Házipatika fórum: mellrák - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 1285 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

mellrák

#21 mildimildi 2014. 01. 24. - 23:25:38

Üzenet megtekintéseIdézve: eva1957 - Dátum: 2013. augusztus 15. - 23:47:32

Új csajok! Itt vagyunk:

Minden újonan jövőnek:
átköltöztünk a FB-ra, aki szeretné, hogy felvegyük az ottani ZÁRT csoportba (idegenek nem látják a bejegyzést) az írjon az alábbi címre, és adja meg a pontos nevét, hogy megjelölhessük ismerősként:
csakcsajokpatika@gmail.com

Természetesen itt is ugyanúgy megy tovább minden.

,
sing

#22 vtimcsi 2014. 01. 09. - 22:14:26

Kedves Catella Zsuzsi!
Gyógyulást kívánok!Szorítok neked mindenben!Sokat gondolok rád!

#23 vtimcsi 2014. 01. 09. - 21:54:08

Sziasztok!
Légyszives,ha valaki itt jár,nézzem be a mellrekonstrukciós fórumba is!Van kérdésem és hátha kapok választ!Előre is köszi,szép napot kívánok!

#24 toroknehorvath 2014. 01. 02. - 18:51:22

Köszönöm

és Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek

#25 pkati 2014. 01. 02. - 17:19:36

Neked is minden szépet és jót Jutka!

#26 toroknehorvath 2013. 12. 25. - 20:52:41

Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánok

mindenkinek, aki még itt van.

Puszi: Jutka

#27 Catella 2013. 12. 02. - 20:45:05

Üzenet megtekintéseIdézve: remeny65 - Dátum: 2013. december 02. - 12:12:06

Szia Zsuzsikam !

Ez egyszerüen döbbenet. Nem talalok szavakat. Fel sem merül bennem az, hogy nem nezik meg a nyirokcsomokat is. Minden UH-nal nezik es nezni is kell. Zsuzsa tudom most a gyogyulas az elsö , de ne hagyd ennyibe a dolgot. Ez sulyos hiba, hiszen van egy protokoll amiszerint az ellenörzö vizsgalatokat követni kell. Rajtad kivül meg hanyan jarhatnak ebben a cipöben ? örület.
Az jo , hogy a kemot jol birod, erösitsd az immunrendszeredet ezerrel. Ha barmiben tudok segiteni, jelentkezz kerlek.
Klassz csaj vagy, megcsinalod ezt is.:-)

Ölel: remeny Evi

Köszi Évi!
Gondolkodom rajta, hogy ha lezajlik ez az egész, akkor itt kikérem az összes kórházi dokumentumomat, és megkeresek egy ügyvédet.

Egyébként más is volt :( Most a műtétem azért csúszott egy bő hetet, mert vércsoport meghatározáskor kiderült, hogy az ellenanyag szintem nagyon magas.

Az előzmény az, hogy B Rh- vagyok, 2009-ben pedig a rekonstrukciónál kaptam 2E vért, amitől 40 fok feletti lázam lett.
Műtét előtt az altatóorvos rámásolta a papírjára a leleteimet, és félhangosan azt mondja "B rh pozitív". Mondom NEGATÍV, még jó, hogy sokszor adtam vért korábban. Erre a doki a plusz jel vízszintes szárát elkezdte vastagítgatni, eszébe sem jutott, hogy talán betűvel írja ki a jót.
Én akkor arra gondoltam, hogy biztosan Rh+ vért adtak tévedésből, de több orvos szerint azt nem éltem volna túl jó eséllyel. Nem tudom, mi történt.
Majd 3 hónap múlva a következő műtétnél magas ellenanyag szintet mértek (előtte soha), pontosabban azt mondták, hogy újra kell vért venni, mert valami nem stimmel, biztos elcserélték. Csak az erősködésemre mondták, hogy az ellenanyagszint magas több komponensben. Érdekes módon előtte 3 hónappal még ok volt. Hülyén azt gondoltam, hogy ez idővel rendeződik, most mondták csak, hogy ez egy életre szól.
Nem tudom, milyen vért adtak akkor, de az országos vérellátóban most felvilágosítottak, hogy ilyen esetben kell adni a betegnek egy papírt erről, amit célszerű magánál tartani mindig. Mondanom sem kell, hogy ezt is elsunnyogták, most a SOTE-n kaptam meg ezt. Ha ezt pontosan tudom, akkor időben igényelnek ilyen vért, nem csúszott volna úgy a műtét, hogy már bent feküdtem, aztán 3 óra múlva szóltak, hogy mehetek haza, és várjak :(

#28 remeny65 2013. 12. 02. - 12:12:06

Szia Zsuzsikam !

Ez egyszerüen döbbenet. Nem talalok szavakat. Fel sem merül bennem az, hogy nem nezik meg a nyirokcsomokat is. Minden UH-nal nezik es nezni is kell. Zsuzsa tudom most a gyogyulas az elsö , de ne hagyd ennyibe a dolgot. Ez sulyos hiba, hiszen van egy protokoll amiszerint az ellenörzö vizsgalatokat követni kell. Rajtad kivül meg hanyan jarhatnak ebben a cipöben ? örület.
Az jo , hogy a kemot jol birod, erösitsd az immunrendszeredet ezerrel. Ha barmiben tudok segiteni, jelentkezz kerlek.
Klassz csaj vagy, megcsinalod ezt is.:-)

Ölel: remeny Evi

#29 Catella 2013. 12. 01. - 22:10:25

Üzenet megtekintéseIdézve: remeny65 - Dátum: 2013. november 13. - 11:36:54

Szia Catella Zsuzsi !

Mivel nem vagyok "facebook-os" nem tudok rolatok " regi lanyokrol " semmit. Most olvasom döbbenettel,hogy attet van a nyirokban. Hogyan tovabb ? Milyen kezelest kapsz ?

Ölel Remeny Evi

Szia Évi! Most néztem csak be ide.Nyár végéig endben voltam, látszólag. Az éves kontrolloknál egyszer sem nézték meg UH-gal a nyirokcsomóimat, én meg nem igazán tudtam, hogy azt is kellene. Évente megkérdeztem, hogy egy ct-t miért nem csinálnak, vagy tumormarker vizsgálatot, mindenre az volt a válasz, hogy nem indokolt. “Túl” jól voltam.
Augusztusban mentem el az onkológiára, hogy a hónaljamban van egy nagy nyirokcsomó. Biopszia: pozitív.
Akkor hagytam ott a győrieket, és elmentem a SOTE-ra, most ők kezelnek. Volt azonnal petCT, ami kimutatta, hogy nem csak ott van baj, hanem már a kulcscsont mellett is van 2 db áttét :( Ezt mindenképen meg lehetett volna előzni, ha a protokoll szerint mentek volna a kontrollok.
Úgyhogy rohadtul ki vagyok akadva a győriekre. Közben meg Pesten mást sem hallok, mint hogy milyen jó híre van ezeknek. Amikor mondtam, hogy zajlottak az éves vizsgálatok, akkor meg nem kaptak levegőt, és csak pislogtak.
Okt 24-én megműtöttek, hónaljban 4 db áttét is volt, a legnagyobb 2 cm, és már áttörte a burkot, ezért kapok kemót.
6 db lesz, az első 2 hete volt, nagyon jól bírtam, csak hőemelkedésem van azóta, az azóta sem tűnt el, de más kínom nem volt.
Márciusban befejezem, aztán még sugár is lesz, az kb 5 hét.
Dióhéjban ennyi.
Puszillak :)

#30 toroknehorvath 2013. 11. 27. - 21:04:31

Sziasztok Lányok

Örülök, hogy jelentkeztetek.
Igen, én sem ismerem az újakat az a baj.
Na meg annyian írnak, hogy sokszor nem tudom követni.
Írjatok magatokról, mi törtét veletek.
Én majd jövő március, április körül megyek a bizottság elé.
Előtte február, március körül a 7. éves kivizsgálásokra.
Azt írnom sem kell, hogy már most idegeskedek előre, pedig még odébb van.
Én ilyen vagyok, minden pici dologért idegeskedek, szerintem az is közre játszott a
betegségben.

Puszillak benneteket: Jutka

#31 napsugar1981 2013. 11. 25. - 20:44:58

Én is itt vagyok.:))) Igazából az újak közül sokakat nem ismerek..illetve az a baj hogy az itteni nevek alapján tudtam jól beazonosítani benneteket.:)) Puszilok mindenkit sok szeretettel:Ildi

#32 pkati 2013. 11. 24. - 16:52:41

Szia Jutka !
Én is itt vagyok és én is sajnálom.
sp
Kati

#33 toroknehorvath 2013. 11. 21. - 21:41:24

Szia (Sziasztok)

Ha egyáltalán van itt még valaki.
Nosztalgiából olvasgatom a fórumot.
Mennyivel többet írtam ide, mint a facebookra.
Ott inkább csak csendes olvasó vagyok.
Hiányzik ez a fórum :( Hiányoztok Lányok :(

Ha valaki olvassa puszilom: Jutka

#34 remeny65 2013. 11. 13. - 11:36:54

Szia Catella Zsuzsi !

Mivel nem vagyok "facebook-os" nem tudok rolatok " regi lanyokrol " semmit. Most olvasom döbbenettel,hogy attet van a nyirokban. Hogyan tovabb ? Milyen kezelest kapsz ?

Ölel Remeny Evi

#35 Catella 2013. 11. 11. - 23:33:52

Üzenet megtekintéseIdézve: szepibaba - Dátum: 2013. november 10. - 09:08:36

Sziasztok! Szeretném ha leírnátok a véleményteket, tapasztalatokaitokat a helyreállító műtét és a kiújulás összefüggésével kapcsolatban.Szerintetek van összefüggés a kettő között? Biztonságosabb ha nem csináltatom meg, ha arra törekszem, hogy első az egészség???

Onkológus szokta "engedélyezni" a rekonstrukciót. Gondolom, alaposan megfontolva.
Nekem 1 év után volt a rekonstrukció, 5,5 év után áttét a hónaljban, de egy pillanatig sem gondolom, hogy összefüggés lenne a kettő között. Már az 1. szövettannál is találtak a sentinelben 5 db atipusos, daganatra utaló sejtet, de a statisztika alapján ezt még negatívnak diagnosztizálták. Valószínűleg az az 5 db indult növekedésnek, és mostanra lett tapintható.
Ez rekonstrukció nélkül ugyanígy lehetett volna, úgyhogy ezen nem agyalok :)

#36 szepibaba 2013. 11. 10. - 09:08:36

Sziasztok! Szeretném ha leírnátok a véleményteket, tapasztalatokaitokat a helyreállító műtét és a kiújulás összefüggésével kapcsolatban.Szerintetek van összefüggés a kettő között? Biztonságosabb ha nem csináltatom meg, ha arra törekszem, hogy első az egészség???

#37 kismarta 2013. 10. 20. - 17:14:16

Rossz hír hozója vagyok. :(

#38 senzati 2013. 08. 16. - 11:17:51

Üzenet megtekintéseIdézve: eva1957 - Dátum: 2013. augusztus 15. - 23:52:19

azaz igazság, ahogy nézem, hogy nem megy itt tovább minden, mint régen... de a világ változik... gyertek a facebook-ra, ha ott kell lennünk... ez van...
Részemről sajnálom ezt a fórumot, de minden úgy jó, ahogy van.
Aki idetalál és segítségre van szüksége, az alant levő email-címre ír és felvesszük a csapatba. Eddig 140-en vagyunk. Szeretjük egymást és mindenkit.

Pusssszi, Éva

Szia Éva!

Aranyos vagy, hogy bejelentkeztél a régi fórumra.

Én szeretnék Veletek lenni.

Nincs FB-om. Szeretnék regisztrálni rá, majd segít a kislányom, ha kell.

Puszi a lányoknak

Seni

#39 eva1957 2013. 08. 15. - 23:52:19

azaz igazság, ahogy nézem, hogy nem megy itt tovább minden, mint régen... de a világ változik... gyertek a facebook-ra, ha ott kell lennünk... ez van...
Részemről sajnálom ezt a fórumot, de minden úgy jó, ahogy van.
Aki idetalál és segítségre van szüksége, az alant levő email-címre ír és felvesszük a csapatba. Eddig 140-en vagyunk. Szeretjük egymást és mindenkit.

Pusssszi, Éva

#40 eva1957 2013. 08. 15. - 23:47:32

Új csajok! Itt vagyunk:

Minden újonan jövőnek:
átköltöztünk a FB-ra, aki szeretné, hogy felvegyük az ottani ZÁRT csoportba (idegenek nem látják a bejegyzést) az írjon az alábbi címre, és adja meg a pontos nevét, hogy megjelölhessük ismerősként:
csakcsajokpatika@gmail.com

Természetesen itt is ugyanúgy megy tovább minden.

• 1285 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: