Házipatika fórum: Krónikus hólyaghurut - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »

Krónikus hólyaghurut

#81 krisztike67 2012. 04. 24. - 08:52:20

Kedves Lányok! Köszönöm szépen CateRina a válaszodat. Csaknem végig olvastam a fórumot és látom,hogy Te is nagyon sok mindenen mentél keresztül és nagyon hasznos tanácsokkal láttad el a Lányokat,akik végső kétségbeesésükben ehhez a fórumhoz fordultak. Ezért mindannyian hálásak lehetünk. Nagyon megörültem mikor megtaláltam ezt az urológust,aki igazolta a gomba elméletet és tükrözéssel meg is állapította,hogy mi a helyzet. Azt mondta,hogy a rendelésén heti 1-2 ilyen új pácienssel találkozik,akinél a miénkhez hasonlóan gomba megtelepedése okozza a panaszokat. Számomra ez döbbenet,hogy ennyire elterjedt ez a betegség,tudnak róla az orvosok és mennyire nem foglalkoznak vele komolyan. Olvastam,hogy Ti itt sokan milyen dózisban és milyen sokáig szedtétek a gombaölőt,így meglepő volt számomra,hogy az orvosom szerint 4 szemtől annak onnan teljesen el kellett múlnia. Ezt nem hiszem,főleg úgy,hogy a panaszaim még megvannak. Így nincs más hátra,keresek olyan orvost,aki ír még fel belőle,és normálisan végig tudom csinálni a terápiát,hiszen ennek tényleg csak így van értelme. Mindenkinek jobbulást kívánok!

#82 siposbabett 2012. 04. 23. - 21:27:08

Szia Krisztike67 és Üdv Mindenki! Sajnálattal olvasom, hogy mindig van újabb hasonló sorsú társunk a fórumon. Nálam még semmi sem változott. Pénteken újabb leoltásra megyek, talán nem lesz bacim ha szerencsém van. Persze attól még az inger marad /a kis rohadék/!!! Már nagyon unom!! A tisztálkodási procedúrám már-már mániákus jelleget öltött. Ezt nem is részletezem, kiröhögnétek. Előjegyeztek urodynámiás vizsgálatra, május 9-én. Ez nem látja belül a hólyagot, ha jól tudom. Ha valaki volt ilyenen KÉREM írja meg ide vagy küldjön egy mailt, lenn megtalálja valahol az elérhetőségemet. Szeretném tudni milyen a vizsgálat és mit lehet megtudni belőle. GYÓGYULÁST kívánok mindenkinek! Üdv: Bab

#83 CateRina28 2012. 04. 23. - 18:53:17

Szia Krisztike! Kevés a 4 gombaölő. Én napi 200 mg-ot szedtem az első 2 hétben minden nap, aztán meg heti 1 szemet egy fél évig... Próbálj meg nőgyógyásszal vagy más urológussal beszélni, hátha lesz aki felír több gyógyszert. Jobbulást!

#84 krisztike67 2012. 04. 23. - 09:41:29

Kedves Lányok! Pár hónappal ezelőtt leírtam ide a panaszaimat,tanácsoltátok is,hogy ennek a hátterében gomba állhat ás vizsgáltassam ki ilyen irányból. Nehezen találtam egy jó urológust,aki nem hajtott el antibiotikummal és fogékonynak bizonyult a problémámra. Megtükrözött és persze látta a gomba felrakódást a trigonumon. Írt fel gombaölőt, 4 szemet,150 mg flukonazolt. Elszedtem és sajna nem gyógyultam meg tőle. Visszamentem a rendelésre,de elküldött,mert szerinte ennyi gyógyszertől a gombának fel kellett szívódnia és ennyitől mások meg szoktak gyógyulni,így biztosan nem urológiai problémám van.Klassz.Ugyanolyan panaszokkal,amik eddig is voltak már nem lehet urológiai panaszom,menjek nőgyógyászhoz vagy akárhová. Így már nem tudom kihez fordulhatnék. Ez az egy orvos volt,aki hajlandó volt érdemben foglalkozni ezzel a problémával,de 4 szem gyógyszerrel letudottnak veszi ezt a dolgot. Nekem úgy kezdődött ez az egész,hogy elkezdtem fogamzásgátlót szedni és közben végig,minden hónapban hurutom volt,amikre antibiotikumokat szedtem. 4 hónapig szedtem a fogamzásgátló tablettát,de a folyamatos felfázás és egyéb vérzési panaszok miatt abbahagytam. Ahogy elhagytam a gyógyszert az akut felfázások elmúltak,viszont gomba maradt,ami folyamatos diszkomfort érzetet adott és minden pisilés után fájt,mintha még mindig kellene pisilnem és szúró érzést éreztem. Mivel nekem ez teljesen a fogamzásgátlóval van összefüggésben,megfordult a fejemben az is,hogy esetleg olyan hormonális változások következtek be a szervezetembe,hogy azok kedveznek a gombáknak és a nyálkahártyám nem tud regenerálódni és leküzdeni a gombákat. Nincs tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatban? Vagy nincs ötletetek mit csináljak most? Köszönöm a segítséget és jobbulást kívánok Mindenkink!

#85 abevapaciens 2012. 04. 22. - 21:41:15

Eladó KALDYUM 600 mg retard kemény kapszula (1 doboz 100 db-os éd 1 doboz 50 db-os) Érdeklődni lehet: malin2@citromail.hu

#86 CateRina28 2012. 04. 22. - 16:33:30

Szia Renszi! Gombád van, hidd el, erre kezdj el minél előbb szedni gyógyszert!!! Én is átmentem ugyanezen, és az antibiók csak mégjobban elgombásítottak. A gomba ugyanúgy tud hólyaghurutot okozni, mint a bacik. Az E-coli már csak felülfertőződés, ha nem lenne gomba, nem lenne E-colid sem. Nekem csak a gombaölő segített, de sajnos fél évig szednem kellett heti 1 szemet belőle. Viszont meggyógyultam!! Jobbulást!

#87 renszi 2012. 04. 21. - 18:33:21

Kriszta, en is szeretnem elkerni az orvosod elerhetoseget,biztatonak tunik amit ezzel kapcsolatban irtal,elore is nagyon koszonom renszi1992@hotmail.com

#88 renszi 2012. 04. 21. - 18:31:23

Sziasztok,en egy szerbiai egyetemista lany vagyok,2 eve szenvedek a felfazastol altalaban telen folyton van amint kis hideg eri a labamat masnapra rogton erzem hogy felfaztam,sajnos teak ilyesmik otthoni kezelest nem sokszor probaltam,hanem rogton mentem az orvoshoz mert vakon biztam bennuk,a 8 10 napos antibiotikum kura mindig segitett,nyaron nem szoktak panaszaim lenni. Tavaly novemberben kezdodott el a szenvedes es most is tart,sajnos. folyamatos antibiotikum kurakon vagyok ,2 3 hetes szunetekkel de azutan ujra kiujul,e colit szoktak talalni a vizeletemben altalaban eddig mindig elmultak a panaszok,viszont a legutolso folfazasom marcius elejen volt akkor is antibiotikumot kaptam ra viszont a panaszok csak enyhultek de nem multak el,ekkor elkuldott az altalanos orvos,nefrologushoz aki csak oda vissza dobal huzza az ido szinte minden eredmenyem negativ,egyedul a huvelyemben talaltak e colit ,kaptam ra huvely kupokat viszont azokat meg nem kezdhetem el hasznalni,mert eloszor egy masik fajtat adott es 7 napos szunetet kell tartanom a ketto kozott,a kupok enyhitettek a panaszokat de nem mult el teljesen,2 napja hogy nem hasznalom a kupokat megint rosszabbodott a helyzet,es ebben az esetben nagy az esely a visszafertozesre,most fogok probakozni a d mannozal megelozeskent,de mar ha kicsit is erzem a tuneteket egyszeruen az orulet hataran erzem magam es sajnos nem latom a kiutat.:S

#89 nimoka 2012. 04. 16. - 17:40:39

Szia Kriszti! Légyszi küldd majd el nekem is az orvosod elérhetőségét.Köszike

#90 Regina37 2012. 04. 14. - 16:51:50

"Én már második hónapja csinálom ezt a tibeti gomba módszert. Előtte állandóan felfáztam, vesegyulladásom volt, sőt vesekövem is..... ezenkívül emésztési problémáim is voltak.... szorulás.... puffadás... görcsös fájdalom! Amióta ezt csinálom, azóta ez a kettő probléma megoldódott Remélem tudok neked ebben segíteni.... mert ez a gomba... ha már láttad az interneten.... sok mindenre jó még ezeken kívül!"

#91 Regina37 2012. 04. 13. - 18:59:44

http://antalvali.com/candida_kura A kaukázusi kefír és a natur joghurt ajánlott étel. Ezért lehet kefirgombát is használni. Rendbe teszi a bélrendszert, helyreállítja a bél és hüvelyflórát.

#92 nimoka 2012. 04. 13. - 10:03:37

Én is el szeretném kérni az orvosod nevét és elérhetőségét. Köszönöm!!! e-mail: csipene@gmail.com Előre is köszike!

#93 KKriszta28 2012. 04. 12. - 10:53:51

Sziasztok! Elküldtem mindenkinek szerintem. Gyógyuljatok!

#94 KKriszta28 2012. 04. 12. - 10:50:21

Nem ajánlom! A kefir is tiltott ilyenkor, mivel gombákat tartalmaz. Minden nemű gomba kerülése javasolt Candidiáziskor. Egyetlen egy kivételével, mely fogyasztható az pedig a Shitake gomba.

#95 jkatka87 2012. 04. 12. - 09:59:31

A mailem lemaradt :-) jkatka87@gmail.com

#96 jkatka87 2012. 04. 12. - 09:58:27

Szia! Én is ettől a problémától szenvedek fél éve, és már tanácstalan vagyok. Én is megkaphatnám az infókat KKriszta28? Előre is köszönöm!

#97 Animani 2012. 04. 11. - 09:01:16

Szia Kriszta! Én is el szeretném kérni az orvosod nevét és elérhetőségét. Köszönöm!!! e-mail: wsp.ani@freemail.hu Anita

#98 siposbabett 2012. 04. 08. - 13:06:22

Kedves CateRina! Először is köszönöm a jókívánságokat, neked is JÓegészséget kívánok! Gombaölőt először a nőgyógyász írt /ez 1 szemes volt/ + hüvelykúpot, utána a körzeti dokim írt fel egy 2 hetes kúrát, de ezt a párommal is szedette /vele csak a biztonság kedvéért, ő nem volt vizsgálaton/. Hozzáteszem, a vizeletemből gombát egyszer sem mutattak ki, csak cervixváladékból, pedig sok leoltásom volt az elmúlt évben. A sógornőm is hasonló problémákkal küzdött tavasszal, de neki már a második vizeletleoltásában ott volt a gomba. A héten megemlítettem a körzetimnek,hogy nem lehet e gombám, azt mondta, hogy a tüneteim alapján lehetne, de nincs mert nem volt a vizeletben /a nőgyógyász is ezt mondja/. Meg azt is mondta, hogy a vérteszt nagyon drága. Nem értem az egészet. Ma már nem ment magasra a lázam, talán most kezd hatni az antibiotikum, és talán segítenek FENTRŐL is. Boldog Ünnepekett: Bab

#99 CateRina28 2012. 04. 08. - 09:51:23

Kedves Babett! Nagyon sajnálom, hogy jelen pillanatban is beteg vagy..Kívánom, hogy Jézus feltámadásának napjára meggyógyulj! Gombaölőt mennyit szedtél és meddig? Jobbulást!!!

#100 siposbabett 2012. 04. 07. - 20:49:59

Sziasztok Csajok! Én is sokat olvastam a szódabikarbónáról. Szeretném is kipróbálni, de nem tudom, hogy melyik jó. Lehetne akár azt is amit egy átlagos élelmiszer üzletben árulnak, vagy az nem jó? Ha valaki tud erről v.mit akkor írjon! Vajon segítene nekem is? Korábban írtam a problémámról, számos antibiotikumot szedtem/ami nem jó/,aztán fél év bacimentesség után/ persze az állandó vizelési inger, és az alhasi fájdalom nem múlt el/ tegnap ismét találtak streptoc.-t és eserichiac.-t/. Ami lényeges még, hogy probiotikumot, lacto protectot, echinacea cseppeket, gombaölőt, cranC-t, grapefruit cseppet is szedtem, de mégis itt tartok. Vesegyulladással, 39 fokos lázzal várom a Nyuszit! Na mindegy! Dávid Tamás műsorát én is nézem időközönként, de ezt a részt nem láttam, sajnos. Lehet hogy adtatok egy ötletet, és talán én is előadom neki a bajomat, bár ez nem rák!- remélem. Persze mindenki tudja már, hogy rák is lehet a sorozatos gyulladásokból, ott támad ahol a leggyengébbek vagyunk. Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden olvasónak: egy Éppen Elkeseredett

• 229 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: