Házipatika fórum: Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 7 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:12:18

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 maria48911 2014. 05. 24. - 06:29:28

Fogyókúrás tabletta - thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:48:00

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta4

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#4 Törölt felhasználó 2011. 05. 20. - 13:52:53

Kedves Fórumozók! Oldalunkon tilos minden gyógyszerrel való kereskedés. Ezeket a bejegyzéseket töröljük. Üdvözlettel: a Szerkesztőség

#5 kbarack 2011. 04. 22. - 12:57:41

Szia Adrienn, ne haragudj, ha levelemmel zavarlak, de nincs meg véletlenül neked a 2011. januárjában indult "5 hét, 5 kiló" fogyókúraprogramból a "Ráérős menü"? Ha igen, nagyon megköszönném, ha elküldenéd nekem :) Köszi és üdv: kbarack

#6 2011. 03. 05. - 05:30:34

Sziasztok! akinek meg van a recept elküldené kekem ? a szomszédon cukorbeteg és neki kell

#7 dagyka125 2011. 02. 22. - 18:01:16

Kedves Házi Patika ! Társammal mi is köszönjük a fogyókúra program elíndítását, mely során megismerkedtünk a helyes étrend kialakítással, az egyes élelmiszerek kalóriájával, a mozgássorok tervezésével. Ez a program sarkallt minket arra, hogy nagyobb figyelmet fordítsunk magunkra és a sok tudományos nézetet is elolvassunk a fogyókúrákról. Az Önök programja 5 hét 5 kiló fogyás reálisnak tűnt a 2 hét alatt 16 kiló fogyási lehetetlenségekkel szemben. Nagyon sokat segített a konyhai mérlegelés, mert itt láttuk csak igazán, hogy az eddigi ételmennyiségek mennyire meghaladták az egészséges mennyiséget. (Csak itt jegyzem meg, hogy a kevesebb kaja kevesebbe is kerül és kb. 10 ezer Ft-ot spóroltunk most egy hónap alatt a hasamon. Már ez is sikerélmény!) Önök biztosítottak nekünk elméleti anyagokat is melyek nagyon hasznosak voltak. Persze az igazi fogyáshoz az akaraterő elengedhetetlen. Sikerült ezt az erőt végig megtartanunk és kollégámmal -7, illetve -10 kg fogyást értünk el. Most az elért súly megtartása a fő feladatunk és a következő fogyiprogramnál folytatjuk tovább. Az Önök programja sajnos 61 hét alatt 61 kilót ajánlott, ami véleményünk szerint nem reális és betarthatatlan egészségkárosodás nélkül. Ezt nem is tartjuk be. A PADÖDÖs Mariann gyors fogyását is leállították az orvosok és egyhavi súlytartást írtak elő. A fogyi statisztikából az derült ki, hogy az átlagfogyás sajnos a kitűzött értéket nem érte el. Azt javasolnám, hogy a program ne mínusz 5 kilót tüzzön ki célul, hanem a testsúly 5 %-át. Mert az az 5 kg egy 120 kg embernek teljesen más, mint egy 70 kilós személynek. Tehát ha azt mondjuk 5 hét 5 %, akkor a mostani csoport átlagban majdnem ennyit teljesített (4,7 %). Persze ez a tempó nem biztos, hogy látványos, de tartható és még így is súlytartásos szüneteket kell beiktatni. (De ha 5 év alatt híztam fel x mennyiséget, akkor ne akarjam 5 hét alatt ezt eltüntetni, mert nem reális cél és csak keseredés lesz a vége.) Mégegyszer köszönjük a Házi Patikának a sok hasznos tanácsot a fogyókúránkhoz. A Társainknak pedig jó folytatást, kitartást, akaraterőt, sok mozgást. (Bocsi itt a mozgásról jut eszembe, ezzel is csínján kell bánni, mert ha túl sokat mozgunk mondjuk két hónapig és majd a sok mozgás eltűnik, akkor az is súlynövekedéshez vezethet.) Mégegyszer Mindenkinek jó egészséget kívánunk és sikerüljön elérni a kitűzött célt és azt megtartani. dagika és kövérke :D :D :D :D :d

#8 squlama 2011. 02. 22. - 16:20:58

Kedves HáziPatika! Köszönjük a lehetőséget és a segítséget,amit a program kidolgozásával és interaktív bonyolításával biztosítottak számunkra. Megszívleljük a hírlevél tanácsait és a testsúly-kontroll menüpont alatt folytatjuk is, amit az Öt hét-öt kiló programmal elkezdtünk. Egy kérdés azonban adódik: miért kínál fel a testtömeg-kalkulátor hat korcsoportot, az ideális testsúly-kalkulátor három korcsoportot, amikor a számítás egyetlen értéket rendel hozzá valamennyi korcsoporthoz? Üdvözlettel: Eszter és Orsi fogyópáros

#9 padlizsan74 2011. 02. 21. - 13:18:07

Gratulálok Katica! Nekem is eléggé sikeres volt ez a program (-6kg). Én is folytatom mert még legalább 15 kg van hátra. De, most van elég erőm és kitartásom. Menni fog!!! Akik folytatják a fogyókúrát sok erőt és kitartást kívánok.

#10 katica030251 2011. 02. 21. - 11:29:25

Szeretettel üdvözlök Minden Kedves Fogyokurázo Társamat! Eltelt az öt hét és igy a program végéhez értünk. Boldog vagyok mert az eredményeim jok (-7kg) :). A program alatt megértettem hogy nem lehetetlen a fogyás, csak akarat és kitartás kell hozzá. Folytatnom kell a harcot a kilokkal (mert tulsuljos vagyok) és folytatni is akarom. Mátol a "ráeröst" felcserélem a "sietössel" és még ujjabb öt hét, vagy legalább is addig, amig megkezdödik az uj program. Alig várom már hogy megkezdödjön, mert ez tényleg nagyon tetszet és nagyon eredményes is volt a számomra. Remélem hogy a Kedves Fogyokura Társak is jo eredményeket értek el a program ideje alatt. Továbi kitartást, eröt-egésséget és jo fogyást kivanok Mindenkinek! Tisztelettel, Katica :)

#11 katica030251 2011. 02. 18. - 09:18:00

Tisztelt HáziPatika! Szeretnék köszönetet mondani a HáziPatika szerkesztöségének és minden kedves munkatársának a nagyon jo és eredményes "Öt hét-5 kilo" internetes fogyokura programhoz. Személyes tapasztalatom szerint (-6kg) és ugy ahogy az átlag eredmények is mutatják, örömmel mondhatom hogy a program nagyon jo és eredményes. Ahogyan a Forumon is olvashato, a Fogyokura Társaim is jo eredményekröl beszének és nagyon elégedettek a programmal. Nagy része a programbam resztvevöknek annyira elégedett az eredményekkel, hogy folytatni akarja. Én is folytatni akarom és már be is jelentkeztem a következö programba is. A programban résztvevöknek nemcsak egy finom és izletes menü sor ált rendelkezésére, hanem egy nagyon jol kidolgozott mozgáassor is. Ami egy nagyon nagy pluszt jelentet a számomra ebben a programban, az az volt, hogy ez az öt hét alatt nem éreztem egyedül magam a kilokkal folytatott harcban. Nagyon jo volt érezni hogy valaki figyeli az eredményeimet és a statisztika segitségével megtudhattam hogy jo uton haladok e. Nagyon köszönom Onöknek a biztato és jo tanácsokat ado hirleveleket is, amelyek a program ideje alatt eröt adtak a kitartásra és a folytatásra. Tovabbi sikeres munkát kivanok Önöknek, eröt, egésséget és boldogságot az életben. Tisztelettel, Katica.

#12 hajnacka 2011. 02. 16. - 18:19:08

Sziasztok. Koszonom mindenkinek aki írt a forumra és velem egyutt fogyott.. Jó volt tudni,hogy nem vagyok egyedul és másnak sem megy olyan konnyen (értem ezalatt magamat ) Én holnap utazom és már nem leszek számitógép kozelbe,de attol még a diétát továbbra is folytatom. Mindenkinek további jó fogyást kívánok! :)

#13 decsik 2011. 02. 16. - 17:13:10

Sziasztok, én is folytatni fogom, pedig eddig csak (4 hét alatt) 2 kiló ment le. Pedig alapvetően betartom a menüt, néha cserélgetem ugyan a kajákat, de figyelek, hogy a lényeg megmaradjon. Néha persze egy tejeskávét megiszok, de ennyi. Mellette heti 2x1 óra torna, és 2x1 óra futás. És mégis... Tudna ehhez valakit tanácsot adni? Mit csinálok rosszul? Azt még megfigyeltem (mert minden reggel ráugrok a mérlegre), hogy hét közben megyeget lefelé a súly, és vasárnapról hétfőre legalább plusz fél kiló. Pedig a heti leghosszabb mozgásom a vasárnapi futás, mert az legalább 10 km. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni ebben.

#14 monguszta 2011. 02. 14. - 14:21:03

Sziasztok ! Először is gratulálok mindenkinekaz elért eredményhez. A héten - 2 kg eddig -4,8. Abbahagyni én sem fogom még mindig van ratam kb.17 kg felesleg, és nagyon szeretnék megszebadulni tőle. A héten vége az 5. hétnek, de én azé örülnék neki ha tartanánk a kapcsolatot, hogy ki hol tart. Néha jól jön egy kis biztatás. Sok sikert a hátralevő kikókhoz!

#15 doroty23 2011. 02. 14. - 12:38:26

Sziasztok lányok! Gratulálok Padlizsan74 az elért eredményhez! Én egy héttel később kezdtem a programot,szóval most kezdem a 4.hetet és -3 kg-nál tartok!Nekem nagyon tetszik ez a program,én is biztos fojtatni fogom,még van egy pár kg fölösbe. :) :) Kitartást mindenkinek és szép napot!

#16 padlizsan74 2011. 02. 14. - 11:55:05

Örömmel tölt el, hogy megvan a -5 kg. Én folytatni fogom, mert még van 19 kg, amit le kell adni. De, ha így fog menni, mint eddig, akkor nem lesz gond. A héten mindent ettem, mert pihenni voltunk, de így sem jött vissza semmi. Igaz, már nem tudtam azt a mennyiséget megenni, amit a fogyókúra elkezdése előtt ettem volna. HURRÁ! 5 kg! Írjatok csajok, ti, hogy álltok?

#17 Törölt felhasználó 2011. 02. 14. - 11:24:50

Kedves adrozsa! Először is szeretettel gratulálunk az örömhírhez. Mivel a fogyókúraprogramunk ezen a héten véget ér, nem szükséges változtatni az étrendjén. Jó egészséget kívánunk! Üdvözlettel: a Szerkesztőség

#18 adrozsa 2011. 02. 11. - 14:49:23

Kedves Szerkesztőség, Szakértők! Nagyon tetszik az 5 hét 5 kiló program, fogytam is vele, ami örömmel tölt el! Egyetlen "problémám" adódott: terhes lettem. Szeretném a tanácsukat kérni, mennyivel kellene módosítani a napi menüt ahhoz, hogy ne hízzak túl sokat, mert sajnos az előző terhességem óta nem fogytam vissza, és nem szeretnék megint túl sokat hízni. A program keretében kiderült, hogy eddig tényleg sokat ettünk, nagy adagokat. Köszönöm segítségüket! Adrienn

#19 Törölt felhasználó 2011. 02. 09. - 09:50:42

Kedves Fogyókúrázók! Köszönjük a visszajelzéseket, örömmel látjuk, hogy a kilók leadása mellett összetartó közösség alakult ki a fogyókúraprogram több mint három hete alatt. Hamarosan elérkezik az utolsó hét, elérhetőek lesznek az ötödik heti menü- és mozgássorok, amit ha kitartóan követnek, reméljük, mindenki eléri a kívánt célját. Galjudit68 kérdésére válaszolva elmondhatjuk, hogy az alapanyagok súlyát mindig száraz állapotban adjuk meg :) Reméljük, hogy az Öt hét - öt kiló fogyókúraprogram alatt megszívlelték az új életmódot, és a későbbiekben is szívesen fogyasztanak egészséges ételeket, odafigyelnek a cukorfogyasztásra és nem okoz gondot a rendszeres testmozgás sem. Sok sikert és kitartást kívánunk! Üdvözlettel: a Szerkesztőség

#20 galjudit68 2011. 02. 08. - 19:12:51

Sziasztok!Eddig csak olvasgattam a hozzászólásaitokat és sok energiát merítettem sikereitekből,kudarcaitokból.Én az első két héten sikeresen fogytam 1-1kg-t,majd a harmadikon,ahogy a nagykönyvben megvan írva,semmit.Nagyon türelmetlen vagyok,mikor lesz ebből 10kg mínusz és ha lesz,hogy tudom megtartani.Szereztem egy kalóriatáblát és számolgatom a kalóriákat,mivel nem tudok csak magamnak főzni.Egy kérdésem lenne,a tésztáknál megadott kalória érték száraztészta 100gr-ra vagy a vízben kifőzött tészta 100gr-ra vonatkozik,nem mindegy,mert felvesz egy csomó vizet.Előre is köszönöm a választ,kitartást mindenkinek.

• 7 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: