Házipatika fórum: Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal

#101 crystaleva 2011. 01. 21. - 22:25:14

Sziasztok fogyózó lányok,asszonyok! Én nagyon örülök ennek a programnak.Mindig próbáltam számolgatni a kalóriákat,de most látom,hogy általában több kaját "tuszkoltam bele" a napi 1200 kcal-ba. ;) Igy már biztosan sikerülni fog lefogyni,ha elég kitartó leszek. Kb. 15 kilót szeretnék leadni.Hétfőn kezdtem a sietős menüvel.Azért ezzel,mert a családra külön főzök és igy nem sok időm marad a saját ebédem elkészitésére. Nekem fontos a reggeli,általában szendvicset eszek,igy a müzlis napokon kicsit éhesebb voltam ebédkor.De azért aránylag kibirható szerintem.Én jártam már dietetikusnál tavaly négy hónapon keresztül,elég sok pénzt ott hagytam (külföldön lakunk) a menüsorért,akkor fogytam is hét kilót,de visszajött,amikor abbahagytam a fogyit.Közben kiderült,hogy pajzsmirigy problémám van,azért is volt nehezebb a fogyás.Pedig heti 4-5 alkalommal tornázok is.Talán most sikerülni fog!!!

#102 hulietta 2011. 01. 21. - 19:42:15

sziasztok, én új vagyok a programban, de belekezdtem. Kiváncsi vagyok lesz-e valami eredmény. Nagyon örülnék ha valoban sikerülne legalabb az 5kg, bár a szakvélemény szerint 26 kg-t kellene leadnom, de én a 15 kg fogyással már boldog lennék. A tornát nem igen tartom, az ennivalót igyekszem. Nekem ízlenek a receptek, söt a fiam is ezt eszi csak többet. Már most is van eredmény, de nem akarom elkiabálni, várom a további eredményeket. Ha sikerül, a program után is folytatom a fogyit, de a leves nekem is hiányzik. hulietta : :o

#103 hajnacka 2011. 01. 21. - 19:17:30

Sziasztok. Tegnap beállitott a férjem 3 adag somloival,azt hittem kinyirom,mert a somloinak ellenállni nem lehet..Tegnap kibirtam,de ma megtortem.. :'(' vétkeztem,úgy utálom magam... Remélem már tobb botlásom nem lesz

#104 szotyi78 2011. 01. 21. - 18:35:30

Sziasztok! Én is egyetértek veled jpne77, tényleg akkor igazán hatásos az étrend, ha betartod. Ha valami nem tetszik az aznapi menüben, akkor egyszerűen belelapozok a többi étrendbe és választok onnan valami fogamra valót. Kitartást kívánok mindenkinek, szép estét, Bea :)

#105 monica83 2011. 01. 21. - 18:05:17

De szépen összejöttünk. Kitartást mindenkinek! Mikor mérlegeltek? Hétfő reggel?

#106 zsuzsajancsi 2011. 01. 21. - 15:24:30

Szeretettel üdvözlök minden fogyni vágyót. Mára lement az egy kiló rólam nagyon sokat 15kg kellene fogynom,szigorúan betartottam ezidáig a diétát nem is volt nehéz.A menük finomak.csak a leves hiányzik. Hát a tornával van egy kis gond. "időhiány". Véleményetekre vagyok kíváncsi. Heti kétszeri infraszauna használata valamelyest pótolja az intenzív tornát? Kívánok mindenkinek kitartást a célja eléréséhez Zsuzsa

#107 kisviragos 2011. 01. 21. - 14:48:07

Szia jpne 77 ! A személyes adattábla alatt az állapotfelmérésre kell kattintani, és az adataid alapján jön a válasz. Gratulálok a három picikéhez, a fogyi meg menni fog. Az első hét a tisztulással telik, a második héten a nyolcadik naptól indul a fogyás, a harmadik hét a stagnálás, maj d ismét fogyás.Nalám így működött eddig, csak van egy bökkenő, hogy ha kevés a kitartás, és nem tartom be az elvárható dolgokat.

#108 aniko250 2011. 01. 21. - 14:31:16

Sziasztok!Anikó250 vagyok,hétfön kezdtem az öthetes fogyit,16kg feleslegem van,az étrend betartása megy,tornázni egyhéten 5-ször járok napi egy órát spinningelni,remélem sikerül fogynom. ;) Kitartás mindenkinek,bizzunk a sikerbe!!!!

#109 katica030251 2011. 01. 21. - 12:33:32

Szeretettel udvozlok mindenkit! A nevem Katica. 60 eves vagyok. Most eloszor veszek reszt a programban. Remelem sikeresen. Sajnos nagyon nagy a "plusszom". Mar nagyon sok ilyen-olyan fogyokurat csinaltam vegig, de mindig egy kis fogyas utan valami plussz is jott. Mar-mar mindenki a csaladbol kinevet, mondvan "mar megint fogyizol es kozben hizol". Mar szegyelem is kimondani az embereknek hogy fogyizok, mikozben en ilyen kover vagyok. Hat most gondolom hogy eljott az ideje annak, hogy valtoztassak a dolgokon. Alig vartam hogy kezdodjon a program. Most nagyon komolyan nekifogtam. A "raeros" menut valasztottam. Az elso 4 napi menu nagyon finom, izletes es laktato volt. Hala Istennek most nincsenek "esti ehseg erzeteim" (eddig voltak) es nem is kivanok semmi "pluszt" (eddig). REMELEM HOGY MOST VEGRE SIKERULNI FOG!! :) GONDOLOM HOGY IGY EGGYUT KONNYEBB LESZ A CELHOZ JUTNI. MINDENKINEK KIVANOK SOK SIKERT ES KITARTAST! :)

#110 monica83 2011. 01. 21. - 11:48:52

2 éve ilyenkor végigcsináltam a 90 napos fogyit, le is fogytam szépen vele, a BMI szerint egészséges kategóriában voltam. Aztán elengedtem magam, és szépen felcsúszott kb. 15 kg :'(' Ebben közrejátszott az is, hogy tavaly tavasszal volt egy elég csúnya balesetem, térdszalagsérüléssel és combzúzódással, ami miatt sportolni nem tudtam, leguggolni is csak a tél eleje óta tudok rendesen. mostanában kezdtem el megint futógépezni, és tornázni. Célom, hogy elérjem azt a súlyt, ami két éve tavasszal volt :) Szerintem nem lehet tartani betűre ezt az étrendet, én inkább iránymutatásnak használom :) Honnan írtok egyébként? Én Bajáról.

#111 jpne77 2011. 01. 21. - 10:51:00

Most olvasgatok vissza és nabis, teljesen igazad van, hogy nem szabadna eltérni az étrendtől, nem hiába így állították össze. Én is próbálom pontosabban követni. Nálam az a bökkenő, hogy a férjem nagyon szereti az igazi magyaros ételeket, tehát ezt a menüt nagy adagban nem készíthetem. Dupla ételeket (neki és nekem) főzni pedig kapacitásban nem mindig telik a 3 picikénk mellett. Írtátok többen is, hogy van valami kiló kiszámoló, beírjátok ti mennyit fogynátok és a gép is ad egy súly kalkulációt. Ezt hol találom meg? BMI-t számoltattam vele, aszerint 15 kilót kell fogynom, de nekem a célom a 20 lesz majd. A ruháim javarésze 36-os méretű, nem szeretnék új ruhatárat vásárolni mire lejár a gyed és visszamegyek dolgozni.

#112 jpne77 2011. 01. 21. - 10:39:15

Sziasztok! Szeretnék becsatlakozni én is a fórumba. A fogyit szintén hétfőn kezdtem, de bevallom se az étrendet se a tornát nem tudom betű pontosan betartani. Viszont a mérlegre ráugrottam és hétfőre meglesz az a -1 kg. :d A pici lányom még csak 13 hónapos, így van mit ugrálnom körülötte és a másik két gyerkőcünk körül, a torna így megvan. :p 15 kilótól kell megszabadulnom, hogy ismét a régi ruháimat tudjam hordani. Remélem köztetek minden hullámvölgyben új erőre kapok majd. :)

#113 nabis3 2011. 01. 21. - 10:31:00

Irigyellek, 1 adag ebéd két nap? Én inkább 2 adag ebéd 1 nap :( de nem teszem. {H}

#114 kisviragos 2011. 01. 21. - 10:04:26

Hurrá nabis 3!!! Lelkemből szóltál. Ezek a minimum rálátású, "kedves" terjesztők állítanak, sőt garantálnak olyan dolgokat, amihez gőzük sincs.Azt elfelejtik megemlíteni, hogy miért is hozták ki új formában? Netalán betiltották az előző kapszulát, megbetegedés miatt?

#115 monica83 2011. 01. 21. - 08:02:41

Sziasztok! Végre megtaláltam a fórumot :P Én is hétfőn kezdtem, 27 éves vagyok, kb. 15 kg-t akarok fogyni. Nem tartom betű szerint az étrendet, pékárut egyáltalán nem eszek. Nem tudom, hogy vagytok vele, az ebéd adagokat dekára kimérve készítem el, de sok nekem, két napig eszem.

#116 decsik 2011. 01. 20. - 20:51:16

Hát igen, a reggeli kávé nálam is maradt :) sőt, ha van a menüben valami tejtermék, kb. 2 dl, az helyett is, mert én a tejeskávét szeretem, de nagyon. A jövő heti ebédek viszont nagyon tetszetősek, úgyhogy azokat szeretni fogom. Ami nekem még segít, ha elfoglalom a késő délutánt pl. tornával. Addig sem a vacsorán gondolkozom. Kitartás mindenkinek, egy hét már majdnem letelt. Innen sztem egyre könnyebb lesz.

#117 nabis3 2011. 01. 20. - 17:41:29

Értem. A mai menün Én is változtatok legközelebb mivel rájöttem, hogy nekem ez a főtt zeller nem jön be (lehet, hogy nem is kellett volna megenni?) :'(' de a husi az príma volt. Tartom magam az "étlaphoz" de a reggeli kávéról NEM mondok le, annyit módosítottam, hogy nem cukrot teszek bele. Tartson ki mindenki, nem ez lesz a legnehezebb hét. {H}

#118 hajnacka 2011. 01. 20. - 15:26:55

Szia. Akkor nem vagyok egyedul ..én 7-et irtam ok vissza hogy 17-et kéne fogyni. :d De szerintem igy kozel a harminchoz és két gyerek után... és sose voltam vékony,nagyon orulnék a 7-nek..csak már a kitartásom lanyhad.Kéne egy kis biztatás :p fo az akaratero...

#119 decsik 2011. 01. 20. - 09:59:20

Szia, ne nagy változtatásokra gondolj. A mennyiségek, és az összetétel szerintem is fontos, hogy használjon is. De pl. hétfőn az ebéd töltött csirkecomb, krumlipüré. Én nem szeretem a csirkecombot, de volt egy kis vasárnapi sült csirkemell, krumplisalival. Vagy csirke cukkinimártással. Na ez helyett inkább egy kis zöldsalátát ettem a hús mellé. Vagy a ma reggel: omlett gombával. Omlett helyett inkább 10 percel tovább aludtam, reggelire az esti sonkás szendvics, majd este sütögetek. Hát én így változtatok.

#120 katapoli 2011. 01. 19. - 22:18:25

Sziasztok! Én azért mertem a ráérős menün változtatni, mert a párom kb. 1, 5 éve fogyózik és 70 kilót fogyott, és sokat tanultam az Ő diétájából, mikor, mit szabad enni. na, most jön majd a kérdés, hogy miért nem fogyózom/tam Vele. Erre egyszerű a válasz, amikor Ő durván csinálta, az nem volt normális, keveset evett, sokat volt ideges, na én ilyenkor ettem. Most lehet megköveztek, ez nem azt jelenti, hogy zabáltam előtte, hanem mikor nem látta azért én a kis sütijeimet megettem. Ő már elérte a célját nagyjából, nem is csinálja annyira durván, és így gondoltam én kezdek bele. Felajánlottam, hogy neki is főzök ilyet, de erre kijelentette, hogy nagyon kíváncsi, hogy fogyni fogok-e, és Ő még nem hajlandó megenni tésztát és csirkén kívül mást. Miket változtattam: nem rakom bele a két sárgáját, inkább a két fehérjét, mert abban kevesebb a kalória, és egy kis gombát raktam helyette, pedig nem is írták. (utána láttam, hogy másik menüben van gombás rántotta), nem ettem mellé kenyeret ( mondjuk ez véletlen volt, utána olvastam, hogy lehetett volna. ) , de így ma sem ettem hozzá ( nem vettem mozzarellát, ezért megváltoztattam a vacsit) stb Más: Nekem 46 kilósnak kellene lennem a teszt szerint, így a 10 kilós célommal lehurrogott, és 22 -t javasolt. (de szerintem akkor elfújna a szél:D ) Hú, mennyit írtam ,ezért most lelépek és nem osztom itt tovább az észt. Uf, én beszéltem ! Kitartást!

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: