Házipatika fórum: Gördülőtalpas cipők - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Gördülőtalpas cipők

#1 gerooo 2011. 12. 26. - 15:31:06

Sziasztok! 2 nappal ezelött vásároltam magamnak egy Roll Step cipőt, el keztem hordani, pár órát sétáltam benne és rettenetesen fájt benne a bokám, az inszallagom. Azt az izomlázat amit kellett volna azt nem éreztem helyette csak a jobb bokámon iszonyú fájdalmat, mintha kiment volna a bokám és be is volt dagadva egy picit! Ez normális? így kell működnie ennek a cipőnek? Remélem valaki tud válaszával segítséget vagy magyarázatot nyújtani nekem. Előre is köszönöm!

#2 ancsike 2011. 06. 15. - 14:29:00

Több mint tíz éve ülőmunkát végzek, és hát szégyen vagy sem NO SPORT, mindezek mellé rossz testtartás, nem meglepi, ha így mostanában elég rendszeresen fáj a derekam-hátam. Mivel hallottam az mbt-ről gondoltam, és kolléganőm is ilyet hord, (neki bejött) rádumáltam magam hogy vegyek mbt-t, nem mondom, hogy nem volt fura az első pár alkalommal hordani, de az biztos, hogy a testtartásom javult, kezdetnek azért nem rossz gondoltam, pár hét múlva már a derékfájások is kezdtek csillapodni, ráadásul erősebbnek érzem a lábizmaimat is. Csak ajánlani tudom mindenkinek

#3 hontiedit 2011. 05. 26. - 14:40:02

Szia! Én nem rég vettem a lányomnak egy Crocs Tone cipőt. Azóta le sem lehet venni róla. Én is gondolkozom egyen, mert azt mondja, hogy nagyon kényelmes. Szerintem próbálj fel egyet valahol, és meglátod, hogy neked milyen.

#4 viragocska 2011. 05. 16. - 11:22:32

Sziasztok! Én még csak 24 éves vagyok, de eléggé fáj a lábam és a hátam, valószínűleg a lapostalpú cipőimtől. Felpróbáltam elég sok ilyen gördülős cipőt, de valahogy egyik sem állt rajtam jól. A napokban nézelődtem a neten és láttam, hogy a Crocs-nak is van egy ilyen új fejlesztése. Tudtok erről valamit? Vagy valaki próbálta már?

#5 alma82 2011. 02. 23. - 23:13:12

én is az apukámat leptem meg egy gördülötalpassal, és telitalálat volt! sajnos neki szüksége is van rá, a derék és lábfájdalmai miatt:( mivel nem volt rá túl sok pénzem, de olyat nem akartam venni ami nem minőségi, ezért a Rollstep mellett döntöttem, és a fekete bőrt vettem meg neki, hétköznapi viseletre is alkalmas mert roppant esztétikus.

#6 ilcsi007 2011. 02. 21. - 15:45:09

Mindenképpen próbálj fel több márkát, mert minden problémára és lábra más jó. Vannak olyan üzletek, ahol több márka is jelen van, én a Ferenciek tere mellett tudok egyet, ezeken a helyeken több márkát is fel tudsz próbálni.

#7 erikakarika 2011. 02. 02. - 08:29:24

szerintem jobb lenne sorba felpróbálni mindegyiket és úgy saját tapasztalataid alapján tudnál dönteni, ahelyett,hogy a reklámokra vagy kíváncsi.. én sem teszek fel körkérdést a paszulylevessel kapcsolatban,hogy melyik a finomabb: a natúr,vagy a füstölt csülkös, vagy a tejfölös :)

#8 ggabi24 2011. 01. 31. - 12:52:40

Másik márkáról nincs tapasztalat? Engem az is érdekelne. Apukámnak szeretnék egy ilyet venni, de szeretném minden lehetőségemet felmérni, és ezért is érdekelne más forgalmazó által kiadott termék is. Egyébként mennyibe kerülnek ezek a cipők? Apukámnak a forgója fáj nagyon, segítene a cipő a panaszain, fájdalmain???

#9 naeronagy 2011. 01. 23. - 20:34:43

én egy rollstepet néztem ki magamnak, de ha valaki tud esetleg másikról tanácsot adni, vagy csak nagy általánosságban a gördülőtalpasokról, azt nagyon megköszönném! Üdv, Áron

#10 kovma10 2011. 01. 20. - 21:43:36

Sziasztok! Engem is érdekelne a téma, ha valaki tud valamelyik másik márkáról is írni szívesen olvasnám. Előre is köszi!

#11 ilcsi007 2011. 01. 20. - 13:36:31

Sziasztok én is próbáltam rollstepet, de engem a ryn jobban meggyőzött. De egyébként sokan dicsérik a rollstepet. Én egyébként azt ajánlom jó ha az ember több márkát kipróbál!

#12 ilcsi007 2011. 01. 20. - 13:36:29

Sziasztok én is próbáltam rollstepet, de engem a ryn jobban meggyőzött. De egyébként sokan dicsérik a rollstepet. Én egyébként azt ajánlom jó ha az ember több márkát kipróbál!

#13 barthandras 2010. 11. 17. - 17:55:25

Hát, nem sok hsz érkezett :( de azóta megvettem a gördülőtalpasomat, persze RollSTEP-et, és megvagyok vele elégedve. meg kellett szoknom, de kényelmes, miután hozzászoktam! azért jó lenne olvasni még véleményeket! ha nem is csak erről a márkáról, hanem úgy általánosságban!

#14 alma82 2010. 10. 28. - 18:59:08

én is a RollSteppel szemezek, a családinet fórumán is nagyon dícsérték, engem meggyőzött a hölgy, szóval én is csak ajánlani tudom, bár még én sem vettem meg.:(

#15 rozal00 2010. 10. 20. - 11:27:17

Én is RollSTEP-et hordok. jók a tapasztalataim, ha megvetted már akkor remélem neked is!:)

#16 spartan 2010. 10. 01. - 11:44:41

András!!! Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is RollStep-em van! Nézted a honlapját? sok minden meg lehet tudni onnan! Tájékozódj onnan, sok kérdésre választ kaphatsz. De hidd el: az egészségügyi szempontoknál semmi sem fontosabb! egy gördüólőtalpas cipőnél csak ez számít, hisz ez az igazi funkciója. először is, bármilyen márkát választasz a lényeg, hogy az tényleg bírjon igazi gyógyhatással! ez elég sok márkát kiszűr, marad kb 3-4 olyan, ami tényleg jó. a Batz és a Rollstep honlapján elég sok szó esik az egészségügyi hatásokról, videó is van. ahogy a többi márka honlapján is. Ez alapján hozz döntést! engem a Batz gyözőtt meg. Üdv!

#17 kiralygergely 2010. 10. 01. - 10:19:39

Igazad van, egyre több ilyen cipő jelenik meg! Én RollStepet vettem, így ebben tudok segíteni! engem megfogott, hogy a cipőhöz zsákot, és kulcstartót is kaptam! szerintem nagyon jópofa. a lényeg igazából a cipő minősége. én nehezen vásárolok, mert én sokat adok a külsőre is, tehát sok szempontnak kellett megfelelnie a cipőnek: minőségi legyen, a lábamnak tegyen jót, tehát ne fájjon benne a lábam, sok órás állás után se. ahogy írtam, a külső is számít mert egy ronda cipőben nem szeretnék mutatkozni az utcán... ja, és 50 ezer forintot nem tudok kiadni egyetlen cipőre, így egy olcsóbb márkát kellett keresnem, mert az Mbt így kiesett... Több volt, ami szóba jöhetett még így is, végül a Batz gyártotta Rollstepnél döntöttem, pont amiatt, hogy jó gyógypapucsokat gyártottak eddig is. személyes tapasztalatom az, hogy megéri ez a cipő, én az Athen típust választottam. nem fáj a lábam, és a lúdtalpamnak sokat használ! Nyugodt szívvel ajánlom neked!

#18 barthandras 2010. 09. 30. - 13:55:58

Szervusztok! Gördülőtalpas cipőt keresek, segíteni a lábfájásomon, van itt többféle típus, márka, nehéz a választás. Segítsét kérek! Azelőtt Batz papucsokat hordtam meg voltam velük elégdve nagyon, így jutottam el a Roll Step-hez, amit ők forgalmaznak. Jobb, vagy rosszabb mint a többi, vagy nincs is külőnbség? Köszönöm a segítséget! András

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: