Házipatika fórum: Fejfájás, migrén - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 13 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Fejfájás, migrén

#21 tukorneuron 2012. 04. 18. - 22:04:06

Kedves Migrénnel élők! Kérem, akinek van kedve és ideje töltse ki nekem az alábbi linken található kérdőíveket, melyekkel a migrén lelki és személyiségbeli hátterét szeretném kutatni. Segítségüket köszönöm! https://docs.google.com/spreadsheet/ viewform?formkey=dHZIeUFadzQwOWhneU1 yM2lLUHdPVUE6MQ

#22 jutka107 2012. 03. 31. - 15:22:11

Próbálta már valaki a Milgammát fejfájásra?

#23 szuperfater 2012. 02. 12. - 19:59:13

Kedves Andrea és Fórumozók! Jómagam 45-éves vagyok és kb 3/4-éve kezdem elfelejteni a borzasztó fejfájást. Gyerekkorom óta rendszeresen fájt, erősen frontérzékeny is voltam, és évtizedeken keresztül csak a Quarelin használt. Természetesen tapasztalataim nem mindenkinek segítség, mivel nem teljesen egyformák a kiváltó okok, de azért sok párhuzam lehet sokunknál. Például a megnövekvő vérnyomás, vagy az eleve magas vérnyomás. Aztán sokszor más szervi probléma jelentkezik fejfájás formájában. A rossz agyi vérellátás is biztosan felelős lehet, de nem is sorolom tovább, csak az általánosokat említettem. Szóval én egy speciális szív- és érrendszeri tisztítókúrát csináltam, mely három hónapos volt. Kizárólag természetes gyógynövény kivonatokból, az ősi Kínai-Tibeti medicina alapján. Kúrám célja más volt (infarktusom után elhagyni a hatféle gyógyszeremet, ami sikerült is!), de mellékhatásként azt tapasztaltam, hogy szinte elmaradt a fejfájásom. (ritkán és tompán, de elviselhetően előfordul még) Én ezt a tisztítókúrának és a vérnyomásom helyreállásának tudom be, no meg a szervezetem egyéb funkcióinak javulásának. Mivel e készítmények és a keleti gyógymódok épp a szervezet öngyógyító képességét támogatják. Bővebben erről itt: http://keletimedicina.hupont.hu A fájdalom csillapítók, csak magát a fájdalom érzetet mérséklik, de a kiváltó okokra nem keresik a választ. E gyógymódokkal pedig pont a megoldás kerestetik! Aztán van egy világszabadalmaztatott készüléke is (több is) e termékek gyártójának, mely az akupunktúrán és a bioáramunkon alapszik. Oldja a meridián csatornánk blokkjait saját energiánkkal e kis készülék segítségével. Hatékonyan optimalizálja a vérnyomást (mind a magasat és az alacsonyt) és sok esetben megszünteti a migrénes fejfájást is. Bővebben: http://goo.gl/HDZM1 Tehát vannak természetes lehetőségek, nekem segített és nincs azóta a gyógyszerek mellékhatása sem, no meg a szervezetem kezd újra egészségesen működni - a fejfájásaim elmúlása is ezt igazolja!

#24 gyemant10 2011. 12. 06. - 19:02:29

Szia Péter! Én erről a készülékről nem hallottam,de valószínüleg a cluster fejfájásra nem is jó. A Melatonint lehet kapni gyógyszertárban,gyógynövényboltban.I gen valóban az alvás-ébrenlétért felelős hormon.Érdemes kipróbálni,nekünk a neurológusunk ajánlotta,nem veszíthetsz semmit. Üdvözlettel...

#25 mazsola73 2011. 12. 04. - 18:57:03

szia angéla,nagyon köszönöm a javaslatodat! időközben elmentem és kipróbáltam a készüléket, (mert ingyenesnek hirdették a kipróbálásokat) és nagyon pozitívak a tapasztalataim! eddig még csak 2x mentem el, de azt mondták akárhányszor mehetek, itt ingyenes a kipróbálás! ha beválik, lehet, hogy beruházok magamnak egy készülékbe! te hallottál már róla? cefaly.hu,állítólag svájcban fejlesztették ki... a melatonin egyébként egy hormon? lehet bio boltokban kapni? üdvözlettel, péter

#26 gyemant10 2011. 12. 01. - 20:24:03

Szia! Próbálj meg este elalvás előtt fél órával 10mg BioMelatonint szedni,ez csak gyógyhatású szer,gyógynövényekből készül,nincs mellékhatása! Üdv:Angéla

#27 andrea19771225 2011. 11. 25. - 07:24:57

Abból kiindulva,hogy néha jót tesz az áramütés beválhat!

#28 placebo12 2011. 11. 06. - 23:45:11

sziasztok! kerestem a javaslataitok között, hogy kinek van vmi tapasztalata az alternatív (gyógyszermenetes) praktikák közül, de nem sokra jutottam.. :s hallottam egy módszerről, (itt van a kezemben egy ismertető is) amit elektroterápiának neveznek, és utána is néztem a neten fellelhető irodalmakban, hogy mit lehet tudni róla. kíváncsi vagyok, h van-e vkinek tapasztalata erről a "csoda készülékről", amiről azt hirdetik, hogy -a gyógyszerekkel szemben- mellékhatásoktól mentesen lehet használni?!? állítólag alkalmas a migrénes rohamaim megszüntetésére, és hosszú távon még megelőzhetőek is a gyötrelmes rohamok. jelenleg le kell állnom a relpax-szal, (mert annyira rosszak lettek a legutóbbi labor leleteim), viszont ha jön egy újabb "flash", muszáj vmit bevennem, különben elpusztulok! köszönettel, péter (ja, cefaly a készülék neve, ha vki hallott erről, vagy ismeri)

#29 andrea19771225 2011. 10. 14. - 14:14:36

Sziasztok! Köszönöm a tippeket!Sorban kipróbálom,amit enged a dokim!Majd írok,hogy mi lett a jó! Andi :) ;)

#30 rightsider 2011. 10. 08. - 19:03:32

Én cluster típusú fejfájásban szenvedek.Egyetlen gyógyszer ami bejött,az a Cinie(szumatriptán). clusterfejfajas.co.cc/

#31 jutka107 2011. 10. 04. - 14:45:06

Aki nem tud angolul annak bajos...mindamellett hogy az említett betegség elsősorban izom és izületi baj és nem fejfájásos.

#32 szkronika 2011. 10. 04. - 12:44:07

kronikus fajdalom fibromyalgia a FB-on. Ez egy Autoimmun betegség ami sok ebmert erint megis kevesen beszelnek rolla mivel az orvosoknak is nehez diagnosztizalni. Ha szeretned megosztani erzeseidet kerdeseid vannak vagy csak egyedul erzed magad es ha hasonlo koru emberekkel szeretned megosztani tapasztalataidat mindennapjaidat akkor keresd Kronikus fajdalom fibromyalgia a Facebook-on

#33 andrea19771225 2011. 10. 04. - 11:54:21

Szia Csilla! Azt még nem kaptam!De kipróbálom!Nem tudod estleg nincs súlyhoz kötve? A 45-47 kg miatt sokmindent nem adnak!Állítólag nem szedhetném folyamatosan!És 34 fele már a menzesz előtt is kritikus a helyzet,meg közbe és utána is!Olyankor elviselhetetlen! :'('

#34 jutka107 2011. 10. 04. - 08:27:33

Nem akarlak túl licitálni de örülj neki, hogy csak 1-2 hétig tart ki, nekem folyamatosan fáj éjjel, nappal. Semmi nem használ, ritkán szigorúan éjszaka, nyilván a fekvés és alvás közrejátszik az algopyrin no spaval, de az se mindig. Próbáltad? Egyéb fájdalomcsillapító kilőve.

#35 billy22 2011. 10. 03. - 17:36:26

Sziasztok! Nekem tenziós,vagy kevert tipusú fejfájásom van, ami olykor 1-2 hétig folyamatosan kitart.Olyan kérdésem lenne, h valakinek van-e hasonló és ha igen milyen gyogyszert szed rá, mert nekem már semmi nem mulasztja el. Előre is köszönöm billy

#36 billy22 2011. 10. 03. - 17:14:06

Szia Andrea! Nekem a Relpaxot írta fel a neurológus, bár nekem nem hatott, mivel elméletileg tenziós fejfájásom van, de a migrénes ismerőseim esküsznek rá.Nem tudom próbáltad-e már, remélem tudtam segíteni. Üdv. Csilla

#37 andrea19771225 2011. 10. 03. - 01:19:05

Sziasztok! Én 6 éves korom óta szenvedek!Közölték,hogy örklött és az is a probléma oka lehet,hogy balkézről jobbkézre szoktatatt a jó anyám!Volt másfél év amikor jobb volt!De az régen volt!Sokszor 5-6 napig is szétesik az agyam! A kérdésem az lenne,hogy: Volt valakinek olyan érzése migrén közbe,mintha meggyújtották volna az ereit az agyában!Legutóbb ilyen volt és a doki is megijedt!Szinte nem is tudtam magamról!Szédültem,többször hánytam,ment a hasam!Teljesen instabil voltam!Kaptam Kefalgint ami a fejfájásom szüntette,de a mellékhatások rosszabbak voltak!Aki tud segítsen,milyen gyógyszer hatékony?!7 kg vagyok és a SANDOMIGRANT sem javasolják a súlyom miatt!Mi jöhet még szóba,aminek kevés a mellékhatása!Segítsetek!Köszönöm:And rea

#38 lumbspec 2011. 09. 22. - 13:51:02

A fejfájást gyakran a nyak-vállöv izmainak a feszessége, és a nyaki csigolyák aszimmetrikus helyzete okozza. Yumeiho masszázzsal, aminek a "csontkovácsolás" is része, hatékonyan kezelem a fejfájást. Tapasztalat. Van egy krónikus migrénes páciensem, aki szinte gyógyszereken élt. Havonta egyszer kap kezelést, utána 1 hétig nincs panasza, még 1 hétig egész jó, aztán 2 hét lavírozás. www.wellnesstherapy.hu

#39 dxntoto 2011. 09. 22. - 01:07:48

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

#40 gyemant10 2011. 09. 16. - 15:23:28

Nekem most írt az egyik cluster-es ismerősöm,felíratta a neurológussal az oxigént,11 ezer letét+ 5700 a töltés.Valahogy fel szokták írni a neurológusok(talán van valami kiskapu),mert a Messer Hungáriánál is érdeklődtem és azt mondták,hogy több ilyen betegnek szállítanak házhoz oxigént. A mi neurológusunk most írt egy levelet az OEP-nek,hogy a mi BNO kódunkkal hogyan lehet vényre írni.Ha mások elrendezik akkor nekünk is el lesz,mert benne leszünk a tv-ben! :) Nagyon sajnállak,bár én nem tudom mennyire fáj nektek,nekem a szívem és a lelkem fáj ha szenved a kisfiam,majd belepusztulok ebbe az egészbe...Fájdalommenteset Neked!Angéla

• 13 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: