Házipatika fórum: Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Fogyókúra "Öt hét,öt kiló"Programmal

#81 fg.jutka 2011. 01. 24. - 15:09:58

Sziasztok! Nekem 0,6 kg ment le ezen a héten, de cm-ekben azért van változás. Megpróbálok többet mozogni és több folyadékot inni ezen a héten. Remélem így gyorsabb lesz egy kicsit az eredmény.

#82 crystaleva 2011. 01. 24. - 11:19:14

-1.5 kg,juhhé!!! Cm-ben pedig -4 a csipőmről,máshonnan semmi...Érdekes,azt hittem,a hasamról fog lemenni.Úgy látom,nem csak én vagyok édesszájú,mindenkinek a sütizés kihagyása fáj...Bevallom,nekem is.Tegnap ebéd után kilengtem egy kicsit,raktam egy kis tejszinhabot a kávémba,ez a gyengém :$ De mától szigorúan betü szerint minden!!! Szép napot mindenkinek!

#83 monguszta 2011. 01. 24. - 10:32:32

Nekem mínusz 1,6 kg a centik is mentek kivéve a combom ott többet mértem. Ez a hét már könnyebb lesz. A napi 20 perc bicikli meg egy kis torna remélem megteszi hatását.

#84 jpne77 2011. 01. 24. - 10:14:51

Nálam kereken -2 kg, ami csak a csípőmön látszik, ott -2 cm az eredmény. :d Ma kemény ellenállást kell tanusítanom, mert női szeszélyt rendelt a család, ez a kedvenc sütim. :p Úgy gondolom az első pár kiló könnyebben megy mint a többi, így félek ettől a héttől. Milyen csodás lenne, ha sikerülne most is! Amire a legbüszkébb vagyok, hogy múlt hét közepétől minden nap tornázom is. Mivel a 3 lurkó hét elején nem hagyott, így bevontam őket is. :p pl a hátamra fekszem, a felhúzott lábaimra fektetem az egyiket és így hintáztatom. Így állandóan izomlázam van a hasamban. :)

#85 hajnacka 2011. 01. 24. - 09:01:42

Nekem is megvan a -1kg gramra pontosan ahogy az megvolt irva... :) szuper...lehetett volna tobb minusz is,ha tegnap ellen tudok állni a sutinek. :d

#86 amanda 2011. 01. 24. - 08:43:19

Sziasztok az elsőhét eredénye szuper de lesz ez jobb is 2,50 csipő 4 :) egy kis segitség a gépen nemtudtam a táblázatott kitölteni akár, hogyprobálkoztam nem sikerült köszi

#87 hildahajdu 2011. 01. 24. - 08:14:00

meg van az első hét eredménye 2,60 kg! derék -2 cm. Gondolom ez az ütem azért lassulni fog, de fel vagyok dobva :)

#88 decsik 2011. 01. 24. - 07:49:39

Első hét -0,5. Többre számítottam. Minden reggel megmérem magam, és tegnap reggel még megvolt az egy kiló mínusz. Nem tudom hová tettem (: De sebaj, ezen a héten meglesz...

#89 nabis3 2011. 01. 24. - 07:28:11

Meg van az első hét eredménye, 1.8 kg

#90 monica83 2011. 01. 23. - 20:25:31

Sziasztok! Valamit nagyon elmérhettem, amikor rögzítettem az adatokat, mert most mértem le magam, és a derekamnál 8 cm, a combomnál 7 cm-el kevesebbet mértem, de szerintem ez nem igaz :) Valamit nagyon elbarmoltam az elején. A mellem meg nagyobb lett :p És ma bűnöztem: mákos kalács :'(' Ezért holnap böjtölök... Szép estét mindenkinek!

#91 hulietta 2011. 01. 23. - 14:53:02

sziasztok, azt szeretném kédezni,hogy a menüket nem lehet keverni?, egyik nap pl. a cukros, má sik nap a raerőst...?, esetleg reggeli vega, ebéd Gi, vagy bárhogy keverni, csak a kaloriaszámot nem tul lépni :(

#92 kisviragos 2011. 01. 23. - 13:12:34

Sziasztok, szerencsém van, mert sikerült egy kilót leadnom. Eddig még jó, remélem minél tovább ki tudok tartani az étrend betartásával. Segít az is, hogy a férjem is ezt a diétát eszi, csak jóval töményebben., és nagyobb adagokban. Az biztos, hogy akár sikerül, akár nem lefogynom valamennyit, a májusi fogyin újra indulok.äkkor még a jó idő is segít, mert többet lehet mozogni, és biciglizni. Most meg rá kellene szokni a tornára. Ez még nem megy. Hétfőn mérlegelés, sok sikert mindekinek. :d

#93 hildahajdu 2011. 01. 23. - 08:35:08

Szia Katica! Hilda vagyok 63 éves, és természetesen túlsúlyos. A szakértő szerint mintegy 30 kg pluszom van, ami igaz, de amikor sportoltam is "csak" 20 kg-mal voltam könnyebb. Magas vagyok és drabális csontjaim vannak. Többször sikerült már lefogyni , aztán hízni. Az utóbbi két év pedig szinte mozgás nélkül telt, ugyanis csípőprotézisre vártam. Már megvan 1/2 éve, igy tudok normálisan járni. A diéta szerintem betartható, és eddig csak tejeskávét ittam reggel, no persze 5X sem ettem. A ráérőst csinálom , és az ebédhez a férjem is csatlakozott. Így könnyebb, bár még nem voltam éhes. szeretnék 10-15 kg-tól végelegesen megszabadulni. Hétfőn vizitornát is kezdek. Üdvözöllek Hilda

#94 hajnacka 2011. 01. 23. - 07:56:15

ok. Nem gond nem fontos az a recept,talán jobb is ha nincs,mert akkor tuti megcsinálnám és akkor :'(' :'(' ... Gratulálok a sikereidhez és tisztellek nagyon,hogy ilyen nagy a kitartásod én is voltam cigi fuggo hány éve is? 7.. arrol leszokni nem volt olyan nehéz (nekem) mint az evésrol,azt potolta a kaja..ezért is hiztam meg :s ..+ jottek a gyerekek..stb... Nem baj ez a mult,most lefogyunk..nagyon bizok benne...már lement 1 kg,remélem a tobbi konnyebben megy. :) Szép napt kivánok mindenkinek. U.I. nekem a második hetet már csutortoktol mutatja. probáld mégegyszer..

#95 jpne77 2011. 01. 22. - 21:54:00

Hajnacka, majd elkérem a férjemtől és leírom, mert neki a fejében van :) Ha letelik az 5 hét a receptet is megírom, de addig ne kínozzuk egymást és a többieket süti receptekkel. :d Mikor lehet már letölteni a jövő heti recepteket? Hiába kattintok a 2. hét menüpontra, nekem nem jön le. :'(' Viszont nem bírtam ki és lemértem magam centikre, a csípőm már eggyel kevesebb. :d Holnap reggelire palacsintát kért a család, nasinak linzert kívánnak. Megmondom őszintén igen nehéz így megállni az evést, de nem nehezebb mint egyik napról a másikra letenni a cigit 5 éve. :d Hajrá mindenkinek, úgy izgulok, már egy hét el is röppent és jön a nyár, vele a lenge ruhák! :$

#96 monica83 2011. 01. 22. - 16:17:12

szerintem nyugodtan válthatsz, kb. ugyanannyi kalóriával van kialakítva az összes étrend.

#97 hajnacka 2011. 01. 22. - 14:34:54

Sziasztok. Még volna egy kérdésem,ha valaki tudna nekem tanácsot adni.Mivel eloszor csinálom ezt a diétát nincs tapasztalatom. A fogyit a ráéros menuvel kezdtem,de váltanék a GL menure hétfotol...Lehet-e változtatni?

#98 hajnacka 2011. 01. 22. - 14:31:57

Kedves jpne77. Úgy látom neked nehezebb dolgod van mint nekem..én nem sutogetek,sose sikerul semmi max maffini,meg olyan egyszeru sutik. De a somloi,azt imádom.. el tudnád-e kuldeni azt a szupi receptet? Ha már nagyon vékony leszek akkor talán meg is csinálom. :) Ma én is féladag ebédet ettem és vacsi helyett is csak zoldségsalátát fogok enni. Szép napot és kitartás...ennél már csak jobb lesz. :d Szép napot mindenkinek

#99 monica83 2011. 01. 22. - 13:46:46

Sziasztok! Ma ebédre palacsintát evett a család, de én kibírtam, nem ettem :d Büszke vagyok magamra. Ráálltam reggel a mérlegre, megvan a -1 kg :d Tök jó! A tornával hadilábon állok, a héten nem tudtam rávenni magam :( Pedig van eliptikus trénerem, dvd-k, gumiszalag, steplépcső, csak az akaraterő hiányzik :s Szép napot mindenkinek! Móni

#100 jpne77 2011. 01. 22. - 12:50:27

Ne is mondd hajnacka! Ez a süti dolog nagyon durva nálunk is! A férjem nagyon édesszájú, így én szinte mindennap sütök amikor elfogy az előző adag. Tegnap kakaós csiga volt, előtte almás lepény. Holnapra még nem tudom mit kér. :p Ez így kész kínzás nálam, a tésztát pedig meg kell kóstolni és a krémeket, mert akkor tudom finom-e. A gyerekekkel sem szúrhatok ki, hogy a fogyim miatt nincs süti. Jövő hétvégén vendégek jönnek hozzánk és a férjem készít somlóit, istenit tud csinálni. (apja mesterszakács, ő is annak tanult). Gondolhatjátok... A tegnap esti kakaós csiga kóstolgatás miatt, ma kihagyom a sietős menüt és gyümölcsnapot tartok. Bár a mérleg szerint nem ment vissza a súlyom egy dekával sem, de biztosan nem tett jót. Így kompenzálom egy kicsit a kihágást. Tornáztam is, a hasamban olyan izomlázam van, hogy még az ülés is fáj.

• 7 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: