Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »

Krónikus hólyaghurut

#101 Regina37 2012. 04. 07. - 18:00:23

Én most kipróbálom: Kefirgomba: http://egeszsegesele...artalom=1130256

#102 Regina37 2012. 04. 07. - 17:45:37

Egy érdekesség: EZT MINDENKINEK TUDNIA KELL! SZÓDABIKARBÓNÁVAL A RÁK ELLEN MEGDÖBBENTŐ ÚJDONSÁG!!! ...de nyugaton már több éve alkalmazzák. A MI orvosaink pedig??? ?....jaj, jaj. Dr. Tullio Simoncini szerepelt AZ ECHO tévében .. Prof. Dávid Tamás műsorában Dr. Tullio Simoncini kutatási eredményei még inkább kihangsúlyozzák a gombák elleni védekezés fontosságát, melyet megelőzésként otthonról is végezhetünk a Zapperrel ill. tisztítókúrákon keresztül. Amerikában bestsellernek számít az a könyv, amelyet Dr. Tullio Simoncini római onkológus írt "A rák egy gomba?" címmel. Évente tízmillió ember hal meg valamilyen daganatos betegségben. A nemzetközi hírű professzor nemrégiben Magyarországon járt, Hogy beszámoljon a könyvében is leírt természetes gyógymódról, amely forradalmasíthatja a rákterápiát. Huszonöt esztendős onkológia Tapasztalatai alapján Simoncini nem kevesebbet állít, mint azt, hogy a rák nem más, mint egy fertőzés, amelyet gomba okoz. Az orvos évtizedekig gyermekrák osztályon dolgozott, ahol vizsgálni kezdte a Daganatokat. Azokat felvágva azt tapasztalta, hogy belül mindig fehérek voltak. Feltette magának a kérdést, egyáltalán MI a rák (ami még ma is egy misztérium, hiszen legalább száz teória létezik a mibenlétéről)? És mik AZ áttétek? S vajon mitől fehér a daganatok Belseje? Hosszas kutatómunka alapján arra következtetésre jutott, hogy a daganat "csak" egy tünet, s hogy a rákot gombák, pontosabban a Candida albicans okozza. Véleménye Szerint, ha az ember ellenálló képessége megrendül, vagyis az immunrendszere legyengül, szervezetében mértéktelenül elszaporodnak az ott egyébként is jelenlévő gombák. Simoncini a daganatok pusztítására egy újfajta természetes terápiát alkalmaz, sikerrel. Az agydaganat, a tüdő-, a Mell-, a mellhártya, a hashártya-, a gyomor-, vastagbél-, a bőr-, a Prosztata- valamint a húgyhólyagrák gyógyítására katéteren keresztül, infúzió formájában öt százalékos szódabikarbonátos oldatot juttat be a Daganatot tápláló érbe, ezzel öblögeti, mossa a mellhártyát illetve, a hasüreget. - A szódabikarbónás kezelésnek, szemben a hagyományos daganatellenes terápiákkal, semmilyen mellékhatása nincs - állítja a professzor, aki intravénás adagolással, napi ötszáz Milliliter öt százalékos infúziót alkalmaz (hat napon át infúzió, Amelyet hat nap szünet követ, és ez így folytatódik még négy-öt Cikluson át). Ezzel szemben-tudjuk jól- a kemoterápiának nagyon brutális mellékhatásai vannak. Szájon át adagolva egy hétig két kávéskanál szódabikarbóna egy pohár vízben feloldva is segíthet. Ezzel párhuzamosan naponta ötszázalékos szódabikarbónás fürdést valamint naponta három-hat alkalommal öt százalékos szódabikarbonátos beöntést javasol. Tullio Simoncini professzor szerint a szervezet méregtelenítése, gyors lúgosítása, a magas NaHCO3-koncentráció révén a gombák elhalnak, és az immunrendszerünk megerősödik. Simoncini a bőr daganatos elváltozásainak, sőt A pszoriázisnak, amelyet tapasztalatai szerint szintén gomba okoz, gyógyítására is talált gyógymódot. Ez nem más, mint az érintett terület hét százalékos jódtinktúrával való ecsetelése. Az ötszázalékos szódabikarbónás, plusz glukóz oldatos infúzió beadásával a leukémiás és agydaganatos gyermekeknél is kiváló eredményeket, gyógyulást ért el. A Simoncini-féle szódabikarbónás kezelést Amerikában, Németországban és Norvégiában már alkalmazzák.

#103 katalin79l 2012. 04. 05. - 17:59:30

Sziasztok! En is probalkoztam a candida kezelesevel, 2 dietat folytattam eddig, az egyik sajat erobol, a masodikat termeszetgyogyasz segitsegevel, aki meg tobbfele teaval es kivonatokkal is kezelt, a vegen, majdnem 1 evig vegetarianus is lettem. Sajnos a kronikus holyaghurutomra ez nem sok hatassal volt, jobbulas/eltunes maximum 1-2 hetig volt a nagyon eros immunrendszererositok elkezdesekor.Mellekeredmenynek konyvelem el a nagyon gyors teherbeesest (az sem rossz eredmeny:) Gyogyszereket nem szedtem a candida ellen, lehet azert volt hatastalan a dieta es a gyogynovenyek. Engem is tukroztek es mutattak a feher foltos lerakodasokat a holyagfalon, de ezt az urologusok nem tekintettek candidanak, hanem a bakteriumok melyebbi sejtbeepulesenek, ami mar az antibiotikumra nem reagal. Itt a holyagba bejuttatott egeto oldattal probalkoztak, ami le kellett volna egesse ezeket a foltokat, de sajnos tobb kura utan sem volt semmi valtozas. Kozben a nogyogyasznal is rengetegszer jartam, o is mindenfele elkepzelheto kuppal kezelt, de o sem tudja megoldani sem a vizelesnel fellepo fajdalmat, sem az allando folyast. A vizeletbol nalam reg nem tenyeszik ki semmi. Ezek utan kezdtem a candida elleni harcba, ami sajnos nem jart sikerrel, de sok vizivassal valamennyire turhetoek lettek a tunetek. Milyen veranalizist kell kerni a candida kimutatasara?Nalam ilyet nem keszitettek. Szeretnem kerni en is a termeszetgyogyasz elerhetoseget, majd ha lejar a szules-szoptatas meg visszaterek a problemara, emailcimem: kszaniszlo@yahoo.com. Koszi, Kati

#104 KKriszta28 2012. 04. 03. - 21:37:50

A Facebook oldal pedig amit létrehoztam igyekszem csupa hasznos infóval töltögetni. A receptek melyeket feltöltök mind Anticandidás, így ehetitek bátran! https://www.facebook.com/EGESZsegEDD

#105 KKriszta28 2012. 04. 03. - 21:35:14

Nagyon szívesen. Remélem nem hagytam ki senkit. Tényleg csajok annyira gáz, hogy ennyien vagyunk... És képzeljétek el hányan vannak akik nem találnak el a fórumra és keresgélnek és nem tudják mi ez az egész... Nem kifejezés mennyire haragszom az orvosokra. Pedig a haragot el kell engedni, mert csak magunknak ártunk... de elég nehéz. De! Félre a sopánkodással! Kérek sok jó hírt gyógyulásokról! Ez lélekgyógyító nekem. :)

#106 cukipicicica 2012. 04. 02. - 09:34:30

köszi Kriszta,megkaptam az elérhetőséget.Természtesen ha lesz előremozdulás beszámolok róla:-)

#107 siposbabett 2012. 04. 01. - 21:10:42

Szia Kriszta! Légyszi nekem is küld el priviben, hogy lehet ilyen tesztet csináltatni, és hol, és amit még tudnom kell a gyógyulásom érdekében. Ma délben csatlakoztam a fórumhoz, leírtam a "kálváriámat". Ha van időd kérlek olvasd el és ha tudsz írj véleményt! Köszi előre is! elérhetőségem: babettrobi@gmail.com

#108 vadmeggy 2012. 04. 01. - 12:06:15

Sziasztok! Sajnos én is nagyon-nagyon régóta szenvedek ezzel a problémával. Mondhatni, olykor már az őrület határán vagyok! Szeretném én is elkérni Kriszta gyógyítóinak elérhetőségét! Előre is köszönöm! vadmeggy.1@freemail.hu

#109 siposbabett 2012. 04. 01. - 10:42:33

Sziasztok! Nekem egy éve kezdődött a kálváriám. Két nap erős vizelési inger után a háziorvos nem talált semmit a vizeletemben. Kamillás forró fürdőt vettem, de már a vesém is görcsölt-nagyon. NAGYlabor készült, csak nyomokban volt gennyes-viz. tenyésztés: Enterococcus. Antibiotikum kúra következett de már méhgyulladásom is lett. 8 kúrát csináltam végig de mindig ott volt a baci, persze később már gomba is. Nemi életet nem éltünk a párommal ebben az időben /hónapokig/, de vele is beszedetett a dokim /biztonság kedvéért/ 1 kúra baci, és gombaölőt is. Végül /tavaly augusztusban /vénás rocephyn-ez hatott. Azóta nincs se baci se gomba, de a vizelési inger és az alhasi szúrkálás még mindig. UH negatív, colonoscopia negatív, gasztroscopia negatív, sebészeten semmi, fogászati góc nincs, urológus szerint gerinc az oka, idegsebész szerint nem gerincprobléma /de gerincsérvem az van/, januári labor negatív, tenyésztés is. 4 kúra probiotikumot beszedtem, több alkalommal használtam Gynoflort /ami rendberakja a hüvelyt/. A tüneteim most is fennállnak, már nagyon elkeserít, de bele is fáradtam. Azt javasolták menjek vissza az urológushoz, mert ő csak UH-ot csinált. Tanácstalan vagyok, van valamelyikőtöknek ötlete? Vki azt írta, hogy a gomba nem mindig látszik. Várom az ötleteiteket! Köszönettel: a Tanácstalan

#110 KKriszta28 2012. 03. 31. - 21:21:23

Azt hiszem mindenkinek elküldtem, aki kérte. Számoljatok majd be az eredményről! Szurkolok nektek! Kriszta

#111 KKriszta28 2012. 03. 31. - 21:09:22

Szia Malmacska! Nagyon szívesen, remélem tudtam segíteni! K.

#112 labello23 2012. 03. 31. - 10:52:36

szia Kriszta! Nekem is el tudnád küldeni az orvosod nevét és elérhetőségét?!köszönöm! bankutibettina@citromail.hu

#113 baboca30 2012. 03. 30. - 13:00:32

Sziasztok! Kérlek nekem is küldjétek el ennek az orvosnak/természetgyógyásznak az elérhetőségeit! Még viszonylag új vagyok a fórumon, de 3 éve szenvedek ezzel a problémával én is. :( Köszönöm!

#114 malmacska 2012. 03. 29. - 12:32:14

Kriszta, nagyon köszi!

#115 KKriszta28 2012. 03. 29. - 07:45:10

Szia Eszter! Neked ide írtam a választ, mert nem kértél elérhetőséget. Azt privátban küldöm el annak aki kéri. Elküldöm neked is. K

#116 eszter0810 2012. 03. 29. - 07:22:30

Szia Kriszta! Köszi a választ. Én sajnos nem kaptam az üzenetedet, kérlek küld el nekem újra, ha nem gond. Megadom egy másik email címem: monuseszti@gmail.com Köszönöm!

#117 KKriszta28 2012. 03. 28. - 23:58:11

Elméletileg mindenkinek elküldtem a kért infókat. Gyógyuljatok!

#118 KKriszta28 2012. 03. 28. - 23:45:41

Szia Eszti! Ha antibiotikumot szedsz rá akkor ne csodálkozz, hogy nem múlik el. Nekem sem írják fel az orvosok, máshogy oldottam meg. A vértesztet is jobb, ha náluk csináltatod, ha rászánod magad a vizsgálatra, mert van ahol nem jól csinálják meg. A Candida diéta jó, az feltétlenül kell a gyógyuláshoz, így hogy Ökonet-es az nem tudom milyen. Az Ökonetnek vannak jó és kevésbé jó termékei. Ha ilyen régóta szenvedsz biztos, hogy kell gyógyszert szedned. Ja, azt hiszem írtam már valamikor korábban, hogy két éve én is voltam egy olyan urológiai vizsgálaton, ahol végeztek egy hólyag tükrözést. A doki mondta, hogy szemmel látható a gombatelep a hólyagomon, akkor volt kb. egy ötforintos nagyságú. Ennek ellenére a leletre nem írta rá, mert elméletileg ilyen betegség nincs. És a gombaölő amit kaptam sem volt hatékony, mivel egy kaptafára írta fel mindenkinek ugyanazt, ráadásul nagyon nem mindegy, hogy melyiket kezded el szedni, mert nem mindegyik hat ugyanoda. Szóval nekem az összes problémámat megoldották a kedves gyógyítóim. Csak havonta egyszer elmegyek kontrollra és nem kell százfelé rohangálni. Nem kell magyarázkodni, elég jól értik a dolgukat.

#119 malmacska 2012. 03. 28. - 11:45:02

csatlakozom!én is kérem szépen a nevet és címet! és még egy kérdés: honnan tudjátok h éppen miből van hiány a szervezetedben, rendszeresen nézik a vérképedben az ionokat? nagyon érdekel minden részlet.

#120 cukipicicica 2012. 03. 28. - 10:22:52

Szia! Engem is érdekelne,hogy melyik orvos/természetgyógyász hajlandó töviről-hegyire kivizsgálni és gyógyszert adni ha kell.Én már évek óta nem szedek antibot,együttélek az e.colimmal, mert már majdnem teljesen antibiotikum rezistens lettem a sok félrekezeléstől.Candida diétát hanyagolom túl gyilkos volt már egyszer,maradok a dietetikus által megállapított -inzulinreszisztenciára kitalált- diétával.Már úgy is csökkentek a tünetek,de volna min dolgozni.

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: