Házipatika fórum: Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 5
  • 6
  • 7

Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal

#121 nabis3 2011. 01. 19. - 21:18:49

Szevasztok! Olvasgatom az írásokat és érdekesnek tartom, hogy többen nem tartják be a menüket. Én úgy gondolom, hogy azért ilyenre állították össze mert ez a mennyiség és összetétel a legmegfelelőbb a fogyáshoz. 4-5 éve már csináltam egy ilyen 5 hetest és a negyedik héten 14 kilónál tartottam de balga módon abbahagytam, de addig következetesen tartottam magam a menükhöz. Az előző kurzusnál a GI menüt választottam de sokat küzdöttem az éhséggel, most viszont a ráérőset és ennél eddig nem jelentkezett ráadásúl ez jobban hasonlít az eddigi kajáimhoz. Még egy hasznot hoz ez az egész program, megtanulok főzni és ha az asszony elzavarna, már nem halok éhen. :d

#122 decsik 2011. 01. 19. - 19:49:40

Sziasztok, én az ebéd kivételével betartom menüt (a ráérőst). Ha sikerül valami hasonlót főzök, de ha éppen nem az a terv, magamnak akkor is valami könnyűt. Ja és most nagyon rendes vagyok, heti 2 torna, 2 futás. Kitartás mindenkinek.

#123 kisviragos 2011. 01. 19. - 19:49:00

Hajnacka Beírtam a felmérőbe, hogy 6 kg-ot szeretnék fogyni,visszajött a válasz, hogy szép-szép, de 21-et kéne tán. Na szépen vagyok, ha még látatlanba is ennyit javasolnak.

#124 kisviragos 2011. 01. 19. - 19:42:10

Változtattam ám, nehogy már azt a 6 dkg rizset főzzem meg?!? Én úgy szoktam csinálni, hogy rendesen megfőzök, csak keveset eszek, és vagy a párom elfogyasztja, vagy ha nem szereti mert nagyon lajtos, akkor lefagysztom, más napokra. Éhség csillapítónak vettem egy zacskó bulátát, abból ettem pár szemet. Irány a negyedik nap felé! Sziasztok.

#125 katapoli 2011. 01. 19. - 19:30:09

Sziasztok! Én nem tartottam be mindent a menü szerint, de kalóriában igyekeztem kiszámolni, hogy ugyanannyi legyen. Amit nem szeretek, azt kihagytam és igyekeztem helyettesíteni olyannal, ami a fogamra való, de még belefér. Még nem panaszkodom, csak első reggel ment nehezen a müzlivel, de azóta kerülöm. :D Remélem az 5. héten is még ilyen lelkes leszek. Inni 2 liter zöld teát iszom és még vizet, de sajnos a kávéról nem tudtam lemondani. Nem is azért, mert annyira kívánom, csak ennek megvan a maga szertartása. Kinek, milyen jó ötlete van, miket főztetek, változtattatok? Kitartást!

#126 hajnacka 2011. 01. 19. - 11:44:04

3.nap fele Sziasztok. Eddig mindent betartottam,tornázok becsuletesen minden nap 20 percet. fogytam fél kg-ot. Ti,hogy birjátok? Kitartás és koszonom,hogy itt vagytok velem ez sok erot ad nekem.

#127 kisviragos 2011. 01. 19. - 10:07:37

Sziasztok ! Kedves régi és új fogyizók, bujjatok elő, hogy sikerült eddig a menü betartása? Nekem eddig még jól, de kérdés, hogy meddig vagyok kitartó. Viszont minden nap ahol a kalória betartása sikerül, az nekem már siker. Föleg most a téli mozgásszegény időszakban. Jó fogyizást mindenkinek, sziasztok. :)

#128 herti1 2011. 01. 18. - 21:24:18

2.nap Sziasztok, Sajnos a mozgásra nagyon nehezen veszem rá magam így egyedül, pedig tisztában vagyok vele, hogy ez nyújtja hosszú távon a sikert. Minden agyban dől el,ennek az elhatározása is... Még nem álltam rá a mérlegre, várok vele ;). Erős akaratot Mindenkinek! :) Herti

#129 katapoli 2011. 01. 18. - 11:59:30

Én nem tudom hogyan, de ma reggel a mérleg kevesebbet mutatott. :D Pedig elég nehéz volt tegnap tartani a délelőttöt, a 30 g müzli, elég kevés, főleg hogy nem is szeretem. Máskor ha nem reggelizek észre sem veszem, na de most, hogy megmondták, mennyit szabad, szenvedtem. :D Kitartást Mindenkinek!

#130 hajnacka 2011. 01. 17. - 21:00:09

Sziasztok. Vége az elso napnak...A kaja elég... nekem sok is a vacsit már nem is ettem meg.Reggelire volt a paprika,na azt nem birja feldolgozni a szervezetem..az uborka is sokkkkk. :p Én 10 kg szeretnék fogyni...sokszor fogyókúráztam már kisebb-nagyobb sikerrel,de nehéz egyedul,ezért regisztráltam ide,hogy itt majd tálálok magamnak vk.-t,vk.-et akik velem egycipoben járnak és támogatjuk egymást. Sok sikert mindenkinek. :) Heni

#131 herti1 2011. 01. 17. - 20:01:50

Sziasztok, Eltelt az első nap...Igyekszem az ételeket okosan variálni, viszont a bemutatott tornasorból hiányolom a gyakorlatszámokat. Természetesen figyelek a meghatározott időtartamra, első körben 4x végeztem el mindegyiket - ennyi pont jól esett ;) ... Ki mit javasol? Kitartást Mindannyiunknak! Üdv.,Herti

#132 aaandi68 2011. 01. 15. - 03:57:04

gy látom már frissitették az étrendet. Nekem jobban tetszik mint amit előtte láttam! Én valószinüleg a sietőset fogom választani.

#133 Törölt felhasználó 2011. 01. 14. - 13:09:07

Kedves Fogyókúrázók! Elnézést kérünk, a menüsorok most frissültek. A menükben már látszanak az aktuális hozzávalók és az ételek, a hétvégi bevásárlásnál kérjük ezeket vegyék figyelembe. Üdvözlettel: a Szerkesztőség

#134 decsik 2011. 01. 14. - 10:09:19

Sziasztok, ma olvastam az első heti ráérős étrendet, és kicsit meglepett, hogy legalább három olyan napi is van, ahol egyáltalán nincs meleg kaja a menüben. Ez csak véletlen?

#135 aaandi68 2011. 01. 14. - 08:06:02

Sziasztok! Várok ide mindenkit aki január 17-től elkezdi az új fogyiprogramot!Régi és új fogyókúrázokat! Gyertek és beszélgessünk a programról,sikereinkről,kudarcainkró l! Együtt talán könnyebben megy! Megkezdődik a visszaszámlálás! Már csak három nap,és indul. Én már készen állok, hiszen nem kevés kilótol szeretnék megszabadulni.(-20 kg :(:-( ) Az öt kiló nálam csak a kezdet lenne! A többi már talán könnyebben menne. Csatlakozzatok hozzám, és beszélgessünk! Remélem akad akivel cseveghetk majd! :):-) Sziasztok! További szép napot mindenkinek!

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 5
  • 6
  • 7
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: