Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 217
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • Utolsó »

Krónikus hólyaghurut

#4361 Nati1 2007. 02. 27. - 21:13:50

Kedves pihe23! Szívesen megadom az orvos elérhetőségét ,kérlek írd meg a privát e-mailcímed,mert nem merem ide leírni az orvos adatait,számát,nem biztos,hogy örülne az ingyen reklámnak!De privát e-mailben nagyon szívesen segítek bárkinek.Valóban jól vagyok,de nem tulajdonítom csak és kizárólag az akupunktúrának.szerintem közbejátszott,hogy kiderült,hogy van egy kis candida gombám is és komplex kezelést kaptamGyógyszert a gombára + akupunktúra a hólyaghurutra.Azt gondolom a hólyaghurut a gomba miatt jött elő mindig!Mindenkinek Gyógyulást!!!Nati

#4362 2007. 02. 27. - 16:06:24

Sziasztok! Nekem is most sikerült rátalálnom erre az oldalra, és szomorúan olvasom, hogy sokan szenvedünk ebben a betegségben. Nekem kb. fél éve jelentkezett az első felfázás és azóta már 2szer megismétlődött. Eddig csak antibiotikumot kaptam, most viszont írt fel a háziorvos egy védekezést elősegítő gyógyszert, elég drágát, amit az antibiotikummal kezdek el szedni. Adjatok tanácsot légyszi hogy miket próbáljak ki, mert nem biztos hogy ez beválik. Nem hiszem el, hogy nem tudják gyógyítani ezt normálisan és a dokik is alig foglalkoznak vele. Egy hozzászóló írt valamilyen akupunktúrás kezelést, Zalaegerszegen található, aki tudja hol van ez, és többet tud erről a kezelésről írjon légyszi. Nem akarok hónapokon, éveken keresztül ezzel szenvedni! Segítségeteket előre is köszönöm! pihe23

#4363 eni79 2007. 02. 23. - 09:40:52

Sziasztok! Utoljára január 10-én írtam, akkor még szedtem a Ciprobay 500-at. Utána 10 nap Diflucan kúra, majd 40 napos (esténként 1 szem) Nitrofurantoin kúra következett, amit 2 napja hagytam abba. Mindeközben reggel-este szedem a Cran-C-t (plusz 200 mg C-vitamin) és naponta 2,5 l folyadékot iszom. Eddig megúsztam, bár kérdéses, hogy a Nitrofurantoin abbahagyása után is ilyen jól leszek-e. Néha érzem a hólyagomat, ezért a dokim csinált egy hugycső váladék tenyésztést, gomba nem tenyészett ki (bár 3 tenyésztés nem sikerült, meg kell ismételni), viszont Streptococcus agalactiae igen. Egyelőre nem okoz tüneteket... A szex szerencsére nem fáj, nem okoz kellemetlenséget. Szerintem nagyon fontos az immunrendszer erősítése, mert minden innen indul ki. Rengeteg zöldség, gyümölcs, vitaminok. Nagyon-nagyon remélem, hogy kigyógyulok ebből a betegségből, nekem már az is öröm, hogy január eleje óta nem jött ki újra... Üdv. Mindenkinek! Enikő

#4364 Nati1 2007. 02. 23. - 00:01:43

Kedves Zsófi! A hólyaghurutom azóta sem jelentkezett.Ez biztos az akupunktúra eredménye is.a nőgyógyászati dolog is rendeződni látszik.Néha azért tapasztalok még némi érzékenységet együttlétkor.Bizakodom,de félve.Én már a 4. nőgyógyászt "fogyasztom "Az első kettő azt mondta nincs semmi baj.Hiába mondtam,hogy szerintem nem normális,ha fáj,ez nem érdekelte őket.Remélem mihamarabb kikeveredsz,kikeveredünk ebből az egész mókuskerékből.Kérlek írd majd meg a további fejleményeket! Üdv:Natália

#4365 K.Zsofy 2007. 02. 22. - 20:04:26

Kedves Nati! Érdeklődnék hogy hogy vagy, mivan veled? A nőgyógyászod által írt gyógyszerek hatásosak? Remélem minden ok nálad. Nálam is elhatalmasodott a hüvelyi probléma, ezért a héten új nőgyógyász után kutattam, mivel az előző orvosom által írt gyógyszerek, kenőcsök, kúpok nem igazán akarták csökkenteni a tüneteket...Mit ne mondjak nálam kiderült hogy Trichomonas fertőzésem van. Rengeteg kenetet vettek eddig, mindenféle kivizsgáláson voltam, és most derült ki hogy tulajdonképpen mi bajom van. Nevetséges! már én se tudom hogy elhiggyem e hogy tényleg ez e a bajom vagy talán valami más???!!! Most tényleg nem értem, mi vagyunk ilyen szerencsétlenek az XXX. orvosnál derül ki a tényleges probléma? már nem bízok az orvosokban... Üdv: Zsófia

#4366 Nati1 2007. 02. 15. - 22:20:15

Kedves Betti! Szívesen megadom az akupunktúrás orvos nevét privát e-mailcímre,csak azt szeretném kérdezni,akkor is megadjam-e,ha nem budapesti.Zalaegerszegen lakik. Üdv: Natália

#4367 2007. 02. 15. - 18:34:26

Sziasztok! Kitartást mindenkinek és nagyon sok türelmet! Nekem sikerült teljesen kigyógyulnom ebből a rettenetes betegségből. Eleinte én is orvosról ervosra jártam és egyik sem tudott segíteni. Aztán elkezdtem szedni aBioCran kapszulát és azóta teljesen jól vagyok. tudom, hogy vannak itt fent is olyanok a kik szedik ezt a kapszulát , kíváncsi lennék nálluk van e változás!? Szóval kitartás! Meglehet gyógyukni! Üdvözlettel: Anikó

#4368 2007. 02. 14. - 11:16:13

Sziasztok, Rito vagyok. A férjemmel kisérletezünk, már ráérünk megvan a két gyerek. Január 10. óta óvszerral védekezünk,óvatosan. Azóta nem volt problémám. Remélem ez beválik, szólók, hogy mire jutottam. A férjem beválal egy urológiai vizsgálatot is, bár jobban fél, mint egy gyerek, mert elképzelhető, hogy ő a rejtett baktérium hórdozó. Ha összejön szólok. Kitartást a többieknek. Rito

#4369 K.Zsofy 2007. 02. 10. - 11:00:29

Kedves Nati! Szívből örülök hogy jobban vagy! :) a candida valóban okozhatja a hógyaghurut kialakulását, és e mellett sok féle nőgyógyászati probléma is. a rendszeres antibiotikum szedése is gombásodást okozhat, ezért tanácsos az urológus látogatása mellett benézi a nőgyógyászhoz is. köszönöm kérdésedet, bátran kijelenthetem hogy már több mint 1 hete tüntetmentes vagyok. nagyon meg vagyok elégedve ezzel a helyi antibiotikumos kezeléssel. a nagy előnye hogy nem rongálja sem a hüvely, se a bélflórát,csak az adott helyen fejti ki a hatását. még vár rám 4 vagy 5 kezelés, aztán hogy mi lesz a kezelések után, majd leírom. köszönöm a tanácsot, kipróbálom azt a barátcserje kapszulát. több ok miatt is gondolom hogy nálam nincs rendben a hormonháztartás, szóval szerintem nálam ez is közbejátszhat. Mindenkinek jobbulást kívánok! Üdv: Zsófia

#4370 2007. 02. 09. - 11:42:15

Kedves Sorstársak(nők)! Kérem, akinek van kapcsolata eredményes urológus orvossal ill. akupunktúrás orvossal vagy természetgyógyásszal, legyen kedves adja meg a privát e-mailcímemre azok elérhetőségét! santal133@freemail.hu előre is nagyon köszönöm a segítséget! Betti

#4371 Nati1 2007. 02. 08. - 23:09:22

Kedves Zsófi! Szerintem totál igazad van a hormonháztartással kapcsolatban.Mástól is hallottam olyan történeteket,mint a szomszédodé.Nekem egy gyógyszerész ajánlotta a barátcserje kapszulát,ami állítólag helyre állítja a felborult hormonháztartást.Teljesen természetes anyagokból áll bioboltokban,gyógynövényszaküzletekben lehet kapni.Mi van veled?Hogy vagy? Üdv:Natália

#4372 Nati1 2007. 02. 08. - 23:01:19

Sziasztok! Az akupunktúrás kezelés végeztével még mindig nem jött elő a hólyaghurut!Bizakodni kezdek...Viszont a hüvelyi fájdalom elviselhetetlenné vált,így elmentem egy nőgyógyászhoz,aki közölte,hogy azért fáj,mert candida gombám van.Sőt lehet,hogy az egész hólyaghurut forrása is a candida.Felírt néhány gombaölőt,a gyógyszerek után tejsavas irrigálást és Laktoseven tablettát ajánlott.Meg immunerősítésre én Flavon Maxot eszem.Napról napra jobban vagyok és végre nem fáj semmi együttlétkor,sem utána.Az egészben a vicc,hogy jártam mostanában laborban,vizeletből meg kenetből nem mutattak ki semmit.Egy sima candida gyorsteszt meg kimutatja.Mindezt csak azért írtam le,mert olvastam,hogy többünknél is előfordult hüvelyi fájdalom /is/ Gyógyulást mindenkinek!Natália

#4373 K.Zsofy 2007. 02. 06. - 18:47:37

Sziasztok! 1 hete kaptam az első helyi antibiotikumos kezelést katéteren keresztül. Magam se hiszem el, de egész héten nem kellett szájon át szedhető gyógyszert (antibiotikumot, fájdalomcsillapítót) beszednem. :) holnap megyek ismételeten erre a katéteres kezelésre. Nem akarom elkiabálni, de eddig nagyon jó ez a kezelés. Üdv: Zsófia

#4374 Imola12 2007. 02. 02. - 12:24:08

Sziasztok! Nagyon szomorú vagyok, hogy igazából senkitől sem olvasok olyat, hogy ebből a borzalomból meggyógyult! Semmi reményem nincs már arra, hogy valaha is normális életet tudjak élni. Az egész élet számomra már csak antibiotikumról, félelemről, fájda- lomról valamint arról szól, hogy a környezetem /családom, munka- helyem/ semmit ne érzékeljen ezekből mert a sok-sok panaszt valószínüleg nem tudnák tolerálni sokáig és előbb-utóbb komoly bajok várnának rám. Talán sem családom sem pedig munkahelyem nem lenne egy idő után. Elég nehéz feladat napmintnap úgy dolgozni, hogy minden OK! Sokáig /évekig/ hittem abban, hogy egyszercsak elmúlik, de már nem. Több orvos, több vizsgálat, több gyógyszer és semmi javulás. Mit lehet még tenni? Csak azt ne írjátok, hogy bízni! Mert nincs miben. Imola

#4375 K.Zsofy 2007. 02. 02. - 09:09:26

Kedves Nati! mit ne mondjak, a hólyagtükrözés nem egy kellemes dolog. a húgycsövön keresztül feltesznek egy műszert és azon keresztül nézi meg a doktor a hólyagot. annyit látott a doki, hogy nagyon gyulladt vagyok, és most 6 héten keresztül vissza kell járnom heti egyszer kezelésre. a húgycsövön keresztül katéterrel kapok antibiotikumot. állítólag ez hatásosabb mert az adott helyen fejti ki a hatását, és nem rongálja a hüvely flóráját. ez sem kellemes, de végig csinálom, hátha hatásos lesz. remélem hogy az akupunktúra hatásos volt nálad. reménykedem hogy nem jön elő újra ez a borzalom. nagyon elszomorodtam, mert sokan mondják, ha egyszer megtalál minket a coli, akkor az egy életen át kísérni fog. de én ezt nem hiszem el, valami megoldás biztos van rá, szóval csak annyit tudok mondani, hogy kitartás, és senki ne adja fel egyhamar. a másik meg már írtam az előbbi hozzászólásban, azt a bizonyos hormonrendszer felborulást. szóval ez is befolyásolhatja ezt a betegséget. élő példa a szomszédom, akinél colit találtak, évekig szendvedett, de a háttérben valami hormon problémák voltak, de ő ha hiszitek ha nem már teljesen tünetmentes és GYÓGYULT!!! legyen ez a példa előtettek, hogyha más meggyógyult ebből a nyavajából, akkor ti is megfogtok, csak hinni kell benne, és kitartás hogy ezt az egészet végig tudjátok csinálni. Üdv: Zsófia

#4376 Nati1 2007. 02. 01. - 22:56:20

Kedves Zsófi! Milyen volt a hólyagtükrözés?Kiderült valami?Nekem véget ért a kezelés/akupunktúra/Jól vagyok,de olyan érzésem van,mintha bármikor előjöhetne.Nem jött elő,de nem érzem magam 100%-osan gyógyultnak,csak kb 80%-osan.Felemás érzéseim vannak.Kicsit rásegítek homeopátiával,aztán majd meglátjuk!Egyszerűen nem bírom elhinni,hogy egyszer vége lesz ennek a hólyaghurutos-hüvelyi gombás "bulinak".Ha valami okosat megtudsz,kérlek írj!Gyógyulást! Natália

#4377 2007. 01. 30. - 20:27:56

nati1-nek valaszolom a kovetkezot. A legegyszerubb modon ugy lehet megallapitani, hogy reggel ehgyomorra, mielott innal vagy kimosnad a fogadat kopjel bele egy pohar vizbe jo sokat. Ha a kopet leszall a pohar aljara, vagy lrlogo fonalszeru labakat latsz, akkor candidad van, ha a pohar tetejen marad es szep lassan elelegyedik a vizzel, akkor nincs baj. Verbol is ki lehet mutatni, de azt csak akkor, amikor mar elterjedt az egesz szervezetben. Nekem a tunetek alapjan teljesen egyertelmu volt, hogy mi a bajom. De a kopes teszt nekem is pozitiv lett. Vannak mas modszerek is, biorezonancia, allergia vizsgalat stb. kerdezz meg egy homeopatias dokit Magyarorszagon, hogy ott milyen modszerek vannak. Mindenkinek gyogyulast kivanok. Cecilia

#4378 K.Zsofy 2007. 01. 30. - 15:14:40

Sziasztok Így visszaolvasva a hozzászólásaitokat nagyon elszomorodtam. 18 éves lány vagyok, nálam kb 3 éve van ez a hólyaggyulladás. megőrülnék ha ez évekig még kísérne engem. de szerencsére most találtam egy jó dokit, aki tényleg küld vizsgálatokra, pl holnap megyek egy hólyagtükrözésre, hátha az kimutat valamit. nagyon reménykedem. múlthéten pedig megtudtam egy információt a szomszéd hölgytől, aki szintén e-coli miatt szendvedett évekig. nem hittem el mikor mondta, de kiderült nála hogy azért szaporodtak el az e-coli bacik, mert felborult a hormon háztartása. megkérdeztem egy védőnőt is aki szintén rábólintott hogy igencsak befolyásolhatja a bacik elszaporodását a hormon háztartás felborulása. szóval megyek majd a nődokimhoz és megbeszélem vele ezt a dolgot. remélem ezzel segítettem nektek valamit. mindenkinek kívánok jó egészséget, és kitartást! üdv: Zsófia

#4379 2007. 01. 30. - 14:41:19

Szia Rito! Az biztos, hogy a bajt csak súlyosbítja, ha nem együttérző férfiemberrel él együtt a szerencsétlen hólyaghurutban szenvedő sorstársunk. Szerencsés vagy, hogy a Te párod megértő. A szegény, születetten önző férfiak védelmében viszont azt kell, hogy mondjam, - miután nekik még nem volt ilyen, nem is tudják, hogy mennyire borzasztó tud lenni. Megérteni igazán csak az tud, aki már legalább egyszer találkozott egy ilyen betegséggel. Nekem szinte mindig egyik pillanatról a másikra jön, aztán a 3-4. soron kívüli pisilés után már a vérnyomásom is 170, szét tudnék robbanni. Volt már, hogy olyan nagy erővel tört rám, az ügyeleten kötöttem ki, injekció-koktél segítségével lettem kicsit jobban (addig hánytam és szédültem is a görcsök mellett, a falban kapaszkodva közlekedtem a lakásban. A párom teljesen bepánikolt, ugyan ő vezetett, de én mondtam neki az utat az ügyeletre..... Az ügyeletes orvos három szóból tudta, hogy mi a gond. Kaptam egy gyógyszert is, azt a visegrádi utcai SZTK-ban csak úgy hívja az urulógus, hogy gyorssegély - Monural nevű vízben oldodó por - egy adagot kell a roham után bevenni, vízszintesen feküdni pár órát, nagyon látványosan hat. Van, amikor 2 év is eltellik, mire hajlandó vagyok meginni, mert ez is antibiotikum, de mindig van otthon és, ha elutazom több napra, főleg külföldre, viszem magammal ezt is és az Urogint is. Szerintem is lehet genetikai háttér az egész betegség mögött, mert akkor már én is végleg megszabadultam volna tőle, ha csak orvos és antibiotikum kellene hozzá. Veseröngten, ultrahang stb. már nálam is volt, nem mutatott ki semmit igazán. Azt szoktam mondani, ha hidegen néznek rám, nekem már hólyaghurutom van........ A meleg kádfürdőt és a kamillás gőzfürdőt én mindig vészhelyzetben használtam, (jót is tettek velem) amikor nem volt éppen otthon semmi és hétvége lévén orvoshoz sem könnyű volt eljutni. Bocsánat, a kicsit hosszú választ írtam, sajnálom, hogy eddig még Te sem találtad meg az igazi gyógymódot. Továbbra is azt tudom csak tanácsolni, hogy a legapróbb jelre is figyelni kell és rögtön kezdeni a kúrát, akkor rövidebb ideig tart a szenvedés. Üdv: Tazsu :o

#4380 2007. 01. 30. - 12:07:36

Szia Tazsu! Rito vagyok. Nálam szigorúan tilos az ülőfürdő, mert ez bellobbantja a bacikat. Egy ilyen után lett vesemedence gyulladásom, ami nagyon fájó görcsökkel járt. Ma már ott tartok, hogy fogalmam sincs mitől, miért, és miért nem gyógyulok ki. Szerencsére nagyon megértő türelmes férjem van, aki szintén a megoldáson van. Tudok olyan párokról, házasságról, ami e probléma miatt ment szét, hiszen ha ott gyulladás van nem igazán működik a dolog. S ez havonta kétszer is előfordult nálam. Ilyesztő, mert egeszségesen élek, se cigi, se kávé, se ital ,kajával óvatosan, edzések, de a szexről nem akarok lemondani sem a férjemről. Rito

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 217
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: