Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Krónikus hólyaghurut

#41 cukipicicica 2013. 04. 09. - 17:37:31

Azóta eltelt egy év,sikerült megyógyulni valakinek?Én nem jutottam még el odáig,mert márciusban teherbe estem(végre:-)és decemberben megszületett a kisfiam.Így most nem vagyok túl mobil kivizsgálás ügyileg.Van egyébként pesten olyan doki aki legalább megnézné gombaügyileg a hugyhólyagot?Akár magánban?Vagy továbbra is csak rutinból akarnak antibiotikummal tömni egy nem feltétlen bakteriális fertőzést.

#42 csorildi 2013. 03. 09. - 20:23:28

Kedves sorstárs!
Nekem sikerült Kigyógyulni! :D
Egy évig Echinacea teát ittam! Tőzegáfonya kapszulát szedtem folyamatosan 2x1-et naponta. A legfontosabb a hüvelyflóra rendbe rakása. Én legutóbb Klion tablettát szedtem és a Dalacin hüvelykrémet használtam, majd amikor az elfogyott Colpo-clineres irigálás és Protexin gynophilus hozzá.
Egy időben a Vitagin C hüvelykém is jó hatású volt.
Négy év után a tavalyi évben csak kétszer volt hólyaghurutom, míg előtte három hetente és csak az antibiotikumtól gyógyult meg! Már fürdőben is voltam ezen a télen vagy háromszor. :D
Na és valami intim mosakodó! Nem reklám, de a Sába a legsavasabb és nem is drága!
Érdemes lenne egy okosabb nőgyógyásznak is segíteni a hólyaghurut kezelésében.
Legfontosabb a normál hüvelyflóra visszaállítása!
Mindenkinek jobbulást!

#43 csorildi 2013. 03. 09. - 20:00:52

Idézve: livus84 - Dátum: 2013. február 04. - 17:56:11

Sziasztok Kedves Sorstársak!

Szintén hosszú ideje, 15 éve küzök hólyagproblémával ami egy vesemedence gyulladással kezdődött, és szintén sok antibiotikumos kezelésen vagyok túl. Néha a tenyésztésemben e.colit találtak, sokszor pedig negatív volt, mégis fájt,szúr,égett csípett. Mint ahogy sokunknak nekem is az együttlét hozza ki főként a fájdalmat, de anélkül is gyakran előjön, ahogy kitapasztaltam az évek során, a hideg hatására-. Nálam nem jellemző,h sokat kell pisilem, hanem inkább pisilést követően van olyan érzésem,h görcsbe rándul az egész hólyagom és csíp,szúr a húgycsővem.Ez általában éjjel a legrosszabb amikor ki kell mennem wc-re és utána amíg újra nem töltödik a hólyag szenvedek.Bár a legjobb ilyenkor a wc-én ülni mert ott tudom elengedni magam, és így elviselhetőbb a fájdalom. Ha napközben sok folyadékot iszom és folymatosan (legalább óránként 1-szer)pisilek akkor jobb a helyzet, de ezt sajnos elég nehezen tudom megtenni, mert nem nézik jó szemmel a munkahelyemen,h óránként kijárok wc-re és inni.Rengeteg dolgot kipróbáltam én is,gyógyteák,tőzegáfonya,candida diéta....stb.A helyzet az,h babát szeretnénk a párommal és így nem tudom,h belevágjunk e. Félek,h ahogy ha nő majd a magzat nyomni fogja a hólyagom és kibírhatatlan lesz a fájdalom, ami így is sokszor az. A caterina28 által ajánlott gombaölö gyógyszeres kúrát még soha nem próbáltam, és egyik orvos sem ajánnlotta, talán néha nőgyógyászati folyásnál kaptam diflucant de az már régen volt, és csak pér szemet kellett beszednem. Természetesen elmennék orvoshoz megnézetni,h van e a hólyagfalamon gomba megtelepedve,de ezt jelenleg elég nehezen tudom megoldani,mert külföldön élek és nemrég sikerült állandó munkahelyet találnom.
Érdeklődni szeretnék,h van e köztetek olyan akinek szintén sikerül diflucan kúrával meggyógyúlnia, illetve kihordott így babát?
Segítségeteket előre is köszönöm szépen.

#44 primosten 2013. 02. 20. - 14:58:59

Kedves Forumozok!
Ha valakinek megvan Kriszta28 gyogyitojanak az elerhetösege, el tudna nekem e-mailben küldeni? Nagyon megköszönném!!
e-mail: gy.anita2011@gmail.com
Anita
sing

#45 livus84 2013. 02. 04. - 17:56:11

Sziasztok Kedves Sorstársak!

Szintén hosszú ideje, 15 éve küzök hólyagproblémával ami egy vesemedence gyulladással kezdődött, és szintén sok antibiotikumos kezelésen vagyok túl. Néha a tenyésztésemben e.colit találtak, sokszor pedig negatív volt, mégis fájt,szúr,égett csípett. Mint ahogy sokunknak nekem is az együttlét hozza ki főként a fájdalmat, de anélkül is gyakran előjön, ahogy kitapasztaltam az évek során, a hideg hatására-. Nálam nem jellemző,h sokat kell pisilem, hanem inkább pisilést követően van olyan érzésem,h görcsbe rándul az egész hólyagom és csíp,szúr a húgycsővem.Ez általában éjjel a legrosszabb amikor ki kell mennem wc-re és utána amíg újra nem töltödik a hólyag szenvedek.Bár a legjobb ilyenkor a wc-én ülni mert ott tudom elengedni magam, és így elviselhetőbb a fájdalom. Ha napközben sok folyadékot iszom és folymatosan (legalább óránként 1-szer)pisilek akkor jobb a helyzet, de ezt sajnos elég nehezen tudom megtenni, mert nem nézik jó szemmel a munkahelyemen,h óránként kijárok wc-re és inni.Rengeteg dolgot kipróbáltam én is,gyógyteák,tőzegáfonya,candida diéta....stb.A helyzet az,h babát szeretnénk a párommal és így nem tudom,h belevágjunk e. Félek,h ahogy ha nő majd a magzat nyomni fogja a hólyagom és kibírhatatlan lesz a fájdalom, ami így is sokszor az. A caterina28 által ajánlott gombaölö gyógyszeres kúrát még soha nem próbáltam, és egyik orvos sem ajánnlotta, talán néha nőgyógyászati folyásnál kaptam diflucant de az már régen volt, és csak pér szemet kellett beszednem. Természetesen elmennék orvoshoz megnézetni,h van e a hólyagfalamon gomba megtelepedve,de ezt jelenleg elég nehezen tudom megoldani,mert külföldön élek és nemrég sikerült állandó munkahelyet találnom.
Érdeklődni szeretnék,h van e köztetek olyan akinek szintén sikerül diflucan kúrával meggyógyúlnia, illetve kihordott így babát?
Segítségeteket előre is köszönöm szépen.
sing

#46 kati.revesz 2013. 01. 29. - 13:29:52

Nagy örömömre szolgál, hogy máris pozitív eredményekről számolhatok be, ami a kezelést illeti!
A krónikus hólyaghurut megszüntetése nagyon fontos, mert még maradandó problémát is okozhat a későbbiekben. Azért számoltam be nektek erről,hogy ne csak panaszból álljon a fórum.
Igenis, aki tesz érte meg tud gyógyulni :) Kati

#47 kati.revesz 2013. 01. 06. - 15:43:49

Szia! Tudok neked segíteni, ha még aktuális a problémád.
kardos@obaroknet.hu
Minden jót neked:Kati

#48 kati.revesz 2013. 01. 06. - 15:41:22

Idézve: kovpetra - Dátum: 2012. december 21. - 18:18:28

Kedves Krisztike és CateRina28!

Hasonló cipőben járok én is, bacit soha nem igazol a tenyésztés (több helyen is csináltattam), viszont genny az van, hol kevesebb, hol több, UH rendben, gombára gyanakszom, csípő vizelet, viszkető hólyag, diszkomfort érzés, fura borzongás, sűrű vizelési ingerek, eléggé hullámzó az egész.
Kb. 1,5 hónapja megy folyamatosan, előtte sajnos elég sokáig szedtem sokféle antibotikumot, és utána jött ez ki.

Nagyon szépen kérem küldjétek el az orvosotok vagy gyógyítótok elérhetőségét akihez jártatok és aki hisz a gombás fertőzésben, hajlandó kivizsgálni és felírni rá hosszútávon gombaellenes szert. E-mail: addams01@freemail.hu

Köszönöm! P

#49 kovpetra 2012. 12. 21. - 18:18:28

Kedves Krisztike és CateRina28!

Hasonló cipőben járok én is, bacit soha nem igazol a tenyésztés (több helyen is csináltattam), viszont genny az van, hol kevesebb, hol több, UH rendben, gombára gyanakszom, csípő vizelet, viszkető hólyag, diszkomfort érzés, fura borzongás, sűrű vizelési ingerek, eléggé hullámzó az egész.
Kb. 1,5 hónapja megy folyamatosan, előtte sajnos elég sokáig szedtem sokféle antibotikumot, és utána jött ez ki.

Nagyon szépen kérem küldjétek el az orvosotok vagy gyógyítótok elérhetőségét akihez jártatok és aki hisz a gombás fertőzésben, hajlandó kivizsgálni és felírni rá hosszútávon gombaellenes szert. E-mail: addams01@freemail.hu

Köszönöm! P
sing

#50 anett_99 2012. 12. 04. - 17:26:14

Bocsánat, kifelejtettem az e-mail címemet: anettanett99@gmail.com
Köszönöm szépen mégegyszer!
sing

#51 anett_99 2012. 12. 04. - 15:47:31

Idézve: KKriszta28 - Dátum: 2012. április 12. - 10:53:51

Sziasztok!Elküldtem mindenkinek szerintem. Gyógyuljatok!

Szia Kriszta! Elküldenéd nekem is a gyógyítód elérhetőségét? Nagyon nagyon szépen köszönöm!
sing

#52 renka1118 2012. 11. 19. - 19:21:17

Kedves Kkriszta28!

Megtennéd, hogy megírod a gyógyítód elérhetőségét. Évek óta küzdök a problémával, és nagyon el vagyok keseredve.
Előre is köszönöm. e-mail:nagyreni78@gmail.com
sing

#53 labello23 2012. 11. 11. - 08:31:45

sziasztok!
Keressetek rá neten nehézfémek előidézik a candidát
http://cotcot.hu/cik...hezfem-mergezes

#54 siposbabett 2012. 10. 27. - 09:04:25

Szia Krisz1006!

Én szedtem a Nitrofurantoin-t. Meg kell mondjam, nagyon rossz volt, mert hányingerem volt minden egyes szem bevétele után. Amúgy azt mondják, hogy jó, mert ez nem károsítja a hüvelyflórát. Legalább 3 hétig kell szedni, közben minden héten csökkenteni az adagot.(nekem a háziorvos és az urológus is így írta fel) A vizeleted nagyon sárga lesz tőle, de ez nem probléma.

Nem tudom jártál e nőgyógyásznál a bajoddal vagy csak háziorvosnál, de ha nem akkor mindenképpen menj el egy hüvelyleoltásra!!!! Nekem itt is volt gondom, ezért mondom. Ugyan nem éreztem ott semmit és a nődoki sem látott semmit a rutin vizsgálattal,(folyást stb...) csak a leoltás igazolta hogy gond van.

Gombám nekem is lett az antibiotikumoktól, de Nizorált nem kaptam, erről nem tudok nyilatkozni.

Sok sikert a gyógyuláshoz! (nekem sajnos másfél éve nem sikerül)

#55 krisz1006 2012. 10. 19. - 19:45:40

Sziasztok. Sajnos én is ebben szenvedek már 3 éve. Mindig együttlét után leszek nagyon de nagyon beteg. Borzalmasan rossz. Most szeretném kipróbálni a Nitrofurantonint. Vannak tapasztalaitok róla? Azt olvastam itt valakitől h megszüntették. Hát nekem még adtak a gyógyszertárban. Nagyon sokáig szedtem Flukonazol tartalmú gombaölöt is. Ezért is kérdezlek titeket a Nizoral-ról is. Tudjátok h mi a különbség köztük? Már túl vagyok rengeteg természetes alapú cseppek, teák, tabletták. Eddig még egyik sem bizonyúlt jónak. Milyen kúpot használtok utána? Köszönöm mindenkinek a válaszát.
sing

#56 timmyw86 2012. 09. 23. - 12:55:12

Idézve: laubakaibi - Dátum: 2012. június 06. - 08:45:49

Szevasztok Lányok!Én 13-14 éve szendvedtem nagyon de nagyon. Megműtöttek, és akkor még többször használatos katétert használtak. Sajnos hiába mondtam hogy pisilni kell, ég stb. A vizelet eredménye negatív lett a Baross úti női klinikán. Utána mentem az Urológiai klinikára de ott is negatív lett az eredmény. Hamvas docens elkezdett valamilyen hólyag megerősítő gyógyszerrel kezelni. A gyógyszer bevétel után kb. 1 óráig homályosan láttam, alig tudtam a munkámat elvégezni. Nem nagyon javultam. Már égett a hüvelyem is. Végső elkeseredésembe elmentem a kerülti bőr és nemibeteggondozóba. Akkoriban még a nőgyógyászai bacikat is kitenyésztették. Kétoldali vesegyulladásom volt, 3 féle baci a hólyagomba, amiből kettő egy féle gyógyszertől múllött volna el de a harmadik már egy másik félétől. Ezekből a bacikból a enterobaktérium beköltözött a hüvelyembe is. Bélbaktérium aminek ott semmi keresnivalója nincsen. Ugyanis a katétertől jól elfertőzödtem. Kiderült az is hogy mint a két klinika egy helyre küldte a vizelet tenyésztéseket, és ezáltal lett mind két esetben negatív a leletem, holott azt hittem hogy itt a vég. Aztán szedtem gyógyszert gyógyszerrel. De nem igen használt. egy baci volt ami vissza is jött. Nem figyeltek rám, és a hüvelyemet nem védtem meg tejsavval, tejsavbaktériumos kúppal vagy bármivel ami tejsavat tartalmaz. Így kiöltem a jó flórát, és a rosszak telepedtek meg először. Így oda-vissza mentek a fertőzések. A végén a coli bacim volt. És elhatároztam hogy ennek véget vetek. Ahogy szedtem a gyógyszert, úgy használtam Génia kúpot hogy a flórámat megvédjem. Ugyanis egy olyan orvost fogtam ki, aki mondta hogy a hüvely nem szabad fertőtleníteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! CSak legvégső esetben, mert mindig a rossz bacik telepszenek vissza először, vagy ha ezt használjuk azonnal vissza kell a flórát állítani. Van a Klion kúp, széles spektrumú, de általában a doki szerint antibiotikumot kell szedni az viszi el a bajt teljesen és a flórát védeni kell! Ezt tettem én is! A házi orvosom segített, írt fel gyógyszereket, nem igen tetszett neki, de azért segített. A hasamra forróvizes palackot tettem így néztem a filmeket, mert a bacik nem szeretik ha a hólyagot forróság éri mert abban elpusztulnak. Olyan forró volt a víz, hogy törülközőn keresztül is kicsit piros volt a hasarmon a bőröm. És kitartóan használtam már a Flóragin kúpot is ami tejsavbaktériumos kúp, a végén már eltörtem 1 db-ot 3 felé, hogy legalább 18 db legyen, meg a mesi, és egy hónapot valahogy kibirtam. Ez a kúp akkoriban nagyon drága volt, hát most sem olcsó. Ezt használtam és kb. jó fél év alatt jöttem helyre rendesen.A nődokim azt is mondta még, hogy eszembe ne jusson fürdőzések után irrigálni! Mert bármi van a hüvelybe fellocsolom a méhez, ott átlépi a méhnyakat és ott a gyulladás. Inkább vegyek tejsavata a patikában, készítsem el, 2 dl langyos vízhez egy mokkáskanál tejsav, és egy mini tamponnal szívassam fel, és próbáljam feltenni a hüvelybe, pár órán keresztül ott van akár este tv alatt is, és ezzel is vissza áll a flóra, semmi bajt nem csinálik vele!Szóval védjétek a hüvelyi flórát mert nagyon érzékeny. Nekem antibiotikum mellé mindig kell gomba ellens szer, vagy kúpba, vagy pedig gyógyszeben pld-ul olcsó a Nizral, 5 napig elég. Én sajnos gombát kapok az antibiotikumtól. Van nagyon de nagyon jó tejsavbaktériumos kúp a Protexin Gynophilus, kb. 12 db-os, kapszula, és 1 db-ban tán 1 millió tejsavbaktérium van. Rá van írva hogy fenntartó adagja havonta 3-4 db. Ha kiszámoljuk akkor elég pár hónapig, és rendben van a hüvelyflóra. Annak idején azért a nemigondozóból átmentem az akkor MÁV-ba és ott is megtalálták a bacit, mivel annak idején ők a Szent Lászlóba küldték a vizeletket tenyésztésre. Mondta is a doki hogy hosszú kezelésnek nézünk elébe. Ha nem próbálom ki a forróvizes papackot heteken át a gyógyszer mellé, nem gyógyulok fel. És van gyógytea is, valami ...medve tea, nagyon jó az is a bacik ellen. Egyszerre kell mindent használni. Ha a citromból nyomjátok ki a levét és azt isszátok meg, akkor a vizelet sav tartalma megemelkedik és ez is öli a baktériumokat. Kádfűrdőzni tilos jó darabig. Eredményes gyógyulást kívánok, üdv. Ibi

Kedves laubakaibi!

Meg tudnád nekem írni légyszives, hogy mi volt annak a hólyag erősítő gyógyszernek a neve, amit a Hamvas docenstől kaptál? Előre is nagyon köszi,

timmyw@freemail.hu
sing

#57 timmyw86 2012. 09. 23. - 12:33:20

Kedves Kriszta!

Légyszíves nekem is küldd el a gyógyítóid elérhetőségét.
Ezer hála és köszönet előre is: timmyw@freemail.hu
sing

#58 ba_rba_bi_ka 2012. 08. 16. - 21:50:59

Nekem is jöhet a doki elérhetősége!:)) cím: barbarafabbro90@gmail.com

#59 bettinetti 2012. 08. 10. - 17:46:24

Idézve: KKriszta28 - Dátum: 2012. április 12. - 10:53:51

Sziasztok!Elküldtem mindenkinek szerintem. Gyógyuljatok!

Szia Kriszta! Küldd el kérlek nekem is az orvosod elérhetőségét, hátha tud nekem is segiteni, mert már én is pár éve szenvelgek ezzel a betegséggel! Köszönöm előre is! Betti
Babyliss73@freemail.hu

#60 msdorothy 2012. 07. 26. - 13:00:32

Sziasztok Lányok!

Sajnos én is hasonló cipőben járok mint itt sokan. több mint 10 éve húzódó hólyaghurut tünetek........sex után rosszabodik, fáj a hólyagom, borzalamasan sokat járok pisilni stb. Tavasszal a nőgyógyászom elküldött egy somatoinfra vizsgálatra, góckeresés céljából. Az endometriózisomról már tudtam, mert 12 éve műtöttek vele,( akkor a méhnyakon volt) de a vizsgálat kimutatta, hogy a hólyagomon is van, ez miatt vannak a tüneteim!!!! Most teljesen másképp kezelem magam mint eddig. Tudom, hogy az antibiotikum nem használ, így találtam a természetes gyulladásgátlókra. Lányok a Zyflamend pár nap alatt megszünteti a gyulladásos panaszokat!!!! Ezt a saját bőrömön tapasztaltam!!! Az endometriózisra pedig progeszteronos krémet használok, a gyógyulás 1 év is lehet, de nincs más választásom....sajnos....
A termékeket Amerikából rendelem, szerintem elég nevetséges, hogy itthon vagy nem lehet kapni vagy méreg drágán van minden!
Ha valakit érdeke innen tud rendelni:
http://www.iherb.com...0-Softgels/7396
Ha beírod a: KUG343 kuponkódot akkor az első vásárlásból 5$ kedvezményt kapsz. Én már többször rendeltem, eddig még nem számoltak fel áfát soha.
Ha valakit érdekel szívesen segítek!!!

kitartást, és gyógyulást mindenkienk!
dorothy

• 229 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések