Házipatika fórum: Hátfájás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Hátfájás

#21 gyorgyimano 2010. 07. 12. - 14:23:45

Itt vagyok! :) Nem tűntem el! Na jó, csak egy picit. Pénzgyűjtési lázban vagyok, már csak pici kell és megveszem a masszázságyat. Addig pedig a barátnőmét használgatom, mert idő közben beszerzett egyet. El sem tudom mondani, hogy mennyire jót tesz. Tudtam, hogy jó a hatása, de valahogy kevesebbet vártam tőle. Már alig várom, hogy a saját masszázságyamról irhassak :)

#22 csezoli 2010. 07. 07. - 12:30:42

Kedves Györgyi! Várjuk ám a további beszámolót, ha még erre téved! A feleségemnek már fél éve nem jön elő a lumbágója, ennek nagyon örülünk!

#23 gyorgyimano 2010. 06. 11. - 09:57:27

Nem birtam ki és elmentem megnézni ezt a bemutatótermet, amit csezoli ajánlott. Nagyon kedvesek voltak, egyből mondták, hogy ne nézegessek, inkább felmérik az állapotom és ajánlanak ők megoldást. Elmagyarázták, hogy ez azért kell, mert mindenkinek más a testalkata, minden embernek nem jó csupán egy tipusú ágy. Úgyhogy kiválasztottuk a nekem megfelelőt, igy legalább tudom, hogy mennyi pénzt kell még gyűjtenem, hogy megvehessem... Már úgy várom!

#24 gyorgyimano 2010. 06. 07. - 15:01:16

Kedves Mindenki! Voltam orvosnál és igazából újat nem mondott. Az elgémberedett hátam fájdalmai a folyamatos ülőmunka miatt vannak. Többet kéne mozognom. Megkérdeztem a véleményét a masszázságyról és azt mondta, hogy ártani nem árt, a gerincem amúgy egészséges, az ágy meg maximum picit ellazitja a hátam esténként. Úgyhogy irány az ágyvásárlás! Mondjuk még egy picit gyűjtenem kell rá.

#25 csezoli 2010. 06. 03. - 15:13:57

Azt mondom, ha rendben van az eredményük az orvosnál keressék fel a masszazsdepo.hu oldalt, ahol megtalálnak mindenféle ágyat és masszázsfotelt. A személyzet pedig nagyon jófej. Vásárlás után még felhivtak, hogy meg vagyok-e elégedve. Na az jól esett!

#26 therahelpy 2010. 05. 12. - 15:39:44

Szerény véleményem szerint mindenképp konzultáljanak a hölgyek orvossal, mielőtt masszázságy vásárlásba fognának. A masszázságyak ugyanis nem orvosi műszerek, csupán terápia kiegészitők lehetnek abban az esetben, ha az orvos is azt ajánlja. Ezen termékek egészséges emberek részére készülnek egészségmegőrzés céljából. Emellett temérdek jó tapasztalattal találkoztam szerencsére, mi több az eredményt látom klienseimen és nekem is volt alkalmam kipróbálni ezen szerkezeteket.

#27 gyorgyimano 2010. 05. 06. - 14:52:30

Én úgy gondolom, hogy ezek a masszázságyak nem minden panasznál vezetnek eredményre. De lehet, hogy tévedek. Önök hogyan vásároltak ilyet? Volt a boltban valamiféle tanácsadó? Sokszor gondoltam már erre is, hogy esetleg esténként egy ilyen házi masszázs segithetne, de még nem mertem lépni ebben a témában. Kicsit kétkedem az ilyen tipusú "gyógymódban".

#28 csezoli 2010. 05. 03. - 14:23:34

Kedves Hölgyeim! Én nem mondhatom, hogy görnyedős munkám van, de sokat ülök autóban, ahol bizony néha elgémberedik a hátam. Másfél éve beszereztem egy masszázságyat otthonra. Azóta nem is gondolkodom azon, hogy masszőrhöz kéne járni. A feleségem is lumbágóra hajlamos, az orvos azt mondta neki, hogy amig a masszázsággyal ki tudja masszirozni a lumbágót, addig biztos nem fog nála kialakulni a gerincsérv. Mindenkinek csak ajánlani tudom a masszázságyat! Üdvözlettel: Zoltán

#29 2010. 05. 02. - 12:28:23

Szia! Igazából masszás téren még nem néztem utána. Nekem tornáznom kéne és a tartásomon javítani! De ugy érzem el kéne menni mert már merevek az izmaim és ez nagy baj lehet

#30 gyorgyimano 2010. 04. 29. - 08:57:54

Szia! Azt hiszem a masszázsok használhatnak, de egy héten többször eljárni... kinek fér bele az idejébe mondjuk család mellett? Ha a saját esetemet veszem, minden délután mehetnék masszázsra, mert varrónő vagyok, egész nap görnyedek, nap végére teljesen beáll a hátam. Te milyen masszázsokról hallottál, amiket hátfájásra ajánlanak?

#31 2010. 04. 28. - 18:01:43

Szia! Én is hátfájós vagyok.Jártam fizioterápiára is.Most nem fáj annyira h gyógyszert kelljen bevenni. Azt mondta nekem a doki h tornázzak minden másnap,és ügyeljek a helyes testartásra.Jah és még azt h kitartás kell hozzá. Masszást még nem próbáltam...de ki akarom. Lehet idegi alapom fáj nekem.

#32 gyorgyimano 2010. 04. 28. - 10:55:25

Sziasztok! Nagyon sokat fáj a hátam, egy évben már többször jön ki a lumbágóm. Ülőmunkát végzek, igy nem csodálkozom rajta sajnos. Érdeklődni szeretnék, hogy vannak-e valakinek hasonló tünetei, és ha igen, akkor hogyan kezeli? Hallottam, hogy van, aki gyógyszert vesz be rá, izomlazitót és fájdalom csillapitót, van, aki masszázst próbál. Kérlek segitsetek!

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: