Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Krónikus hólyaghurut

#1 kati.revesz 2017. 01. 22. - 21:29:31

Sziasztok!
Szeretném továbbra is segíteni tapasztalataimmal azokat, akik ennek a kellemetlen tünetnek a szenvedői.
Gondolom, hogy már több mindent kipróbáltál, de csak átmenetileg használt és szeretnél végre segíteni magadon, akkor szívesen megosztom veled is azt az információt, hogy a tőzegáfonyán kívül mi az, ami bevált nekem.
Keress meg emailben:

címem

kardos@obaroknet.hu

#2 mimoza112 2016. 06. 26. - 15:01:03

Kedves Silent79! Utólag is köszi szépen az infót. Sajnos nem pesti vagyok.

#3 silent79 2016. 05. 26. - 08:14:47

Kedves Mimóza,

Nekem tegnap írta fel az orvos a Nitrofurantoint, ő a Fiumei úti patikát ajánlotta a Keletinél, állítólag őszig nem gyártják itthon ezt a gyógyszert, addig Németországból lehet csak behozatni, sajnos.

http://www.pharmaexp...u/hu/kapcsolat/

Ezek szerint hiába is próbálkoznék bármelyik patikában, egyből ide kell mennem. :(
Az Augmentin szedése nekem is ezt a tünet okozta.

Mielőbbi gyógyulást kívánok, üdvözlettel :)

#4 mimoza112 2016. 05. 22. - 13:38:21

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Kitenyészett egy baktérium a vizeletemből, amire Nitrofurantoin lenne jó, de sehol nem kapható. Ha valakinek esetleg van otthon és már nem kell, megvenném. Fontos lenne, mert a másik antibiotikum, amire érzékeny a baktérium az az Augmentin. Azt nem akarom beszedni, mert máskor már nagyon megjártam az ilyen durva antibiotikumokkal: gomba jött ki a hólyagomban tőle. Ha valakinek van felesleges Nitrofurantoinja, légyszi, írja már meg! Előre is nagyon köszönöm! Mindenkinek gyógyulást és kitartást kívánok!

#5 kati12 2015. 11. 22. - 14:45:17

Üzenet megtekintéseIdézve: deaandrea - Dátum: 2015. október 14. - 10:15:25

Sziasztok!
Régota olvasom panaszaitokat és eredmenyeiteket, remélve hogy választ kapok kérdéseimre, problémámra. Ez részben meg is történt, de a fájdalmaimmal szembe kell nézzek elég gyakran attól függetlenül hogy már 4 urologus, 1 nefrologus és 3 nőgyogyász látott.
Nálam a kálvária ezelött másfél evvel kezdödött, mikor sajgást éreztem a vizholyagomba és elég sűrűn vizelési ingert de amit ha elhalasztottam tán több orát is kibirtam. A háziorvosom Nolicitint fel, amitől elmult de csak egy ideig a panaszom, igy hát urologushoz fordultam, vizelettenyésztéskor streptococcus agalactie B csoportú bacit találtak amit 5 napos Augmentinnel kezelt. Megismételtem a vizelettenyésztést és ugyanazt a bacit találták amit egy másik urologusnak sikerült kiirtani Nitrofurantoinnal meg Ampicilinnel. Miután megismételtem a vizelettenyésztést Enterococcus faecalist találtak amit Gentamicin injekcioval kezeltek. Utána még kétszer is megismételtem a vizelettenyésztést ém mindkétszer negativ lett, viszont a pnanaszaim ugyanazok maradtak. A nőgyogzász hüvelygyulladást állapitott meg amit enyhe folyás okoz, erre Nisztatinos hüvelykuppot irt fel, 10 napig, utána pedig a hüvelyflora helyreálitására irt elő kuppot.
Egy hete az utolsó urologus tükrözést végzett, de azt monsta nem latott semmi rendellenest, minden a legnagyobbik rendben van, igy hát hazaküldött én pedig ugyanazokkal a fajdalmakkal küzdök.
A fájdalmam vizelés után jelentkezik általában ami eltart akár 30 percet is, aztán magátol megszünik. De van alkalom amikor vizelés után a fájdalom eltart, a holyagom újra megtelik ekkor olzan fajdalmat éryek mind mikor megfáztam (hólzaghurut) ami eltart akár 1-2 orát aztán megszünik.
Már idegileg is kikészültem és nem tudom hova menjek, milyen orvoshoz forduljak. Azt még elfelejtettem mondani hogy Romániában lakom, de ha valaki a nyiregyházi doki elérhetöségét eltuná küldeni hálás lennék. Gondoljátok ő tudna segiteni helyzetemen? Lehet a gomba a ludas?

Amennyiben még aktuális, szívesen segítek neked is, ahogy azt már sokszor megtettem, hasonló helyzetekben.
kardos@obaroknet.hu
Írjál,ha változtatni akarsz az állapotodon!Kati

#6 deaandrea 2015. 10. 14. - 10:15:25

Sziasztok!
Régota olvasom panaszaitokat és eredmenyeiteket, remélve hogy választ kapok kérdéseimre, problémámra. Ez részben meg is történt, de a fájdalmaimmal szembe kell nézzek elég gyakran attól függetlenül hogy már 4 urologus, 1 nefrologus és 3 nőgyogyász látott.
Nálam a kálvária ezelött másfél evvel kezdödött, mikor sajgást éreztem a vizholyagomba és elég sűrűn vizelési ingert de amit ha elhalasztottam tán több orát is kibirtam. A háziorvosom Nolicitint fel, amitől elmult de csak egy ideig a panaszom, igy hát urologushoz fordultam, vizelettenyésztéskor streptococcus agalactie B csoportú bacit találtak amit 5 napos Augmentinnel kezelt. Megismételtem a vizelettenyésztést és ugyanazt a bacit találták amit egy másik urologusnak sikerült kiirtani Nitrofurantoinnal meg Ampicilinnel. Miután megismételtem a vizelettenyésztést Enterococcus faecalist találtak amit Gentamicin injekcioval kezeltek. Utána még kétszer is megismételtem a vizelettenyésztést ém mindkétszer negativ lett, viszont a pnanaszaim ugyanazok maradtak. A nőgyogzász hüvelygyulladást állapitott meg amit enyhe folyás okoz, erre Nisztatinos hüvelykuppot irt fel, 10 napig, utána pedig a hüvelyflora helyreálitására irt elő kuppot.
Egy hete az utolsó urologus tükrözést végzett, de azt monsta nem latott semmi rendellenest, minden a legnagyobbik rendben van, igy hát hazaküldött én pedig ugyanazokkal a fajdalmakkal küzdök.
A fájdalmam vizelés után jelentkezik általában ami eltart akár 30 percet is, aztán magátol megszünik. De van alkalom amikor vizelés után a fájdalom eltart, a holyagom újra megtelik ekkor olzan fajdalmat éryek mind mikor megfáztam (hólzaghurut) ami eltart akár 1-2 orát aztán megszünik.
Már idegileg is kikészültem és nem tudom hova menjek, milyen orvoshoz forduljak. Azt még elfelejtettem mondani hogy Romániában lakom, de ha valaki a nyiregyházi doki elérhetöségét eltuná küldeni hálás lennék. Gondoljátok ő tudna segiteni helyzetemen? Lehet a gomba a ludas?

#7 fb_nalam 2015. 09. 23. - 19:59:15

Üzenet megtekintéseIdézve: CateRina28 - Dátum: 2011. október 28. - 17:11:22

Szia Fruzsi!Csak egyet mondok, amit mindig is írok itt a fórumon: ha az augmentin beszedése után is előjön nálad a hurut, akkor több antibiót be NE szedj, helyette kezdj el rendszeresen valami gombaölőt (pl. Diflucan) szedni, mert akkor a gomba okozza, ami a hólyagodban van. Ok?Gyógyulást!C.

Szia CateRina! Megadnád kérlek az orvos elérhetőségét nekem? viki61646@gmail.com
Köszönöm!

#8 fb_nalam 2015. 09. 22. - 20:18:28

Kérlek nekem is küldd el az infokat!
viki61646@gmail.com
Nagyon szépen köszönöm előre is.

#9 fb_nalam 2015. 09. 22. - 20:17:34

Kriszta, kérlek nekem is küldd el az infokat, nagyon megköszönném!
viki61646@gmail.com

#10 poleszanita 2015. 06. 01. - 09:25:41

http://www.life.hu/d...f-urologus.html

#11 poleszanita 2015. 04. 13. - 09:09:01

Több antibiotikum és több urulógus elfogyasztása után egy nyíregyházi orvosban találtam meg a megoldást. Dr. Adányi József végre globálisan látta át a témát. Csak ajánlani tudom!!!Megéri elutazni hozzá, még ha sokunknak messze is van-

#12 kati12 2015. 01. 11. - 10:00:56

Üzenet megtekintéseIdézve: dzsudika - Dátum: 2014. november 15. - 10:41:25

KEDVES CATE RINA!

Képrlek írd meg az elérhetőséged, szeretnék hozzád fordulni segítségért, vagy elkérni a Nyíregyházi orvos elérhetőségét visszatérő felfázással kapcsolatban.

Köszönöm

Judit

Én tudok segíteni neked a tartós megoldásban, ha komolyan meg akarod oldani a problémádat.
kardos@obaroknet.hu

#13 brisk8 2015. 01. 06. - 10:42:16

Sziasztok!
Évekig folyamatosan visszatérő hólyaghuruttal küzdöttem. Antibiotikum hegyek, többször hetekig antibiotikumot szedtem, abbahagytam és pár nap múlva visszatért enyhe formában, de ha nem kezdtem újra antibiotikumot egyre rosszabb lett, jött a véres vizelet és a kínok fokozódtak. Tehát a diszkomfort érzet szinte folyamatos volt. Urológia, nőgyógyász.... kivizsgálások, tükrözés ... semmi. Katéteres vizeletben alacsony csíraszámmal egy kis baci. Már rettegtem a sextől, ami ritka lett az életemben, később már az egyszerű pisilés is fusztrált, ezért alig ittam . (ha bőven fogyasztottam folyadékot akkor sem volt jobb, csak többször csípett) Minden csodaszert kipróbáltam szinte, teafa olaj, tőzegáfonya vagy 3 féle, ezüstkolloid, intim lemosók, grapefruit mag csepp, vitaminok, meg a sok antibiotikum.
Elmentem végső elkeseredésemben a régi nőgyógyászomhoz... aki Uro-vaxom-ot írt fel 90 napig, valamint Dalacin hüvelykrémet, majd hüvelyflóra helyreállítását kezdte el. Én az antibiotikumok mellett mindig használtam probiotikumot és hüvelyflóra helyreállítására és vettem több féle kegyszert.... DE nem mindegy milyen sorrendben használjuk, ez volt az oka hogy nekem nem használtak, ezt is változtatta a dokim..... Most 2 hónapja tünetmentes vagyok, ami nálam ez már nagyon jóóóóó!

#14 dzsudika 2014. 11. 15. - 10:41:25

Üzenet megtekintéseIdézve: labello23 - Dátum: 2013. szeptember 23. - 18:10:04

!
Kedves CateRina!
Közel 10éve szenvedek hasonló nőgyógyászati problémával.Megadnád az e-mail címed,lenne pár kérdesem ezzel a betegséggel kapcsolatban!
Előre is köszi!
Üdv:labello23

KEDVES CATE RINA!

Képrlek írd meg az elérhetőséged, szeretnék hozzád fordulni segítségért, vagy elkérni a Nyíregyházi orvos elérhetőségét visszatérő felfázással kapcsolatban.

Köszönöm

Judit

#15 kati12 2014. 09. 29. - 14:39:20

Üzenet megtekintéseIdézve: kati12 - Dátum: 2014. augusztus 18. - 21:46:31

Sziasztok!
Szomorúan olvasom soraitokat.
Én már egy éve, hogy írtam ehhez a témához. Igaz azóta a hozzászólások, újabb és újabb történetek legördítették.
Ami az én tapasztalatom is volt azt megosztottam már jó pár hasonló problémával küzdőnek és akik megfogadták a tanácsaimat, azokon segített is.
A sok-sok mindenféle kipróbálgatása és melegvizes fürdő helyett, /mint gyógymód/ érdemes hatékony kombinációjú kezelést alkalmazni.Nem olcsó, de érdemes áldozni rá, különben a probléma hamar visszatér, úgy mint az antibiotikumos kezeléseknél.
A legtöbb esetben vírus, baktérium és gombaölés szükséges.
Ebben tudok segíteni annak, aki valóban eredményt szeretne elérni!
Email címem:

Nem kell szenvedni!

Valami miatt a link nem működik, ezért további segítséget itt tudok adni:
kardos@obaroknet.hu

#16 kati12 2014. 08. 18. - 21:46:31

Sziasztok!
Szomorúan olvasom soraitokat.
Én már egy éve, hogy írtam ehhez a témához. Igaz azóta a hozzászólások, újabb és újabb történetek legördítették.
Ami az én tapasztalatom is volt azt megosztottam már jó pár hasonló problémával küzdőnek és akik megfogadták a tanácsaimat, azokon segített is.
A sok-sok mindenféle kipróbálgatása és melegvizes fürdő helyett, /mint gyógymód/ érdemes hatékony kombinációjú kezelést alkalmazni.Nem olcsó, de érdemes áldozni rá, különben a probléma hamar visszatér, úgy mint az antibiotikumos kezeléseknél.
A legtöbb esetben vírus, baktérium és gombaölés szükséges.
Ebben tudok segíteni annak, aki valóban eredményt szeretne elérni!
Email címem:

Nem kell szenvedni!

#17 CateRina28 2014. 08. 12. - 19:55:11

Szia!

Nem gondolkodtál még azon, hogy gomba van a hólyagodban? Nekem évekkel ezelőtt az volt, amiatt tért vissza 2 havonta ez az iszonyatos rossz érzés. Nyíregyen van egy doki, aki meg tudja neked nézni, hogy gomba van-e bent. Ha visszaolvasgatsz a hozzászólásaimban, akkor mindent tudni fogsz.

Üdv, Cate

#18 koirankeksi 2014. 07. 20. - 16:34:03

Sziasztok!

Megdöbbentő olvasni, hogy ennyien szenvedünk ettől. Leírom én is a történetemet. Nekem kizárólag szextől jön elő, rendszerint szex után 24 órával, vagy ha este szexelünk, akkor rögtön már reggel ez vár... és rohanás az ügyeletre (ha hétvége van). Három éve van most barátom, ez idő alatt legalább 12-15x szedtem már antibiotikumot, 2-3 havonta szükséges. A szextől nem mindig jön elő, azt viszont észrevettem, ha 3 hétit nem szexelünk (nem találkozunk vagy akármi) akkor kijön, viszont ha folyamatosan együtt vagyunk akkor pedig nem. Legutóbb 2 hete szedtem el egy adag gyógyszert, most 2 hétig nem szexeltünk, aztán tegnap igen, és most megint itt csücsülök egy iszonyatos fájdalommal (holnap urológia..)
Amiket használtam már
--C-vitamin (patikában kapható ASZKORBINSAV néven por formájában, 50 v 100 g. 500 ill. 1000 Ft-ért) ez a legtisztább formája a C-vitaminnak és a legolcsóbb is! Szex előtt illetve után megiszok vízben feloldva kb. 5000 mg-nak megfelelő adagot és ált. nem lesz tőle bajom
--tőzegáfonya: sokfélét használtam már, nekem nem váltak be, sem megelőzősére, sem akkor amikor már baj volt
--D-mannóz: 7000 Ft-os "csodaszer" ami 1 hónap alatt elfogyott, ez talán használt valamit, de amikor bajom volt azt már nem mulasztotta el, így nem venném újra
--Szex után és előtt pisi + mosdás - ez kötelező, persze emellett is előjön néha
--Teafaolaj- ezt gombára használtam, nagyon hasznos volt, de csak a Tebamolos!
--Propolisz csepp (barátom készítette, elég erős lett) - szex után odacsepegtettem egy kicsit a húgycsövemhez, rettentően csípett, de ált. nem lett hólyagos bajom utána
--Monural por: első alkalom használt, a többi nem
--Antibiotiukom: természeresen használ, egyedül ez mulasztja el a fájdalmat
--Bioptron lámpa: nagyon jó! teljesne a hasamhoz nyomom és úgy melegítem 15 percig kb, a fájdalmat megszűntetni, viszont utána visszatér így többször kell, azt viszont nem tudom, hogy a baktériumra milyen hatással van
--Melegvizes palack: szuperjó fájdalomra, ezzel élek, viszont most vettem a Müllerben normális hasmelegítőt is
++ ami még rettentő sokat segít: ugye iszonyatos így pisilni... nekem a pisi vége nagyon nagyon fáj... így 80 %-ot javít a fájdalmon ha úgy pisiltek, hogy közben ültök a kád szélén és mossátok magatokat forró vízzel..:)

Jobbulást Mindenkinek!!

#19 koirankeksi 2014. 07. 20. - 15:59:08

Kriszta!

Én is elkérném a gyógyulás forrását!!

i.am.ritae@freemail.hu
köszönöm!!!!

#20 liliom1 2014. 03. 23. - 15:56:10

Szia Dorothy!

Épp most találtam erre a bogyóra más okból kifolyólag. Örülök, hogy erre is jó. Mennyit szedtél az elején és mennyit szedsz most?

Üdv: Lili

• 229 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: