Házipatika fórum: félek... - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

félek...

#1 tannerzsoka 2011. 12. 30. - 20:18:14

Sziasztok! Egyetemista vagyok, öt évig szenvedtem anorexiában és bulimiában. Jelenleg gyógyult vagyok, remélem, még sokáig. Az egyetemen a pro-anorexia oldalakról írok dolgozatot, ehhez készítettem egy kérdőívet. Arra kérlek titeket, hogy töltsétek ki, természetesen névtelen, de megkönnyítené a munkámat:))) Köszönöm előre is! http://www.kerdoivem...doiv/514422506/ http://www.kerdoivem...doiv/514437040/ A kettőt összesen 10 perc kitölteni:) Előre is köszi! Zsóka

#2 gliadin 2011. 01. 29. - 14:03:07

Kedves Mira! Honlapunk: www.liszterzekenyseg.in Allergiás ,intoleranciás betegek látogatják. ha gondolod szivesen feltesszük a kérdőívedet,tesztet a honlapunkra. :)

#3 mira_86 2011. 01. 14. - 14:45:44

Kedves Látogatók! Mira vagyok, és evészavarosokról írom a szakdolgozatomat. Ehhez szükségem lenne evészavarosokra. Ha van táplálkozási zavarod, amit diagnosztizáltak, és van kedved, írj nekem. Pár kérdőív kitöltéséről van szó, és egy tesztről, amiben a fantáziádra és a képzeletedre is hagyatkozhatsz. A részvétel természetesen anonim, a kérdőívek megsemmisítésre kerülnek. Ha érdekel, és szívesen segítenél nekem, légyszi írj emailt. Ott minden mást megbeszélünk. Köszönöm ... a bizalmat, ha írsz... Üdv, Mira

#4 agica6666 2010. 08. 20. - 11:45:48

:) Szia. Én 7 éve vagyok Pánikbeteg agorafóbia, depresszios, kevert-mániás, depresszio, 17 éve közel elválltam, Addig csak depersszios voltam, most sulyos pánik syndrómám van, és agorafóbiém, a lakás a biztos.egyedül, de még sokszor az sem, mert sokszor rosszul avgyok.Az igazság az hogy a szövödmény az evési zavar lett. Sokszor, aelőző gyermekkorhoz vezet vissza.Én tudom, mert nagyon szigoruak vltak, a szüleim,:(, nem mehettem sehová, 18 éves koromban férjhez mentem, direkt, hogy meneküljek, a családtól.Aztán elváltam:S. De ez sem használt.Az apukám, az alkohilista volt. 16.évesen agyvérzést kapott a nagymamám, előttem vágta a földre magát akkor egy évig sokkos állapotban voltam sneki nem foglalkozott velem.Kiderült, hogy akkor engem keleltt volna zonnal korházba vinni, és szedélni, lenyugtatozni,de neme z történt.Aztán ujra férjhez entem, a sokkos állapot, amit kaptame gy pajzsmirigy tulmüködésem is van, amit örököltem is, meg lehet az idegességtől, is sok feszültségtől is lehetett. Mindenképp, én azt ajánlom, hogy probálj vissza gondolni milyen volt, a gyermekkorord, mert az nagyon sokat segitene.Én voltam a válás utáne gy pszichotherápiás szantoriumban, egy pszichologus foglalkozott velem, és el ne mtudom mondani, milyen könynen visszavitta gyerekkormba.Akkor, azt mondta onnantól keersendő egésza a férjem, vsislekedéséig, -és megaláztatásáig,a betegség. De tekintettel, hogy én jártam ki Olaszországba dolgozni akkor, közel 5o kg voltma, csinos lány, nő bocsi mert akkor 37 éves voltam, és kedveltek, az oalszok, mert állitólag pozitiv a kisugárzásom, igy soka vendég volt akikekekl tudtam beszélgetni ne hagyták hogy elszomorodjak.de ne is volt rá idő. Ott mind más. Az orvosoktól kezdve.Volt, egy rosszulétem, és teljmásképpen kezelnek, de erről nem sziv beszélek, mert az oalszország, szardinia, en magyaro. Visszatérve a témára, gondolod szivesen beszélgetek veled, témáról: e mail cimem: particicuska@&itromail.hu msn cimem: andalgoka@hotmail.com Én ennyit tudtam segiteni, de sokszor a előző életünk is sokban nyomot hagy bennünk./ A szülök hozzáállása, és az ök előző gyerekkora is. Üdv: ágnes6666

#5 zoliegeszseg 2009. 12. 12. - 04:46:18

Ha gondolod egyedül is segíthetsz magadon!!! Ez a könyv kihúz mindenkit a csávából, aki hagyja!!! http://data.hu/get/1...d_az_eleted.PDF (Ingyenes letöltés - Nem élek vele - Letöltés indítása) Jó szórakozást!!! ;)

#6 Desdi 2009. 07. 11. - 22:55:30

Sziasztok Gabi vagyok.Ugyan én nem vagyok anorexiás,de ha tudok segítek nektek,van egy önsegítő köröm amit minden szombaton este 6 -tól tartok .Nekem egyébként borderline személyiségzavarom van ,szerintem segítsünk egymásnak.Hívjatok fel nyugodtan szívesen segítek nektek ha tudok:06705899151Soha ne adjátok fel mert mindannyian értékesek vagytok és nem szabad hogy elvesszen ez az érték.Föl a fejjel:Puszi:Gabriella. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

#7 agica6666 2009. 06. 16. - 14:30:48

sziasztok: Sajnos én 6 éve vagyok sulyos pánik beteg, sindrómával/ helyenként rohamokkal jár, agorafóbia, és anorexia nervosa. Sajnos, nem ugy néznek az ráM:'( mint egy halottra. többször kvettem el öngyilkosságot, öngyilkossági kisérletet amiatt, hogy lenéznek, nem kellek egy férfianks em, sajnos a munkám is megcsökkent. nem tudnak, kezelin mert olyan gyogyszereekt adnak, aminagyon drasztikus mellékhatások okoz, és ezt pszichiátriai kezelésnek is evszik sajnos, engem a lányom kisér mindnehová mert nem tudok kimenni az utcára.ezt senki nem akarja megérteni, hogy mennyire nehéz helyzetben vagyok. én nem azért vagyokannyira sovány vagy vékony mert enm akakrok enni nem mesterségesen fogyasztom magam, hanem, mély sulyos deppresszioval küszködök, emiatt lenéznek sértegetnek, a pánikbetegségemet, nem tudnják szint kezelni, az agorafobiát sem. egyált szinte semmit. e miatt feéborult a hormonháztasrásom is, elmaradt 42 éves koromra amenstruáciom, komoyl höhullámok, izzadás, melegség szapora szivdobogások, tachycardia, sok mind egyben mivel nagyon le vagyok fogyva . igaz soha nem voltam kövér, de ennyire ne mvoltam lefogyva . A mianserint szedtem, 2 évig attól hiztam 1o kg-ot, sajno a jobb karom elkezdett görcsölni, és amióat leállitotta a gyogyszert,a főorvosnő azóta fogyok. persze ehhez hozzátartozik, sajjnos,a z édesanyám is tönkre tett idegileg, 2 év az elég volt, állandó veszekedés, szó szerint szivta a vérem. valoszinü lehet rajtam átok is akár, nem tudom, de amióta elment, igaz vaalmivel nyugodtabb lettem, de nem tudok most hizni sokszor elfog a sirás:'(:'( mert tudom, hogy nézek ki állandó támadások érnek, borzasztó:(:@:(:( de hogy még kezelni sem tudnak, ez egyszerüen lehetetlen hogy nincs olyan gyogyszer, ami nem használna.legalább ne lennék ennyire sovány hogy a pánik roham, mivel többször vitt el a mentő a rohamok miatt az idegrendser a hipotalamusznál vannak gondok van egy kék nevü hormon kék mag/ nem tudom pontosan , ez hiányzik ezzel szokták gyogyszerrel szerotonin gyogyszerrel potolni, a problémák kieszközölésvel. hát én itt nem sok jót tapasztalm miskolcon, talána sot-en, esetleg. ott foglalkoznak spec. anorexiával, de gondolom, lelki tényező áll amögött, hogy anorexiás vagyok, 4o kg, vagyis azóta fogytam le, h a gyogyszert nem szedem, a rivotrilt, és a seduxent. ennyia kezelésem. :'(:(( ez nagyon kevés, igy hogy gyogyuljak, és erre csak 5o% ot, adnak, hogy éjszakánként, bármikor elötör ráma pnikroham többször vitt be a mentő volt h az utcán ll és el sem tudott indulni mert oxigént adtak, alacsony vérnyomással, majd bekötötték az infuziót beértek velem, és ott az rovos kihuzatta, át küldött a pszichiátriráa, ahol igazán felületesen egy csa"" egy gyogyszert irtak volna fel, de mondatam, hogy anafilaxia miatt nem biztos, hogy fogom birni szedni. szóval ördögi kör nem találom, a kiutat:((((( ha valaki esetleg valami tud szivesen veszem: az msn cimem: andalgoka@hotmail.com, vagy a particicuska@citromail.hu err esetleg valami támpontot ha tud valaki. köszönettel: Ágnes6666 :'(' :'(' :'('

#8 szinderela 2008. 02. 03. - 09:56:08

Szia Monday! Igazán tetszik,hogy ennyire elszánt vagy. Én 21 leszek márciusban,15-16 éves koromtol a méreteim 90-62-90 volt. Modell voltam,elég felkapot,amit bizonyos okoból abbahagytam,de amúgy is ezt kelletvolna tennem,mert (18évesen) gőzerővel nekiálltam hízni. :( 59kg ról felhíztam 93ra. Utáltam magam,undorodtam magamtól,nem szerettem emberek közöt,gondolhatod,hogy az eddigi irigyeim hogy örültek,mindenkin az a lenéző,gúnyos,szánó mosoly,ahogy nagy örömmel+kérdezték,hogy Nki,te híztál???... Szóval ja. Kiderült,hogy szelídgöb van a pa.mirigyemben,és többek közt,a nagy mértékű hízás a mellékhatása. Neki áltam fogózni,és a hájam,ami 4 hónap alatt rakódott rám 2,5 év alatt ment le. :o Soha nem volt gond a testemmel,akármit akármikor ehette. De most ezzel a göbbel kell élnem sajna. 18éves korom óta nem voltam 60kg alatt,csak 64 ig tudtam nyáron lemenni,de már'+int 71,8 vagyok. Tetszik,hogy van még1 i.kitartó ember mint én. :) Rád bízom,hogy válaszolsz-e,nagyon örülnék,te doppingolnál. Várom leveled,és további sikeres fogyizást. ;) Páááááááááás!!!!!! :*

#9 tornaszlanyrg 2007. 10. 07. - 21:26:25

szia! én 14 éves vagyok ugyan az a bajom ami neked csak én már bulimiás is vagyok ugyan azt érzem amit te ! és ne aggódj a vérvétel nem fog kimutatni semmit maximum annyit hogy vitamin hiányos vagy nállam is ez volt! abból meg nem nagyon jönnek rá h mi a szitu ! én szeretnék veled beszélgetni még ha te is az msn címem k.-szandi@hotmail.com nem muszály felvenned csak ha te is szeretnél beszélgetni szia !!

#10 Anna1308 2007. 09. 03. - 14:47:52

Sziasztok...Minden levelet végigolvastam,és arra jutottam,talán tudok ötletet adni nektek..Én is voltam abban a stádiumban,mikor rondának kövérnek éreztem magam,és tényleg nagyon jó érzés volt mikor üres volt a hasam,és nem lógott annyira..Tudom milyen mikor este csak egy forró fürdőre vágysz,és amint lefekszel,már alszol is annyira nincs energiád,vagy a tesiórán majdnem elájulsz 1 kör futástol..Mikor én fogyókuráztam semmit nem ettem.Egy héten 1 almát legfejebb..Azt hittem ,ha lefogyok boldog leszek,és megtalálom a pasit aki szeretni fog,meg ilyenek...De nem igazán így lett.LEfogytam,és tényleg sok fiúnak tetszem így.Barátom is van,de nem lettem boldogabb!!!!Valami hiányzik belőlem,.Az életvidámság.mikor nem eszek,bunko vagyok a szüleimmel,barátaimmal.és alapvetően ideges vagyok.Higyétek el NEm éri meg!!!Én már egy ideje abbahagytam a fogyókúrát és normálisan eszek.A lényeg:este ne egyél és sportolj legalább heti 2X egy órát...ennyi a titok...Nekem bevált.Azóta tartom a súlyom,és máson is tudok gondokodni mint a kalóriákon.

#11 talma 2007. 05. 07. - 23:56:15

Kedves Monday és mindenki, aki ilyen drasztikus fogyókúrára vetemedne.. hadd meséljem el a storym.. már írtam egyszer, akkor "még csak" fogyóztam.. 85ről kezdtem, alig három hónap múlva már 68-65 között mozogtam, persze koplalással. nyárra elértem a 62-63at. aztán tartottam a súlyom, illetve mivel koleszból hazaköltöztem, kb heti fél-1kilót fogytam, nyaraláskor híztam, stb. szeptember végére megint 68 voltam. onnantól annyi volt a kajám (albérlet, semmi szülői rálátás), hogy szeletelt kenyeret piritottam, napi kb 2-t max 4et, mellé koktélparadicsom, és cukormentes energiaital 1-2-3db... ha nem volt suli, csak feküdtem vagy tornáztam, és állandóan mértem magam. tudtam, hogy gerincsérvem van, amire már 2005ben is javasolták a műtétet, de végzős voltam, nem tudtam bevállalni a gyógykezelést, hiányzást, stb. aztán elkövetkezett november vége, 19es bmi alsó határa, 56-57kg, mikor méregbe gurultam, mert egyik napról a másikra nem fogytam fél kilót se, pedig nem is ettem semmit. ezért elkezdtem súlyzózni, felülésezni drasztikusan... és megtörtént a baj. a sérvem kiszakadt, 2hetet feküdtem úgy hogy csak wcre tudtam menni, de csak akkor vittek kórházba, amikor már pisilni sem voltam képes. azonnal műtét, és még most, fél évvel a műtét után (dec.7.) sem vagyok egészséges, sántítok, gyenge a lábam, a hugyhólyagom érzékelése nos, hogymondjam... ha állva nevetnem kell, félek, hogy összepisilem magam. és akaratlanul is van, hogy szellentek,mert a záróizmaim annyira elgyengültek, stb. elértem az 55kg-ot, sőt, valószínűleg kevesebbet is, de akkor nem voltam mérlegközelben... a 3hónapos fekvés műtét után újabb plusz 10-14kilót eredményezett, most megint fogyókúra, megint rosszul, aligevés, vagy falásroham, ezek váltják egymást. mostanában több a bulimiás hajlamom, nem hányás, inkább csak hashajtó, de én már 57nél jól érezném magam, így iszont egy szánalmas alak vagyok.. minden vágyam újra 55lenni. meglátjuk.

#12 Monday 2007. 01. 24. - 22:11:53

Sziasztok! Én egy 17 éves lány vagyok, és fogyókúrába kezdtem...már korábban is többször diétáztam, de ez most más. 1 hónapja napi egy almánál többet nem eszem, és 1,5 l vizet iszom. Eleinte csak úgy indult, hogy csinálom 1-2 hétig, de annyire jó,hogy heti 4 kilót is fogyok ,hogy nem bírom abbahagyni. Az osztálytársaim nap mint nap mondják ,hogy tök jól nézek ki és,hogy tök sokat fogytam és ez inspirál! Sok erőt ad,hogy ne adjam fel. A súlyom alapján 'még' a normál kategóriában vagyok. Anyukám mostanában elkezdett aggódni ,de én abszolút nem félek. Illetve, mégis... Attól félek, hogy mostmár sohasem ehetek, mert ha csak egy kicsivel elkezdenék normálisabban étkezni,akkor egyből híznék. Ez egy ördögi kör, nem tudom ,hogy ebből hogy lehet kiszállni, de egyenlőre ez nem is érdekel! Szeretnék még jobban lefogyni! Amúgy én járok orvoshoz kb. 3 havonta, mert muszáj, de mióta ezt csinálom,most voltam először vérvételen... :s Remélem,hogy a vérképemből nem fog semmit észrevenni az orvosom :$ Most ebben bízom. Mert ha talál vmit, vagy mondaná,hogy egyek ,akkor bajban lennék, mert anya tukmálná rám a kaját :'(' De úgysem fogok enni! Majd én tudni fogom ,hogy mikor hagyom abba, és csak akkor fogom,ha már elég soványnak fogom magam látni!

#13 2006. 09. 16. - 14:31:37

Üdvözletem:) egy 14 éves lány vagyok.164 centi,és 50 kiló.4.es korom óta ez a súlyom,plusz mínusz két kilót ingadozik,de inkább csak felmegy,hoyg aztán eltűnjön rólam.én látok amgamon legalább 10kiló felesleget,de mindneki azt modnja,hoyg én így vagyok jó,és hohy " egyek már végre rendesen".Naponta többnyire egyszer eszek,mégpedig olyan délután egy két óra magasságában.Utána elmegyek futni,vagy tornázok.Nem merek enni mások előtt,és igazábóle z az,ami aggaszt.Nem tudom,hoyg ez minek a jele.Nem érzm magam jól a bőrömben,és ha ételre gondolok,felfordul a gyomrom magamtól,és attól,hogy még ilyen "súlyos" állapotban(a túlsúlyos talán erős lenne)is ételre gondolok.Előfordult már,hoyg meghánytattam magam.Egy évig nyugtatót szedtem,de abbahagytam,mert előfordult,hogy mikro elégedetlen voltm magammal,bevettem egyszerre akár 10 darabot is,hoyg enyhítsek a szenvedéseimen...ezek miatt enm aggódok,bár lehet,hoyg rosszul tezsem.Igazábból attól tartok,hoyg az hoyg enm merek mások előtt enni,esetleg valami anygon kellemetlen dolog kezdetét is jelentheti...Valakinek van ötlete,hoyg mit jelent?:) Előre is köszönöm,ha tudtok segíteni. Sziasztok

#14 2006. 08. 22. - 10:26:22

Kedves Talma Szerintem te nem vagy anorexias meg,csak egyszeruen fogyni akartal es sikerult is ,csak igy tovabb.Tudom nehez eletmodot valtoztatni es sokmindenrol lemondani a fogyas kedveert.De vigyazz hogy ne vidd tulzasba ,mert konnyen aneroxias lehetsz,ez altalaban mindig igy kezdodik.En is voltam aneroxias ,tudom ,hogy mit jelent. Nalam is igy kezdodott,eloszor csak vekonyabb akrtam lenni,el is ertem,de aztan nem tudtam megallni.Mindig az evesen jart az eszem hogy minel kevesebbet egyek,kozben azert ettem volna.Sajat magammal harcoltam.Ha ettem buntudatom volt es undoritonak ereztem magam ,ha nem ettem ,akkor hogy nekem enni sem szabad mert ilyen kover vagyok.Nagyon vigyazz hogy ha elerted az alakot amire vagysz,tardsd meg ne fogyjal tobbet es vigyazz hogy vissza se hizd.Ez a legnehezebb megtartani az alakot.Itt tenleg uj eletmodra van szukseg.Sok sikert Vigyazz magadra

#15 2006. 07. 22. - 14:10:41

Kedves darla! Én még csak 14 éves vok,nem tok kioktatni senkit.Csak azért írok ide,mert az én tesóm is ilyen.Ő most 22 éves,lány és naon sovány.Emlékszek kisebb koromban is már foglalkoztatta az alakja és az étkezés.Egyszer öngyilkos akart lenni.Bevett naon sok gyógyszert,elájult és mentőt kellett hozzá hívni,ők kimosták a gyomrát és volt az intenzíven is.Ezután egy pesti pszichiátriás intézetbe vitték ahol hozzá hasonló betegekkel foglalkoztak.És ott még rosszabb volt neki,mer a többi anorexiás még jobban beleverte a fejébe ezt a soványság dolgot.Túlzásba viszi.Minden nap jár az edzőteremben és legalább 3 órát tölt ott.Eközben nem eszik szinte semmit napközben, viszont éjjel,ha előlmarad például egy kiló kenyér,a felét biztosan megeszi reggelig!!! :| Az egész életében a külsőséggel foglalkozott.Ő 22 évesen kb. annyi centi és annyi kiló mint én 14 évesen!!!!(165 cm.46 kg.)Ez elszomorító!!!Állandóan divatosan öltözködik és szinte csak a kinézetről lehet vele beszélgetni.Nincs más témája!!!!! :s MOst is pszichológushoz jár minden héten. Darla én nem ismerlek,de ne akard hogy ez történjen veled.Ne akard hogy az internziven köss ki!Keress az életben jobb örömöket mint az hogy most leadtál 2 kilót!Biztosan naon jól nézel ki és nem kell olyannal törödnöd hogy hány kiló vagy,vagy hogy mit egyél és mit ne.Ez zsákutca hidd el!!!Békélj meg magaddal,a testeddel és próbálj elvonatkoztatni a külsőtől! Remélem valamennyire tudtam segíteni,ha esetleg még szeretnél dumálni velem,akkor nyugadtan írhatsz nekem egy mailt is:newname@citromail.hu.Sikeres gyógyulást!!!Szedd össze magad!!

#16 marussya 2006. 06. 23. - 12:39:58

Szia darla! Meg tudlak érteni, nem tudom voltál -e már szakembernél ezzel kapcsolatosan. Előszor is tisztáznod kellene magadban, hogy vajon mi lehet az oka, amiért ez a véleményed magadról. Bizonyára egy külső ok váltja ki benned ezt az érzést. Nem -e mondott valaki valamilyen gúnyos megjegyzést rád, amit elképzelhető az is, hogy viccnek szánt.. Netán nyomot hagyott benned. Anyukáddal, vagy esetleg barátnőddel nem beszélgettetek erről. Ők külső szemlélőként el tudja dönteni, tényleg szükség van -e neked fogyókúrára. De akkor sincs nagy tragédia. Én nem láttalak, de ismeretlenül is bátran ki merem jelenteni, nem vagy undorító. Nagyon kevés ember van olyan aki tökéletesnek mondhatja magát. Azt pedig, hogy bünteted magad, azzal még nagyobb kárt okozol mint testileg, mint pedig lelkileg. Miért nem mersz kimenni az utcára, ejnye. Azt tanácsolom neked, először is kicsi Darla, szedd össze magad. Próbálj meg kibékülni először saját magaddal, és rájönni az okra, vajon miért állítasz olyant ami nem igaz. Sok sikert kívánok neked és gyógyulást. Fel a fejjel darla!! :) :)

#17 talma 2006. 05. 21. - 14:18:23

én néha elgondolkozom, h normális-e amit csinálok, de eszem ágában sincs leállni.. február elején még 85kilós voltam. Most (ma) 65 vagyok, és 171-172 centi (19évesen). tudom, h ez még sok, de dolgozom azon, h lemenjek 55-re.. és tetszik az, hogy üres a gyomrom, hogy átlag napi 200kalóriát eszek (vagy annyit se), és h fogyok... biztos rossz lesz, amikor majd elérem az 55-öt, hiszen hónapok alatt már annyira hozzámnőtt ez az életmód, hogy félek elengedni. igen, én ettől félek, hogy majd megint normálisan fogok enni. na és persze hízni. ami a nemjó, h egész nap a kajákon gondolkozom, mit fogok enni, mit nem fogok enni, mikor fogok lefogyni ennyire, mikor lesz jó rám az s-es nadrág, stb... bár sokszor jó ezen gondolkozni, azért van bűntudatom, ha sokat eszek, és egyáltalán nem érzem (még) jól magam a bőrömben. ja, anorexiában nem gondolkozom, mert a BMI-m szerint is bőven normális ez a mostani súlyom, majdnem felső határérték. csak hasonló a fogyási módszerünk :)

#18 2005. 07. 21. - 07:38:39

helloka! Én nem tom h anorexiás vagyok v se, igazából nem érdekel. napi 1000 kcal a menü, 2,5 hónap alatt 5 kg lement.. és baromi yo érzés, csak amikor édességgel kínálnak, hm, nem veszek belőle :p

#19 2005. 04. 18. - 17:41:54

Én is félek. Nem tudom igazából, mit kezdjek. Nem bírok enni. Testképzavarom nincsen, azt hiszem olyannak látom magam, a külsőm, amilyen az valójában. Hogy tetszik-e, nos nem mindig és ezt nemcsak a külsőmre értem, hanem anblock magamra, de mégsem célom az, hogy szupermodelltestalkatú legyek, tehát szeretnék enni, mert tudom hogy létszükséglet, de nem tudok. A gyomrom össze van rándulva, töbször hányingerem is van. Nagyon szorongok. Ha ételre gondolok, felfordul a gyomrom. Van, hogy egész nap nem eszek semmit. Van, hogy felkelek, elmegyek úszni minimum 1 km-ert és még azután sem vagyk éhes. Valamikor este leszek csak az. Gyermekkoromban kétszer kerültem kórázba kiszáradással. Állítólag az evéssel hadilábon álltam már elég hamar. Kérem, segítsen valaki hogy mit tegyek. Nem tudom megtömni magam. Menjek el orvoshoz ezzel? :$ Köszönöm a választ.

#20 Törölt felhasználó 2004. 01. 07. - 11:38:15

Azt javaslom, hogy a Vadaskert Kórház ambulanciáján jelentkezzen (tel.: 3921400). Ez gyermek és ifjúságpszichiátria, ahol táplálkozási zavarokkal is foglalkoznak kollegáim. Üdvözlettel: dr. Iván Norbert

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: