Házipatika fórum: Síelés, téli sportok, friss levegő, szép környezet = rekreáció, megújulás, erőnlét javítás, kikapcsolódás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Síelés, téli sportok, friss levegő, szép környezet = rekreáció, megújulás, erőnlét javítás, kikapcsolódás

#1 kerno0 2010. 09. 03. - 09:14:05

Sziasztok! Én abszolut hóbarát vagyok! :) Szerintem a sízés a világ második legjobb dolga ;) A sérülések elkerülése végett nagyon fontos, hogy ha béreltek, ha sajáttal mentek vigyétek el a léceteket/boardotokat síszervízbe (sztem a kinti intersport a legjobb) és állíttassátok be a kötést rendesen, vaxoltassátok be stb. Illetve mindenki saját tudásának megfelelően menjen, ne vagánykodjon, tartson mindig pihenőt amikor úgy érzi, és a bemelegítést sem kihagyni! :)

#2 mogyiera 2010. 08. 11. - 13:54:12

Ide jöhetnek a síeléssel kapcsolatos tapasztalatok, élmények. Esetleg sérülések vagy sérülések elkerülésére szolgáló javaslatok. Idén Olaszországba megyek, nekem minden évben a síelés az, ami megújít, kipihenté tesz, újjászületve térek haza mindig és még soha nem volt sérülésem. Facebookon itt érdemes csatlakozni, ha valaki hóbarát: http://hu-hu.faceboo...-3/287652346717 Remélem találkozunk itt vagy a sípályák sokaságán :D

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: