Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 227
  • 228
  • 229

Krónikus hólyaghurut

#4561 Törölt felhasználó 2004. 01. 20. - 12:47:43

Kedves Kérdező! Az alkohol nem okoz hólyaghurutot és amennyiben nem igazolt a genny jelenléte a hólyagban, akkor antibiotikumot sem kell szednie. A panaszait kivzsgálás során lehet kideríteni, de ehhez a partner vizsgálata is beletartozik. A panaszoknak más oka is lehet, nem csak a felfázás. Tisztelettel: Dr. Nyirády Péter

#4562 2004. 01. 16. - 22:54:59

Szia Elkeseredett Lány! Én nem orvosként írok neked, hanem mint egy hasonló problémákkal küzdött nő. A problémáim nekem is fiatalon kezdődtek. Ma mint 40 éves nő több tapasztalattal a hátam mögött, némiképpen elmondhatom, hogy a rendszeres hólyaghúrutos problémáim rendeződtek. Nem vagyok híve az antibiotikumok szedésének, csak végső esetben szedem. Amit fogyasztok az egy nővényi eredetü készítmény kb. 2 éve. Elmondhatom hogy jól alakultak a problémáim. Írjál, vagy telefonálhatsz is: 06203459484 ;)

#4563 torina 2004. 01. 07. - 19:29:38

Tisztelt Doktor Úr! 20 éves lány vagyok, és nyolc hónapja küszködök hólyaghuruttal, viszont nem találtak semmilyen baktériumot. 3 éve volt már vesekövem, két éve nyáron véres vizelettel kerültem kórházba. Azóta többször volt már hólyaghurutom. Éjjelente nagyon sokszor felkelek vizelési inger miatt, vizelet vizsgálat alapján nem találtak semmit, és nőgyógyászati vizsgálaton sem. Nem értem miért kellett egy tucat antibiotikumot szednem, ha nem volt fertőzés. Monbdhatom hogy kiegyensúlyozott életet élek, így nem értem miért kaptam legutóbb egy urológustól antidepresszánst. 48 óráig nem aludtam és szívremegésem volt, hányinger, hasmenés...és rettentő nagy ijedelem emiatt. Diák vagyok, ugyan néha előfordul hogy alkalmilag hostessként dolgozok, ami miatt néhány pohár alkoholt meg kell inni. Okozhat e az alkohol problémákat ezzel kapcsolatban, vagy teljesen másról van e szó?Szeretném a homeopátiás gyógymódot kipróbálni, és tanácsát kikérni erről. Köszönettel:Egy elkeseredett lány :'(

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 227
  • 228
  • 229
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: