Házipatika fórum: Melyik gördülő talpú cipőt válasszam??? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Melyik gördülő talpú cipőt válasszam???

#1 chattykat 2011. 06. 15. - 14:39:22

tegnap bementem a mammut mbt-be és kellemes meglepetés ért: nemcsak , hogy az eladó rögtön hozzám jött, de türelmesen állta a sarat, amikor rengeteg kérdést tettem fel ráadásul ő is kérdezgetett, mennyit járkálok naponta, van-e testtartási problémáim,stb, aztán "átestem" számítógépes talpvizsgálaton is (meg is lepődtem, hogy manapság van még ilyen, szakszerű kiszolgálás). elmagyarázta, hogy nem mindegy hogyan hordja az ember, ennek is van technikája ezt nem is tudtam, de amint felpróbáltam rögtön éreztem, hogy miért mondja, kicsit fura érzés volt, de hamar "ráéreztem". Csak ajánlani tudom mindenkinek.

#2 injahp 2011. 05. 23. - 10:06:32

Köszönöm a segítséget, akkor valamelyik nap teszek arra egy kis kitérőt szerintem. Én ezt a kettőt néztem ki, csak nemtudom felvéve melyik szín lenne jobb, úgyhogy remélem lesz mindkettőből :)

#3 hontiedit 2011. 05. 23. - 09:56:51

A Westendben vettük egy Overlandos boltban. Ha jól emlékszem a földszinten van. Sokféle Crocs van, úgyhogy tudsz majd válogatni. Én amúgy valami ilyesmin gondolkozom, csak nem kék csíkkal.

#4 injahp 2011. 05. 23. - 09:41:37

Megkérdezhetem, hogy hol vettétek? Mert én eddig ilyen billegős Crocs-ot még csak interneten láttam, de nem merek rendelni felpróbálás nélkül.

#5 hontiedit 2011. 05. 23. - 09:33:21

Megvettem a lányomnak a Crocs Tone-t. Ő szürke-rózsaszínt választott és nagyon tetszik neki, úgyhogy mostmár egy szava sem lehet! Bevallom, én is felpróbáltam egy másikfajta Crocs-ot és tényleg kényelmes volt, még gondolkozom, hogy magamnak is vegyek-e egyet.

#6 gabeszka27 2011. 05. 20. - 06:45:53

Sziasztok Elnézést először is, hogy ide irok a kérdésemmel kérésemmel de az Ortopédiai fórumon belűl ide irnak rendszeresen. A kérésem az lenne, hogy tud e valaki olyan orvosról aki lúdtalpas ezáltal eldeformálódott lábfejet műtene. Ha esetleg tud valaki ilyen orvost azt nagyon megköszönném email: m.gabesz@gmail.com Üdv: Gabi UI :Örülök nagyon, hogy vannak akik foglalkoznak milyen cipőbe járnak, talpbetét és a cipő fontos. ;)

#7 hontiedit 2011. 05. 16. - 11:28:41

Ilyen cipőt szeretne a lányom is, de nem mertem neki megvenni eddig. De ha tényleg jó, lehet, hogy teszünk egy próbát vele.

#8 viragocska 2011. 05. 16. - 11:16:47

Szép napot mindenkinek! Én 2 hete vettem magamnak egy Crocs Tone cipőt. Nagyon kényelmesnek bizonyult, már nem fáj annyira a lábam, mint előtte. Eleinte furcsa volt menni benne, de gyorsan meg lehet szokni szerintem.

#9 tormai 2011. 01. 17. - 14:44:28

Térdfájdalmaimra felpróbáltam 3 márkát, a Ryn-t a RollStepet és a Joya cipőket...nekem a Ryn vált be és tényleg változott a cipőméretem. :) :d Csak ajánlani tudom a Ryn-t a garanciája is megbízható.

#10 bububabu 2011. 01. 17. - 14:10:13

Nekem Dr Batz-om van, egy Roll Step-em van. Nem tudom van-e igazolványa, de nekem bevált! :d :d :d

#11 ilcsi007 2011. 01. 17. - 12:33:29

Sziasztok! Napjainkban egyre több féle gördülőcipő jelenik meg a piacon, egyiket jobbnak hirdetik, mint a másikat. Én már több mint 5 éve hordok gördülő talpú cipőt és sikerült egy-két márkát már kipróbálnom. MBT-vel kezdtem, amivel a kezdetekben nagyon meg voltam elégedve, de aztán jöttek a garanciális problémák, az ékrész egyfolytában tönkrement és amiket most lehet hallani, hogy minden 3. cipő tönkremegy az szerintem katasztrófa, ráadásul most rebesgetnek valami olyat, hogy valami gáz van most a garanciális háttérrel. Én most a Joya és RYN márkák mellett tettem le a voksom. A kettőt felváltva hordom és mindkettő mást tud és más izmokat dolgoztat. Sok olyan márka jelent meg a piacon, ami képes ártani is a lábnak, gerincnek. Én mindenkinek azt ajánlom, hogy csak olyan cipőt vegyen aminek van ORKI tanúsítványa vagyis ha bemegy az üzletbe és megkérdezi el lehet-e számolni és az a válasz, hogy igen, akkor egészségügyileg megvizsgálták, ha nem lehet elszámolni, akkor forduljon sarkon! Remélem segítettem a döntésben:)

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: