Házipatika fórum: Zsírégetők és étvágycsökkentők - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Zsírégetők és étvágycsökkentők

#1 eva42992 2017. 05. 07. - 14:26:26

Fogyókúrás tabletta - bit.ly/15iTAzM
Megkаptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hаtnаk.

#2 csikungmester 2014. 10. 14. - 09:57:30

Üzenet megtekintéseIdézve: fbela86 - Dátum: 2013. november 26. - 10:26:13

Az Acai Berry 900 súlycsökkentő készítmény, mely megtisztítja a tested, bőröd fiatallá és egészségessé teszi. A bizonyított hatások között szerepel az öregedési folyamat lassítása és az immunrendszer erősödése. Az Acai Berry 900 nemcsak hatékony diétát biztosít, hanem javítja a koncentrációt is, és a megfelelő szinten tartja a koleszterint is. Megkönnyíti az elalvást, javítja a vérkeringést, növeli a szexuális teljesítményt és erősíti az immunrendszert is. Minden acai bogyó alapú készítmény ezen kívül látásjavító hatású is.Nézzétek meg!
http://track.acaiber...id=129&uid=9620

én is nagy híve vagyok a zöld turmixoknak - mostanában már simán vízben oldva is jöhet a zöld por - nagyon jól tisztítja a beleket

én szerencsés vagyok mert lebarteroltam egy fél kilós adagot csikung órákért, de a viva naturának nagyon jó termékei vannak - a zöld mannát nagyon kedvelem
sing

#3 fbela86 2013. 11. 26. - 10:26:13

Az Acai Berry 900 súlycsökkentő készítmény, mely megtisztítja a tested, bőröd fiatallá és egészségessé teszi. A bizonyított hatások között szerepel az öregedési folyamat lassítása és az immunrendszer erősödése. Az Acai Berry 900 nemcsak hatékony diétát biztosít, hanem javítja a koncentrációt is, és a megfelelő szinten tartja a koleszterint is. Megkönnyíti az elalvást, javítja a vérkeringést, növeli a szexuális teljesítményt és erősíti az immunrendszert is. Minden acai bogyó alapú készítmény ezen kívül látásjavító hatású is.Nézzétek meg!
http://track.acaiber...id=129&uid=9620

#4 rolbike 2013. 02. 04. - 02:36:26

CSökkentsétek az étvágyatokat inkább zöldség ételekkel! Eltelít de mégsem üli meg a gyomrot.
sing

#5 csikungmester 2012. 10. 22. - 21:51:44

én saját szememmel láttam a folyékony klorofill jótékony hatását! - nemcsak lugosítja a szervezetet, de leállítja az édesség utáni vágyat ( nagyon sokan emiatt nem fogynak vagy híznak meg újra)és természetesen átállítja az étrendet ami segít a fogyásban

ezen kívül méregteleníti is a szervezetet és nagyon gyorsan lehet vele arányosan fogyni

olyan terméket keressetek ami CSAK klorofillt tartalmaz, semmi mást nem
ha kell szívesen továbbírányítalak titeket, küldjetek üzenetet :)
sing

#6 vargaerzsi 2011. 12. 19. - 09:41:14

REDUCTIL 15mg fogyókúrás gyógyszer ÚJRA ((( Sibutramin ))) 10 szem 4.000.- (10 napra elég) ORSZÁGOSAN ELADÓ! 06 - 30 - 22 - 33 - 829. Nem kell tovább aggódnod, hogy nem találod a kedvenc fogyókúrádat. Vidékre egy nap alatt küldjük postai utánvétellel.

#7 vargaerzsi 2011. 12. 19. - 09:33:27

Sziasztok! ADIPEX RETARD {{{ NEM HIÁNYCIKK! }}} (Eredeti) fogyókúrás kapszula 2.500.- / 10 szem (az új levél 20 szemes: 5.000.- ft., páratlan levélszámú rendeléshez kettészedjük) ORSZÁGOSAN ELADÓ! Tel: 06-30-22-33-829. Bővebb információkért klikkelj a www.adipex-gerot.hu weboldalra; AKCIÓ, teljes használati tájékoztató, gyakori kérdések, és fórum. Vidékre egy nap alatt küldöm postai utánvétellel.

#8 egyszervolt 2011. 10. 27. - 20:39:01

Adipex retard fogyasztó kapszula eladó! Adipex retard,fogyókúrát elősegítő kapszula eladó.Tel:0630/891-89-01.Vidékre küldés megoldott postai utánvétellel 1 munkanapon belül.Bővebb infó a termékről a www.adipexretard.hu weboldalon(pl.részletes gyógyszertájékoztató,beszerzési lehetőség,árak,akciók,kötetlen beszélgető fórum a tapasztalatokról,chat)De bármilyen kérdésed van hívj nyugodtan,vagy írj mailt a decsimonika@axelero.hu mail címre.

#9 kalocsaizita 2011. 05. 30. - 17:15:55

Sziasztok! Igazából én zsírégetőt tudok nektek ajánlani, ami nekem már bevált. Táncosnő vagyok, a testemből élek és bizony néha igencsak formába kell magam hozni. Van egy Dimatrex nevű zsírégető ampulla, amiben keserűnarancsból kivont szinefrin és növényi koffein van. Nem teszi tönkre az idegrendszert viszont bombasztikusan égeti a zsírt és formálja az alakot. Csak mozgás mellett szedhető és csak annak akinek nem magas a vérnyomása, legalábbis nekem ezekkel az instrukciókkal adták. 24 nap alatt 5 kilót fogytam. Remélem tudtam valakinek segíteni! Üdv: Zita

#10 zoxxen 2011. 03. 30. - 18:30:12

Egy cikk a zsírégető táplálék-kiegészítőkről: http://www.fogyás-zs...o-taplalek.html

#11 tmonika83 2010. 11. 18. - 14:07:57

Sajnos a mai világban egyre kelendőbbek ezek a szerek. És ezt ki is használják a gyártók. Az a baj, hogy mindenki úgy akar fogyni, hogy ha lehet, ne kelljen egyáltalán mozogni, természetesen a legrövidebb idő alatt és a legtöbbet. Pedig ennek van egy természetes folyamata, amit nem szabad erőltetni, siettetni. Pedig, ha valaki úgy akar fogyni, hogy rendszeres testmozgást végez, próbál egészséges, nem hizlaló ételeket fogyasztani, sok folyadékot iszik és emellett kitartó, van akaratereje, akkor biztos lehet a sikerben. Csak ezt a legtöbben nem képesek kivárni. És siettetni akarnak egy olyan biológiai folyamatot, amit nagyon nem lenne szabad. Mert lefogyni még csak csak sikerül, de megtartani szinte soha . Persze ebben sajnos a médiának is nagyon nagy szerepe van.

#12 nanotech 2010. 09. 29. - 09:37:32

Ilyeneket én azért inkább nem szednék, be elég veszélyesnek tartom:S Ha túlzásba visszük és ha huzamosabb ideig kevesebb tápanyagot viszünk be a szervezetbe, akkor nagyobb baj is lehet a dologból:S Sport + egészséges étkezés a tuti fogyás titka szerintem.

#13 ivanmagyari 2010. 09. 23. - 17:02:27

Európa legkedveltebb zsírégető és étvágycsökkentő tablettái eladók!A legjobb áron! Minőség és árgarancia!Tekintse meg honlapunkat! http://potenc.uw.hu/ Szóköz nélkül. Adipex eladás! Regenon eladás! Spiropent eladás! Zenslim eladás!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: