Házipatika fórum: Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »

Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal

#61 fg.jutka 2011. 01. 27. - 11:04:33

Sziasztok! Megjelent a 3. heti menü. A GI-s menü vasárnapját nem tudom megnyitni. Nektek sikerül? A szerkesztőséget már kértem, hogy segítsen, de lehet, hogy másnak is probléma. Már várom a hétfőt, a következő mérlegelést. remélem az eheti 60 dekát túlszárnyalom, de legalább az átlagot elérem. Igaz a héten nagyon szorgalmasan tornázom minden nap. Sok sikert, olvadó kilókat kívánok

#62 decsik 2011. 01. 27. - 09:00:14

Sziasztok, lehet hogy más szerint ez a legrosszabb megoldás, de én ha nagyon nem bírom, akkor eszek 2 szem teljes kiőrlésű kakaós kekszet (ez nem a reklám helye, de finom). Szép lassan elrágcsálom, és ez elég annyira, hogy már nem akarok befalni mindent. És csak 36 kcal a kettő.

#63 monguszta 2011. 01. 27. - 08:44:48

Sziasztok! Én az éhségemet egy nagy pohár vízzel szoktam elnyomni így legalább elfogy rendesen az a napi 2 liter. Egyébként nem jellemző, hogy megiszom annyit. ;) Kitartást mindenkinek !

#64 manyi6262 2011. 01. 26. - 21:10:41

Vége az első hétnek sajnos nagyon keveset fogytam csak 80 dkg .Remélem a második hét jobb lesz , mivel a férjem is eldöntötte hogy ő is fogyózni szeretne . Így egymást segítjük.Mi a sietős menüt választottuk.

#65 crystaleva 2011. 01. 26. - 18:02:15

Kedves Padlizsán,kedves Mindenki! Én is éhes vagyok.Ma különösen az voltam.Ráadásul a család sült krumplit kért,amit nagyon szeretek és bekaptam pár szemet...na jó,igaz ami igaz,egy kis maréknyit... :'(' Most nagyon rossz kedvem lett.Hogy lehet,hogy a többiek ilyen jól birják? Megyek is tornázni,legalább kiizzadom a krumplival bevitt plusz kalóriát ;) Kitartás mindenkinek! Egy cipőben járunk!

#66 padlizsan74 2011. 01. 26. - 16:02:51

Szia Bessy! Köszi a biztatást. Nekem nem a tornával van gondom, hanem azzal, hogy még mindig állandóan éhes vagyok. És ilyenkor eszem valamit, mert nem bírom ki. Persze, nem palacsintát, de akkor sem tesz jót a fogyókúrámnak. Nem tudom mi történt, de a lányom nagyon rossz passzban van. Ezáltal én sem vagyok valami jól. Remélem legalább tartani tudom ezt a -3 kg. Puszi

#67 hulietta 2011. 01. 26. - 13:47:28

sziasztok, már elérheto a statisztika, teljesítettem a normát. Hurrrrá :) :) :) :) :) :) :)

#68 Törölt felhasználó 2011. 01. 26. - 11:37:32

Kedves Fogyókúrázók! Jó hír: a statisztika elérhető :) Üdvözlettel: a Szerkesztőség

#69 squlama 2011. 01. 26. - 09:23:46

Sziasztok, a statisztika stabilan nem érhető el, és a hibaüzenet sem ér célba - talán a moderátorunk tud valamit mondani erről? Köszönjük!

#70 hajnacka 2011. 01. 26. - 09:22:54

Sziasztok. Már olyan jól megszoktam ezt az étkezést,egészséges és pont elég. Tornázom is minden nap 30 percet,vagyis eddig.. de tegnap a derekam csodott mondott! Nem bírok meg sem mozdulni :'(' félek,hogy torna nélkul nem fogok fogyni... :o Nem baj ...fel a fejjel. Mindenkinek szép napot kívánok :) Irány szánkózni!

#71 hildahajdu 2011. 01. 26. - 08:57:00

Szeretném megtudni, hogy a statisztikát mindenki el tudja érni? Nekem "hiba az oldalon" jelenik meg. Küldtem is egy jelzést tegnap az ott szereplő e-mail címre, azt meg a szolgáltatom küldte vissza mint kézbesíthetetlent. Hilda :(

#72 nabis3 2011. 01. 26. - 07:04:37

Kedves Katica! Egy apró kérés lenne az irányodba, amennyiben technikai akadálya nincs akkor légyszíves ékezetesen írjál. Széles korosztály olvassa ezt a fórumot és ne fosszuk meg Őket a magyar nyelv szépségétől, Ez az írásmód egy chatelésen elmegy de tegyük színvonalasabbá ezt a fórumot azzal, hogy itt nem mellőzzük az ékezeteket. Köszönöm: nabis

#73 bessyke 2011. 01. 26. - 05:48:56

Sajnos nálam a torna a mumus! Idő,kitartás, akaraterő hiányában!Igen, ez a kifogás... Olvastam a bloggodat, nem szabad feladni! Remélem ma már jobb napod lesz, kipihented magad.Nekem 3 gyermekem van, igaz már nagyok, de mindig örültem ha elevenek, mert ha egy percig egy helyben ültek az mindig valami betegség előjele volt.Imádni való lehet picur,ilyenkor lehet őket igazán " gyúrni, gyomrozni"Élvezd a vele töltött perceket, hisz olyan hamar felnőnek! Na, nem osztogatni akarom az észt, csak elméláztam a múltban. Vissza a fogyira: KITARTÁS. A bánatevés tényleg csak átmeneti megoldás, utána jön a bűntudat,lelkiismeret furdalás és ujabb vigasztalódás kajával. vigyázz! ez egy ördögi kör, nehéz kiszállni! Hidd el, én már tudom! Pá, pussy: Bessy

#74 katica030251 2011. 01. 25. - 12:33:14

Kedves Hilda, Szeretettel udvozollek es sok sikert kivanok a fogyashoz. Nagyon szepen koszonom hogy irtal. Ha megosszuk tapasztalatainkat talan konnyebben fog menni az egesz. Szamomra az elso het eredmenye nagyon jo volt, ami erot es akaratot add ahhoz hogy ezt komolyan folytassam tovabra. A "raeros" menuvel (amit kb betartottam), sikerult 4 kg=ot lefogynom. A fogyas nekem ugy latszikkonnyebben ment talan az atlagnal, mert tulsulyos vagok (kb fel mazsa plusz!! es csak 160 cm magas vagyok) :'(' . Kivancsi vagyok hogy lesz a masodik het utan. Remelem hogy jo lesz az eredmeny. Muszaly hogy foggyak, mert a szivem sajnos jelzi azt hogy a hizast minden aron meg kell allitani. Velemenyem szerint is, a dieta betarthato, problema nelkul. Nekem a vizzel van egy kis problemam (nagyon nehezen iszom meg azt a 2l vizet). Eddig ha nehezen is de azert valahogy megittam a 2 litert naponta. Tiszta szivbol remelem hogy neked is jo eredmennyel vegzodot az elso het. Kivanok neked erot-egesseget es nagyon jo eredmenyeket a fogyashoz. Minden jot kivanok. Udvozollek, Katica

#75 padlizsan74 2011. 01. 25. - 07:21:50

Köszönöm Bessy. Neked is sok-sok akaraterőt és kitartást kívánok. Én csakis a tornának köszönhetem az eredményt. Mert a diétában vannak még hiányosságaim....dolgozom rajta:-)

#76 bessyke 2011. 01. 25. - 06:24:41

Bizonyára így van, de azért -3 kg nem semmi!! Jó oldaláról nézve már csak 21 kg van hátra! Kitartást kívánok neked,és persze mindenkinek aki belevágott a fogyizásba!Ja, és magamnak is. A múlt heti eredményem -2,3 kg, de én sem merem elhinni,hogy ez már fogyás! HAJRÁ! Mindent bele! Bessy

#77 jpne77 2011. 01. 24. - 21:58:18

Kicsit tanácstalan vagyok. Mikor azt írja a menü ebédre, hogy 1 csirkecomb, akkor most egy teljes combira gondolnak vagy csak alsó vagy csak felső? Mert azért nem mindegy... Ha mondjuk csak alsó, akkor én éhen fogok veszni. :) Bevallom őszintén, hogy a legkisebbem, a 13 hónapos kislányom még szopizik, így nem szándékozom kevesebbet enni annál mint ami elő van írva.

#78 padlizsan74 2011. 01. 24. - 20:05:35

Az azért hozzátenném, hogy rajtam +24 kg van. Lehet, hogy akin több a felesleg, hamarabb elindul a fogyás. Nem tudom, nem vagyok szakértő.

#79 padlizsan74 2011. 01. 24. - 20:03:50

Hurrá! Egész héten vártam a hétfő reggel, hogy megnézzem, mit produkáltam egész héten. És hurrá: -3 kg. Szombaton és vasárnap én is bűnöztem, mert nem bírtam ellenállni a süteményeknek. De, reggel és este is 40 percet tornáztam. Majd meglátjuk a folytatást. Lehet ezen a héten meg semmi változás nem lesz.

#80 verpec 2011. 01. 24. - 18:12:40

Nekem sajnos csak fél kiló ment le,de mentségemre volt egy unoka szülinap,és egy másiknak névnap.(bűnöztem!) :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Marika

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: