Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 220
  • 221
  • 222
  • 223
  • 224
  • Utolsó »

Krónikus hólyaghurut

#4421 2006. 12. 25. - 14:08:12

Szia Dia! Bizonyára olvastál már itt az oldalon a BioCran kapszuláról.Szerintem próbálkozz meg vele. És még valami.Mivel párkapcsolatban élsz, javaslom használjatok sikosítót.Sok helyen lehet kapni és rengeteg féle van.(árban is) Sok sikert és mielőbbi gyógyulást! Üdv:anikól

#4422 2006. 12. 23. - 13:40:37

Szasztok! Én új vagyok itt. Olvastam a fórumot,és tetszik,h segítetek egy más baján! Nekem is lenne egy nagy bajom! Kb 2 hónapja húgycsőgyulladással kezeltek! :(DE előtte semmien bajom nem volt,ott lent,csak miután lefeküdtem a kedvesemmel! És nem tudjuk,h mitől lehet/lehetett ez a baj,hisz m2nek ez volt az eslő!!! És azóta én is sok féle gyógyszert kaptam : doxycylint,actil duot,zinnatot,és hozzá cickafarokfűteát ittam!! De úgy érzem,h semmit nem hatnak,mert ma reggel megint enyhe viszketést éreztem!! Mondjuk nekem még a szerelmezés nem fáj,csak utána van egy pici égető érzés! De már senki se merek szólni,se anyunak,mert ő a kedvesemet vádolja,h miatta van!! SE a kedvesemnek!! És úgy félek,h ez előbb utóbb megmérgezi a szép kapcsolatunkat!! Kérlek segítsetek,h mit használjak,h végre vége legyen ennek az egésznek!! Boldog és szeretet teljes karácsonyt és egészségben gazdak új évet kívánok mindenkinek! Üdv :Dia

#4423 Imola12 2006. 12. 22. - 20:56:26

Kedves HáziPatika és Mindenki aki meggyógyult és aki gyógyulóban van! Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek aki itt, ezen a fórumon hozzászólásával, segítőkészségével reményt és bíztatást adott ahhoz, hogy e testi és lelki erőt próbáló betegségtől valamilyen módon megszabaduljunk, vagy legalább enyhítsünk a bajon!!!! Boldog Karácsony a HáziPatikának is, hogy mindezt lehetővé tette! Üdv. Imola

#4424 vandirka 2006. 12. 20. - 21:48:13

Sziasztok! Csak hozzáteszem,hogy a Florangint akartam én is használni,csak ugy magamtol.Mert hallottam,hogy rendbe teszi a hüvelyflorát.Baj nem lehet tőle.csak nem kaptam a patikában.Aztán Géniát adtak helyette,de már 4x használtam belőle a héten.Talán icipicit jobb.Zsófi neked is lehet ki kéne próbálni valami hüvelyflora helyreállítót.Én is megprobálok beszerezni Florangint.Lehet az hatásosabb mint a Génia.Meglátjuk.Le fogom írni a tapasztalataimat,mert olyan jó lenne hallani már,hogy simán meggyógyulunk ebből a nyavajából. Egyébként csak azért halogatom a nőgyógyászt,mert már sok pénzt kilapátoltam rájuk és vixaemlékezve sajnos én is kaptam hasonlót,hogy elhidegültünk itthon.Pedig szó sincs erről. Egyszerűen nem tudom mi lesz.Csak találok (unk) megoldást. Jó,hogy van ez az oldal. Üdv.:Vandir

#4425 Imola12 2006. 12. 20. - 19:06:06

Kedves K.Zsofy és Vandirka! Olvasva panaszotokat, gondoltam megosztom veletek /hátha segítek ezzel/, hogy én ugyanettől a kíntól, hogyan szabadultam meg. Pontosan ilyen előzmények után, mint nálatok, tehát több különféle antibiotikum folyamatos szedése után egyszercsak én is így éreztem ahogy leírjátok. Persze azonnal rohantam a nőgyógyászomhoz, aki megvizsgált ahogy kell /rákszűrés, kenet stb/, aztán az eredmények alapján közölte velem, hogy minden rendben van! Aztán ismét el- mondtam, hogy dehát azzal a panasszal jöttem, hogy fáj a szex, min- den nem lehet rendben hiszen igenis fáj!!! Úgy csinált mintha nem hallaná... Aztán megint mondtam. Aztán egyszercsak közölte velem, hogy, valószínűleg az a baj, hogy "elhidegültem" a férjemtől!!!! Bocs, de most nem írom le, hogy akkor, ott mire gondoltam... Elmentem egy másik nőgyógyászhoz /csak úgy dobáltam a pénzt!/, aki elmagyarázta, hogy bizony a sok-sok antibiotikum kiölte azt ott, amit nem kellet volna és javasolta a Floragyn kúpot heti kétszer egy adagolásban és a Floragyn gélt szintén heti kétszer egy adagolásban, úgy, hogy a kúp és a krém alkalmazása között egy nap szünetet kell tartani. Nem mondom, hogy azonnal használt. Ezt, amit leírtam, összesen háromszor csináltam végig és azután megszűnt ez a gond!!!!!!!!!!! Azt már csak úgy zárójelben jegyzem meg, hogy a sok antibiotikumot hólyaghurutra kaptam és most derült ki, hogy veseköveim vannak és lehet, hogy azok okozták azt a panaszt amire folyton kaptam az antibiotikumokat! /Most a vesekőzúzás mámoros gyönyöreit élvezem/ Csak magamnak merem feltenni a kérdést, lehet, hogy nem is kellett volna semmilyen antibiotikumot szedni csak a kövektől kellet volna megszabadulni? Jobb ha erre nekem senki sem válaszol!!!! Remélem valamit segítettem. Ha valami okosat tapasztaltok írjatok. Üdv. Imola

#4426 K.Zsofy 2006. 12. 20. - 14:45:36

Szia Vandír! hát a helyzet tényleg ugyanaz. nagyon sajnálom ami történt. ezen már tényleg változtatni kell!! szörnyű ami történt veletek. nagyon sajnálom. nálam meg már az a probléma hogy már a tampont se tudom elviselni, annyira rossz a helyzet ott lent. Igen félő hogy akár erre a kapcsolat is rámehet, ezért is vagyok nagyon magam alatt, meg emellett még a fájdalamakat is elviselni, KEGYETLEN! :'(' Na, de a lényeg hogy a Biocrant szedd továbbra is, én is szedem, a hüvelyproblémákkal meg mielőbb futás a nődoki, mert ez nem játék!! szerintem még az ünnepek előtt keress fel egyet, mert lehetséges hogy a két ünnep között sajna nem rendelnek. Mielőbbi gyógyulást kívánok, és KITARTÁS! ÜDV. Zsófia

#4427 vandirka 2006. 12. 19. - 19:09:03

Szia Zsófi! A helyzet totál ugyanaz.Csomó antibiotikumot szedtem az E colira.Gondolom az borította fel a hüvelyflorát.Most már ott tartok nem vagyok hajlandó több antibiotikumot beszedni.Csak a Bio crant szedem ,meg áfonya kapszulát.Így elviselem a pisilős témát mert így legalább nem csíp.A Mycosistet már beszedtem egy csomót,meg laktacidos irrigálás stb ,túl vagyok.Komolyan tök tanácstalan vagyok mert a hüvelyproblémán semmi nem segít.Marad a szexmentes élet?Csak félő rámegy a kapcsolatunk,bár a párom nagyon megértő.Hozzá teszem 2 hónappal ezelőtt elment a magzatunk is. És nem csak kívül fáj a hüvelyem,hanem már a bemenetnél iszonyatos.Pedig semmit nem látni rajta. Két ünnep közt asszem megkeresek megint egy nődokit hátha csinál vmi okosságot. üdv.:Vandir

#4428 K.Zsofy 2006. 12. 19. - 15:31:19

Kedves Vandir! Egy cipőben járunk. Az én páromat is elvittem kivizsgálásra, negatív lett. de sajnos együttlét közben nekem is vannak fájdalmaim. Nem tudom hogy szedsz e antibiotikumot az e-colira, ha igen, akkor az a probléma hogy felborítja a hüvely normál flóráját, és ezáltal lesznek fájdalmaid. Nekem Micosyst Gynot írt fel a nődoki, hüvelykúpokat és Lactadydos irrigálást ajánlott. hát mit ne mondjak az én helyzetem se javult. sőt! egyre rosszabb, már ott tartok hogy egyáltalán nem tudok együtt lenni a párommal annyira fáj. :-( Pedig kikéne harcolnod a nődokinál hogy küldjön el kivizsgálásokra, vegyen kenetet stb. mert neki amugyis ez a feladata. ugyhogy szerintem menj vissza hozzá, és csapj az asztalra! ;) nem tudok mást tanácsolni. Jobbulást kívánok! Zsófia

#4429 vandirka 2006. 12. 19. - 09:26:45

Sziasztok! Ismét írnom kell.Kb 1 hónapja jártam itt és akkor totálisan jöttek vixa az E.colis problémák.Gyakori fájdalmas ,égő ,csípő vizelés stb..Aztán itt hallottam előxör a Bio Cranrol.Megvettem és már az első doboz végénél tartok.A helyzet,hogy a pisilés csökkent és az legalább nem fáj.Tehát valamit használ nem fogom abbahagyni.De van egy másik szörnyű gond.Ha együtt vagyunk a párommal szinte örökké fájdalmas,és begyullad a hüvelyem.Használtam Betadin kupot,aztán Gynot de egyikkel sem mutatkozik eredmény.A nőgyógyászok mintha szándékosan kerülnék a témát és örökké oda lyukadnak ki,hogy nincs nekem semmi bajom.Mert szemmel nem látnak semmit,és egyéb vizsgálatokra nem küldenek.Pedig komolyan nem beképzelem a fájdalmat,sőt szeretnék felszabadultan ,fájdalmak nélkül együtt lenni a párommal.(Hozzá teszem őt is kivizsgálták és negatív.)Ha valaki tud segítsen mit tegyek,mert nem bírok ebből kikeveredni,esetleg ha tudtok egy megbízható nőgyógyászt,aki foglalkozik a problémával... : Előre is köxi! Üdv.:Vandir :|

#4430 K.Zsofy 2006. 12. 12. - 17:34:24

Ja, meg az Uro-vaxomot is szedem már két hónapja, mit ne mondjak az árához képest nem egy "csodagyógyszer" :( üdv.

#4431 K.Zsofy 2006. 12. 12. - 17:11:32

Kedves Imola! Igen, a nőgyógyászommal beszéltem már erről, ő a Lactacydos irrigálást ajánlotta nekem, hát eddig még nem igazán használt. hüvelykúpot antibiotikum mellett szokott felírni. de valóban jó ötlet a használata együttlét után, jövőhéten kell visszamennem hozzá, akkor majd mondom neki hogy ha lehet akkor írjon fel nekem hüvelykúpot, amit együtt lét után javasol. ma ismét jártam az urológián... szörnyű mikor már odáig fajul ez a betegség hogy már szemmel láthatóan csöpög a vér a vizelettel együtt...:( hát most egy ujabb AB írt fel a doki. Unasyn a neve. még nem használtam, ezért pozitívan állok hozzá, reménykedve hogy hátha ez használni fog. de mellette szedem még a Biocrant, Protexint, Normaflort, és Smecta nevezetű bélflóra ferfőtlenítőt is, és rengeteg vitamint. hát majd meglátjuk hogy fognak e használni. Minél előbbi gyógyulást kívánok! És a lényeg hogy ne keseredjetek el, mert valami megoldás biztos van rá!! Majd írok hogy bevállt e ez a gyógyszer! Üdvözlettel: ZSófia

#4432 Imola12 2006. 12. 09. - 16:31:43

Szia K.Zsofy! Lehet, hogy itt a megoldás? Olvasd csak el "dius.28" 2006.10.25.-i hozzászólását! Jelentkezz majd. Üdv. Imola

#4433 Imola12 2006. 12. 09. - 16:21:07

Szia K.Zsofy! Hű, nagyon nehéz kérdést tettél fel nekem. Bizony voltam éppen ilyen helyzetben is. Én ezt a nőgyógyászommal beszéltem meg, miután az urológus dokim ugyanazt javasolta mint neked és ezt egyáltalán nem akartam én sem. A nőgyógyász doki is ezt javasolta, de aztán végül egy hüvelykúpot írt fel és az, hát viszonylag hosszú idő után használt. Végülis azt gondolom, hogy próbálj szerencsét a nőgyógyászodnál. Ne keseredj el, valamilyen megoldás biztos van. Majd én is foglalkozom ezzel és értesítelek! Üdv. Imola

#4434 K.Zsofy 2006. 12. 09. - 11:30:56

Szia Imola! előszöris a tapasztalatom, hogy ez a biocran tényleg nagyon jó. pár napja szedem, és a panaszaim ugymond csökkentek. remélem igy is marad. Hát nem tudom pontosan hogy egy ember lehet-e lelki problémák miatt beteg. de az édesanyám jelenlegi betegését egy gyermekkori traumára vezette vissza egy pszihológus. de az biztos hogy nálunk ez a betegség óriási heget hagy bennünk, és mi ezért vagyunk "depressziósak", mármint a túlnyomó részben. Lenne egy elég személyes kérdésem. szóval nekem van egy párom már másfél éve. őt elvittem az urológusomhoz megvizsgáltatni, de neki semmi baja nincs. de nálam az a probléma hogy általában együttlét után fáj a vizelésem. ez ellen hogyan tudnék védekezni? Ha óvszert használunk azután is jelentkeznek a fájdalmak. az orvosom erre azt tanácsolta hogy minden együttlét után szedjek be egy antibiotikumot. de én pont ezt szeretném elkerülni hogy ne kelljen már több AB szedjek. A kérdésem hogy nálatok szokott együttlét után jelentkezni ezek kibírhatatlan tünetek?( elénézést a szeméyes kérdés miatt csak azért tettem fel, mert már teljesen tehetlen vagyok e téren.) Üdvözlettel: Zsófia

#4435 Imola12 2006. 12. 08. - 17:54:28

Hello Bling01! Örülök, hogy elmentél a dokidhoz. Látod feleslegesen terhelted volna a szervezetedet a sumetrolimmal, mert nem hatott volna! Ha túl vagy a cifran-on írj, hogy mi a helyzet.Drukkolok, hogy gyó- gyulj! Nagyon együttérzek mindenkivel aki ettől a betegségtől szenved mert pontosan tudom milyen iszonyat..... Üdv. Imola

#4436 Imola12 2006. 12. 08. - 17:46:40

Szia K.Zsofy! Szerintem ez a betegségtípus nem az amit lelki baj okoz. Saját tapasztalatom, hogy bizony amikor egy újabb remény- keltő gyógyszerköteg után ismét jön az iszonyatos szúr-csíp-ég- véres vizelet-hidegrázás-hányinger stb, akkor nem gondolhatok arra, hogy na, beteg a lelkem. Éppen fordítva van. Ettől beteg a lelkem, mert az életminőségemet ez a betegség jelentősen rontja. Persze azért az valószínüleg igaz, hogy a betegségtudatunk befo- lyásolhatja a gyógyulásunkat. Na, de mi gyógyulni akarunk és meg is fogunk gyógyulni!!! Üdv. Imola

#4437 2006. 12. 06. - 20:03:28

Kedves Imola! Már másnap elmentem a háziorvoshoz, aki szerint a sumetrolim nagyon gyenge,és újabb gyógyszert ír fel: Cifran-t. közbe megvizsgálta a vizeletem,és ha beszedtem a gyógyszert, utána ismét vizeletvizsgálatra kell mennem. a biocrant természetesen nem fogom abbahagyni, főleg hogy most írtátok hogy 3 hónap kell hogy hasson... Mindenki további gyógyulást kívánok!!!

#4438 K.Zsofy 2006. 12. 06. - 18:18:39

Tegnap beszéltem egy nagyon rendes védőnővel, aki azt mondta hogy vannak olyan esetek, mikor más bebeszéljük magunkba a problémát és lelkileg is előtudjuk idézni a betegséget. mondott néhány esetet is. lehetséges hogy ez igaz? azt mondta hogy látszik rajtam hogy nagyon megvisel ez az egész, és ugymond már lelkibeteg vagyok emiatt. mondta hogy előbb a lelkemet kéne rendbe tenni, erőteljesen bebeszélni magamnak hogy nem vagyok beteg, meggyógyultam. szerintetek igaz az, hogy befolyásolható a betegség lelkileg? én nem tudom pontosan, talán van benne valami igazság...

#4439 K.Zsofy 2006. 12. 06. - 14:10:48

Kedves Imola nagyon szépen köszönöm a tanácsodat!:-) igen, rengeteg doboz antibiotikumot szedtem már, de tegnap óta elkezdtem szedni a Biocrant, de megfogadom a tanácsodat, és veszek Protexint is! Minden jót kívánok! Zsófia

#4440 Nati1 2006. 12. 06. - 00:07:36

Sziasztok! Okt .közepén jártam itt és hólyaghurut sem jelentkezett a múlt hétig.Múlt héten ismét éreztem a jól ismert tüneteket.Nagyon ideges lettem és megfogadtam,ha egy mód van rá nem fogok antibiotikumot szedni.Elmentem egy természetgyógyászhoz,aki cseppeket adott.állítólag kiöli a baktériumokat,gombákat a hólyagból.Napi 2x 10 csepp.Valami külföldi csepp természetes anyagokból/Az orvos sem magyar/ egy hónapig kell szedni.Azt mondta az orvos,ha nem használna akkor más megoldás legyen/akupunktúra/3 nap után nem éreztem nagy javulástDE megnézettem hány kereszt lehet a vizeletemben/nálam általában négy kereszt szokott lenni ilyenkor/És teljesen negatív vot a vizeletem.Ez pedig csak a csepp eredménye lehet.Rengeteget iszom főleg ásványvizet és tőzegáfonya levet.De a lényeg, /ezt a term.gyógyász mondta/hogy nem szabad belenyugodni,hogy mindig előjön a h.hurut és,hogy ne hagyjuk,hogy 3-4 fajta ant.biotikumot kipróbáljanak vizelettenyésztés nélkül.Persze ezt sztem mind tudjuk,főleg akik már rátaláltak erre az oldalra,de sokszor kiszolgáltatott helyzetbe kerülünk.Én legalábbis már többször.Mindenkinek gyógyulást!Natália

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 220
  • 221
  • 222
  • 223
  • 224
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: