező szerviz, körülbelül olyan, mint egy motornál. 500 üzemóránként, vagy legalább évente ajánlott karbantartásra szervizbe vinni. De jó, most már ezt is tudjuk :)

#16 csezoli 2010. 09. 01. - 12:26:42

Örülök, hogy tetszik a gép, nálunk világsikernek számit a családban, a családi találkozásokon komoly napirend alakul ki, hogy ki üljön bele. Köszönöm a szerviz számát, feljegyeztem, még hasznunkra lehet, bár bizom benne, hogy nem fog tönkre menni a gép. Például nem tudom, hogy érdemes-e időnként olyan kötelező szervizre vinni, mint az autókat. Meg is kérdezem majd. Inkább nézzék meg időnként, mint hogy egyszer nagyobb baja legyen.

#17 gyorgyimano 2010. 08. 30. - 15:17:57

Megérkezett, igen! Már egy hete. Annyira örültem neki. Nagyon egyszerű kezelni és minden este ráfekszem egy masszázsra, mert a varrástól nagyon fáj a derekam és a hátam. De imádom a munkám, nem adnám fel semmiért. És most itt ez a kis aranyos ágy, hogy segitsen! Nagyon örülök! Múltkor olvastam valahol, hogy van egy szerviz, ahol mindenféle jáde köves masszázs berendezést javitanak. Itt a telefonszám: 06 30 831 33 95 Igy már nem kell félni, hogy nincs hova vinni, ha megbetegszik.

#18 csezoli 2010. 08. 19. - 15:11:01

Hogy Önnek milyen kedves barátnői vannak! Megérkezett már a masszázságy? Mik az első tapasztalatok? Én továbbra is nagyon jól megvagyok a masszázságyammal, semmi probléma nem volt eddig vele, aminek nagyon örülök, mert nem tudom hova vinném, ha egyik nap közölné, hogy ő bizony beteg...

#19 gyorgyimano 2010. 08. 12. - 11:53:17

A Thermo Jade 4 ágy mellett döntöttem, mert annak nagyon jó hatása van a gerincre, nekem pedig a sok varrás miatt fontos, hogy rendben legyen a hátam. Képzelje, a barátnőmék közben megleptek születésnapomra azzal, hogy kipótolják az ágyból a hiányzó összeget, igy már jövő héten lesz masszázságyam. Annyira várom!

#20 csezoli 2010. 07. 14. - 14:59:48

Azt már akkor lehet tudni, hogy melyik fajta ágy lesz? Megosztaná velünk is? Aztán persze a tapasztalatokat is!

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: