Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 221
  • 222
  • 223
  • 224
  • 225
  • Utolsó »

Krónikus hólyaghurut

#4441 Imola12 2006. 12. 05. - 21:59:49

Szia K.Zsofy! Javaslom, hogy ha valóban nagyon sokáig szedtél antibiotikumot, a BioCran mellé még szedj Protexin kapszulát /sajnos elég drága de nagyon jó/. Ezek a probiotikumok viszonylag hosszú idő után használnak, de majd magad is tapasztalod, hogy segítenek. Jelentkezz majd, hogy hogy vagy! Gyógyulást kívánok Imola

#4442 Imola12 2006. 12. 05. - 21:48:36

Szia Bling01! Szerintem nem jó ötlet, hogy doki nélkül szedsz antibiotikumot, annál is inkább, hogy eddig is azt szedted és mégis visszajött a a betegséged!! Javaslom, hogy menj vissza a dokidhoz és kérd meg, hogy csi- náljon baktériumtenyésztést amiből megállapíthatja, hogy milyen baktérium okozza a panaszodat, annak ismeretében pedig meg- kapod célzottan az arra ható antibiotikumot. A BioCran önmagában ilyenkor nem segít és egyébként is legalább három hónapig kell szedni ahhoz, hogy segítsen legyőzni a bakté- riumot. Elkeseredni pedig nem szabad!!!!!!! Gyógyulást kívánok és jelentkezz! Imola

#4443 K.Zsofy 2006. 12. 04. - 18:55:43

Kedves Sorstársaim! Nagyon örülök hogy rátaláltam erre az oldalra. elolvastam a hozzászólásaitokat, és holnap az lesz az első dolgom hogy elmegyek a patikába biocran kapszuláért. nálam 3 éve kezdődtek ezek a problémák.(mindössze 18 éves vagyok) ezer meg ezer orvosnál jártam már emiatt a gyulladás miatt. és 1 hónapja tudták kideríteni hogy az e-coli okozza nekem ezt a problémát, és azt is csak ugy hogy én mentem be az orvoshoz hogy csináljon nekem egy katéteres vizsgálatot, mivel a tenyésztésből nem derült ki semmi. és a vizsgálatom eredménye lett ,hogy sok-sok e-coli baci van bennem. szóval 3 évvel ezelőtt feküdtem ezzel korházban, akkor se tudták megmondani a pontos okát hogy miért lehet. azóta rendszeres antibiotikum kúrán vagyok. sajnos eredménytelenül. természetgyógyásznál is voltam már ezzel. de hogy őszinte legyek nem igazán hiszek benne, csak édesanyám kérésére mentem el. de ő sem tudott segíteni. remélem hogy az a kapszula segíteni fog. Jó egészséget kívánok Nektek!

#4444 2006. 12. 04. - 18:26:42

Sziasztok! 1 hónapja találtam rá erre a fórumra, mikor életembe először jelentkezett a hólyaghurut. ügyeleten kötöttem ki, sumetrolint írt fel a doki. rendesen beszedtem az orvos utasítására mind2 levelet. aztán egyből megvásároltam a biocran-t. azóta minden nap 2 kapszulát szedek,és sajnos hétvégére (1 hónap elteltével) ismét előjöttek a tünetek. úgy voltam vele, hogy nem megyek el orvoshoz,van itthon sumetrolin, elkezdem ismét szedni! persze a biocran-t sem hagytam abba. Nagyon elvagyok keseredve, sajnos nekem az eddigi tapasztalataim szerint nem segített a biocran. :(

#4445 Imola12 2006. 11. 24. - 20:39:04

Szia Vandirka! Előszöris ne keseredj el!!! Rajtad is múlik, hogy jól alakuljanak a dolgok! Azt javaslom, hogy mindenképpen menj el az urológiára azért, hogy megtudd, hogy most is attól a fránya E.coli-tól szenvedsz-e. Ha igen, akkor sajnos muszáj lesz beszedned az erre célzottan ja- vasolt antibiotikumot. Az antibiotikummal együtt kezdd el szedni a Bio-Cran-t is. Ezekután biztosan meggyógyulsz, de ne hagyd abba a Bio-Cran-t. Amig az antibiotikumot is szeded 2x1 Bio-Cran-t szedj, utána pedig 1x1 is elég ahhoz, hogy megelőzd az ismételt találkozást a baktéri- ummal. Mindezt minimum három hónapig!! Ha ezen minden túl vagy, már meg is gyógyultál!!!!!!! Látod, csak ennyi az egész!!! Ha mindezek ellenére, mégis, ismét "találkozol" mindannyiunk nagy ellenségével......, hát, akkor majd más oldalról adunk neki!!! Üdv. Imola

#4446 vandirka 2006. 11. 24. - 15:15:44

Sziasztok! Évek ota szenvedek hólyaghurut,hüvelygyulladás, és a hozzá tartozó nyavajáktól.Először mindenféle vizsgálat nélkül teletömtek antibiotikummal.aztán csináltak egy év mulva vizelettenyésztést.Ami kimutatta az E.colit.aztán elkezdtem bizakodni,mert ugye a leleten ott volt az erre jó gyógyszer is.És akkor ismét folytatódott a célszerű antibiotikumos kura.Természetesen a baj enyhült.És a dokit is hanyagoltam.Aztán vége lett a gyógyszerek sorozatának.Negatív lett a leletem.Haleluja mondtam.És most eltelt fél év ismét előjött.Mindamallett 3 hete volt egy vetélésem is.Már azt gondolom A kisbabám is ettől ment el.Teljesen szétcsúsztam a betegségtől.Nem hiszem el,hogy nincs rá gyógymód.Olvastam leveleteket.Megveszem a Bio cran-t.Írjatok nekem menyire használt?Mit tegyek még? :(

#4447 sorika 2006. 11. 22. - 15:07:30

Sziasztok betegtársak!!!!!!!! Annyira jó hogy rátaláltam erre az oldalra, már teljesen kétségbe voltam esve és azt hittem, hogy csak nekem vannak ilyen jellegű problémáim. Pláne hogy a környezetemben senkinek nincs hasonló panasza. 2005. januárban sikerült úgy felfáznom, hogy azóta szinte negyedévente visszatérően szúr, csíp, fáj, van hogy alig tudok menni.Kórházban is voltam, de sumetrolim és zinnat-on kívül semmit nem kaptam és semmit nem mondtak. Azóta elég ha leülök egy hideg székre és kész. A téli reggelekről nem beszélve, amikor a kocsi akkorra melegszik fel amire beéreka munkahelyre. Szörnyű!!!!!! Orvoshoz már nem is megyek, mert én mondom meg hogy mit írjon fel!!!!!! Ez aztán az öngyógyítás. A Cran-C 60 nekem is bevált. Bár ha már nagyon fáj, akkor gyógyszer / sumetrolim stb./Most is fáj a hasam, de szedem a vörösáfonyát és már jobb!!! Mindenkinek jobbulást és kitartást , úgyis legyőzzük a bacikat!!!!! sziasztok Orsi ;)

#4448 Imola12 2006. 11. 08. - 21:52:40

Szia Anikó és Mindenki! Neked teljesen igazad van, a legtöbb doki csak antibiotikumban gondolkodik! Pedig valószínűleg pontosan tudják, hogy mennyire káros és egy idő után semmilyen jó hatása nincs. Valószínüleg ennek a betegségnek a krónikussá vagy idültté válá- sához sok betegnél ez a "gyógyítási mód" is igencsak hozzájárult. Sajnos nálam biztosan így van! Tizenévig jártam egy általam most is nagyratartott dokihoz, aki különböző antibiotikumokkal próbált meggyógyítani /nem sok sikerrel/, én meg persze nyilván mindig becsülettel szedtem azo- kat . Nagyon sok félét kaptam, volt amit kúraszerűen, tehát nagyon sokáig. A különböző mellékhatásokat is megszenvedtem, az alap- baj meg mindig-mindig egy idő után visszajött! Egy ilyen "visszajött" alkalommal amikor a dokim tanácstalanul azt kérdezte tőlem, hogy szedtem-e már a "........" tablettát, igen- csak elgodolkodtam azon, hogy ez így működik,hogy kipipáljuk az "antibiotikumtár"-ból a már alkalmazottakat és kész? Akkor elmentem egy másik dokihoz, persze csodára nem számítok nyilván ez egy összetett betegség és biztos nehéz feladat a gyó- gyítása. Miután még csak egy hónapja kezel az új dokim nem tu- dom mi lesz. Mindenesetre igen bíztató, hogy képzeljétek az első alkalommal /labor meg minden más vizsg.eredmény nélkül!!!/ közölte velem, hogy Bio-Cran kapszulát és Acidophilus kapszulát hosszú ideig szednem kell az már biztos! Bocs, hogy ilyen sokat írtam magamról. Igazából csak azt szerettem volna mondani, hogy Anikóval egyet- értve valóban kevesebb antibiotikumot és több ilyen vitaminokat szedjünk. Gyógyuljunk!

#4449 2006. 11. 08. - 10:31:47

Szia Bling 01! Az orvosodnak kár volt mondanod a BioCran-t. Egyélrtelmű, hogy ő a gyógyszereit fogja javasolni. Én két évig szedtem gyógyszereket, volt olyan amiért 20.000Ft-ot fizettem.Szóval nekik ez jó.De igazából egy idő után a szervezeted annyira hozzá szokik a gyógyszerekhez, hogy a baktérium abból fog táplálkozni. Megelőzésre jó a BioCran? Érdekes nekem az segített a teljes gyógyulásban. Egyébként meg az orvosok se tudtak mit kezdeni ezzel a betegséggel, ami szerintem nagyon szomorú.Főként, hogy vannak itt az oldalon olyanok is akik már évek óta szenvednek. Mellesleg érezniük kellene azt a borzasztó érzést, akkor talán komolyabban vennék a problémánkat. Én mindenképp javaslom a BioCrant.Ártani biztos nem fog. Mielőbbi gyógyulást! Anikó

#4450 2006. 11. 06. - 14:23:50

köszönöm a jótanácsot,én is megtaláltam ezt a biocrant. de voltam ügyeleten dokinál,és sumetrolint írt fel. reggel bevettem,estére javulást észleltem,nem volt az az inger... ma délre ismét előjött, remélem hnapra jobb lesz. a doki véleménye az volt a biocranról, hogy megelőzésre jó, de ha már itt a baj, akkor az nem segít! de holnap mindenképp veszek, ha elmúlik ez a betegség, nehogy újból előjöjjön,mert borzasztó egy érzés. azért köszönöm!

#4451 2006. 11. 06. - 10:43:18

Bling 01- nek üzenem! A megoldás itt van előtted, csak végig kellene olvasnod egy- egy levelet! A BioCran kapszulát mindenki dícséri , nekem az segített a teljes gyógyulásban. Mindenkinek ajánlottam és ahogy olvasom a leveleket elég jól bevált másoknál is. Nyugodtan szedheted, mert ez nem antibiotikum és nem is kell feliratnod, csak el kell menned egy herbáriába.

#4452 2006. 11. 05. - 08:45:21

sziasztok! nagy kérdéssel fordulok hozzátok. tegnap éjjel arra ébredtem, hogy majd be pisilek. kimentem wc-re és egyszerűen nem jött semmi! azóta egyfolytába vizelési ingerem van,és nem szűnik. kb. fél óránként járok wc-re, kis mennyiségű vizelet távozik belőlem. esetleg vki tudna vmi vény nélküli gyógyszert ajánlani? még soha nem volt ilyen problémám! mást nem is érzek, a vizelet sem fáj. aki tud segítnei, írjon! köszönöm.

#4453 2006. 10. 25. - 19:55:53

Szia Monna! Én is ki akarom próbálni a Gynevacot, mert állandó hüvelygyulladásom van, meg hólyaggyulladás.Csak szerintem nagyon drága. És kivel írattad fel? Lehet ezt még kapni, és mennyibe kerül? Sajnos az orvosok ezt a lehetőséget nem is mondják, így sokan nem tudnak róla, csak tömik magukba a sok antibiotikumot. Köszi, hogy elmondtad hogy neked segített.

#4454 2006. 10. 25. - 13:12:31

Sziasztok! Kb másfél éve szenvedek ettől a betegségtől, segitsünk egymásnak, nem lehet hogy ez zsákutca a mai világban!!!! Nekem bevált a tőzegáfonya kapszula, mindenkinek javaslom. Továbbá a Gynoflor hüvelytabletta közösülés utáni használata is igen jónak bizonyult, ezek hatására 2 hónapja mondjuk, tünetmentes vagyok. Gynoflor 6 db tbl, 2000 ft. A hüvelyflóra rendbetétele a célja,savas kémhatásnál nem tudnak a kórokozók szaporodni. Sok sikert!! :) Dia

#4455 2006. 10. 24. - 23:42:33

Sziasztok Lanyok, eveken keresztul szenvedtem felvaltva huvelyviszketesben es holyaghurutban, semmi sem hasznalt. Teljes elkeseredesemben a gyogyszeresz javasolta a Gynevacot, valamikor 2004 vege fele, szoval mar akkor is volt, felirattam a haziorvossal, es heti kettot adattam be magamnak husz fiolaval. A Kura kozepe fele mar ereztem a javulast, a szunni nem akaro viszketes felfazas ordogi kore pedig teljesen megszunt a kura vegere. Semmilyen mellekhatast nem tapasztaltam, hacsak azt nem, hogy par honapig rendszeresedett az amugy igen rendszertelen ciklusom. Teljesen tunetmentes voltam ket evig.Most sajnos kulfoldon vagyok, igy nem tudom beadatni megint, raadasul 10.heten terhes, sajan megint kezdem erezni a holyaghurutot. Szerintem mindenki aki teheti, hasznalja a gynevacot, es egy ket evente adasson nehany emlekezteto oltast maganak.Tenyleg csak ajanlani tudom, nekem hosszu idore elhetove tette az eletem. udv Monna

#4456 2006. 10. 19. - 09:00:10

Szia Nati! Örülök, hogy nállad is bevált a BioCran kapszula.Én csak egy hónapig szedtem és már több, mint fél éve nincs semmi bajom. Az Uro Waxom- ot én is szedtem , három havi adagot kaptam belőle (20.000 Ft körül volt) és mire az első levél végére értem újból rosszul voltam.Nekem nem használt semmit. Remélem te több eredménnyel jársz. Tovább gyógyulást kívánok mindenkinek!

#4457 Nati1 2006. 10. 18. - 20:32:21

Sziasztok! Egyenlőre jól vagyok,eltelt 1 hónap BioCrannal.Az orvosom írt fel Uro Waxom kapszulát,ami erősítí a hólyagot a fertőzésekkel szemben.Állítólag.Az ára alapján ez elvárható lenne tőle.Tehát eme 2 kapszula egyenlőre tünetmentessé tesz.Reménykedem. :) Gyógyulást mindenkinek! Natália

#4458 2006. 10. 16. - 20:08:13

Sziasztok!Sajnos nekem is visszatérő betegségem van,sajnos még egyik orvos sem tudta normálisan kikezelni,vagy figyelmeztetni,mire vigyázzak,sőt még magát a nevét sem mondták,de én utánanéztem,és hólyaghurut.Szedtem Monural-t,az hiphopp mggyógyít,legalábbis a tüneteket elmulasztja,a Sumetrolim nekem is bevált,legutóbb antibiotikumos kezelést kaptam,de az sajnos a Lactobacilusokat írtja ki.És nálam is coli baktériumot találtak.Elég gyakran visszatér és megkeseríti az életem,és sajnos úgy látszik nem tudok jobban odafigyelni.Most is érzek valamit de egyszerüen nem értem mitől lehet.Hallottam olyat,hogy tampon használattól(mert az feszíti a hüvelyfalat),de akár rossz táplálkozás,vagy szex által okozott mechanikai sérülés.Elegem van a folyamatos orvoshoz járkálásból,mit tudtok ajánlani? Előre is köszönöm!

#4459 ovatos 2006. 10. 14. - 16:42:41

Örülök Petra, hogy nálad jó eredmény született! Van még valaki, aki szintén tud valami jót mondani? Én arról tudok beszámolni, hogy a Gentosnak semmi hatását nem érzem, és a medveszőlő levél teának úgyszintén nem. Neki futok mégegyszer, meglátogatom az orvosomat. Hátha lesz valami jó belőle! Írjon aki javulóban van! Sziasztok!

#4460 Petra21 2006. 10. 10. - 20:17:16

Sziasztok! Meglettek a leleteim ,ami szerint e.coli baktériumot találtak. Az is kiderült hogy amit előzőleg kaptam antibiotikumot azt nem használ a coli ellen(zinnat), de amit két hete kaptam az elvileg jó kellett hogy legyen rá. Most eltelt két hét,(ebből egyenlőre csak egy antibiotikum nélkül) és egyenlőre nagyjából rendben van nálam minden...bár azért nem vagyok teljesen nyugodt és még várom hogy mi lesz.. Viszont közben azért még mindig olvasok a témával kapcsolatban és több helyen is olvastam hogy a tőzegáfonya kapszula / vörösáfonya kapszula is nagyon jó erre a betegségre akár antibiotikum helyett. Akár megelőzésképpen is lehet szedni. Megelőzésképpen napi 1et kell szedni, ez megelőzi elvileg a húgyuti betegségek kialakulását (hólyaghurut ..stb) és ezt lehet szedni elvileg akármeddig étrendkiegészítőként. Abban az esetben ha érzi az ember hogy jelentkezik a betegség akkor napi 2-3at kell belőle szedni. Én szerintem kipróbálom mindenképpen ha visszajön ha nem jön vissza a betegség ..

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 221
  • 222
  • 223
  • 224
  • 225
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: