Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »

Krónikus hólyaghurut

#61 rosiviki 2012. 07. 13. - 12:40:43

Sziasztok! KÉRLEK SEGÍTSETEK! 18 éves vagyok és ez év januárjában szeretkeztem a barátommal először. Rögtön utánna kb 2 héttel felfázásos tüneteket produkáltam.(véres vizelet, égető vizelés, gyakori inger stb.) Kaptam antibiotikumos kezelést és teljesen megygógyultam. (legalábbis úgytűnt) De aztán gondolom a szex miatt folyamatosan előjött. Vagy háromszor kaptam 4 hónap alatt antibiotikumos kezelést és akkor rendbe is jöttem egy kis időre de mindig előjött. A dolog már odáig fajult a későbbiekben h a szeretkezéstől függetlenül is elő-előjött. Szedtem tőzegáfonyát minden egyes nap és ettől egész tünetmentes lettem leszámítva azt h a vizelés után még mindig egy kicsit kellemetlen volt meg fájt. Kihúztam így három hónapig aztán egy héttel egy tiszában való fürdőzés után ismét előjött és fájdalmaim vannak. :s A dokim elküldött nőgyógyászhoz de a nődoki azt mondta h egészséges vagyok semmi probléma az urulógusom meg megvan róla győződve h nőgyógyászati problémám van. Mit tudok most tenni??

#62 fruzsi22 2012. 07. 12. - 11:21:34

Sziasztok! Már írtam, hogy elmentem pszichológushoz és ott kértem segítséget ehhez a hólyaggyulladásos dologhoz, mert már beszedtem mindent, gombásodtam, és már az urulógus/nőgyógyász is azt mondta, hogy most már hanyagoljuk az antibiotikumot. Az én problémám az, hogy szex után jön elő a gyulladás. Az elmúlt félévben nagyon sokat tettem az egészségemért, és a pszichológus is azt tanácsolta, hogy mozogjak sokat. Ha jól áramlik a vér, akkor gyorsabban tisztul a szervezet, és a vérben lévő baktérium ölő sejtek is gyorsabban érnek a problémás részekhez. A gyulladásról még nem akarok írni semmit, mert még tesztelés alatt van. Ellenben a gombásodásom úgy tűnik, hogy megszűnt. A pszichológiai kezelés mellett nagyon sok frissen facsart gyümi levet ittam (itt ajánlották, hogy vegyek egy gyümölcscentrifugát), vettem nagyon sok probiotikumot, hetente többször jógáztam, body artra jártam, sétáltam (nem kell hosszú ideig, de sokszor) a vérellátás miatt, és bizony 2 hónapig nem ettem fehér lisztet és cukrot (nádcukrot, barna cukrot stb.), aminek következményeképpen lement kb. 4-5 kilo. Mivel nem vettem be antibiotikumot, nem irtottam ki a flórát, így lassan, de helyre állt. Idő kellett neki és úgy tűnik egészségesebb életmód. Javasolták még az Ellen tampont, aminek tejsav tartalma van, ámbátor kicsit húzós. (3 ezer forint körül van) Szóval a két problémából az egyiket sikerült megoldani, úgy tűnik. Ezt onnan tudom, hogy elmentem nyaralni, és bizony a diétát félretéve ettem cukrot és tésztát is, és nem lett tőle semmi bajom. Azóta igyekszem egészségesen táplálkozni, kerülni a szénhidrátokat amikor csak tudom, de nem kínzom magam halálra. Candida diéta címszó alatt sok tanácsot lehet olvasni a neten. Én egyet nem tartottam be, a gyümölcsevés kihagyása - akármilyen rövid időre is - szerintem marhaság. (4 nap után már nagyon rosszul éreztem magam, és szépen elkezdtem gyümit enni, nyilván semmi bajom nem lett) Nekem nem volt soha olyan tapasztalatom, hogy a házi orvos, nőgyógyász, urulógus azt mondta volna valamire, hogy NEM. Sőt, rá akartak beszélni tükrözésre (nem mentem) és gyakran én mondtam meg, hogy mit szeretnék, és teljesítették is. Elmondtam a kálváriámat nőgyógyásznak, urulógusnak: nincs tuti megoldás. Írnak gyógyszert, vizsgálgatnak, de ennyit tudnak. A problémának pedig belső oka van, ezt kell megkeresni. Úgy érzem, hogy mindenki először "kintről" próbálja a problémát orvosolni, bekapni egy gyógyszert, elmenni vizsgálatokra, csodateákat inni... Pedig a probléma belül van, onnan ered, és elsősorban magunkra kell támaszkodni ennek a megoldásában. Az én életemben nagyon sok feszültség volt nagyon sok területen, ezek kumulálódva megbetegítettek. Ezen dolgozom. Őszinte együttérzésem mindenkinek. Remélem, tudtam segíteni.

#63 brielle 2012. 07. 09. - 10:07:48

Sziasztok! Írtam már ide korábban, nekem 3 éve vannak hólyaghurutok gondjaim. Mindig szex után. Egy ideig segítettek a teák és a tőzegáfonya, aztán Nitrofurantoin kúra, azután majdnem egy évig jól voltam. Viszont most megint felfázás, és újabban majdnem minden hónapban gombás is leszek, ugyancsak szex után, pedig már nem tudunk hogy figyelni a higéniára, a nőgyógyászati leleteim is mindig negatívak. Tudom hogy nagy eséllyel a gomba van az egész hátterében, viszont az urológusom hallani sem akar arról hogy megtükrözzön. Tudtok esetleg olyan orvost aki hajlandó ezzel normálisan foglalkozni Pest közelében? Előre is köszönöm, mindenkinek jobbulást!

#64 laubakaibi 2012. 07. 03. - 13:24:53

Sziasztok Lányok! Nem tudom hogy ismeritek-e a Nizoral tablettát. Ez gomba ellen van. Minden testrész gombásodására, belülre is. 2x1-et kell belőle bevenni, megerlőzésnél 1 szemet egy nap Ugyanis lehet egy gyógyszer akár 5 ezer ft is 4 szem, ha nem használ, bár az orvos azt mondja hogy igen meg lehet gyógyulni tőle, Én sem gyógyultam annak idjeén. A Nizralt 1 évig is lehet szedni. Meg kell győződni arról hogy tényleg gomba okozza-e a problémát, mert ha más baktérium akkor ugye feleslegesen szedjük. Nagyon nagy hatású baktérium ellena Monural port, ebből 2 zacskóval irnak fel és vagy egymást követő este kell meginni vagy a második zacskót az előző bevétele után 2 nappal kell meginni, attól függ mennyire javul a betegállapota. Ezt felírják akkor is mikor éjjel vért pisilnek a nők és nem tudják még egészen mi a baj. Tanácsolnám a Medveszőlő teát is, bár nem gomba ellenes de hólyagbacira nagyon jó hatással van. Az urológust pedig rá kell venni arra hogy a vizeletet gomba vizsgálatra is kérje meg, bár szerintem ennek is szerepelnie kell a vizsgálatok között, hiszen minden bacit ráengednek. A Monural por nagyon erős hatású, de csak a hólyagban, vesében hat. Nem lehet tőle gombásodást kapni. Vigyázni kell hogy az antibiotikumoktól is ne kapjatok gombát mert sokunknak felborítja a hüvelyflórát és már ott is van a gomba. Jó esetben a házi orvosnál is van stril tégely, ha nincs szerezzen be, és ő is el tudja küldeni a vizeletet tenyésztésre. Nálunk legalábbis így van a házidokinál. Nekem utoljára kb. 4 éve volt problémám, nagyon kellett pisilni és szinte égetett a hasam alatt. Rátettem fagyasztott zöldborsót, és 1o perc múlva elmúlt a bajom, pár óra múlva pedig megint volt problémám. Nagyon kellett pisilnem. De nem görcsölt semmim sem. Képzeldétek hogy méhgyulladásom volt. Annak idején időnként irrigáltam tejsavval és egy fürdő után valószínű fellocsoltam valamit ami átlépte a méhnyakat a doki szerint. De mire ez kiderült, már ki voltam borulva teljesen. A nőgyógyászom szerint semmi baj nincs, bár hüvelyben találtak bacit, írt rá gyógyszert de nem használt, onnantól szerinte semmi bajom nem volt. Később már fájt is a hasam. A körzeti nőorvosnál derült ki hogy mi bajom van. De akkor is hosszú ideig csak vizelési panaszokat okozott. Én a Budapesti Urológiai Klinikát javasolnám. Apukámat is ide jár. Azt hiszem dr. Horváth-nak hívják az orvost. A klinikán fogad, hálapénzt ad neki az ember, és nagyon örül neki, de nem pénzéhes Üdv. Ibolya

#65 ba_rba_bi_ka 2012. 06. 30. - 13:15:40

Sziasztok, Egy Kriszta nevű hölgy írta, hogy neki sikerült jó orvost találni. Nem tudom, ő fórumozik-e még, vagy van-e itt valaki, aki az ő orvosához járt, de engem is érdekelne ez a doki. EL tudnátok kőldeni az emailemre az elérhetőségeit? barbarafabbro90@gmail.com Továbbá, ha őt nem is ismeritek, tudtok Pesten vagy Pécsen olyan dokit, aki tudna segíteni? És végül, ismertek olyan gombaölő gyógyszereket, amelyek nem vénykötelesek? Ezek mennyire hatásosak?:) A válaszokat előre is köszi! Barbi

#66 adsfjkl 2012. 06. 26. - 20:40:36

Sziasztok ! Nekem is hólyaghurutom van , az urológus elküldött azzal a válasszal, hogy nőgyógyász feladata megoldani, igazából candidára gyanakszom, mert amikor a nőgyógyásznál jártam ott kaptam 4db fluconert, amitől jobb lett, de nem múlt el nem tudom hol próbáljak meg szerezni megfelelő gyógyszert, pl fluconert vagy más egyéb gombaölőt, amivel meggyógyulhatnék, mert ezektől a kellemetlen panaszoktól aludni sem igazán tudok nem is zavarna, ha hagyna aludni a betegség.Orvoshoz hiába megyek csak mutogatnak egymásra. Urológus szerint 4dbtól meggyógyul hát nem igazán hiszem én kicsit utánajártam és elég sok idő mire meggyógyul. Ebben kérnék tőletek tanácsot, egy kis segítséget. Előre is köszönöm

#67 jani1969 2012. 06. 06. - 15:42:42

Sziasztok! Azért írok nektek, hogy tudjátok, mindig van megoldás! Lehet bár milyen kilátástalan is a helyzetetek, tudom. Nálam 2011 tavaszán tüdőrákot diagnosztizáltak. El tudjátok képzelni, hogy mennyire lesújtott a tény 40 évesen. El kezdtem a kemot és a sugár kezelést, de nem bírtam mit csinálni azzal a szenvedéssel és fájdalommal, amit a kezelések közben éreztem. A sok szenvedés árrán sajnos nem sikerült el érnem semmit és a daganatom közben már áttétes lett. Az orvosok 6 hónapot adtak nekem hátra így a kezelések is értelmetlenné váltak. Soha nem hittem az ezotériában és különböző természet gyógyászati kezelésekben, (nem azt a nevelést kaptam) de a "kényszer" még is rávitt arra, hogy megpróbáljam. Tanácsolt egy ismerősömnek a felesége egy pszi-sebészt akit egy fiatal ember kezelt mellrákkal előttem 1 évvel és 11 kezelésből meggyógyította. Azóta is egészséges. Fel kerestem én is ezt az embert e-mailen és egyeztettünk időpontot. A kezelések alkalmanként 1 órát vettek igénybe a házuknál, vidéken. Az első alkalommal meg ismerkedtünk egymással és elmondta, hogy hogyan kell életmódot váltanom ahhoz, hogy hozzá tudjak járulni a betegségem leküzdéséhez. A kezeléseken nagyon mély, nyugodt állapotba kerültem és kellemes érzeteim voltak a testemben! Rendszeresen, minden nap jártam hozzá még nem a 12 alkalom után azt mondta, hogy végeztünk, egészséges vagyok! Kérdeztem, hogy tessék? Ismét el mondta. Az tény, hogy jól éreztem magam és boldog voltam, de szerettem volna orvosilag is meg győződni afelől, hogy igaza van. (Én már csak ilyen vagyok) Az orvosi vizsgálatok is igazolták a szavait. MEGGYÓGYULTAM!!! Azóta is teljesen jól vagyok. Ha szeretnétek ti is tovább lépni a betegségeteken, megtehetitek. A pszi sebész weblapjának címe: http://pszisebeszet.atw.hu/ Én nem meggyőzni akarlak titeket, csak segíteni másokon és elmondani, hogy van esély! Tisztelettel: János

#68 laubakaibi 2012. 06. 06. - 08:47:27

Még valami! A Nizoral tablettát lehet akár 1 évig is szedni, érdemes elgondolkodni rajta! Üdv. Ibi

#69 laubakaibi 2012. 06. 06. - 08:45:49

Szevasztok Lányok! Én 13-14 éve szendvedtem nagyon de nagyon. Megműtöttek, és akkor még többször használatos katétert használtak. Sajnos hiába mondtam hogy pisilni kell, ég stb. A vizelet eredménye negatív lett a Baross úti női klinikán. Utána mentem az Urológiai klinikára de ott is negatív lett az eredmény. Hamvas docens elkezdett valamilyen hólyag megerősítő gyógyszerrel kezelni. A gyógyszer bevétel után kb. 1 óráig homályosan láttam, alig tudtam a munkámat elvégezni. Nem nagyon javultam. Már égett a hüvelyem is. Végső elkeseredésembe elmentem a kerülti bőr és nemibeteggondozóba. Akkoriban még a nőgyógyászai bacikat is kitenyésztették. Kétoldali vesegyulladásom volt, 3 féle baci a hólyagomba, amiből kettő egy féle gyógyszertől múllött volna el de a harmadik már egy másik félétől. Ezekből a bacikból a enterobaktérium beköltözött a hüvelyembe is. Bélbaktérium aminek ott semmi keresnivalója nincsen. Ugyanis a katétertől jól elfertőzödtem. Kiderült az is hogy mint a két klinika egy helyre küldte a vizelet tenyésztéseket, és ezáltal lett mind két esetben negatív a leletem, holott azt hittem hogy itt a vég. Aztán szedtem gyógyszert gyógyszerrel. De nem igen használt. egy baci volt ami vissza is jött. Nem figyeltek rám, és a hüvelyemet nem védtem meg tejsavval, tejsavbaktériumos kúppal vagy bármivel ami tejsavat tartalmaz. Így kiöltem a jó flórát, és a rosszak telepedtek meg először. Így oda-vissza mentek a fertőzések. A végén a coli bacim volt. És elhatároztam hogy ennek véget vetek. Ahogy szedtem a gyógyszert, úgy használtam Génia kúpot hogy a flórámat megvédjem. Ugyanis egy olyan orvost fogtam ki, aki mondta hogy a hüvely nem szabad fertőtleníteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! CSak legvégső esetben, mert mindig a rossz bacik telepszenek vissza először, vagy ha ezt használjuk azonnal vissza kell a flórát állítani. Van a Klion kúp, széles spektrumú, de általában a doki szerint antibiotikumot kell szedni az viszi el a bajt teljesen és a flórát védeni kell! Ezt tettem én is! A házi orvosom segített, írt fel gyógyszereket, nem igen tetszett neki, de azért segített. A hasamra forróvizes palackot tettem így néztem a filmeket, mert a bacik nem szeretik ha a hólyagot forróság éri mert abban elpusztulnak. Olyan forró volt a víz, hogy törülközőn keresztül is kicsit piros volt a hasarmon a bőröm. És kitartóan használtam már a Flóragin kúpot is ami tejsavbaktériumos kúp, a végén már eltörtem 1 db-ot 3 felé, hogy legalább 18 db legyen, meg a mesi, és egy hónapot valahogy kibirtam. Ez a kúp akkoriban nagyon drága volt, hát most sem olcsó. Ezt használtam és kb. jó fél év alatt jöttem helyre rendesen. A nődokim azt is mondta még, hogy eszembe ne jusson fürdőzések után irrigálni! Mert bármi van a hüvelybe fellocsolom a méhez, ott átlépi a méhnyakat és ott a gyulladás. Inkább vegyek tejsavata a patikában, készítsem el, 2 dl langyos vízhez egy mokkáskanál tejsav, és egy mini tamponnal szívassam fel, és próbáljam feltenni a hüvelybe, pár órán keresztül ott van akár este tv alatt is, és ezzel is vissza áll a flóra, semmi bajt nem csinálik vele! Szóval védjétek a hüvelyi flórát mert nagyon érzékeny. Nekem antibiotikum mellé mindig kell gomba ellens szer, vagy kúpba, vagy pedig gyógyszeben pld-ul olcsó a Nizral, 5 napig elég. Én sajnos gombát kapok az antibiotikumtól. Van nagyon de nagyon jó tejsavbaktériumos kúp a Protexin Gynophilus, kb. 12 db-os, kapszula, és 1 db-ban tán 1 millió tejsavbaktérium van. Rá van írva hogy fenntartó adagja havonta 3-4 db. Ha kiszámoljuk akkor elég pár hónapig, és rendben van a hüvelyflóra. Annak idején azért a nemigondozóból átmentem az akkor MÁV-ba és ott is megtalálták a bacit, mivel annak idején ők a Szent Lászlóba küldték a vizeletket tenyésztésre. Mondta is a doki hogy hosszú kezelésnek nézünk elébe. Ha nem próbálom ki a forróvizes papackot heteken át a gyógyszer mellé, nem gyógyulok fel. És van gyógytea is, valami ...medve tea, nagyon jó az is a bacik ellen. Egyszerre kell mindent használni. Ha a citromból nyomjátok ki a levét és azt isszátok meg, akkor a vizelet sav tartalma megemelkedik és ez is öli a baktériumokat. Kádfűrdőzni tilos jó darabig. Eredményes gyógyulást kívánok, üdv. Ibi

#70 csaford 2012. 06. 04. - 13:15:38

Sziasztok! Már régebben írtam a fórumba, én is több mint 10 éve szenvedek a hólyaghuruttól. Szex után 20-36 órával már véres pisi, iszonyú görcsök közepette... Vizsgálataim, tenyésztéseim minden esetben negatívak voltak.. már teljesen el voltam keseredve...MI LEHET A BAJ???? Idén találkoztam az első olyan orvossal, aki a páromat is megvizsgálta, és az ő tenyésztésében persze volt baci. A régi orvosaim mind CSAK engem kezeltek ki, de a páromat nem, így minden egyes együttlét után kijött a DÖG, mert a párom visszafertőzött. Miután a páromat kikezelték, utána már nálam sem volt semmilyen gond. A fiúknak nagyon kell vigyázni, nehogy összeszedjenek valamilyen bakteriális fertőzést, mivel náluk ez semmilyen gondot nem okoz, viszont nálunk. ..nekik is minden pisilés előtt kezet kellene mosniuk!!!! Nekünk sokat kell inni, és a hüvelyflórát rendben tartani, megerősíteni. Sajnos a fiúk elég könnyen befertőződnek mindenféle tünet nélkül, így kizárólag az óvszer használata nyújthatja a legnagyobb védelmet számunkra. (sokan írták is, h ezzel tünetmentesek) Kitartást mindenkinek!

#71 renszi 2012. 05. 12. - 12:45:57

szia siposbabett :) Igen folyton visszatero holyaghurutom van,de nyaron vagy is melegben nekem nem okoz gondot,viszont az utolso folfazas ota vissza maradtak a tunetek,furcsa szurkalo erzes van allandoan az alhasamban,a pisiles sem mindig fajdalom mentes, illetve e colit talaltak a huvelyemben :S Arra jelenleg jodos kupokat kaptam,a teatol sokkal jobban erzem magam, illetve meginditott egy tisztulasi folyamatot,a tea nem egy gyogynovenybol van hanem keverek. Nekem az eredmenyeimbol azt allapitotta meg hogy a veseimbol ered a dolog,vannak bakteriumok,illetve persze a gomba,valoszinuleg a gomba jatsza a legnagyobb szerepet az egeszben, ahogy mar sokan irtak itt a forumon. Irtam e mailt is,ugy lehet konnyebben tudunk kommunikalni :) koszonom a jokivansagot,en is viszont kivanom a mielobbi gyogyulast neked.

#72 siposbabett 2012. 05. 12. - 06:27:00

Szia Renszi! Megköszönném ha megírnád mi a neve a teának amit iszol, én most az AntiCandidát fogyasztom. És vajon hol lehet ilyen bio boltot találni, mert nálunk csak megkapod amit kérsz és ennyi. Neked is olyan tüneteid voltak mint itt a fórumozóknak? Bocs hogy ennyit kérdezek, én egy kerek éve küzdök ezzel a dologgal, teljesen sikertelenül! Küldöm a címem ha inkább priviben írnál: babettrobi@gmail.com Mielőbbi gyógyulást kívánok!

#73 renszi 2012. 05. 11. - 00:45:57

Szia CateRina28! Koszonom a valaszt,amig nem talaltam ra erre a forumra nem is tudtam elkepzelni hogy mi lehet a bajom mi lehet az oka a folyton visszatero folfazasnak,de mar en is rajottem hogy a gomba az. jelenleg gyogyteat iszok,elmentem egy bio boltba ahol gyogynovenyeket arulnak illetve az elarusitono szemelyreszabott terapiakat allit ossze orvosi eredmenyek alapjan en a vizelet eredmenyeimet vittem el es a no is mondta hogy van nalam minden gomba bakterium,csak az a szomoru hogy nem ertem hogy az orvosok tenyleg ennyire tajekozatlanok vagy tudatlanok hogy nem tudnak rajonni hogy a gomba all a hatterben,pedig ok is emberek.par napja iszom a teat hatarozott javulast erzek,bocs ha untattalak es koszi meg egyszer a valaszt,udv :)

#74 signorina 2012. 05. 10. - 13:23:53

Kedves Mindenki! Nem kimondottan hólyaggyulladásra ajánlják, de a tájékoztatóján szerepel a GENTOS tablettának, hogy húgyúti problémákra is jó! Ez egy homeopátiás nyelvalatti tabletta!

#75 krisztike67 2012. 05. 10. - 09:12:01

Kedves Eszter és Mindenki! Ez a kérdés engem is foglalkoztat,hogy aki szedett gombaölőt trigonitisre körülbelül mikortól érzett javulást és hány hónap kellett a gyógyuláshoz. Én 6 hete szedek flukonazolt és még nem mondanám,hogy sok javulást tapasztalnék magamon. Bár az urológusom szerint 1 hónap alatt tökéletesen meg kellett volna gyógyulnom. Ez nem jött össze persze és folytatom a terápiát,remélem sikerülni fog. Köszönöm a válaszokat.Minden jót kívánok Mindenkinek!

#76 eszter0810 2012. 05. 10. - 07:54:35

Sziasztok Lányok! Azt szeretném kérdezni, hogy aki szedett gombaölőt (gyógyszert)mikor kezde érezni a hatást? Mikor kezdett jobban lenni, ez hetekbe vagy hónapokban kell mérni? Én a héten kezdtem a gyógyszert a diétát múlt héten. Köszönöm a választ előre is. Eszti :)

#77 tildacska 2012. 05. 05. - 08:31:18

Kedves Kriszta! Szeretném elkérni én is a gyógyitóid elérhetőségét, mert már több mint 2 éve én is ezekkel a problémákkal küzdök. Előre is köszönöm! Ha bárki más is tud jó orvost vagy természetgyógyászt ajánlni örömmel várom. A következő cimer: renata.haller6@gmail.com Előre is köszönöm mindenkinek!

#78 labello23 2012. 05. 03. - 18:25:58

szia CateRina! Szeretném elkérni az email címed,lenne priviben egy pár kérdésem,ha nem probléma.vagy ha ide nem szeretnéd kitenni légyszi írj rám erre bankutibettina@freemail.hu Köszönöm! üdv:Betti

#79 CateRina28 2012. 05. 03. - 09:54:59

Kedves Izabonasera! Csak röviden írom, gomba a bajod. Ez ellen szedj hosszú távon gyógyszert és elmúlik a bajod. Üdv, C.

#80 izabonasera 2012. 05. 02. - 22:35:17

Sziasztok, Tanácsra, "útmutatásra" lenne szükségem, és csak remélem hogy jó helyen kopogtatok. 2éve már hogy előjön ez a felfázós, könnycsepphullajtós pisilős mizéria(természetesen megint) orvoshoz már nem járok, mert belefáradtam, a Nolicin az ami szokott használni egyedül. Tudom tudom helytelen. Viszont ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy egész életem végéig ez lesz? Így 23 évesen ez elég ijesztő.. Lassan a katolikus apácák is ledérebben öltöznek fel, mint Én. Tudom , hogy nem ezzel van a baj. Nőgyógyásznál igaz többet jártam eddig, de akárhányszor mentem, lent mindig minden a legnagyobb rendben volt. Urológus...na hát róluk inkább ne is beszéljünk(sztem a legrosszabb orvosfajta) Kétségbeesésembe nyitottam az alternatív gyógymódok irányába, de azok is csak ideig óráig segítenek.A D-mannos-zal próbálkoztam de hosszabb távon ugyan úgy előjött ráadául olcsónak se mondanám.Bár most már nem sajnálom a pénzt...nem ezen múlik. Tőzegáfonyát is szedtem kúraszerűen, de nem sok sikerrel. Mit csinálhatok rosszul? Mit tanácsoltok? Egy jobb orvos? Kit?( ha van ilyan, áldásként fogadnám) Homeopátiás készítmények? Melyik? Tényleg örülnék 1-2 hasznos praktikának, vissza is olvasgattam a régebbieket is, próbálok ötleteket meríteni...plíz

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: