Házipatika fórum: Re: felfázás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Re: felfázás

#41 CateRina28 2010. 02. 21. - 12:14:20

Nincs mit, de sajnos a legtöbb urológus továbbra is antibiókkal akarta tömni a legtöbbünket, úgyh nem biztos, hogy sikerrel jársz. Én a helyedben akkoris megpróbálnám a nyíregyi dokit, de te tudod... Hidd el, gomba okozza már a bajt, úgyh ne dőlj be, ha továbbra is antibót akarnak belédtömni. Remélem elhiszed nekem. Minden jót, C.

#42 csajszee05 2010. 02. 21. - 11:30:22

Kedves CateRina! köszönöm kedves válaszod. És ajánlatod, hogy megadod orvosod elérhetőségét, de sajnos én kicsit ahhoz messze lakom. Somogy megyében lakom. Tanácsod alapján arra következtettem, hogy mindenképp fel kell keresnem egy urológust. És minél előbb..... Köszönöm szépen tanácsod és kedvességed Üdvözlettel csajszee

#43 CateRina28 2010. 02. 20. - 17:38:49

Kedves csajszee! A krónikus hólyaghurut oldalon sokkal többen vagyunk/voltunk, akik hozzád hasonlóan a felfázásokkal küszködünk. Hidd el, már nem csak a bacik miatt vagy felfázva ennyiszer hanem azért, mert túl sok antibiotikumot kaptál, amitől gombás lett a hólyagod és a húgycsöved. Emiatt pedig sokkal könnyebben megtapad ott a baci is. Vagyis most gombaölőt kellene szedned, nem pedig antibiót. Hidd el, a legtöbbünknél ez igazolódott be. Nálam is. Eljutottam egy jó urológushoz, ő mondta mindezt, és ő kezelt ki belőle. Azóta kutya bajom. Egy hónapon keresztül kellett napi 2 szem gombaölőt (Diflucan 50 mg) szednem, plusz cukormentes és élesztőmentes diétát csinálnom, és rendbejöttem. Ez a doki nyíregyházán az urológiai szakrendelésen rendel. Ha gondolod, megadom az elérhetőségét is. Feltétlen el kellene menned hozzá. Minden jót, C.

#44 csajszee05 2010. 02. 20. - 14:05:22

Sziasztok! Sajnos én is felfázási problémákkal. küzdök. 2008 nyara óta. Sajnos nekem régebben volt egy csúnya vesemedence gyulladásom valószínű ezért vagyok hajlamos állandóan felfázni. Én még arra a szintre nem jutottam el hogy véreset pisiljek, de a vesegörcsök folyamatos pisilési inger, fájdalmak megvannak és egyre gyakrabban:S Mivel rendszeres nemi életet élek lehet, hogy az is közre játszhat.. vagy nem tudom. A nőgyógyászaton szinte már hülyének néznek hogy állandóan oda járkálok mivel a legközelebbi városban nincs urológia. Már egy csomószor kértem hogy vizsgáljanak ki rendesen hogy mitől van ez az egész.... A legutóbbi felfázásom február 8ikán jelentkezett ma 20.a van és megint szenvedek vele.... A nagymamám kitalálta h melegít sót és üljek azon. ez valamivel csökkenti a fájdalmaimat és a pisilési inger is csökken. De már nem tudom, hogy kihez forduljak vagy mit csináljak. A legborzasztóbb ebben az egészben hogy a párkapcsolatom sínyli meg a legjobban ezt az egészet. Antibiotikumot már nem merek beszedni mert már a házi orvosom párszor ideg bajt kap tőlem hogy mindig valami problémám van. Valószínű lehet hogy valami nincs rendben a hüvelyflóráimmal? Segítsetek mit tegyek? mit tanácsoltok? Mennyek el kivizsgálásokra? tudtok olyan otthoni módszereket amivel még csökkenteni lehet az esélyét a felfázásnak? vagy enyhítheti esetleg a fájdalmakat. Előre is köszönöm Üdvözlettel csajszee05

#45 erdelyikinga 2010. 01. 06. - 11:23:33

Ne akadj ki Gikoo! Ez a felfázás utáni állapot, igen. Azt antibotikum miatt van. Vagy ha nem szedtél, akkor csak simán a meleg kedvez a gombáknak. Nincs ebben semmi ciki. Majd ha olvasol a másik forumon látod, hohy mindenkinél ez a következő állomás. Lehet simán elmúlik a gombaölötől. Néha majd életd során előjön akkor megint irtogatod és ennyi. Ha tudod, Canestennel kend be szex előtt később is. Üdv. Kinga

#46 gikoo 2010. 01. 05. - 16:09:23

Sziasztok! Köszi Kinga,átnézek oda is! Na,ma kiderült,hogy hüvelygombám van:S Azthittem sírvafakadok az orvosnál,mikor mondta.Nagyon cikinek éreztem,soha nem volt még ilyen,ezt sem tudom mitől lett.Köze lehet a felfázáshoz? Üdv.:Gikoo

#47 erdelyikinga 2010. 01. 05. - 15:00:29

Keves Gikoo! Menj át a "Krónikus hólyghurut "forumra, ott sokan vagyunk. Olvasgass! (Ja 38 vagyok én nem vagyok bepisilős- ezt egy kicsit nagyon eltúlozták! Csak többször lehetnek felfázásid az életben.) üdvKinga

#48 gikoo 2010. 01. 04. - 21:40:53

Szia adrienne483! Hihetetlen a történeted,mivel teljesen ugyan ez a gondom,mint neked. 2év alatt 11. alkalommal vannak felfázás jellegű tüneteim.Eddig nem tudtam mit csinálni,mivel mindig hétvégére jött ki a betegség rajtam,mikor csak orvosi ügyelet van.Nekem olyan szinten szokott lenni felfázásom,hogy a vizeletem színe vörös a vértől és nem normális színe van.Na,most tavaly márciusban volt ilyen jellegű problémám,amikor elmentem urulógushoz.Ő tanácsolta,ha előjön,menjek hozzá vissza.Azóta december 2hetében volt ilyen bajom,szintén hétvégére.Rohantunk anyával az ügyeletre,hogy csináljon valamit,vittem vizeletet mutiba,majd elájult,mikor meglátta.Írt Cifrant.Beszedtem.Utána torokgyulladást kaptam karácsony előtti pénteken.Gondolom az ilyen állandó felsőlégúti megbetegedéseket is azér kapom el,mert mindig antibiotikumot szedek. Most január 2-a óta szintén előjött,1hónap nem telt el!Borzasztó,ma voltam urulógusnál,azonnal vizeletet nézetett,vér volt benne+valami vesesejt.Azt mondta vesegyulladás.Írt fel 2doboz sumetrolim-ot.Napi 4szemet 5napig,aztán napi 2-őt.Jó sok:SNem tudok már mit csinálni,beszedem.Nekem is jobb vesém fáj,villanypárnázom éjszaka,mikor alszom tegnap óta.Elég jó,csillapítja a fájdalmat.Iszom rengeteg folyadékot.ezt a tőzegáfonya kapszulát ki fogom próbálni,ha lehet életünk végéig szedni.:)Egyébként az mit csinál? De azt nem értem,hogy mitől van vesegyulladásom??Mikor egész télen bebugyolálva járok mindenhova,most már lábfejnálküli harisnyanacit is vettem,felér a vesémig,melegíti.Suliba párnát viszek a székemre,sosincs ki a derekam,csak 40fokba:)Papucsban járok itthon. Szóval teljesen el vagyok keseredve,azzal is ilyesztgettek,hogy 40éves koromra bepisilős leszek.Szép kilátások,még csak 18 éves vagyok,nagyon nem kellene ilyen betegnek lennem.Nemrég voltam nőgyógyásznál,minden rendben volt.Véreredményem is rendben.Mikor tünetmentes vagyok,a vizeletem is rendben van.Ja,még van ilyen csípő égető érzésem akkor is,amikor épp nem pisilek.De ha pisilek,akkor is van.Mitől lehet,egyszeűen felfogni nem tudom!!A petrezselyem leforrázását kipróbálom holnap,remélem segít. Kérem segítsetek,ha tudtok,mindent elfogadok!! Gikoo

#49 adrienne483 2010. 01. 03. - 15:36:22

Sziasztok! Én még új vagyok itt, de nem is tévedtem volna ide, ha ne küzdenék én is az alább említett problémákkal! Az én történetem 2008 nyarán kezdődött amikor elsőként kezdtem szexuális életet élni. Az első alkalom július közepén történt meg, a második pedig augusztus közepén! A gond ott kezdődött, hogy augusztus végén csípő,égető érzés keletkezett a hüvelyemben és környékén, aztán folyamatos vizelési inger következett és szúrós,nyomó érzés a hólyagomban, mellette pedig a jobb vesém környékén is éreztem egy folyamatos nyomó érzést, de ez nem görcs volt, hanem beleállt a fájdalom és nem múlt el napokig! Akkoriban még gyermekorvoshoz jártam, ő írt nekem hüvelykúpot, meg valami antibiotikumot. Mindent felhasználtam és beszedtem, el is múltak a panaszaim, de onnantól kezdve egy éven keresztül folyamatosan viszketett a hüvelyem, sokszor elég sűrű folyásom is volt, így rengetegszer kenegetnem kellett és a hüvelykúpot is nem egyszer alkalmaznom kellett. Eközben egyébként nem éltem szexuális életet majdnem fél évig. Aztán meglett az új barátom- akivel azóta is együtt vagyok- így innentől kezdve mindig vele voltam, és nem jelentkezett probléma csak a hüvelyi viszketés, de azt gondoltam, hogy biztos hajlamos vagyok rá, ezért tér mindig vissza! Az első eset után egy évre vagyis 2009 augusztus végén nagyjából majdnem ugyanabban az időpontban mint az első esetnél, ismét jelentkezett a nagyon durva hüvelyi viszketés és fájdalom, a jobb oldali vesefájdalom és az elmaradhatatlan vizelési inger és az annál is fájdalmasabb pisilés! Ekkor már annyira durván jelentkezett, hogy ha csak az inger éreztem az is fájt, miután pisiltem pedig zokogni kezdtem mert ülni sem bírtam olyan fájdalmat éreztem a hólyagomban és környékén. Itt kaptam új háziorvost aki vizeletvizsgálatra küldött, majd az eredmények láttán a vesegondozóba! Ott további vizeletvizsgálat,vérvétel,vizeletten yésztés,nőgyógyászati vizsgálat következett melyek után az orvosom krónikus vesemedencegyulladást állapított meg. Erre kaptam antibiotikumot, egyszer ilyet, egyszer olyat, amiket mindig 1-1 hétig szedtem, a panaszok elmúltak, majd ezután 1-2 hétre mindig előjöttek - többnyire akkor amikor együtt voltam a barátommal. Újra visszamentem a vesegondozóba, ahol újabb antibiotikumot kaptam, amit szintén egy hétig szedtem, utána kb. 1 hétig nem voltam a barátommal sem, így sikerült tünetmentesnek maradnom. Az ünnepek alatt most persze sok időt töltöttünk együtt, elkerülhetetlen volt a szex, és visszagondolva elég sokszor csináltuk ezidőtájt, 2 hét alatt kb. 10 alkalommal. Most szilveszter után 2 nappal éreztem éjjel, hogy pisilnem kell és nagyon kicsit fáj a hólyagom. Ürítettem, de a fájdalom fokozódott, reggelre pedig egészen felerősödött. Mivel messze lakunk egymástól a 2 órás vonatúton már elviselhetetlenné vált, amikor pedig hazaértem vettem egy gyors ülőfürdőt amit anyukám cickafarkfűteából csinált, amíg benne ültem jót tett, de miután végeztem újra pisilnem kellett, és az ürítés alkalmával a kevés vizeletmennyiség mellett még az az elviselhetetlen fájdalom is társult. Most iszom is a cickafarkfű teát, ami lehet segített mert nem fáj annyira a hólyagom, de rettegek a pisiléstől a fájdalom miatt. A vesegondozóban 2 héttel ezelőtt gyógyultnak minősítettek, ha oda most visszamegyek urológia lesz belőle, de urológia a mi vásorunkban nincs csak kb. egy órányira innen. Ha most elkezdek kivizsgálásokra járni újabb antibiotikumokat kapok, amik már ígyis tönkrevágták az immunrendszeremet, mert emellett a betegség mellett a lehető összes betegséget elkapom mostanság, sosem vagyok egészséges! Ezért is fordulok hozzátok, hátha tudtok valami kiutat, mert tényleg hónapok óta tart ez és már nagyon elvagyok keseredve! Döbbenten láttam, hogy sokaknak vannak hasonló panaszai, ezért is kérem a segítségeteket, hátha valakinek sikerült kigyógyulni, vagy kellő elővigyázatossággal megelőzni, hogy újra átélje mindezt! Emellett a szexuális életre is igényt tartok, hiszen nálam ez egyfajta szeretkifejezés, ráadásul egyszer babát is szeretnék majd, így azonban nem kóser a dolog! Aki tud segíteni és persze akinek volt türelme végigolvasni a kis regényemet annak előre is KÖSZÖNET!

#50 tymea23 2009. 08. 19. - 13:08:47

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLVASD EL!!!!!!!!!!!! ÉN TÖBB MINT 3 ÉVEN KERESZTÜL SZENVEDTEM FELFÁZÁSOS TÜNETEKKEL. RENGETEG UROLÓGUSNÁL, NŐGYÓGYÁSZNÁL VOLTAM, TENYÉSZTÉSEIM MIND NEGATÍVAK. DE MOST TALÁLTAM EGY ORVOST, AKI MEGGYÓGYÍTOTT. A MEGOLDÁS, HOGY NEM "VALAMIFÉLE" BAKTÉRIUM VAN A HÓLYAGOMBAN, AHOGY AZT 35.000 FT-ÉRT AZ EGYIK ORVOSOM MONDTA, HANEM A TÜNETEKET GOMBA OKOZZA. ÉS ERRE EGYIK ORVOS SEM GONDOL! 6 HÉTIG KELLETT SZEDNEM FLUCONAZOL TARTALMÚ GOMBAÖLŐ TABLETTÁT, ÉS 2 HÉT UTÁN MÁR GYAKORLATILAG TÜNETMENTES VOLTAM. PEDIG ELŐTTE NAPONTA TÖBBSZÖR JELENTKEZETT AZ ELVISELHETETLEN FÁJDALOM, AMIT 2 NOSPA, EGY CATAFLAM SZEDÉSÉVEL ENYHÍTETTEM, HOGY NEM AKARJAK BELEHALNI. TANÁCSOLOM MINDENKINEK, HOGY KÉRDEZZEN RÁ AZ ORVOSÁNÁL, MERT NEM ELÉG, HOGY ELKÜLDIK AZ EMBERT AHOGY ENGEM IS VAGY 25 ALKALOMMAL, HOGY HÁT A TENYÉSZTÉSE NEGATÍV, NEM TUDJUK MILYEN BACI, DE SZEDJE BE EZT AZ ANTIBIOTIKUMOT...MERT HÁT A GOMBA UGYE ABBÓL MEG CSAK TÁPLÁLKOZIK, ÉS A TENYÉSZTÉS MEG NEM MUTATJA KI...

#51 b.e. 2009. 07. 17. - 21:32:17

Sziasztok, Meggyógyultam. Legalábbis a felfázásból. Ti segítettetek 2 éve és már régóta szeretném leírni a tapasztalataimat, remélem segíthetek, bár igen egyszerűek és olcsóak a szabályok. 2 éve nem vettem be antibiotikumot, és a legdurvább felfázást (ami azért kopogtatott 8-10-szer, véres vizelet, erős fájdalom) is elintéztem maximum egy nap alatt, de általában néhány óra elég. Először is, meg fogtok gyógyulni. Ez egy roppant idegesítő és kellemetlen betegség, én tudom, de kezelhető. A felfázást valamilyen baktérium vagy gomba okozza általában.. szinte mindig. Nézessétek meg van-e vesekövetek, azon megtapadnak a baktériumok. Ha nincs, a probláma általában, szinte mindig nőgyógyászati. 1. SOHA NE SZEDJETEK ANTIBIOTIKUMOT, csak ha feltétlenül szükséges. Az antibiotikummal azt éritek el, hogy kipusztul a létező összes nyálkahártyátok, bél, hüvely, immungyengék lesztek, lassan fog helyreállni mindkét flórátok, esetleg annyira elszaporodik bennetek a candida, hogy egy intenzív irtással szabadulhattok meg csak tőle. És higyjétek el Nekem, nehéz, és erősebb szörny, mint a felfázás. . Ha szedtek mégis, nagyon szigorúan szedjetek acidopylust, vagy valamilyen erős bélflóravédőt. Az antibiotikum után- biztos érzitek - 1-2 hét ok, és utána még durvább a helyzet. És a vége elég rossz, de meg lehet várni, én voltam ott, nem jó hely:) 2, én olyan szinten fáztam föl, hogy az egyik pillanatról a másikra vért pisiltem. Ha baj van, a MEGOLDÁS: -rögtön: petrezselyemzöld leforrázva, 20 percig állni hagyni, igyatok meg belőle 1 l-t, vagy 2-t, de vigyázzatok, leviszi a vérnyomást kicsit. 1 csokor=1 kancsó. Pár óra és hat. -mivel valszín nógyógy eredetű, de ezt érzitek, egy natúr joghúrtba áztatott tampont hagyjatok benn egy 10 percig, majd vegyétek ki (nem kefírbe! Az gomba!). A nőgyőgy panaszokat, tehát a felfázást is gyorsan enyhíti, mert tejsavbacik vannak benne, vagyis erősíti a hüvelyflórát. -vegyetek be 2-3, ha kell 4 tőzegáfonya kapszulát. Ezt szedjétek FOLYAMATOSAN, napi 2-3-at akár az elején, semmi bajotok nem lesz tőle, naggggyon jó szer, olvassatok utána. Gyakorlatilag az egyetlen készítmény, ami teljesen természetes és felveszi a versenyt az antibiotikumokkal, mert rákapcsolódik a bacikra stb, ez a szer mentett meg gyakorlatilag. Szedhetitek életetek végéig is. -igyatok ilyenkor 3-4 liter vizet. Ezentúl pedig minden nap igyatok legalább 2 liter tiszta vizet. -vegyetek egy thuja nevezetű szert, homeopátiás, 500 FT kb, a lilát, amiből 15 kelll egyszerre. Ezt este lefekvés előtt fogmosás, ivás után alsó hangon 40 p elteltével vegyétek be, ne rágjátok, csak a nyelv alá. Én ettől meggyógyultam. Tőzegáfonyával kezdtem, 1 éve azt sem szedem. A petrezselyem pedig erős és gyors ha baj van. Az antibiot messzire kerüljétek el. Értsétek meg hogy ez egy örvénybe visz csak. Ne keseredjetek el. Üdv és jó gyógyulást Nektek:) Bea

#52 maszatka210 2009. 06. 29. - 11:01:29

Szia! nem, neki nincsen panasza, nem ég vagy ilyesmi. De most kísérletezünk, és ha tényleg gumival is előjön, akkor nem tőle ered a bibi. Egyébként nőgyógyásznál voltam, és elmondtam neki a panaszom, és azt ajánlotta, hogy először meghozza az elmaradt hülye mensesem, (mert ezzel is vacakolok a gyógyszer letéte óta) utána pedig megnézi a hüvely PH ját, mert én mindig száraznak éreztem, s ha ott van a bibi, akkor azt helyre kell hozni. Ugyanis a száraz hüvely együtlétkor könnyen sérül, azért is éghetett a spermától, a kórokozók pedig rögtön megtelepedhetnek, ekkor jön a hüvelygomba, s ha együttvagyunk akkor ez fel is juthat. Na most kiváncsi vagyok. Szedem addig is az áfonyát, Majd még jelentkezem, addig is panaszmentes napokat!!

#53 CateRina28 2009. 06. 26. - 05:45:18

Szia! Úgy állapította meg, hogy mondtam neki, hogy ég. Egyébként ilyenkor csinálhat hólyagtükrözést is, hogy megbizonyosodjon, de azt mondta felesleges csinálnia, mert biztos benne hogy gomba. Egyébként nem igaz, hogy mindenképpen kellene a párodon is tüneteknek lenni... Én azt ajánlom vegyenek tőle is legalább egy vizeltet, ezt erőltesd. A másik meg hogy gumióvszert használjatok, hogy ne érintkezzetek úgy egymással... Én ezt tudnám ajánlani. Kérdés: A párodnak nem szokott néha fájdogálni ott? A tőzegáfonya nagyon jó amúgy. Gyógyulást, C.

#54 maszatka210 2009. 06. 25. - 15:08:24

elfelejtettem megkérdezni, hogy állaspította meg, hogy gombás a hugyvezetéked? Maszatka

#55 maszatka210 2009. 06. 25. - 15:07:21

Sziasztok! De tényleg akkortól van, de nem azonnal jött elő, váratrott magára 3 hónapot. Pont most vettem mnagamnak tőzegáfonya kapszulát 2 félét, Walurinalt és Urellt, gondoltam azt fogyazstom. Most megyek épp a nőgyógyhoz, és megvizsgáltatom magam, bár a hüvelyproblémám most nincsen. Az urológus azt mondta, mertv én is meg akartam nézetni a páromat, hogy ha baja lenne, akkor nála is lenne panasz. Nem tudom. De nem fogom annyiban hagyni, és részeletesen elmondok mindent a dokimnak most, hisz ismert, a párom az életemben az első,, előtte nem voltam mással, és nem is volt soha ilyen problémám. Majd még jelentkezek, addig is puszi mindenkinek maszatka210

#56 maszatka210 2009. 06. 24. - 19:22:52

Sziasztok! Voltam az urológusnál, és megvizsgált, szerencsére szervi oka nincsen, és csak arra jutottunk , hogy ha mégegyszer előfordul, ki kell tenyészteni a vizeletet ahányszor csak van, hátha minidg ua. a baci van benn, csak így lehet gyógyzseresen kezelni. Na meg a tőzegáfonyát ajánlotta. Nálam az Urogin nem jött be sajna. Holnap nőgyógyász, majd ő is mond valamit. De mindenképp kipróbálom a sikosítót, hátha a hüvelyből ered a probléma. Na ennyit, de én még továbbra sem vagyok nyugfodt és ebbe nem törődök bele, hogy így éljem le az életemet.

#57 CateRina28 2009. 06. 24. - 16:24:24

Szia Maszatka! Gyere a krónikus hólyaghurut oldalra. Ott többen vagyunk ugyanilyen vagy hasonló problémákkal, napi szinten írunk egymásnak. Egyébként feltétleünl írd már meg mi volt az urológusnál! Nálam durvábban olyan 1 éve jelentkezett a felfázás, vagyis azóta rendszeresen 2 havonta felfázok. Én 3 hete voltam először urológusnál, azt mondta hogy gombás a húgyvezetékem, ezért könnyebben megtelepedenek a bacik is, ezért fázok fel és ezért is ég ott. Felírt egy rahedli gombaölőt, pénteken kell mennem vissza hozzá. Egyébként az elmúlt 1 évben használt rengeteg antiobiotikum miatt most hüvelygyulladásom is van... Én is vigyázok magamra, mégis mindig előjön. A pároddal mióta vagyok együtt? Nem azóta kezdődött neked ez? Mert nekem igen.. Őt még nem vizsgálták, de ha újra kijön a felfázás, az urológus azt mondta, hogy tőle is vesz mintát. Szóval üdv a Táborban...bár máshol találkoznánk.. De fel a fejjel, meg fogunk gyógyulni!!! :) C.

#58 maszatka210 2009. 06. 24. - 13:06:15

Sziasztok! Most találtam rá erre az oalra, és megdöbbenve tapszatalom, hogy nemvagyok egyedül a problémámmal. Én már 2 éve küzdök felfázással, beszedtem az összes lehetséges antibiotikumot, megittam a gyógyteákat, és 60 ezret költöttünk a Forreveres termékekre. Hibáztattam magam, hogy menniyre nem tudok magamra vigyázni, de mikor a sínadrág sem elég, akkor nem már baj van. Ráfogták, hogy nem iszoim elég folyadékot, de a legutóbbi felfázásos panaszkor napi 3 liter gyógyteát ittam még, és minnél többet mentem a WC-re aannál gyakrabban éltem át a fájdalmat,de változás nem történt. Voltam természet gyógyásznál, aki bár nem tudott rajtam segíteni, de komolyan vette a problémámat, és elküldött urologushoz, akihez ma megyek. Már mindegy, mit csinál, csak állapítsa meg a bajt. Ja, és nálam is csíp a sperma. Csask a z a baj, hogy az orvosok játszanak az emberrel, ami nagyon veszélyes, én még babát szeretnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És ugy gondolom, hogy ha az ember nem elég határozott, és nem harcol az igazáért, akkor hülyére veszik az embert. Kitartást mindenkinek, és írok, mi volt a dokinál. maszatka210

#59 buffencs 2009. 02. 26. - 18:45:54

Sziasztok! Sajnos ez a betegség számomra is nagy problémát jelent(ett).Egy ideig azt hittem hogy a "felfázás" miatt vannak ilyen tüneteim, de mint később kiderült ezek más eredetűek is lehetnek sajnos. Én is az együttlétek után tapasztaltam többnyire.Sőt néha már pszichésen is bebeszéltem magamnak hogy " fel vagyok fázva". A lényeg lényege az urogin csepp tényleg nagyon hatásos és nem antibiotikum...én már több éve alkalmazom.A nemi együttlét utáni kellemetlen tünetet tényleg sikosítóval lehet elkerülni ( a kidörzsölés végett), valamint ha elötte és utánna elmentek pisilni. És a gyógyteák is nagyon só hatással vannak a betegségre, de sajnos ha jön a felfázás akkor azonnali segítség kell. Nálam mindig van urogin csepp, így nem pánikolok be.Remélem segíthettem.. :)

#60 Linda09 2009. 01. 29. - 18:14:02

Szia Orsi! Olvastam a korábbi problémádról és, hogy mi is segített neked. Sajnos Én is hasonló cipőben járok és még nem sikerült megoldást találni a problémámra. Egy kérdésem volna: a cickafarkfű teát hogy alkalmaztad (ülőfördő vagy más módszer)? Linda

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: