Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 229

Krónikus hólyaghurut

#4521 2006. 06. 29. - 14:50:17

Sziasztok! Sajnos én is hólyaghurut gyulladásban szenvedek és most már egyre jobban félek. Én egy 19 éves lány vagyok és kicsit "új" nekem ez a betegség. 3 havonta szokott előjönni és már sajnos nem tudom h védekezzek ellene. Én is szedtem antibiotikumot meg kaptam hüvelykupót de 3 hónap után rájöttem hogy nem használtak. Szeretném ha valaki tanácsot adna vagy legalább írna h mit csináljak.Előre is köszönöm Csipetke

#4522 2006. 06. 22. - 19:57:25

Sziasztok! Mindenki figyelmébe ajánlom, aki gyógyulni szeretne !!!Én egy hónapja szedek egy kapszulát, a neve:SUPHERB- BioCran kapszula.Herbáriákba kapható, tőzegáfonya kivonatot tartalmaz.Nekem bevált.Két év szenvedés után végre jól vagyok. Tényleg érdemes kipróbálni!60szem kapszulát tartalmaz az ára gondolom mindenhol változó , én 3800Ft-ért veszem. Mindenkinek gyógyulást kívánok és kitartást! sziasztok:Anikó

#4523 2006. 06. 21. - 19:29:38

Sziasztok! Én 4 éve szenvedek krónikus hólyaggyulladásban. Igazából sohasem éreztem azt, hogy rendben lennék. Gyakori vizelési ingerem van, és utána is úgy érzem hogy még kellett volna. Orvostól orvosig jártam, mindig tenyésztés, majd antibiotikum. Ami semmit sem segített. Már szedhetek akármilyen antibiotikumot, rezisztens vagyok rá. A vesém is gyakran görcsöl, ráadásul sokszor úgy érzem hogy mintha ki akarna esni a vizeletem. Lehet az állandó gyulladástól, meglazultak az izmok. Nem túl szép jövő. Plusz veszélyeztet az inkontinencia is, mert akinek állandóan gyulladásban van a hólyaga, az veszélyeztetett. Próbáltam a cran c-t, de nem igazán veszek észre változást. Most néztem a vitaminkosár honlapján az inurin kapszulát, ami jó ilyen vizelési gondokra. Jártatok már azon a honlapon? Majd ha tudom beszerzem, és megírom milyen a hatása. Valami már segíthetne, mert ez nagyon rossz. Jobbulást mindenkinek sziasztok

#4524 Polly 2006. 06. 14. - 16:41:59

Sziasztok! A jó hír az, hogy vannak már nagyon jó minőségű, természetes alapú készítmények, amelyek tudnak segíteni. A még jobb hír: ha kíváncsiak vagytok rá, szívesen adok információkat róluk, írjatok a fedyke@vipmail.hu-ra. Üdvözlettel: Polly

#4525 2006. 06. 14. - 12:43:49

Sziasztok! Én is legalább 5 éve szenvdek ezzel a problémával, nagyon sokantibiotikum és alternatív gyógymód ellenére eddig kevés eredménnyel. Most végre találtam egy nőgyógyászt aki természetgyógyász is és az ő tanácsai alapján úgy érzem, sikerül végre a gyógyulás útjára lépnem. Az akut panaszokra urogint, grapefruit mag csappeket, propoliszt ajánlott, nőgyógyászati problémára proplisz hüvelykúpot (tudomásom szerint a Melissa gyógyközpontban lehet csak kapni) és ezeken kívül nagyon komoly diétát írt elő a megfelelő kiegészítő szerekkel. Úgy gondolja, méregteleníteni kell a szervezetet a végleges gyógyulás érdekében (1-2 hét krumpli diéta, utána candida diéta és tehermentesítő napok). Nem találtak nálam komolyabb Candida fertőzést, de ez a diéta állítólag nagyon hatékony méregtelenítő. Az tény, hogy elég nehéz, de az állandó gyulladásnál nincs rosszabb... Jó egészséget mindenkinek! Üdv. Kerteminde

#4526 2006. 06. 01. - 09:48:25

Szia perkiszti! Hát nem tudom.Az urovaxom háromhavi adaga ha jól emlékszem több, mint 20.000 Ft ! Én beszedtem, de semmit nem segített! Ugyanúgy szenvedek mint eddig. Két év alatt a lehető legtöbb gyógyszert beszedették velem. Aki szedi, annak remélem nagyobb sikere lesz , mint nekem. Szia Anikó

#4527 2006. 06. 01. - 09:41:07

Szia Trixi! Még mindig szenvedek az állandóan visszatérő panaszaimmal.Kezd reménytelennek tűnni az egész. Megint kaptam új gyógyszereket, ami már annyit sem segített mint eddig.A gyógyszer szedése alatt sem múltak el a tüneteim. Most ismét velem i új dolgot fogok kiprobálni.Csak ismerőstől hallottam, hogy szedi és neki jó.Majd kipróbálom és megírom az eredményt. De én már nem hiszek semmiben. Nem értem miért ne tudnak csinálni valamit. Örülök, hogy te jól vagy! Néha nekem is elmúlnak a tüneteim. A max idő kb, három hónap volt. Szia! A fejleményekkel majd jelentkezem! Anikó

#4528 2006. 05. 25. - 20:46:39

Kedves Sorstársaim! Én is hasonló problémákkal küzködtem(folyamatosan - kb. havonta-kéthavonta - visszatérő húgyuti fertőzés). Én is mindig antibiotikumokat kaptam, amitől elmúlt ugyan, de csak egy időre. De most kipróbáltam a CRAN-C-t, és mondhatom, nagyon jó. Legalábbis amióta szedem, tökéletesen vagyok. (A Cran-C 100% tiszta étrendkiegészitö, mely cranberry (tözegáfonya vagy más néven amerikai vörösáfonya) kivonatot tartalmaz és amely klinikailag bizonyitott módon megelözi és kezeli a húgyúti fertözéses megbetegedéseket. A cranberry gyümölcsének hatóanyagai egy kis kapszulában vannak összetömöritve, melynek napi adagolása hatékonyan kezeli és megelözi a húgyúti szervek fertözéses tüneteit. Gyógyszertárakban és gyógynövény-szaküzletekben is kapható.) Kicsit drága(1800/hó), de az antibiotikumoknál még ez is olcsóbb. Szóval, aki már végső kétségbeesésében nem tud mit tenni, próbálja ki, hátha/remélem segít rajta is! Üdv: Meli

#4529 2006. 04. 16. - 20:26:33

Kedves Barátaim! Jó hírrel szolgálhatok! AJÁNLOK A FIGYELMETEKBE egy nagyon fontos újdonságot, amiről azért nem tudtok, mert a felfedezése óta (1981) mindenki (média, sajtó, hatóságok) hallgat róla (kevés kivétellel). Ennek is megvan az oka. Tudjuk. Kéremalássan, az Új Német Medicína az összes eddigi orvostudomány ELSŐ, MINDENT MAGÁBA FOGLALÓ természettudományos rendszere, ami szinte minden eddigi "szent hiedelmet, és meggyőződést" a feje tetejére állít ... - a tények kivételével! Nincs benne egyetlen feltételezés sem! Három lábon álló rendszer! Bármelyikünk által bármikor ellenőrizhető!!! Mindez egy szerény és humánus német orvos Dr. Ryke Geerd Hamer munkássága, akit ezért börtönbe zártak! Az Új Orvostudomány 22 oldalas ismertetőjét letöltheti innen: http://entroport.org...load.php?view.3 Figyelem, ez még nem minden! Az Ez Van Kiadó gondozásában megjelent az első magyar nyelvű könyv a témában: Mambretti és Seraphin: Orvostudomány a feje tetején... Ide teszem az ajánlóját, talán érdekel... (www. papirusz.hu) "Dr. Hamer korszakalkotó munkásságának lényege messze túlmutat az orvoslás keretein. Kilép abból a nézőpontból, hogy magunkra, mint áldozatokra tekinsünk, a gonosz külső ellenségek, a vírusok, baktériumok szerencsétlen áldozataira; akiket csak a külső beavatkozás a fehér-köpenyes felmentő seregek, az orvosok, gyógyszerészek menthetnek meg a szenvedéstől és a haláltól. Már ideje volt egy friss szemlélet felbukkanásának, mert a valóságban valamennyi ráfordítás és erőfeszítés ellenére kiábrándítóak a betegségi statisztikák. Az Áldozat-Bűnbak-Megmentő háromszögében szenvedést és halált hozott a szédítő tempójú materiális fejlődés. Már csak a vak nem látja, hogy ez az erőltetett gyógyászati irányvonal zsákutca, a maga 3500 tudományos feltételezésével. A több évtizedes rák ellen vívott, csillagászati kiadásokat felemésztő "háború" eredményeképpen nem hogy kevesebb, hanem sokkal több ember pusztul el nyomorultul a rákban és más nyavalyákban napjainkban. Ráadásul lényegesen gyorsabban, mint régen. Hamer doktor felfedezése kiragadja az embert a szenvedés eme halálos háromszögéből, és visszaadja az értelmet az Életnek. Nem úgy tekint az emberi szervezetre, mint egy áldozat-organizmusra, amely összeroskad a betegségek szorításában, hanem mint egy lenyűgözően intelligens biológiai rendszerre, ahol semmi nem történik véletlenül! Sőt, minden tökéletes összhangban! A legapróbb sejtjeink és a mikroorganizmusok is, mind a közös célt, a túlélésünket, a fajfenntartást szolgálják! Ebből a nézőpontból nincs semmi háború, nincs harc és ádáz küzdelem! A szenvedésnek vége! A megértés miatt a félelem elolvad. Értelmét veszti a félelem tárgya, mely legtöbbször a bizonytalanságból ered. Napfényre került, hogy a veszedelmes ellenségnek tartott mikróbák (baktériumok, vírusok...) elengedhetetlen láncszemei biológiai rendszerünknek, önálló életet élő, mégis hűséges szövetségeseink, szakértő "vendégmunkásaink" testünk helyreállításában, túlélésünk biztosításában. A betegség nem egy elkerülendő, nem "legyőzendő" állapot többé, hanem bizony áldás! Mert a betegségnek nem csak oka, hanem célja, értelme is van! S hogy mi lenne az? Megmenti az életünket, lehetőséget adva a kiváltó súlyos érzelmi megrázkódtatás feltárására és megoldására. Értékes időt nyerünk, amelyet felhasználhatunk az önvizsgálatra, megtaláljuk konfliktusainkat, szükségleteinket (hiszen minden egyes konfliktus valamilyen szükségletből ered), és a szükségletek mélyén rejtőző félelmeinket. Ezeket a félelmeket felszínre hozva, megismerve, hatalmas lépést tehetünk személyes fejlődésünkben. A betegség kiránt minket a mindennapi mókuskerékből, a figyelmünket a külvilágról önmagunkra tereli. A konkrét fizikai fájdalomban, vagy éppen a halál árnyékában már elgondolkozik az ember. Ha felszínre hozzuk félelmeinket, berögződéseinket, megérthetjük azokat és mód van megoldásra. Túl tudjuk tenni magunkat rajtuk, sőt átértékelhetjük egész életünket, saját magunk és az emberiség hasznára. A halálközeli élményt átélők is szinte egytől egyig gyökeresen megváltoznak, "azutáni" életüket teljesen más értékekre alapozzák. Nem csak hogy visszaszerezhetjük, hanem tudatosan megtarthatjuk tökéletes egészségünket! Mód van rá, hogy soha többé ne legyünk komoly betegek! És ez igazi érték! A Hameri nézőpontból az emberi lény kiszolgáltatott áldozatból sorsa teremtőjévé válik. Kiderül, hogy Ő maga hozza létre a "betegségnek" nevezett testi állapotát, és újból és újból képes meggyógyítani magát! Sőt, minden alkalommal erőssebbé, tisztábbá, tudatosabbá válik, mint bármikor előtte, mert egyre jobban megismeri önmagát! S van ennél fontosabb, hasznosabb dolgunk ezen a világon? Ha hírlevelet, vagy értesítést kér újdonságokról, könyvekről, előadásokról, rendezvényekről e témában, jelentkezését ide küldje: uj.orvostudomany@yahoo.de Egyéb érdekesség: http://www.entroport...load.php?view.2 http://www.entroport...load.php?view.5 A könyv megrendelhető: 06 (20) 476 3386 (Tünde), vagy e-mail: megrendelem@yahoo.de Ára 2400 Ft. Üdvözlettel, Barnai Roberto roberto@message.hu

#4530 2006. 02. 06. - 17:32:11

Az előbb Dóra voltam, és kérek mindenkit akinek segített a tanácsom, az írja meg nekem az admit2550@citromail.hu-ra. Azt nem értem, hogy az orvosok miért nem mondják, hogy van alternatív gyógymód, ugyanis az antibiotikum csak TÜNETI KEZELÉS!!!! a dolog gyökerét kell felfedezni és ott kellene orvosolni a problémát!!!! Nem szabad csak természetgyógyászati vagy csak antibiotikumos gyógymodokat választani. A kettő alternatív lehetőségét kell kihasználni. Először a bacik írtása, aztán az utókezelésként a természet kincsei! Sziasztok! Üdv: Dóri.

#4531 2006. 02. 06. - 17:24:51

sziasztok! átérzem a helyzet súlyosságát, és egyet mondhatok, kétévnyi szenvedés után elmondhatom, hogy nagyon ritkán jelentkeznek a kellemetlen tünetek, és ha mégis akkor gyorsabb lefolyású a dolog... Két fontos tanács!!!! Ami a saját kísérletezgetésem során fedeztem fel, annyi mindent próbáltam már azt leírni nagyon hosszú lenne... 1. Sok C vitamin /akár szintetikus formában is!!! a lényeg hogy egy nap reggel délben és este 150-200 mg-ot kell bevenni. Ugyanis ez hamar kiürül a szervezetből, mint az már köztudott... És ez nem csak hogy megerősíti a hólyag falának ellenállóképességét, de fertőtlenít is!!!! 2. Sárvári termálkristály fürdősó kúra OTTHON! Bioboltokban és patikákban lehet kapni, egy kúra 10 egymást követő este kell fürdeni!!! isteni érzés a testnek és léleknek egyaránt. Több ismerősömnek is segített!!! Több infót találtok ha neten rákerestek, nem mondok honlapot, mert ez nem a reklám helye... akit érdekel keressen rá... Nőgyógyászati panaszokra kiváló!!! Még a makacs gomba kezelésére is alkalmas! És nem kell közfürdőben másokkal áznod!!! Mindenkinek tartós gyógyulást kívánok!!!!

#4532 Törölt felhasználó 2006. 02. 03. - 15:01:43

Örömmel látjuk, hogy milyen élénk a fórum élete! Láthatóan a sorstársakat érdekli, mi történik a betegtársakkal, ki, hogyan éli meg a bajt, milyen kezelést kap, hogyan viseli azt, illetve, hogyan mozgósítja belső erőit, milyen saját, külön stratégiája van a betegség legyőzésére. Ezért úgy gondoltuk, hogy lenne érdeklődés olyan blogok iránt is, amelyet valamilyen betegségben szenvedő ember vezetne, leírva hétköznapjait, kezeléssorozatát, annak hatását, vagyis megosztaná a többiekkel életét, érzéseit. Ha Önök között van valaki, aki kedvet érez ilyen internetes napló, blog írására, kérjük, szándékát jelezze a szerkesztoseg@hazipatika.com címen, hogy a további teendőket megbeszélhessük. A blogszolgáltatást akkor indítjuk el, ha kellő érdeklődő, önkéntes naplóvezető jelentkezik. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztősége

#4533 2006. 02. 03. - 14:59:03

Szia Anikó! December óta jól vagyok:))Remélem ez így is marad! Te hogy ,vagy???

#4534 minababa 2006. 01. 19. - 15:47:47

Üdv mindenkinek! Az én problémám is hasonló, bár eddig azt hittem ez valami nőgyógyászati fertőzés, mert olyan tünetek is kísérik, és a nőgyógyászom valamennyi alkalommal lerendezett egy kenőccsel. De mostanában havonta jelentkezik, sőt legutóbb két hete volt és most megint van. Én is véreset pisiltem és rettenetesen megijedtem... de az orvos nálam kizárva ...mert olvastam itt a fórumon valami katéteres vizsgálatról...és teljesen kizárt hogy én hagyni fogom hogy megkínozzanak :s. Ja egyébként 15 éves korom óta rendszeresen van hüvelyi fertőzésem, de ilyen tüneteim nincsenek csak kb fél éve. A Sumetrolim eddig segített (mondjuk lehet magától is elmúlt volna)..., de hát azt nem szedhetem kéthetente...ha valakinek van valami infója arról a katéteres dologról, illetve arról hogy van-e más módja a vizsgálatnak, akkor írja le nekem! Előre is köszönöm!

#4535 2006. 01. 05. - 08:52:21

Szia ! Anikó vagyok és én is Móron lakom. Én már tobb, mint egy éve szenvedek állandóan visszatérő hólyaghuruttól. Már belőlem gazdagodnak meg a gyógyszertárak. A legdrágább gyógyszertől (20000Ft) a legolcsóbbig mindent beszedtem, de nem segített egyik sem csak rövid ideig. Így aztán minden hónapom ugyanúgy indul.Reggel fájdalmas pisilés, állandó vizelési inger.Nállam már akkor volt a legroszabb a dolog mikor véreset pisiltem.Rettenetesen fájt még a könnyeim is folytak. Arról nem is beszélve, hogy az orvosi rendelőig is legalább egy tisztasági betétet használnom kellett. Nem értem, hogy miért nem csinálnak az orvosok semmit.Miért kell ezt elfogadni.Rengeteg nő szenvedt ettől. Remélem neked sikerül találnod egy jó orvost aki segít rajtad. Szia!

#4536 2005. 12. 14. - 18:27:47

Szia Betty! Ma ismét voltam az urológián, megcsinálták a vizsgálatot. Szerencsére mindent rendben találtak! Jövőhét kedden megyek kimosásos izotóp renographia-ra. Ez lesz az utolsó vizsgálatom, ha ez is negatív lesz! :d Utána ráérek menni a 3. gyerek után is! ;) Ha a gyógyszerektől tünetmentes vagy, az nagyon jó! De azért - szerintem - ha gyakran előfordul veled ez a probléma, akkor inkább menj el dokihoz. Én Győrbe járok a Petz Aladár Megyei Kórházba és dr. Vétek a kezelőorvosom. A háziorvostól kértem a beutalót, majd időpontot kértem a továbbiakat már az urológos rendelte el. :) További kellemes hetet és, ha nem írnék, akkor boldog karácsonyt!

#4537 2005. 12. 10. - 10:14:47

Szia Tinu!! Az esti időpont miatt csúszik a vizsgálat ,délután tudnék menni,csak az meg nekem nem jó:(Amúgy Móron lakom.Egy üzletben vagyok eladó és december nem a szabikról szól.A sok folyadék megvan,napi szinten minimum 2 liter,és fel is vagyok öltözve(trikó,harisnya). Az antibiotikum használt szóval jelen pill. tünetmentes vagyok:) Viszont jó lenne a végére járni,hogy mitől újul ki. Viszont ha a Győri doki szerinted jó akkor,kérnék pontosabb adatokat is:)Előre is köszi! Betty

#4538 2005. 12. 09. - 18:27:07

Szia Betty-Trixi! :) Januárban lesz csak időpont?! Hol laksz? Hova jelentkeztél be? Én ugyan Tatán élek, de Győrben műtöttek, kezeltek és oda is járok ismét. Én is dolgozom és marhára nem örül a főnökasszonyom, hogy pont szerdánként megyek el (akkor van egésznapos ügyfélfogadásunk!), de nem érdekel, mert az egészségem fontosabb! :p Remélem, hogy csak jövőhéten kell mennem és semmit sem találnak... Ugyanis alig van szabim, betegállományba meg nem akarok 1-2 miatt menni, csak, ha nagyon fontos lesz! Kellemes hétvégét neked is! Januárig kitartás! ;) Igyál sok folyadékot és tisztul a veséd és hólyagod is. De talán addig is kérhetnél a házidokidtól gyulladás-csökkentőt, ha fáj a pisilés!

#4539 2005. 12. 09. - 11:07:58

Szia!! Hát sajnos a doki már csak januárban fog összejönni.Hetente egyszer van rendelés és délután 1/2 4-ig,én meg 17-ig melózom:(A december meg olyan ,hogy nem kell szabadságot kivenni.Szóval az izgulás megmarad. Kellemes hétvégét! Betty

#4540 2005. 12. 09. - 07:53:26

Szia Trixi! Ne aggódj az orvos miatt! Én is nagyon féltem, de túlélhető. :) Mivel én már 4 évesen átestem hasonló gondokon, vittem magammal a zárójelentéseimet, eredményeimet. Ugyan nem kérték, de anyukám tanácsára vittem vizeletet, így úsztam meg a katéterezést. Mondta az orvosom, hogy, ha most találnak valamit a vizeletemben, akkor muszáj lesz a katéter, ha tiszta, akkor megúszom. Szerencsére tiszta volt! :D Hatalmas kő esett le a szívemről! Jövőhéten ismét mennem kell vissza reflux vizsgálatra. Ha akkor találnak valamit, akkor gyógyszeres kezelés, ha nem, akkor 2 éven át félévente mennem kell kontrollra. Mikor mész orvoshoz? Jobbulást! Sok sikert és ne aggódj! :)

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 229
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: