Házipatika fórum: mellrák - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 1285 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

mellrák

#1 cseszter60 2015. 07. 20. - 15:48:35

Mindenkinek pozítiv gondolatokat, és gyógyulást kívánok!
Sajnos van egy eladó Anita 1081 R size6/85 mellprotézisem, 1 db Anita cupB 85 protézisttartó gyönyörű csipke melltartóm,1 dbtextil mellprotézisem. Olcsón adom, nem szeretnék ezzel kereskedni. email címem: cseszter60gmail.com

#2 anett_8dc 2015. 05. 13. - 10:47:50

Üzenet megtekintéseIdézve: zonibe - Dátum: 2011. december 15. - 08:08:45

Jó reggelt kívánok mindenkinek!Drága Vera!Ennyi sebész közül biztos hogy akad olyan, aki profi módon elvégzi a műtétet.Ajánlom neked az én sebészemet. Dr Jobaházi Jenő főorvos.Az Örs vezér téri szakrendelőben megtalálhatod.Az Uzsoki kórházban operál. Nekem pont ma 1 éve derült ki a dögöm. A radiológus doktornő rögtön őt ajánlotta,mert azt mondta hogy az én nyulványos dögöm eltávolítását nem lehet akárkire rábízni.A Jobaházi doktor plasztikai sebész is,így a műtétem óta mindig bezsebelem a dícséretet a munkájára.A kórházban az összes orvos dícséri. Szóval ő is profi sebész. Kívánom hogy járj sikerrel!!!!!!!!!!!!!!Drága Pildik Ildi!Sajnos nem szívesen vállalnak bennünket ilyenkor a fogorvosok. A Herceptin idején nem tudom mi a helyzet,de a kemó alatt nekem azt mondta a doki hogy inkább akkor menjek vissza ha már végetért a kemóm és a sugaram. A fogam nekem is nagyon gyakran fáj. Az összes. Olyankor megiszok egy Ca- pezsgőtablettát és jobb lesz a helyzet. Szép napot kívánok mindenkinek!Edit

Kedves Edit!
Elkérhetném az e-mail címét? Szeretnék kérdezni privátban.
Előre is köszönöm, Anett (kissanett89@gmail.com)

#3 Catella 2015. 05. 03. - 23:02:20

Látom, megjelentek a sárkányfű árusok, meg az MLM rendszerben árusított csodaszerek :angry:
Csak regisztrálni kell, és máris szuper áron lehet a fene sem tudja mihez jutni.
Ti nem szégyenlitek magatokat?? Vagy van az a pénz, amiért már nem érdekel, hogy rákos betegeket ilyenekre rábeszéljetek a bizonyítottan hatásos szerek helyett?

#4 ligeti5 2015. 04. 13. - 17:18:07

Találtam egy csodálatos szert, ami eltűntette a tüdő áttétemet is!Két éve vagyok rákos, nyirokmirigy rákot diagnosztizáltak nálam (neuroendocrin carcinómát), aminek a tüdőmre is áttétje lett.kaptam kemót, de az elsőbe majdnem belehaltam, aztán sugárterápiát is ,de azt sem bírtam sokáig, nagyon legyengültem tőle, lefogytam, rossz lett a vérképem, csak feküdtem és borzasztó rosszul voltam, görcsöltem és hánytam. A gyerekeim hallották egy doktornőtől,hogy van egy erősítő szer, egy új találmány, ami már más rákos betegénél is segített,kipróbáltam és egy hónapja emelt adagban naponta hatosával szedem. Sokkal erősebb lettem tőle és ma jött meg a CT eredményem és eltűnt a tüdőn az áttétem!!! A nyirokcsomóim is sokkal kisebbek lettek.Csak az interneten lehet megrendelni,Phytodynamicnak hívják,gyógynövényekből készül egy új eljárással.Be kell regisztrálni, akkor vagy 7 ezer Ft-tal olcsóbb,(különben 25000 Ft-ért árulják, én itt regisztráltam - Regisztrációnál csak egy név és email cím kellett.Nagyon boldog vagyok, hihetetlenül jobban érzem magam!

#5 budaieva9 2015. 02. 04. - 21:06:44

A mellrak sejtjeinek novekedeset melyik zoldseg leve allitja meg? Kiderul ebbol a videobol.
A teljes tanulmany linkje a video leirasaban.

https://www.youtube....h?v=K9OGfY2BxyQ

Tovabbi infok az uj facebook oldalon "Daganatos betegseget tulelok riportjai es tanulmanyok"

#6 111111 2014. 11. 14. - 23:33:55

Üdvözlök Minden Kedves Felhasználót!

C-Vitamin megadózisú intravénás terápiában megpróbálok segítséget nyújtani a hozzám fordulóknak, beszerzés országon belül, és kívül,beadásában Hajdú-Bihar-Megye egyes területein.

Kitartást minden Harcosnak!

kovats.betti@gmail.com

#7 almale66 2014. 11. 11. - 17:32:32

Sziasztok!
Sajnos személyes érintettség miatt ezzel a témával foglalkozom, és szeretném a segítségeteket kérni azzal, hogy kérlek benneteket töltsétek ki a kérdőívemet! Igyekszem azzal foglalkozni, hogy az embereket lelkileg támogassam e téren, viszont szakmailag is törekszem a megelőzésre. Remélem tudtok nekem segíteni. Nagyon hálás lennék! Köszönöm! http://goo.gl/forms/ifoykeUtUW

#8 Catella 2014. 09. 06. - 11:25:09

Üzenet megtekintéseIdézve: Catella - Dátum: 2014. augusztus 26. - 13:57:26

Természetesen továbbra is ott vagyunk a KB-on, sajnos egyre többen, jelenleg közel 250 a létszám <_<

Tehát, minden újonan jövőnek:
átköltöztünk a FB-ra, aki szeretné, hogy felvegyük az ottani ZÁRT csoportba (idegenek nem látják a bejegyzést) az írjon az alábbi címre, és adja meg a pontos nevét, hogy megjelölhessük ismerősként:
csakcsajokpatika@gmail.com

FB admin kérése:
"Kedves újonnan érkezők, saját kérelmükre a csoportunkba bekerülők! Kérünk,hogy felvételetek után fogadjátok köszöntéseinket, és írjatok magatokról pár sort, hogy megismerhessünk Titeket!
Jobb oldalon találtok egy leírást rólunk, a csoportról, NÉVJEGY címszó alatt... a Továbbiak-at megnyomva nyílik meg a teljes szöveg.
Felvétel után egy hetet várunk, ha nem jelentkeztek, nem írtok, a tagságotok törlésre kerül. Természetesen ezek után is bármikor szívesen felveszünk tagnak a fent leírtak figyelembevételével.
"

#9 Catella 2014. 08. 26. - 13:57:26

Üzenet megtekintéseIdézve: napsugar1981 - Dátum: 2014. augusztus 12. - 20:46:08

Sziasztok Lányok!!

MOST HOGY NINCS MÁR A FACEBOOK-ON A KLUB....NEM LEHETNE HOGY UJRA IDE VISSZAJÖJJÖN MINDENKI?????? :unsure: :rolleyes: :huh:

Természetesen továbbra is ott vagyunk a KB-on, sajnos egyre többen, jelenleg közel 250 a létszám <_<

Tehát, minden újonan jövőnek:
átköltöztünk a FB-ra, aki szeretné, hogy felvegyük az ottani ZÁRT csoportba (idegenek nem látják a bejegyzést) az írjon az alábbi címre, és adja meg a pontos nevét, hogy megjelölhessük ismerősként:
csakcsajokpatika@gmail.com

#10 toroknehorvath 2014. 08. 19. - 21:09:30

Sziasztok

Ma is jó éjszakát mindenkinek

Puszi

#11 toroknehorvath 2014. 08. 18. - 21:44:24

Ha valaki olvassa jó éjszakát, aludjatok jól.
Puszi nektek :) :rolleyes:

#12 toroknehorvath 2014. 08. 18. - 21:42:26

Ha valaki van még itt, szerintem írjon nyugodtam.
Szerintem sokan nincsenek fent a facebookon a régiek közül.
Én is szívesen írok ide is.
Nekem a szívem csücske ez a fórum. Hogy pezsgett itt a élet régebben.

#13 toroknehorvath 2014. 08. 18. - 21:39:07

Szia

Én itt vagyok, be-be nézek, de nagyon nincs itt senki.
Van a facebookon egy másik csoport is, a csak csajok
Nem akarsz oda belépni?

#14 napsugar1981 2014. 08. 12. - 20:46:50

........mert .........

SZÜKSÉGÜNK VAN EGYMÁSRA....!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#15 napsugar1981 2014. 08. 12. - 20:46:08

Sziasztok Lányok!!

MOST HOGY NINCS MÁR A FACEBOOK-ON A KLUB....NEM LEHETNE HOGY UJRA IDE VISSZAJÖJJÖN MINDENKI?????? :unsure: :rolleyes: :huh:

#16 orgona60 2014. 07. 15. - 21:13:51

Drága Lányok!
Hiányoztok innen! Néha-néha benézek, jó lenne,ha újra jelentkeznétek! Mindenkinek kitartást,türelmet és sok-sok tünetmentes éveket! Ölelek mindenkit!Marika

#17 yalagerd 2014. 06. 15. - 12:46:10

Sziasztok,

Akinek van kedve, töltse ki e két tesztet,
az elsőben tájképeket lehet pontozni:
www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=10493

https://docs.google....aWp-2nVNKBMj9..

A másodikban pedig divatképeket:
https://docs.google....o9wIyU2H_5p1k..

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A KITÖLTÉST!

#18 anyatigrincshaz 2014. 05. 20. - 23:36:08

Sziasztok. Új vagyok ezen a fórumon.
1 éve endometrium adenokarcimómával műtöttek, eddig minden kontroll leletem negatív, de most elmentem mammagráfiára, onnan visszahívtak UH-ra, mert találtak egy 9 mm-es képletet a bal mellemben.
Core-biopsziát akarnak csinálni. Amit gyorsan sikerült utánaolvasnom, nem nyugtatott meg.
Csak nekem tűnik úgy, hogy ez egy elavultabb és fölöslegesen veszélyeztető (szúrcsatornába történő daganatsejt inplantáció veszélye) beavatkozás?
Nekem az jött le, hogy az aspirációs biopszia kevésbé kockázatos és az is 95%-os pontosságú.
Van erről tapasztalata, véleménye valakinek?
Továbbá az is érdekelne, hogy Debrecenben tudtok-e javasolni valakit, ha esetleg műteni kellene?
Igazából azt sem tudom, hogy milyen területhez tartozik, onkológia vagy sebészet?

#19 bviragne 2014. 01. 30. - 19:21:14

Piri!
Ne ijedj meg. Ez egy gyulladástól is lehet. Nálam a tumormarker CA125 II-nél ami a petefészekre utal 35 helyett 81,1 lett. A dr. nő rögtön elküldött egy speciális vérvételre, eredménye már jó volt, tehát nincs petefészek rákom. Ő is és a nőgyógyászom is azt mondta egymástól függetlenül, hogy ezt egy ciszta vagy egy gyulladás is okozhatja. A balkezemen valamilyen alagút szindróma volt -ezt decemberben megműtettem- és ez okozhatta a szervezetemben a gyulladást. Az onkológus dr nő és anőgyógyász is javasolta a műtétet.

#20 piri56 2014. 01. 29. - 21:01:32

Sziasztok Lányok!

Új hozzászóló vagyok (ill. 4 éve már voltam itt, akkor műtöttek mellrákra). Sugárkezelést, majd gyógyszeres th-t kaptam. A kontrollvizsgálatok teljesen rendben voltak .. eddig.
Egyenlőre negatívok a leleteim, de a tumormarker (CEA -15,3) sokat emelkedett, meghaladta a referencia értéket.
Egy hónap múlva megismétlik, s utána ................ nem tudom mi lesz velem.
Kiújult a mellrákja valamelyikőtöknek egy pár év után?? Vagy ez másik fajta rák? Áttét??
Még ebből is meg lehet gyógyulni??
Most sokkal jobban elkeseredtem, összeomlottam, mint az első műtétemnél.
Aki átélt hasonlót, légyszi írja meg nekem, mert nagyon padlón vagyok.
Köszönet:
Piri

• 1285 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: