Házipatika fórum: szénhidrát mentesen? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 37 Oldal +
  • « Első
  • 35
  • 36
  • 37

szénhidrát mentesen?

#721 2004. 01. 11. - 10:49:25

Le tudná nekem valaki írni a könyvben található első öt napot? Én még csak most rendeltem meg a könyvet, de szeretném minnél hamarabb elkezdeni! Előre is köszi bebinyuszika@freemail.hu

#722 She-devi 2004. 01. 10. - 20:07:09

Helló!Majd küld el mennyit fogytál,1 hét alatt.Nekem mint témainditónak a véleménye megegyezik a Te véleményeddel.Egyszerüen minden recept nélkül,mint a lényeg is irtam:szénhidrátmentesen.A kávét én is folyékony cukorpotlóval iszom.Este szobabicigli,de ha javasolhatnám,ne kezdj fél órával.Megterheli az izületeket.Tartós eredményt csak fokozatosan érsz el.A sulyoddal kezdetben inkább többet gyalogolj.A kalória leadási teszt megmutatja 1 órás gyaloglás mennyi kalóriát eszik meg.Csak rá kell kattintanod. ;) :)

#723 2004. 01. 10. - 17:41:18

Szia! Beírnák én mindent,de nem tudom a pontos cimet ill. a szerzőt,ha elküldenéd a s33@freemail.hu-ra KÖSZI

#724 szabozol 2004. 01. 10. - 16:53:06

Szia! Elküldöd nekem a szénhidrát mentes diéták receptjét? Valamint a zóna diétát! Előre is köszi Ági

#725 SANK 2004. 01. 10. - 16:02:12

Szia Tímea ! És Te hány kg -ról kezded, ha nem titok?

#726 2004. 01. 10. - 10:28:28

Sziasztok! Én megtaláltam az Atkins könyvet, meg is rendeltem gyorsan:-) a www.libri.hu-n. A keresőbe csak beírod a címét vagy a szerő nevét és rögtön kidobja. 1.590 Ft+560 szállítási költség, futárszolgálattal. Én hétfőn keztem és mára már 2 kg lemet. Sok sikert mindenkinek! Ha tudtok valami tuti receptet küldjétek el nekem is légyszi! timea@satnet.hu-ra

#727 SANK 2004. 01. 10. - 08:02:26

Nekem is azért tetszik ez a fogyókúra, mert nem kell a felségemet terhelni azzal, hogy külön nekem főzzön. Aránylag egyszerú betartani, egyszerűen nélkülözni kell a kenyeret és a cukrot (nagy vonalakban). Én még a feketekávét is cukorpótlóval iszom. Én most 116 kg vagyok 172 cm-es magassághoz, úgyhogy vagy a súlyom nagy, vagy a magasságom kicsi. 47 éves vagyok, szeretnék legalább 20 kg-ot lefogyni ezzel a módszerrel. Van egy szobakerékpárom, esténként félórát hajtom. Igaz még csak két napja kezdtem, de majd beszámolok az erdményről, ha érdekel benneteket. Ja, az a napi négy zsemle nem túl nagy engedmény?

#728 She-devi 2004. 01. 09. - 22:18:35

Helló! ;) nekem a szénhidrátmentes diétában pont az jött be,hogy nem kell mindig főzni,rohanó életmód mellett is megvalósitható.Azért nem árt néha mondjuk párolni karfiolt egy 1-2 csirkecombot sütni mellé,2 tükörtojással,meg még gyümöcshab,mert az is mondjuk szeder meg tojásfehérje és kökeményre vered.Mindez nem hizlal,0 szénhidráttartalom! Szénhidrátmentes felvágottak akár menetközben is bekaphatók,de nem hamburger!Mert az már szénhidrát.Javasolnám azért hogy a drasztikus fogyás nem maradandó,no meg a bőrödet is tönkre teszi,mert nem tud olyan gyorsan két számmal összehuzódni.Ehhez is idő kell!No meg ha naponta 1 órát sétálsz minden nap,meditálsz is közben,meg leadsz 344 kcal-t.Szóval lassan,de biztosan,könnyebb felszedni,mint leadni,ezt mindenki tudja.Ha meg türelmetlen leszel,enni fogsz,mert ez egy ördögi kör.Tehát nyugi lányok,kinek milyen módszer de bejön ha türelmes,nem kell heti 1 kg-nál többet fogyni.Sőt! :) Ne csodareceptre várjatok,kisérletezzetek bátran.Csak azt tud miben mi van.Fehérje,vagy szénhidrát. :)

#729 2004. 01. 09. - 20:24:35

Sziasztok! Nekem van egy nagyon jó kis receptem. Abban is nagyon kevés a szénhidrát és a testkontrollhoz hasonlóan a társításról szól a dolog. Most megkérdezhetnétek, hogy miért nem azt kezdtem el! Azért mert már nekem többször is bejött, csak most egy kicsit drasztikusabb és gyorsabb kúra kell. Ha érdekel valaikt akkor ide felteszem, hogy mindenki el tudja olvasni. Szerintem nagyon jó. Én 5 hét alatt 8 kilót adtam le vele, anno. Akkor volt aki megcsinálta előre a kaját nekem. Én lusta vagyok minden nap főzőcskézni :))) De meg is tudjátok nézni a www.fogyipatika.hu oldalon, a Csodakúrák címszó alatt az Öt hetes kúra az. Mari

#730 She-devi 2004. 01. 09. - 15:09:09

Helló :) lányok! Mikor elkezdtem a szénhidrátmentes diétát,kaptam egy élelmiszertáblázatot,miben mennyi szénhidrát van.Ebből válogatom ki az alapanyagokat,amikben nincs/vagy minimális/a szénhidrát.valóban nem éhezem.Fogyasztható:tojás,mindenféle zsiradék,húsok és huskészitmények/kivéve marhahús,máj és készitményei/.Ezek az alapok,ehhez még jó a tej,kefir aludtej,tejszin,sajtok,félzsiros tehéntúró,diétás sör,napi 4 zsemle az amit szénhidrátban megeszem.Semmi édesség!Brokkoli,karfiol,kelkáposzta,kinai kel,paraj,paradicsiom,retek,sóska,prárga,uborka,zöldpaprika ehető.Azért ovatosan mert minimális szénhidrát van bennük.Csemegeuborka,koviubi és a vegyes savanyuság is ehető.A csiperke gomba is jó.Gyümölcsök közül,citrom,málna,szeder ami javasolt még fogyasztani.Ezekből remek gyümölcshabot lehet késziten és szinte"tele"lesztek.Ha átnézitek azokat az alapanyagokat amiket javasoltam,kitünő és laktató ételeket lehet főzni.Hihetetlen,de ha betartjátok azt hogy semmi szinhidrát megindul a sulyycsökkenés.Nálam müködik.igaz ma 1 nap léböjtkurát tettem be.

#731 2004. 01. 09. - 14:50:52

Bocsi csak még 1 info: Létezik a Zóna diétáról egy könyv: írta Barry Sears és Bill Lawren: A zóna avagy a táplálkozás..... a végére nem emlékszem. 1999-es magyar könyvklub által kiadott könyv, ha tudnátok segíteni a felkutatásban, hogy hol lehet kapni azt megköszönném. Sziasztok Zsanett

#732 2004. 01. 09. - 14:43:22

Sziasztok! Lehet, hogy tudok segíteni. Már egy ideje nekem is fogyókúrákkal és diétákkal telnek az éveim és rengeteg infót összegyújtöttem a különböző "csoda módszerekről". Ami a szénhidrátmentes diétát illeti van 1-2 kúrám, amit elküldök nekte. Én már hónapok óta keresem a neten ill. a könyvesboltokban Dr. Robert C. Atkins könyvét ill írásait de nem sok sikerrel. Ő volt az az amerikai orvos aki behatóbban foglalkozott ezzel a témával, ezt a szénhidrátmentes diétát más néven anyagcsere diétának is szokták hívni. Ha van időtők akkor menjetek rá a www.google.hu oldalra és írjátok be a keresendő szöveghez, hogy ATKINS DIÉTA. Elő fog keresni nektek egy csomó vele foglalkozó cikket a kereső. Itt érdemes mazsolázni, bár sehol nem találtam még konkrét diéta leírást csak annyit, hogy nagy vonalakban mit ehetsz és mit nem. Amit küldeni tudok az egy szintén anyagcsere diéta 3 féle változatban kisebb eltérésekkel. Elküldöm mindegyiket és döntsetek belátásotok szerint, hogy kipróbáljátok-e. Én hétfőtöl kezdek el egy másik diétát, mindenki más néven ismeri, én úgy kaptam meg mint klinikai diéta. Lényege 5 napból áll amit max. 3szor ismételhetsz meg. Várható fogyás max. 10 kg. Hát majd meglátjuk. Ez egyébként szintén szénhidrát mentes. A diétákat elküldöm az e-mail címetekre. Sok sikert! Ha esetleg ti is tudtok még más szénhidrátmentes módszerekről légyszi írjátok meg. Köszi Zsanett Ja és van egy másik módszer is állítólag az a legtutibb a ZÓNA DIÉTA. Bár az tartalmaz szénhidrátot (40%), 30% zsír és 30% fehérjét. Állítólag Jennifer Aniston is ezzel adott le 15 kilót. És az Atkins diétával pedig Catherine Zeta Jones szabadult meg piilanatok alatt a 2. terhessége alatt felszedett potom 20 kilótól. Még1szer hajrá! :d

#733 2004. 01. 09. - 14:14:06

Sziasztok! Igen, a szénhidrátmentes diéta működik, végre nem éhezem fogyókúra közben. Ha valaki tud ilyen étrendmintát, írjon.

#734 She-devi 2003. 12. 31. - 12:17:44

Sziasztok!Van valakinek személyes tapasztalata a szénhidrátmentes diétáról?Nekem érsebész szakorvos ajánlotta,mivel a lában nem birja el a 95 kilómat.Hust-hussal szinte erről szól az egész. :)

• 37 Oldal +
  • « Első
  • 35
  • 36
  • 37
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: