Házipatika fórum: Emesztes - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Emesztes

#1 cucu2013 2016. 05. 19. - 10:54:33

Sziasztok eladó LIVES alma pektin sűrítmény tisztítókúrás, fogyókúrás ital. 4500,- / db
erikaszollosy@gmail.com
lmapektin sűrítmény | LiVes - living vessels (liquid apple pectin) | 250 ml
Természetes élelmirost-forrás.
Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz.
Pektin tartalom: min. 4,0% m/m.
Vízoldható szárazanyag-tartalom: min. 10% m/m.
Tartósítószert nem tartalmaz, ezért felbontás után hűtve tárolja!
Bő folyadékkal kell fogyasztani!
A kedvező hatások napi 250 ml elfogyasztása esetén érhetők el. Hozzájárul az adott étkezést követő vércukorszint-emelkedés csökkentéséhez és a vér normál koleszterinszintjének fenntartásához (432/2012 EU rendelet).
A termék fogyasztása mellett se feledkezzen meg a változatos és kiegyensúlyozott étrendről, az egészséges életmód fontosságáról.
Származási ország: Magyarország
100 ml termék átlagos tápérték tartalma:
• Energia: 131 kJ / 31 kcal
• Zsír: 0 g
• amelyből telített zsírsavak: 0 g
• Szénhidrát: 7,6 g
• amelyből cukrok: 7,1 g
• Fehérje: 0,1 g
• Rost (alma pektin): 4,0 g
• Só: 0,17 g
Kiszerelés: 250 ml

Lives
A Lives ivásával te is képes vagy 24 kiló leadására 4 hét alatt. Ezen felül mindig teli leszel energiával és jókedvvel! Élvezd ki a fogyás folyamatát. A Lives az egetlen egyedi és ízletes ital, amire sosem fogsz nemet mondani.
GREEN.NEW-PEKTIN-HU.COM

#2 andifeher 2012. 01. 13. - 13:16:49

Sziasztok! Feltettek ide egy IBS tesztet nézzétek meg:http://vitaminkosar.hu/

#3 andifeher 2011. 12. 30. - 16:44:09

Sziasztok! Még akció van: http://vitaminkosar....db-helyett-3-db).html

#4 andifeher 2011. 12. 02. - 12:03:18

És néhány videót I:http://vitaminkosar.hu/tudomanyos/cikkek/a-probiotikumok-hatasa.html :p

#5 andifeher 2011. 04. 19. - 17:30:52

Szia! Ajánlom a doktornőt http://www.ibsprobio...u/orvos/?recent ő a szervi bajokra biztos tud gyógyírt.

#6 andifeher 2011. 03. 03. - 12:03:59

Sziasztok! IBS-ről ha tünetekről, vizsgálatról vagy a betegséggel kapcsolatos életmódról akartok olvasni http://www.ibsprobiotikum.hu/index.php

#7 gaspareva 2011. 02. 11. - 12:48:21

Nekem a Mandura vált be. Zseniális. Minden nyavalyám megszűnt rövid időn belül. Pörgök egész nap mint a búgócsiga. Tele vagyok energiával, életkedvvel. Lement rólam a sok fölösleges kiló. Két ruhaméretnyi. Az emésztésem rendbe jött, ettől sokkal jobban érzem magam. Ez az egész egészségünk alapja szerintem. " A halál a bélben lakozik" Sajnos a boltokban kapható gyümölcs-zöldség nincs már tele vitaminokkal- tápanyagokkal, mint sok évvel ezelőtt, hiába eszünk rengeteget belőlük. Be kellett látnom, hogy szükség van táplálék kiegészítőkre. Csak okosan ki kell választani a legjobbat. Én bátran ajánlom a Mandura két termékét. A Mandura italt és A Trim-et. Én fogyasztom mind a kettőt és papírom van róla, hogy a szervezetem 12 évvel fiatalabb mint fél éve, amikor elkezdem fogyasztani. Ami nekem fontos volt a választásnál, hogy BIO.Csak gyümölcs, mindenféle adalék nélkül. Itt találsz részleteket. gaspareva http://eva67.mandurarep.com ;) ;)

#8 jutka107 2011. 01. 20. - 15:37:38

Sajnos mindegyik elkéri a csillagos eget, pedig nagyon jó dolog a beszélgetős terápia. Én dupla annyi idős vagyok mint te és bizony ha visszaforgathatnám az idő kerekét......ma már tudom, hogy egy csomó dolgon nem éri meg stresszelni, idegeskedni. Talán én is megúsztam volna ezt a nyavalyát. Gyógyulj meg!

#9 minda87 2011. 01. 19. - 16:45:04

Köszi a választ. Akkor jó, ha legalább a fekély tünetei épp az ellenkezőek. A doki, akinél ma voltam még új, és szerintem igyekszik kizárni a komolyabb bajt. persze neki is elmondtam, hogy sokat stresszelek, de egyelőre most a szervi vizsgálatra koncentrálunk. (És az előbb nem írtam le, hogy vannak bizonyos ételek, amikre a fájdalom fokozódik, pl. tejes cuccok, és a vizsgálatokkal a felszívódási zavarokat is nézik) Pszichológuson felkeresésén rengeteget gondolkodom, de szintén félek ettől egy kicsit, és egy jó szakember nagyon sokba kerül és anyagilag nem állok túl jól. :-( Viszont, ha van valakinek jó pszichológus ismerőse, aki nem kéri el a csillagos eget, szívesen fogadok javaslatokat (Budapest) Köszi

#10 jutka107 2011. 01. 19. - 16:03:28

Gyomorfekély miatt ne aggódj, annak pont az ellenkezője a tünete, mint amit te tapasztalsz. Azaz étkezésre megszűnik, és ahogy ürül a gyomor jön a fájdalom. Az én gasztrós dokim biztos, hogy azt mondaná, hogy pszichoszomatikus a bajod, nálam is felmerült, mert a szorongás nekem is sokáig megvolt, gyógyszer nem hatott stb. de aztán a rekeszsérv mindent vitt. Ezeket a vizsgálatokat nem nagyon értem...de nyilván Ő az orvos. Azért elgondolkodhatnál egy pszicho dokin, fiatal vagy még így leélni az életed.

#11 minda87 2011. 01. 19. - 14:00:27

Sziasztok! Nekem már évek óta tartó állandó gyomorfájásom van étkezések után. Ahogy az ételt megemésztem, a fájdalom is eltűnik, majd később kezdődik elölről. Volt korábban gyomortükrözés, stb. refluxot diagnosztizáltak, de se sav felböfögés, se gyomorégés nincs és a kapott gyógyszerek sem használtak. Amit érzek az inkább folyamatos teltségérzés, illetve hányinger étkezések után, de hányás, hasmenés egyáltalán nincs, a székletem rendben. Sajnos borzasztóan ideges, szorongó ember vagyok (23 éves), és sokszor azt hiszem, hogy kizárólag a stressz az oka mindennek és nincs semmi baja a gyomromnak. Máskor pedig minden ok nélkül hányingerem van egész nap és alig bírok enni. Egyébként is 45 kg vagyok a 165 cm-hez, de ez végülis családi vonás nálunk. Régebben az étvágyam is jobb volt, de mostanra az is csökkent, mert a teltségérzés miatt eleve nem bírok sokat enni. Ma ismét elmentem egy dokihoz, aki több vizsgálatot javasolt (terheléses vérvétel, székletminta, UH, hasi CT). Majd meglátjuk mi lesz... Kérlek titeket, akinek vannak vagy voltak hasonló tünetei, jelentkezzen! (A gyomorfekélytől is nagyon félek, de nem tudom, hogy mik a tünetei, de de aligha bírnék ki még egyszer gyomortükrözést!)

#12 gliadin 2011. 01. 13. - 15:39:35

Kedves tmonika Természetesen létezik lézeres epekő eltávolítás, de ez sok mindentől függ mit választ az orvos. Függ attól hogy mennyi kő található,a kövek nagysága,összetétele mind más megítélés alá esnek. Amennyiben a családban volt már epebeteg így inkább a műtétet javasolják,eltávolítva az epe hólyagot a kövek újbóli kiújulást megakadályozva. A lézeres műtétnél a hólyagot megtartják.

#13 tothjanos82 2011. 01. 05. - 19:49:24

Sziasztok! Nekem sohasem az elhízással voltak gondjaim hanem az ellenkezőjével. Már lemondtam róla hogy örökre gebe maradok:) Hosszas keresés után szerencsére találtam megoldást. Nekem teljesen rendbejött az emésztésem és hízni is tudtam annyit amennyit szerettem volna. Ez a gyógynövény Malájziából származik és ganodermának hívják. Nekem a Cordypine és az oroszlánsörénygomba segített. Remélem tudtam segíteni hasonló problémákkal küzdőknek:)

#14 ktmea26 2010. 10. 27. - 15:49:43

Sziasztok! Ha egy természetes alapú emésztés segítőt kerestek próbáljátok ki a fermentált papaya koncentrátumot.Nekem nagyon bevált.Segíti az emésztést,megszünteti a gyomorsav gondokat.Szívből ajánlom mindenkinek!:)

#15 bendeguz61 2010. 10. 24. - 19:25:15

Sziasztok! Abszolút egyetértek. Bármilyen méregtelenítés után mindenképpen pótolni kell a bélflórát. Bár nekem a gasztroenterológus azt mondta, hogy a bélflóra rendbetétele egyben méregtelenítés is. Ő a ProGastro Immun-aktív szedését javasolta nekem. Ben

#16 kovma10 2010. 09. 29. - 13:39:46

Hasmenésre nem a legjobb megoldás a tejtermék... saját tapasztalat. Nekem is voltak hasonló bélproblémáim. Nekem a méregtelenítést ajánlotta a természetgyógyászom a Colonix-et. Egy hónapja csinálom a kúrát és nagyon jó, a problémáim megszűntek. Persze fontos a bélflórát is pótolni, de a joghurtokban sajnos nagyon kevés van. Azonban a méregtelenítéssel kell kezdeni, mindenek előtt, nekem is ezt tanácsolták... :) és bejött. :)

#17 tmonika83 2010. 09. 27. - 13:31:57

Már rég óta van az epehólyagomban kő, de mivel komolyabb problémám eddig nem volt vele nem fordultam az operációhoz mivel édesanyának és nagyanyámnak is eltávolították és több gondjuk lett vele ezután mint magával a kővel. Azért érdeklődnék, hogy jelenleg sem létezik lézeres epekő eltávolítás csak is a teljes hólyag?

#18 alexandra2 2010. 09. 21. - 09:17:33

Én úgy tudom, hogy sok esetben a bélflóra rossz állapota okozhat hasmenést vagy akár székrekedést is. Mindenképp érdemes kipróbálni egy méregtelenítő kúrát sok gyümölccsel, zöldséggel és vízzel. Ezen felül pedig naponta kell fogyasztani élőflórás kefirt vagy joghurtot. Amúgy van fent egy jó cikk erről a témáról a www.homeomami.blog.hu oldalon, ott részletesen ki van fejtve, hogy ezek miért is olyan fontosak.

#19 2004. 09. 09. - 12:44:40

Én továbbra is kitartok a természetgyógyászat mellett. Anyám dietetikus-gyógyszerész-természetgyógyász. Én és a családom a természetes kúrákat ajánlom mindenkinek ami erdményesen csak tartós ídőráfordítással és kellő szakértelemmel,odafigyeléssel valósítható meg.Van megoldás ezekre a problémákra. Tanácsért javaslatért bárki írhat a csuti84@freemail.hu címre, vagy keressen a 0630 375 0610-es mobilszámon.

#20 gabonaszem 2004. 08. 14. - 12:51:30

Ki az abszolút bátor?-----Aki hashajtóra altatót vesz be: :)

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: